PDA

View Full Version : Търсят се музиканти, за състав на група



nemo_
01-17-2007, 19:24
Здравейте на всички.
:D Много се извинявам ако не съм пуснала темата на правилно място.

Търся пианист,барабанист,китарис т,басист за група в стил Nightwish,Epica.Elis..Желателно е да сте от Варна.От 14-18 години.Не е задължително да сте професионалисти.;)
Благодаря ви за вниманието.:)

brain_stew
01-17-2007, 19:47
Мисля, че новоизгряващите таланти "Спиртокал" са точно за тебе...китаристите и басиста са мнол яки, барабаниста е най-про, а и клавирист имаме...ама да спомена!проблема е че сме от София!...срещате се по средата! :lol:

Уффф!ако го едитна тва още веднъж ше го делна накрая!

nemo_
01-17-2007, 21:26
Жалко.. :-s....е аз преди живеех близо до София,..

Amayo
01-17-2007, 21:33
Аз съм музикант на профи ниво, имам сертификат от българската филхармония и консерваториума. Инструментът ми е тройка тенекии от сирене като в най клуба.

Amayo
01-17-2007, 21:43
Мислиш че се бъзикам че мога да свиря на тъпанчета? :roll: Помисли пак. :-)

Dr. Kazimbutt
01-17-2007, 21:59
Аз като фронтмен на Спиртокал отказвам на обявата за джем.
Май нещо се опитваш да изкараш, че си на моето велико място в групировката... :lol:

По темата: ние сме прота, така че забиваме само с прота. Щом за тебе не е задължително да сме прота, значи ти не си про, така че съответно не можем да забиваме заедно. :-D

nemo_
01-18-2007, 04:51
Да,разбирам те..е аз все още не съм про,сега няма да се впускам в обяснения... но тези,които не са,но имат желание да пишат..;)

Dr. Kazimbutt
01-18-2007, 08:35
Аз се шегувам - имаме още много пера да изхабим и палки да изпочупим преди да стигнем "професионалото" ниво.

Хубава музика искаш да свириш с бъдещата си група, затова ти пожелавам успех. Само имай предвид, че басист и барабанист ще намериш малко трудно, но пак - нищо не се знае. Може да извадиш късмет като в нашия случай... :wink:

machoka
01-18-2007, 09:52
къф' е тоя ваш случай, дайте демо записи насам 8)

Dr. Kazimbutt
01-18-2007, 10:04
Мачок, все още не ти трябва да ни чуваш, освен ако не искаш да се откажеш от музиката... :lol: Но нищо де - след време ще зарадваме форума с някое парче. :wink:

01-18-2007, 11:40
Аз се шегувам - имаме още много пера да изхабим и палки да изпочупим преди да стигнем "професионалото" ниво.

Хубава музика искаш да свириш с бъдещата си група, затова ти пожелавам успех. Само имай предвид, че басист и барабанист ще намериш малко трудно, но пак - нищо не се знае. Може да извадиш късмет като в нашия случай... :wink:
Благодаря ти за хубавите думи. :wink:
Е музиката си е цяло изкуство и винаги има нещо,което трябва да научиш и усъвършенстваш. :wink:

i'm so excited!
01-18-2007, 11:43
ти май си търсиш група направо, ама като гледам не можеш да свириш на нещо. хахаха и си се заблудил, че е лесно да си вокал на група. хаха. ами късмет тогава, по-натам сам ще разбереш. ако си сериозен де

machoka
01-18-2007, 11:46
За да бъде успешна групата ти са необходими само 2 фактора:

1. Колкото по-черни са ти дрехите, толкова по-голям успех ще пожънеш

2. Горното твърдение е валидно x2 пъти, в зависимост от това на колко парченца ще натрошиш инструмента си в края на концерта и с колко децибела крещене ще бъде съпроводено това действие, водещо публиката до непреодолим екстаз.

:)

Joey Tempest
01-18-2007, 11:51
Има и трети фактор, валиден за средата на 80-те, когато рокът буквално беше машина за пари (банално но факт).

3. Колкото по-изрусена, накъдрена и тупирана е косата ти, толкова повече албуми ще продадеш. Справка - Джоуи Темпест (дъ риъл уан).

I love the 80s!!!

На авторката на темата - успех с групата!

:-D :D

brain_stew
01-18-2007, 11:56
За да бъде успешна групата ти са необходими само 2 фактора:

1. Колкото по-черни са ти дрехите, толкова по-голям успех ще пожънеш

2. Горното твърдение е валидно x2 пъти, в зависимост от това на колко парченца ще натрошиш инструмента си в края на концерта и с колко децибела крещене ще бъде съпроводено това действие, водещо публиката до непреодолим екстаз.

