PDA

View Full Version : Лошо но истина ;(



class
01-17-2007, 18:41
Значи до 7 клас излизах с приятели. Дойде време за кандидатстване и всички се затворихме по домовете си и "учехме". Сега станах 11 клас, приятелите с които едно време бяхме близки вече не се виждаме дори. Не излизам с никой. И главния проблем е може би този тъп КОМПЮТЪР пред който вече вися повече от 3 години ... Нямам приятели които живеят на близко , излизам само с класа , но се сабираме рядко, т.е на месеца може и да не се саберем. Сега ще напишете нещо от сорта : като искаш приятели стани от този компютър , и излез и се забавлявай, да но аз мисля логично , и да излезна , какво да правя , да вървя по улиците и да питам искаш ли да си станем приятели ? ( хехе добрите стари времена...) Проблема ми се струва много голям. Нямам приятели > поне не реални , а само виртуални , не се забавлявам , или като се забавлявам то ще е доста късо .. направо немога да изкажа колко съм огорчен от този ЖИВОТ.


Според вас какво трябва да направя?


ПС: НЕ ходя по дискотеки, защото не ги харесвам..

sladoled
01-17-2007, 18:46
Има различни хора - някои се сприятеляват лесно, край тях винаги има някой, други общуват трудно с хора / аз съм от втория тип/. Щом ти е добре пред компютъра - стой си. Кво лошо? Като го сравниш с висенето по кръчми и пиянските истории направо е супер положително.

vilsyn
01-17-2007, 18:52
Значи до 7 клас излизах с приятели. Дойде време за кандидатстване и всички се затворихме по домовете си и "учехме". Сега станах 11 клас, приятелите с които едно време бяхме близки вече не се виждаме дори. Не излизам с никой. И главния проблем е може би този тъп КОМПЮТЪР пред който вече вися повече от 3 години ... Нямам приятели които живеят на близко , излизам само с класа , но се сабираме рядко, т.е на месеца може и да не се саберем. Сега ще напишете нещо от сорта : като искаш приятели стани от този компютър , и излез и се забавлявай, да но аз мисля логично , и да излезна , какво да правя , да вървя по улиците и да питам искаш ли да си станем приятели ? ( хехе добрите стари времена...) Проблема ми се струва много голям. Нямам приятели > поне не реални , а само виртуални , не се забавлявам , или като се забавлявам то ще е доста късо .. направо немога да изкажа колко съм огорчен от този ЖИВОТ.


Според вас какво трябва да направя?


ПС: НЕ ходя по дискотеки, защото не ги харесвам..

И аз съм също като теб :D обаче съм на 14 :) мн искам да променя това ,но не може или поне така си мисля :D

JoeBanana
01-17-2007, 18:55
както си го направиш, така ше е, приятелю :-D

01-17-2007, 18:56
ne se stremi da izliza6 postoqnno s golemi kompanii ili s celiq ti klas.t klasa ti vse ima nqkoi koito ti e po-blizak i si izlizai s nego ili ot tvoq kvartal ako poznava6 nqkoi svesten 4ovek.a nqma lo6o da sedi6 pred komputura.vseki,koito ima go pravi.nali ima6 priqteli ot internet.zapoznai se s tezi,s koito ima6 vuzmojnost.ima mnogo na4ini da nameri6 priqteli.i az mrazq diskoteki i golemi kompanii.izlizam si s hora,s koito imame ob6ti interesi.ako ima6 hobi ili iska6 da sportuva6 ne6to moje da se zapi6e6 nqkude i tam su6to 6te sre6ten6 mnogo novi hora.znam,4e e trudno da se napravi,no vse ot nqkude trqbva da zapo4ne6.samo i edinstveno ti moje6 da si npravi6 jivota takuv,kakuvto iska6. :wink:

class
01-17-2007, 19:05
Нестава дума да си седя пред пс-то. Искам да го променя , ама нямам логично обяснение как ще стане това... Както казах вече ако видя някой стар приятел само му казвам Здр, как си и той отговаря и ако зададе само 2-3 въпроса. Колкото до това дали е по-добре да си в кръчма или пред пс-то аз не съм казал че като излезна веднага отивам в местното кръчме и се натряскам , и да отида там ще преценя нещата , после ще видим дали ще се натряскам ... Приятелствата по-рано ми се отдаваха според мен , незнам но по-рано по-лесно общувах с момичета от колкото с момчета сега е обратното , но това няма значение . Въпроса ми е как да стане това > да си намеря компания ...?

