PDA

View Full Version : Edno vupros4e



Tujen
01-17-2007, 18:52
Na4i s gadjeto mi hodim ot 7 meseca i q obi4am mnogo.Oba4e predi vreme tq zagubi doverieto mi i v momenta ne i vqrvam.Tq kaza 4e 6te se opita s vremeto pak da mi spe4eli doverieto oba4e dosega ne go e pokazala ,a pravi to4no obratnoto i onzi den i kazah 4e iskam da se razdelime izvestno vreme do kato ne razbere kakvo iska ,tq vednaga mi otgovori 4e iska da e s mene oba4e az nastoqh i i kazah 4e naistina iskam da pomisli.I v4era mi se obadi i mi kazala 4e e pomislila i iska da se vijdame za6toto ne iska da e pove4e i sekunda dale4e ot men.Oba4e neska razbrah 4e me e izlugala i premul4ala ne6to i prosto i kazah ti razvali si4ko spored men ve4e ni6to ne ostana ot na6ta vruzka i 4e ne mojem da produljavame taka.Tq super mnogo me obi4a i iska da e s men ,kaza mi nqma da se predam ne me intersuva nqma da te pusna da si trugne6 i t.n ,molqte ne se predavai .Imali li ste 4uvstvoto 4e zagubvame lubovta si edin kum drug za edin mig ,mislq 4e q obi4am vse o6te ,obaa4e se 4uvstvam dosta oburkan i neznam kakvo da napravq i kakvo 4uvstvam.Spored vas ima li smisul ot na6ta vruzka -trqbva li da se razdelime ili e po-dobre da produljime taka ili moje bi ni trqbva vreme ,a moje bi samo na men mi trqbva vreme.Molq pomognete .Blogadarq na vvseki pro4el temata ,no molq vi napi6ete po edin post .10x

Nadelina
01-17-2007, 19:00
Spored men shtom ima lubov.. tq moje da preodolee vsichko.. Vsichki pregradi.. prechki.. i t.n... Prosto trqbva usilie..