:)

Ахахахах!От цялата групировка, Казимбут е най-шарения...значи няма да пожънем голям успех!

Абе кво се правите вие на фронтмени на "Спиртокал" беее....аз съм най-яката!(мениджър съм все пак...)И съм най-про от всички...от мен само се иска да ви търпя джангъра и да чистя пода, докато се търкалям от смях! :lol:

Хъх...мачок все още се усъвършенстват момчетата иначе свирят хубаво (за нивото им де) и крещенето също е на 6...Само трябва да пипнем още малко пилотния сингъл от "албума" (което между другото се казва "Спиртокал" от албума "Спиртокал" на група "Спиртокал")...а кво ше кажеш за една съвместна проява?

machoka
01-18-2007, 12:04
Страхувам се, че няма да пасна пълноценно във вашия сплотен пъзел от млади таланти, но за сметка на това ще се чувствам поласкан, ако чуя все пак някой друг демо запис на изгряващите Спиртокалковци :)

brain_stew
01-18-2007, 12:14
Страхувам се, че няма да пасна пълноценно във вашия сплотен пъзел от млади таланти, но за сметка на това ще се чувствам поласкан, ако чуя все пак някой друг демо запис на изгряващите Спиртокалковци :)

Все още има време и за тези неща...Може да те замъкна на някоя репетиция, не се знае!Но имаме намерение скоро да запишем нещо (тва че другата част от групата не знае за това си е техен проблем, все пак аз съм мениджър!) и ще си един от първите които ще чуят....


Доста съм зает, и надали ще мога да присъствам на репетиция, но задължително да бъда информиран на ЛС, когато се състои първата такава, след писането на този пост !! :)
.: machoka :.

Dr. Kazimbutt
01-18-2007, 16:02
Страхувам се, че няма да пасна пълноценно във вашия сплотен пъзел от млади таланти, но за сметка на това ще се чувствам поласкан, ако чуя все пак някой друг демо запис на изгряващите Спиртокалковци :)
Подигравай се, подигравай се... Но един ден ще ни видиш в залата на славата на рока!

П.П. Не идвай на репетиция, каквито и мили работи да ти разправя мениджърката, понеже ушите ще ти трябват и по-нататък.

brain_stew
01-19-2007, 11:18
Страхувам се, че няма да пасна пълноценно във вашия сплотен пъзел от млади таланти, но за сметка на това ще се чувствам поласкан, ако чуя все пак някой друг демо запис на изгряващите Спиртокалковци :)
Подигравай се, подигравай се... Но един ден ще ни видиш в залата на славата на рока!

П.П. Не идвай на репетиция, каквито и мили работи да ти разправя мениджърката, понеже ушите ще ти трябват и по-нататък.

Не издавай изненадата бееее....пффф къф си лош!

[B]a[N]D[i]T[k]a
01-19-2007, 12:57
svirq na piano..ama neshto teb ne te ustroiva :lol:

nemo_
01-19-2007, 14:53
Защо да не ме устройва? :roll: :wink:

[B]a[N]D[i]T[k]a
01-19-2007, 15:40
6toto sum ot ruse :) :-D

nemo_
01-19-2007, 15:45
Еми,ако не ти пречи да пътуваш до Варна.. :lol: :wink:

Shadow_Walker
01-19-2007, 15:51
Ми леко няма връзка с темата, но аз съм много навит от моя клас да си направим банда :-D
Само че първо да взема да намеря къде да се науча да свиря на китара и естествено другите и те да се навият да идват :-D
А пък автора доколкото разбрах излиза, че си търси група, на която да стане вокал...само че банда ще по-лесно да направиш ако се познаваш с хората.

nemo_
01-19-2007, 16:08
Е да отбележа,че автора на темата съм аз. :P
Ами да наистина е хубаво да познаваш хората,с които да направиш група.Но няма такива...Ами да правилно си разбрал.
Ами ако наистина имаш огромно желание,лесно ще ти се намерят учител по китара. :wink:
Важно е да се оформим като група и вече ще видим как ще се развият нещата.Мисля да включа и втори вокал.Ще говоря с това момиче(много е добра,така че няма да сме само начинаещи). :P Важно е желанието и волята,щом ги имаш силата е с теб. :wink:

brain_stew
01-19-2007, 17:58
Има и трети фактор, валиден за средата на 80-те, когато рокът буквално беше машина за пари (банално но факт).

3. Колкото по-изрусена, накъдрена и тупирана е косата ти, толкова повече албуми ще продадеш. Справка - Джоуи Темпест (дъ риъл уан).

I love the 80s!!!


:-D :D

I love the 80s 2! :-D

Имам чувството, че според тебе сме '87 ма! :lol: ПЛюс тва (предполагам) целта не е пари...и все пак ше е ебаси якото да се създаде група правеща кавъри а юръп!