sladoled
01-17-2007, 19:10
Опитай ти да направиш първата крачка - ти покани някой да излезете заедно или просто повърви с някой в неговата посока, предложи на някой помоща си в област в която си по- знаещ, а той не е.

yuHku
01-17-2007, 19:17
emi i az ne izlizam s teq ot kv ve4e 6toto pokrai tqh propadam mn sabiram se s teq ot klasa mi i ot vreme na vr s nqkoi dr fr-ta
i nai lesniq na4in da si nameri6 kompaniq ot kv primerno vliza6 irc v kanal na kv ti ili ne6to ot sorta i si izdirva6 sasedi az taka s koi li ne se zapoznah ot sasedite mi i ot sasednite kvartali mn ne obi4am ina4e sre6ta s nepoznati e taka vse pak si e opasno ma taka s kolko narod se zapoznah i kato se sabirahme se zapoznavah s o6te i o6te :)

01-17-2007, 19:48
abe 6to ne se sre6tne6 s virtualnite si fr moje pak da se polu4i

yuHku-To
01-17-2007, 20:14
abe 6to ne se sre6tne6 s virtualnite si fr moje pak da se polu4i
oferta e ma badi vnimatelen , kolkoto i banalno da zvu4i tova e nai vajnoto

mon4eto
01-18-2007, 14:26
Mi opitai se da napravi6 kontakt sas starite :)

class
02-05-2007, 10:03
Mi opitai se da napravi6 kontakt sas starite :)
Как да го направя ... Гледам ги как някой път са навън и си мисля , отивам при тях и ? какво здр ама след здр нали следва нещо...

ice_cream_f
02-06-2007, 07:53
Budi po-ob6titelen s drugite kogato govorqt na nqkva tema i ti se priob6ti kam tqh i taka.

koalka
02-06-2007, 09:18
Ами обади се на тези старите.Предполагам няма да имат нищо против.Поне с тях можеш да излизаш.А с класа се събирайте по-честичко.

punisher
02-06-2007, 09:37
Значи до 7 клас излизах с приятели. Дойде време за кандидатстване и всички се затворихме по домовете си и "учехме". Сега станах 11 клас, приятелите с които едно време бяхме близки вече не се виждаме дори. Не излизам с никой. И главния проблем е може би този тъп КОМПЮТЪР пред който вече вися повече от 3 години ... Нямам приятели които живеят на близко , излизам само с класа , но се сабираме рядко, т.е на месеца може и да не се саберем. Сега ще напишете нещо от сорта : като искаш приятели стани от този компютър , и излез и се забавлявай, да но аз мисля логично , и да излезна , какво да правя , да вървя по улиците и да питам искаш ли да си станем приятели ? ( хехе добрите стари времена...) Проблема ми се струва много голям. Нямам приятели > поне не реални , а само виртуални , не се забавлявам , или като се забавлявам то ще е доста късо .. направо немога да изкажа колко съм огорчен от този ЖИВОТ.

Според вас какво трябва да направя?


ПС: НЕ ходя по дискотеки, защото не ги харесвам..

еми тва наистина е много кофти... и аз до някъде съм така.. смисъл имам разни тука добри фр и напоследък ни е фън ама и те понякога са големи лайна и някой път само цикля пред компа по цели дни....
а тия от класа ми с които бих искала изпбщо да иам нещо общо се бройкат на едната ми ръка...
така че споко пич на много хора ни е така..
ше се намерим сички нещастни дечурлига и ша напраим лудница :lol:
:smt118
бту/// а така бате и аз мразя да хода по селските дупки :smt023 няма страшно ше си спретнем едно дом купонче 8)

02-06-2007, 16:23
a kolko lesno be6e kogato bqhme malki:)
zdrasti
zdrasti
haide da si stanem priqteli?
emi haide:)
ne znam kakvo da te posuvetvam, i az sum minala prez tozi put, no s vremeto se promenih i az(osven priqtelite mi)
prosto stava6 ve4e golqm(e az sum na 18, ne sum koi znae kolko golqma, no ve4e vijdam ne6tata po drug na4in;kolkoto i banalno da zvu4i sum na mnenie 4e koito iska ne6to i raboti za nego, rano ili kusno go postiga:)

