PDA

View Full Version : AFI



Ice_Queen
01-18-2007, 07:54
Скоро попаднах на 1 песен на АФИ и псоле си дръпнах и др..но нее съм сигурна какъв стил се води това и т.н. Ако може някой да ми обясни ще съм безкрайно благодарна . :roll:

Ice_Queen
01-18-2007, 07:55
И май-малко пообърках раздела,ама сру.. :oops:

i'm so excited!
01-18-2007, 08:16
гей пънк

xDoWn3Rx
01-18-2007, 08:40
мии в началото бе пънк/рока(малко силно казано ама как да е)Сега за мене са си некъф поп с елементи на имокор вътре.Нз как ги водят иначе и не ме и интересува........ama има една тяхна песен дет си ми е на сърце и до ден днешен :oops: AFI-Fall Children

01-18-2007, 15:19
AFI са една велика група във всяко едно отношение. Отдавна не са пънк, нито пък са поп. Достатъчно голяма група са за да си имат собствен стил. Най-великия албум - SING THE SORROW - мрак, тъга, агресия!

sherry
01-18-2007, 15:32
От песните им си имам свалена само Prelude, доста ми харесва :D

Red.Chil
01-18-2007, 17:23
афи са имо. :Р
АФИ не са просто имо,те са ИМО-ПЪНК !!! (тъй казаха у "Про-Рок") :lol:

01-18-2007, 18:37
афи са имо. :Р
АФИ не са просто имо,те са ИМО-ПЪНК !!! (тъй казаха у "Про-Рок") :lol:
Не знам колко дезинформиран трябва да си, че да вярваш на ПРО-РОК. АФИ са си АФИ.

Jessika_MG
01-19-2007, 18:13
От песните им си имам свалена само Prelude, доста ми харесва :D
Тази и Love like winter са ми най при сърце :wink:

qwertyu
01-19-2007, 18:14
A Fire Inside suckass

Alerta
01-19-2007, 18:16
афи са имо. :Р
АФИ не са просто имо,те са ИМО-ПЪНК !!! (тъй казаха у "Про-Рок") :lol:Йък..
Мда, и АФИ се подведоха по модното течение и станаха гадно гнусно имо... йее :lol:

qwertyu
01-19-2007, 18:18
афи са имо. :Р
АФИ не са просто имо,те са ИМО-ПЪНК !!! (тъй казаха у "Про-Рок") :lol:Йък..
Мда, и АФИ се подведоха по модното течение и станаха гадно гнусно имо... йее :lol:

uu ti qvno znae6 kakvo e use6taneto da ima6 gol ohluv v anala..gadno , gnusno.

Alerta
01-19-2007, 18:22
афи са имо. :Р
АФИ не са просто имо,те са ИМО-ПЪНК !!! (тъй казаха у "Про-Рок") :lol:Йък..
Мда, и АФИ се подведоха по модното течение и станаха гадно гнусно имо... йее :lol:

uu ti qvno znae6 kakvo e use6taneto da ima6 gol ohluv v anala..gadno , gnusno.ъ?
:shock: :lol: :lol: :lol:

Shadow_Walker
01-19-2007, 19:34
Старите неща на AFI са хардкор пънк
В новите неща на AFI все още има хардкор пънк песни, но сега са по-скоро смесица от елементи на алтернативен рок, хардкор пънк и по-леки жанрове.
Те не са имо!!!
И не са гей-пънк :-D Само защото са станали по-известни, не означава, че са станали по-лоши музиканти.
Поздравявам всички ви със The Great Disappointment - една страхотна песен със страхотен текст

malone
01-19-2007, 19:42
Старите неща на AFI са хардкор пънк
В новите неща на AFI все още има хардкор пънк песни, но сега са по-скоро смесица от елементи на алтернативен рок, хардкор пънк и по-леки жанрове.
Те не са имо!!!
И не са гей-пънк :-D Само защото са станали по-известни, не означава, че са станали по-лоши музиканти.
Поздравявам всички ви със The Great Disappointment - една страхотна песен със страхотен текст Радвам се че го каза определено новите песни на групата и стила се базира на нещо между алтернативен рок и пънк :wink:

Shadow_Walker
01-19-2007, 19:56
Това е форум.Казвам каквото знам, казвам каквото мисля.Може да не съм прав, но това е моето мнение.
И в крайна сметка обичам да говоря за музикални жанрове, но това ли е най-важното?Харесвам AFI супер много и не ми пука какъв жанр са.

