PDA

View Full Version : mn mn kofti



sting
01-18-2007, 06:33
zna4i problemyt e takyv - s priqtelkata mi pravim 3 meseca v nedelq i trqbva6e da e mn mn mn qko, OBA4E sega az sym bolen, ne moga da izlizam ot nas, nqma da moga da izlizam sig o6te sedmica ili 10 dni, osven tva fizionomiqta mi se e promenila stra6no mn( prili4am na trup :roll: ) i ne iskam tq da idva i da me vijda taka...
vypreki vsi4ko iskam da izmislq ne6to, za da q nakaram da po4uvstva tozi den specialen, po-razli4en, po-hubav ot ostnalite, no ni6to ne mi idva v kuhata kratuna, taka 4e molq vi pomognete :oops:

bungle
01-18-2007, 06:37
Помоли някой ваш общ познат да купи букет рози. Да и се появи на вратата и да каже, че един любим човек те изпраща. И може да му кажеш какво точно да и предаде. 100 % ще бъде очарована.

Късмет. И оздравявай бързо.

4epHo0KaTa_Lady
01-18-2007, 08:37
Tova za rozi4kite e qko ;) oba4e neznam za6to neiska6 da te vijdate..nali vse pak se obi4ate :P :P :P :P:P

sting
01-18-2007, 08:52
bolen sym ot varicela :evil: i pril4am na prokajen :(

TreeHill
01-18-2007, 17:57
ауууууууу 3 месецаааааааа ти не се шегуваш

4epHo0KaTa_Lady
01-19-2007, 12:32
mno koftiiii..Sorry :( :( :(

keksche``
01-20-2007, 11:33
spored men e nai dobre da i izprati6 okolo 100 rozi 6tot tolkova dni sa 3 meseca za da i blagodari6 pootdelno za vseki den prekaran s teb a kolkoto do bolesta-liubovta pravi 4udesa nadqvam se i ti da si po dobre do nedelq za da moje da q vidi6 pone za malko nakarai q da se 4uvstva gorda ot tova 4e e s teb nie jenite obi4ame da se 4uvstvame po specialni :wink:

sweet_DENI_f
01-20-2007, 11:40
Помоли някой ваш общ познат да купи букет рози. Да и се появи на вратата и да каже, че един любим човек те изпраща. И може да му кажеш какво точно да и предаде. 100 % ще бъде очарована.

Късмет. И оздравявай бързо.
тва е добра идея ... ще я накараш да се почувства много специална!
Ето и друга идейка някъде бях чела ... Винки такси купи и голям плюшен мечок например и роза и ги дай на таксиметровия шофьор и кажи къде да гфи закара. прецени за каолко време горе доли трябва да е пристигнал подаръка. Тогава и се обаси по телефона и и кажи да слезе рпед тях. Там ще я чака шофьора и ще и каже "Едно момче много те обича" например ;) или де да знам ;) 100000% ще се изкефи

Merito_
01-21-2007, 00:18
Mi na men na rojdenniq mi den priqtelq mi mi napravi mnogo hubava iznenada.Bqhme na restorant s priqteli i nqkav maj s cvetq i podarak se poqvi i kaza 4e edin lud mnogo me obi4a i 4e e lud po men,i v sa6toto vreme kogato polu4avah podaraka polu4ih sms ot priqtelq mi i be6e mn hubav jesta.Moje6 da napravi6 ne6to ot sorta,da naakara6 nqkoi nepoznat pri neq i da napravi sa6toto i vednaga 6tom tq polu4i podaraka tozi da ti prati strela i ti da i pi6e6 sms :) mnogo shte se zaradva sigurna sam ama go napravi neo4akvano

IKisseDAGirL
01-21-2007, 06:00
дам, предишните идеи са хубави, можеш да добавиш и още нещо към тях :arrow: след като няма да можеш да си с нея на този ден, предварително намери билети за кино, подготви разходка в някой хубав парк или пътуване до някое готино място, вечеря в заведение, дискотека, и й пиши SMS да забере най-близкият за нея човек (някоя приятелка например) и заедно да направят всички тези неща, които си уредил и които бихте правили двамата, ако имаше възможност :) само че трябва за тази цел да имаш доста добра сума на разположение де