PDA

View Full Version : syvet



syvet
01-17-2007, 19:17
awe tuka si4ki ste ludi kak moje da pi6ete za ne6ta koito vyob6te ne ste vijdali ...si4ki ste absolutno ludi i si gubite vremeto...govoreli za lubov axaxaxax...si4ki mal4ugani kisnat v toq forum+si4ki kompleksari i si mislqt 4e 6e se skriqt zad avatarite si ...mn ste zle...4ujdite problemi ne sa na6i problemi i ne mojete da pomognete a samo da si 4e6ete ezicite..toq forum miri6e i kolkoto hora pro4etat tva 6e se usetqt...ne smqtam 4e nqkoi zdravomisle6t 6e se navre da pi6e za lubovta tuka i da iska syveti ot zadrysteni desetgodi6ni lapeta ili nqkvi zadrysteni izkufeli idioti det samo si visat pred kompovete a se praqt na mn znae6ti...pfu otvra6tavam se...jal me e za vas...

JoeBanana
01-17-2007, 19:21
кво да прайш... живот :-D

linkin_park_fenka
01-17-2007, 19:21
Ай махай се от тука тогава :!: Пак на някой не сме му казали квото иска да чуе и пуска поредната тема в която ни оплюва.Да ти каа чесно хич не ми дреме дали това което пиша ти харесва или не.Колкото можем помагаме и ще изразяваме свободното си мнение ВИНАГИ.Тва е интернет :!:

BaMBOocHa
01-17-2007, 19:21
честито приятелю!ти току-що бе приет в клуба!
ех сладури , сладуриии...
:lol:

slu4aen
01-17-2007, 19:25
браво ето един здравомислещ човек...всички дет се прайте на големи разбирачи сигурно сте малки лапенца дет харесват кварталната 10годишна мадама...ахахаха...браво на автора :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

01-17-2007, 19:30
Ай махай се от тука тогава Пак на някой не сме му казали квото иска да чуе и пуска поредната тема в която ни оплюва.Да ти каа чесно хич не ми дреме дали това което пиша ти харесва или не.Колкото можем помагаме и ще изразяваме свободното си мнение ВИНАГИ.Тва е интернет

axaxa taq si misli 4e ne mi e pomognala axaxaxax...ne az a ti se nujdae6 ot pomo6t...na kolko si..11..12 i ve4e mn razbira6 ot lubov...axaxa az ne bix iskal pomo6t ot teb daje i da si posledniq 4ovek na taq zemq...ole kolko si zle...axaxaxaxax :-D :-D :-D

linkin_park_fenka
01-17-2007, 19:33
Ай махай се от тука тогава Пак на някой не сме му казали квото иска да чуе и пуска поредната тема в която ни оплюва.Да ти каа чесно хич не ми дреме дали това което пиша ти харесва или не.Колкото можем помагаме и ще изразяваме свободното си мнение ВИНАГИ.Тва е интернет

axaxa taq si misli 4e ne mi e pomognala axaxaxax...ne az a ti se nujdae6 ot pomo6t...na kolko si..11..12 i ve4e mn razbira6 ot lubov...axaxa az ne bix iskal pomo6t ot teb daje i da si posledniq 4ovek na taq zemq...ole kolko si zle...axaxaxaxax :-D :-D :-DХаха.Жалък си мойто момченце.Иди си избивай някъде другъде комплексите.Мама не ти е купила близалка и ще дойде тука да ни обижда.Я по-добре се скрий някъде,ти жалка грешко на природата :!: научи се да пишеш на кирилица

BaMBOocHa
01-17-2007, 19:33
дребен,желая ти успех в живота...и да си намериш добър психолог...пък дай боже по-нататък и добър психиатър

svetla_88
01-17-2007, 19:34
ами на въпросния господинчо ще му отг така
да се маха като сме биле комплексари незнам си кво :D

suppоrt
01-17-2007, 19:41
Подкрепям батката дет го е написал тва :evil: вие всички сте такива признайте си само никовете ви даже го показват ....нека не ви обижда тва то си е природа ама много сте смотани всички дето вярвате че тоя мизерен форум ще ви подобри живота.Той ви превръщя с идиоти ,които всъщност вече сте.+support+full respect на батката

JoeBanana
01-17-2007, 19:43
а моя ник кво показва ? :-D

BaMBOocHa
01-17-2007, 19:47
много ме радват комплексари като тебе :) пишеш си сам на себе си че си се кефиш...смешен си!а аз не съм тъпа за да го разбера! муцунка сладка малка!лягай си и спи спокойно,а ние ще си пишем тука простотиите,става ли? ;)

linkin_park_fenka
01-17-2007, 19:49
Абе ей! Аз не съм на 11 или пък на 10!!! АЗ СЪМ НА 13!!!

И кво от тва? Искаш да кажеш, че не съм срещал любовта. Любовта, другарю, е да чувстваш пеперудки в стомаха си!!! ТВА Е ЛЮБОВТА АКО ПИТАШ МЕН! НЕ ЗНАМ ЗАЩО ПИША С ГЛАВНИ БУКВИ!

Абе комплексарче грозно (обръщение, което използвам към всеки, който не споделя мнението ми), като не ти харесва не влизай тук! :lol: =D> :lol: Браво пич :!: Кефиш :wink:

IlLuSi0nS`
01-17-2007, 19:56
аз пък пиша тука щото ме забавлява супер мн и ми прай смеххх пък и тряа някак да си загубя извесна част от времето.. и що да не се развеселя с простотиите на хората..

4epHo0KaTa_Lady
01-18-2007, 09:04
Ei takiva komplesar4eta mno me radvat .....90% Sa oGrAnIcHeNi, SaMo ZaViJdAt, ZlOsLoVaT, VuRtAt iNtrIgI i TfA e ShOt gI E Qd, ChE Ne MoGaT dA bUdAt NeShTo PoVeChE... PrIeLi mISuLtA ChE sA EdNo NisHtO... Ti si ot tiq 90% ;) ;) ;)

koalka
01-18-2007, 12:32
Хах, и какво си мислиш, че ще промениш с тъпата тема, която си пуснал, какво искаш да ни покажеш?Колко си ограничен ли?

pampers
01-18-2007, 12:39
[quote="Pti4i grip"]Абе ей! Аз не съм на 11 или пък на 10!!! АЗ СЪМ НА 13!!!

и кво като си на 13...тва не те прави батко пълно лапе си.. :evil:

anubite
01-18-2007, 14:48
awe tuka si4ki ste ludi kak moje da pi6ete za ne6ta koito vyob6te ne ste vijdali ...si4ki ste absolutno ludi i si gubite vremeto...govoreli za lubov axaxaxax...si4ki mal4ugani kisnat v toq forum+si4ki kompleksari i si mislqt 4e 6e se skriqt zad avatarite si ...mn ste zle...4ujdite problemi ne sa na6i problemi i ne mojete da pomognete a samo da si 4e6ete ezicite..toq forum miri6e i kolkoto hora pro4etat tva 6e se usetqt...ne smqtam 4e nqkoi zdravomisle6t 6e se navre da pi6e za lubovta tuka i da iska syveti ot zadrysteni desetgodi6ni lapeta ili nqkvi zadrysteni izkufeli idioti det samo si visat pred kompovete a se praqt na mn znae6ti...pfu otvra6tavam se...jal me e za vas...

Хм... Сигурно си пуснал неква тема и съм ти казал да си отрежеш ръката. Това не е с цел да се направя на интересен. Говорил съм напълно сериозно...