Shadow_Walker
01-19-2007, 20:23
Ам всъщност ти за какво съжаляваш-отстояваш си мнението и аз го приемам.Просто казвам и своето.
А и да-пуснали ги два пъти по МТВ и станали техни звезди :shock: -та те не са Мадона или Бионсе.
И не съм сравнявал никой със тях.
П.П. това Gotta Go на Agnostic Front ми хареса :-D

Шишарка
01-19-2007, 20:32
Бяха (някакъв) пънк с американски примеси.правиха хубава музика особено първите два-три албума
сега са лайна
последния албум особено е най-големото рядко (не)щастие ,което може да чуе някой нормален човек ,който е запознат с музиката им от преди това
:x

BornFromPain
01-19-2007, 21:11
Абе кога се появиха тия имо шитс та почна половината музика да им се приписва на тях!? Ебати секви групи дето ги има от много повече от тая година откак почна да се говори за тоя нов тип педерастия, почнаха да се числят за имо лайна..

Иначе АФИ сигурно са някъв вид пънк. То и без тва вече половината музика може да се нарече някъв вид пънк :lol:

rosskata
01-19-2007, 21:18
:shock: Вокалиста ме стресира... Като го видя, се чудя дали да припадна или да повърна, и сънувам кошмари после... :shock: :shock: :shock:
Иначе имат 1-2 яки песни...

peps_from_mars
01-19-2007, 22:00
От песните им си имам свалена само Prelude, доста ми харесва :D
Тази и Love like winter са ми най при сърце :wink:

mee too <3

i'm so excited!
01-19-2007, 22:14
peps_from_mars, вземи разкарай тая гигантска грозотия от аватара си, моля те, деформираш всичко. не се ли усещате, дееба.


В новите неща на AFI все още има хардкор пънк песни, но сега са по-скоро смесица от елементи на алтернативен рок, хардкор пънк и по-леки жанрове.
Те не са имо!!!
И не са гей-пънк

даааа, даааа , даааа и накрая като разбра, че в действителност дори не знаеш какъв стил точно е любимата ти групичка, извади култовото 'всеки си има право на мнение, не ми пука'.
браво, чаде, браво.
само за едно си прав де, не са гей-пънк, а са гей-поп.

peps_from_mars
01-20-2007, 00:27
peps_from_mars, вземи разкарай тая гигантска грозотия от аватара си, моля те, деформираш всичко. не се ли усещате, дееба.
.

ne iskam :wink:

Iowa
01-20-2007, 00:35
афи са имо. :Р

01-20-2007, 07:06
гей пънк

evil_lady_in_black
01-20-2007, 07:10
Мен лично много ми харесват като група а също и като визия са яки :wink:

Red.Chil
01-20-2007, 07:11
афи са имо. :Р
АФИ не са просто имо,те са ИМО-ПЪНК !!! (тъй казаха у "Про-Рок") :lol:
Не знам колко дезинформиран трябва да си, че да вярваш на ПРО-РОК. АФИ са си АФИ.
Да,наистина АФИ са си АФИ...демек яко зле!!! :roll:

http://umusicimages.ca/afi/microsite/info4.jpg

Сега кажи,че тези секси прически не са имо...! :lol:
За мен "ИМО" е повече визия отколкото звучене.ТОЧКА.