офтопик :lol:
рок нау рок дъ найт....

Alerta
01-19-2007, 18:16
Ииии, група правещи каръв на юръп... Ако вокала изчезне безследно и след това е с прерязано гърло да знаете, аз съм виновна :evil:

brain_stew
01-19-2007, 18:18
Ииии, група правещи каръв на юръп... Ако вокала изчезне безследно и след това е с прерязано гърло да знаете, аз съм виновна :evil:

Ти кво против юръп имаш, деба?!

Alerta
01-19-2007, 18:23
Деаба, точно защото нямам против юръп!
Точно защото са достатъчно велика група, че никой да няма право да свири техни песни!
Мое мнение, ТОЧКА
дейба
:evil:

scion_of_Storm
01-19-2007, 18:28
Дейба, мноу си дейба про права дейба!

brain_stew
01-19-2007, 20:20
Деаба, точно защото нямам против юръп!
Точно защото са достатъчно велика група, че никой да няма право да свири техни песни!
Мое мнение, ТОЧКА
дейба
:evil:

Ахаааа....ясно!Ми сори ама то си зависи от хората, деба!щото, деба, ако са наистина добри, а вокалиста е нашия Джоуи Темпест ( :-D ), деба, ше бъде супер яко, деба!Плюс тва сигурно ще се прави с любителска цел...тва сеедно сега да кажеш на някой да не свири Джудас щото бандата е твърде добра, деба!Тука никой за нищо сериозно не говори, деба!

scion_of_Storm, деба, аз съм по-тру от нея.... :-D

Alerta
01-19-2007, 20:24
Деаба, точно защото нямам против юръп!
Точно защото са достатъчно велика група, че никой да няма право да свири техни песни!
Мое мнение, ТОЧКА
дейба
:evil:

Ахаааа....ясно!Ми сори ама то си зависи от хората, деба!щото, деба, ако са наистина добри, а вокалиста е нашия Джоуи Темпест ( :-D ), деба, ше бъде супер яко, деба!Плюс тва сигурно ще се прави с любителска цел...тва сеедно сега да кажеш на някой да не свири Джудас щото бандата е твърде добра, деба!Тука никой за нищо сериозно не говори, деба!

scion_of_Storm, деба, аз съм по-тру от нея.... :-DДеаба да беше казала, че става дума за любителска цел деаба. Ама некой ако се опитва да прави пари от това лично ще му откинем топките деаба. И стига с тева деаба, че ме дразни деаба.

brain_stew
01-19-2007, 20:33
Деаба, точно защото нямам против юръп!
Точно защото са достатъчно велика група, че никой да няма право да свири техни песни!
Мое мнение, ТОЧКА
дейба
:evil:

Ахаааа....ясно!Ми сори ама то си зависи от хората, деба!щото, деба, ако са наистина добри, а вокалиста е нашия Джоуи Темпест ( :-D ), деба, ше бъде супер яко, деба!Плюс тва сигурно ще се прави с любителска цел...тва сеедно сега да кажеш на някой да не свири Джудас щото бандата е твърде добра, деба!Тука никой за нищо сериозно не говори, деба!

scion_of_Storm, деба, аз съм по-тру от нея.... :-DДеаба да беше казала, че става дума за любителска цел деаба. Ама некой ако се опитва да прави пари от това лично ще му откинем топките деаба. И стига с тева деаба, че ме дразни деаба.

Бахахаха!То никой янма да псомее да се прави на Джоуи (оригиналът) за кинти, щото и друго щяхме да откъснем не само топките!

Dr. Kazimbutt
01-20-2007, 10:48
nemo_, забравих да ти кажа, че няма да е зле да потърсиш музиканти тук (http://forum.muzikant.org/index.php?showforum=3).

nemo_
01-20-2007, 13:02
Благодаря ти ще пробвам и там.:)

[B]a[N]D[i]T[k]a
01-22-2007, 17:12
Еми,ако не ти пречи да пътуваш до Варна.. :lol: :wink:

mi ne ama nightwish ve4e me zaeha :lol: :lol: :lol: :P

nemo_
01-22-2007, 17:24
хихихи е кога пък упсяха да те вземат... ;)
П.п.сериозно ли не ти пречи? :)

NiKOLAN
01-23-2007, 15:55
Аз съм музикант на профи ниво, имам сертификат от българската филхармония и консерваториума. Инструментът ми е тройка тенекии от сирене като в най клуба.амайо това ти ли си
http://vbox7.com/play:df5de535

[B]a[N]D[i]T[k]a
01-24-2007, 11:27
хихихи е кога пък упсяха да те вземат... ;)
П.п.сериозно ли не ти пречи? :)

mii .. pre4i mi i bez da putuvam sum dostatu4no zaeta :p