PDA

View Full Version : mnoooooooooogoooo zleee....



FuckYou
01-17-2007, 21:51
Znaete li kfo?Ei tuka v toa forum vsichki do edin ste typi oligofreni koito ne znaqt za kfo jiveqt.Nekfi prostitutki se sybrali da obsyjdat kyde poredniq kurvar svyrshil i dali sa bremenni..A vie pederasi mrysni gadni mazni oplakvate sa che ste sami i revete kato JENI KOPELETA vmesto da izlezete i da si namerite momiche!PUBERI DEZORIENTIRANI!!Shte mi diskutirat za lubov.. aiide makara... Fuck you all!

ХАХО
01-17-2007, 23:04
Я се научи да пишеш грамотно!!!По голям комплексар от теб не съществува.Като те дразнят хората във форума не чети мненията!Ходи да ебеш някоя кукла :-D !А може и мен да наебеш, но се съмнявам, че го вдигаш и за тва си такова злобно човече! :lol: А може да си някой недоебан гей.Мммммммм да такъв си. \:D/ \:D/ \:D/ Върху такива като такива само тва ще направя :smt078 :smt078 :smt078 ДА ТИ Е СЛАДКО!!!

opaopa1
01-17-2007, 23:11
toni ti li si we :-D

JoeBanana
01-18-2007, 07:02
ми дай дискутираме нещо друго :-D
ето примерни теми:
извънземна психотерапия, производство на зимнина (най-вече компот, паприкована сланина и кисело зеле), хидромелеорация

teardrop
01-18-2007, 07:26
Като не ти харесват темите, не пиши и не чети!

Octofunk
01-18-2007, 07:39
8) :shock: :lol: :lol: :lol: :-D

4epHo0KaTa_Lady
01-18-2007, 08:34
Kopmleksarka raota... :-D :-D :-D :-D :-D

FiRe_LaDy
01-18-2007, 10:09
Ehaa nqkoi izbiva kompleksi mi sa struva.Ama stana za smqh!Mnogo slabichko ... Pyk i pravopisa ti pod sqkva kritika.Te i p ogore ti go kazaha de ... abe zle si ti !

LiCk|It_OfF
01-18-2007, 10:11
Ай махай се от тука тогава :!: Пак на някой не сме му казали квото иска да чуе и пуска поредната тема в която ни оплюва.Да ти каа чесно хич не ми дреме дали това което пиша ти харесва или не.Колкото можем помагаме и ще изразяваме свободното си мнение ВИНАГИ.Тва е интернет :!:

anubite
01-18-2007, 15:00
Znaete li kfo?Ei tuka v toa forum vsichki do edin ste typi oligofreni koito ne znaqt za kfo jiveqt.Nekfi prostitutki se sybrali da obsyjdat kyde poredniq kurvar svyrshil i dali sa bremenni..A vie pederasi mrysni gadni mazni oplakvate sa che ste sami i revete kato JENI KOPELETA vmesto da izlezete i da si namerite momiche!PUBERI DEZORIENTIRANI!!Shte mi diskutirat za lubov.. aiide makara... Fuck you all!

Ходи си отрежи ръката...

maceto_90
01-18-2007, 15:25
ми дай дискутираме нещо друго :-D
ето примерни теми:
извънземна психотерапия, производство на зимнина (най-вече компот, паприкована сланина и кисело зеле), хидромелеорация
=D> =D> =D> =D>

LGPz
01-18-2007, 17:47
Аз пък тука се забавлявам много! (с изключение на тази вечер ... )

TreeHill
01-18-2007, 17:47
аве честно мнооооо си прост

Pezzzz
01-18-2007, 17:49
Znaete li kfo?Ei tuka v toa forum vsichki do edin ste typi oligofreni koito ne znaqt za kfo jiveqt.Nekfi prostitutki se sybrali da obsyjdat kyde poredniq kurvar svyrshil i dali sa bremenni..A vie pederasi mrysni gadni mazni oplakvate sa che ste sami i revete kato JENI KOPELETA vmesto da izlezete i da si namerite momiche!PUBERI DEZORIENTIRANI!!Shte mi diskutirat za lubov.. aiide makara... Fuck you all!

Братле евалта бе :D.. кажи от каде си да се събереме да са нажулиме у някоя кръчма

anubite
01-18-2007, 17:52
Znaete li kfo?Ei tuka v toa forum vsichki do edin ste typi oligofreni koito ne znaqt za kfo jiveqt.Nekfi prostitutki se sybrali da obsyjdat kyde poredniq kurvar svyrshil i dali sa bremenni..A vie pederasi mrysni gadni mazni oplakvate sa che ste sami i revete kato JENI KOPELETA vmesto da izlezete i da si namerite momiche!PUBERI DEZORIENTIRANI!!Shte mi diskutirat za lubov.. aiide makara... Fuck you all!

Братле евалта бе :D.. кажи от каде си да се събереме да са нажулиме у някоя кръчма

...И събраха се двамата "велики умове" на форума. Първият, с рулираща граматика и особено смислено заключително изречение, и вторият, пускащ тема за металите в раздел "Любов" и местожителство "Обичам те".