zloto`f
02-07-2007, 08:24
ух.. знам как се чувсваш, защото аз преди 1 година се преместих да живея в др кв. Нема ти казвам колко ми беше гадно, защотов стария си кв оставих всичко...оставих приятели, дом, съученици, любимите си места .. изобщо целия ми хубав живот за секунди изчезна и аз точно тогава почнах да се занимавам с пс-то ми преди това то не беше интерес за мен. та.. мисълта ми беше .. опитай се или със старите ти приятели(което е по добре, защото се познавате) или си намери нови с който да ти е яко, НО не прави грешката да седиш пред пс-то това не води до нищо добро! Не казвам изобщо да не сядаш, но не се застоявай много (мое мнение) а иначе и аз не харесвам дискотеките
P.S. при мен лошото е че аз всеки ден съм с различни хора :/ нямам си една компания а съм на моменти ...

02-07-2007, 09:36
jiviq v varna v mahlata deto sam az nqma nikoi na moite vazrast daje i po golemi....Si4ko e pod 7/6 klas...Izlizah s hora ot klasa ama daskaloto mi ebava maikata

class
02-14-2007, 12:42
ух.. знам как се чувсваш, защото аз преди 1 година се преместих да живея в др кв. Нема ти казвам колко ми беше гадно, защотов стария си кв оставих всичко...оставих приятели, дом, съученици, любимите си места .. изобщо целия ми хубав живот за секунди изчезна и аз точно тогава почнах да се занимавам с пс-то ми преди това то не беше интерес за мен. та.. мисълта ми беше .. опитай се или със старите ти приятели(което е по добре, защото се познавате) или си намери нови с който да ти е яко, НО не прави грешката да седиш пред пс-то това не води до нищо добро! Не казвам изобщо да не сядаш, но не се застоявай много (мое мнение) а иначе и аз не харесвам дискотеките
P.S. при мен лошото е че аз всеки ден съм с различни хора :/ нямам си една компания а съм на моменти ...

Ами точно , но немога да си представя да излезна навън и ей така да се мотая сам... Как да ги търся тези приятели ? Ето например днес няма с кого даже и да се почерпя... Всички с гаджетата...

abstraction
02-14-2007, 15:58
аз имам същия проблем. По цял ден вися пред компа или вкъщи, просто защото нямам приятели със сходни интереси, с които да излизам.
Всичките ми съученици ходят по дискотеки и заведения заедно, като по този начин прекарват повече време един с друг =>заздравяват си приятелствата. По този начин аз се оказвам изхвърлена от тяхното общество.

Какво ти предлагам - изчакай да свършиш 12 клас, като отидеш в университе ще попаднеш в по-различна среда, там взаимоотношенията са доста по различни и съм убедена, че ще можеш да се сприятелиш с много хора, които са ти приятни и имат сходни интереси с теб.

Losser-a
02-14-2007, 17:51
Дамммм...живота е гаден....свиквай.И аз съм така....може би съм едни от най-самотните хора тази вечер.Жалко ми е че нямам НИТО ЕДИН истински приятел....смотан съм, не привличам хората около себе си....дори напротив.Писна ми от всичко...честно, но....class джарай си дуум или феар или там на каквото си фен и хич да не ти пука...няма да живееш вечно, няма да страдаш бескрайно

feel_me
02-14-2007, 18:36
емии аз лично не виждам проблем в тва от време на време да си излизаш сам..Аз го правя и е релаксиращо даже:) Иначе някой го каза по горе нз кой..ама запиши се на нещо спорт или някаква школа, кръжок и т.н Ще се запознаеш с нови хора и можеш да правиш нещо коет те кефи:) 2 в 1! Във всеки случай начина не е да седиш пред компа и да се самосъжаляваш...

class
02-21-2007, 12:47
емии аз лично не виждам проблем в тва от време на време да си излизаш сам..Аз го правя и е релаксиращо даже:) Иначе някой го каза по горе нз кой..ама запиши се на нещо спорт или някаква школа, кръжок и т.н Ще се запознаеш с нови хора и можеш да правиш нещо коет те кефи:) 2 в 1! Във всеки случай начина не е да седиш пред компа и да се самосъжаляваш...

Аз лично не виждам как ще променя нещата ако излизам сам... Може би точно това е проблема , защото аз не съм модерен или там както му викате . Ако излезна сам най-много да се мотая и да разглеждам нещо по магазините... Иначе сега може би ще започна да ходя на фитнес да видя какво е .. дано да отида ... но знам че ако не знаеш какво точно трябва да правиш отначалото може да се контузиш за цял живот... затова карам сега 1 фр да ходим заедно