Shadow_Walker
01-20-2007, 08:12
В новите неща на AFI все още има хардкор пънк песни, но сега са по-скоро смесица от елементи на алтернативен рок, хардкор пънк и по-леки жанрове.
Те не са имо!!!
И не са гей-пънк
[/b]
даааа, даааа , даааа и накрая като разбра, че в действителност дори не знаеш какъв стил точно е любимата ти групичка, извади култовото 'всеки си има право на мнение, не ми пука'.
браво, чаде, браво.
само за едно си прав де, не са гей-пънк, а са гей-поп. Хах много добре си знам какъв стил са.Просто не ме интересува толкова.
Старите им неща звучат много по-различно от тези в момента и са си хардкор пънк.Ако искате вземете ги чуйте и тогава говорете.Въпреки че и в новите са се запазили елементи от този стил.
А да всеки си има право на мнение-ти имаш своето.Но каквото и да казваш не можеш да промениш това, което мисля.
И да не ми пука-за нищо вече не ми пука...но това е друга тема :-D

qwertyu
01-20-2007, 16:10
От песните им си имам свалена само Prelude, доста ми харесва :D
Тази и Love like winter са ми най при сърце :wink:

mee too <3

ti se vurna :smt026

kudravoto
01-20-2007, 16:18
Prelude 12/21 rulzzz!!!!

01-20-2007, 18:40
Exploitedteen,
Afi си е една доста стара банда свиреща повече от 10 години така, че недей да съдиш за тях по сегашния им имидж. Първите им неща са си точно американски пънк. По-късно израстват в музикално отношение и се отвяват към хорърпънка и към deathrock-a (което според мен е най-удачното нещо, което са направили в съществуването си като група). Сега са много по-мрачни и меланхолични и много по-музикални. Лирични са, емоционални са, но 100% са искрени. А Sing The Sorrow за мен просто е перфектният албум. Вече отдавна не са пънк, но не са и емо. Станаха известни, неизбежно беше, но какво от това? Заслужават си всеки скапан долар, който ще им влезне в джобовете.

01-20-2007, 18:47
Сега кажи,че тези секси прически не са имо...! :lol:
За мен "ИМО" е повече визия отколкото звучене.ТОЧКА.
Mи не са ЕМО. Не знам кой те излъга и защо мислиш така.
Много го разбираш ти тва ЕМО-то. Това е сигурно защото много си слушам, разбрал си я тая субкултура и си открил слабите и страни...или по-скоро щото сега е модердно "мразете емото!"

01-20-2007, 18:56
Exploitedteen,
Afi си е една доста стара банда свиреща повече от 10 години така, че недей да съдиш за тях по сегашния им имидж. Първите им неща са си точно американски пънк. По-късно израстват в музикално отношение и се отвяват към хорърпънка и към deathrock-a (което според мен е най-удачното нещо, което са направили в съществуването си като група). Сега са много по-мрачни и меланхолични и много по-музикални. Лирични са, емоционални са, но 100% са искрени. А Sing The Sorrow за мен просто е перфектният албум. Вече отдавна не са пънк, но не са и емо. Станаха известни, неизбежно беше, но какво от това? Заслужават си всеки скапан долар, който ще им влезне в джобовете.


слушал съм...
американски пънк?? хардкор пънк???
wtf?

нека си заслужават парите, но не са пънк просто... и не са били...
Е ти кво очакваш? Да са звучали като Sham 69 или Dead Kennedys ли? Пънк може да се разглежда от различни гледни точки. Вярно, че са от Ориндж Каунти, няма working class там, ама са повлияни от банди като Bad Religion и Ignite. Ей такъв пънк.

01-20-2007, 18:58
И все пак Very Proud Of Ya според мен си е доста хардкор пънк.

Shadow_Walker
01-20-2007, 19:20
I WANNA GET A MOWHAWK (BUT MOM WON'T LET ME GET ONE) (http://lzrb.data1-bg.info/bg/module,l/type,file/l,3443787)
Това направо е алтернативен рок или имо, не направо е поп-пънк :shock:
А ето и една песничка от новият албум, запазваща старата традиция
Kill Caustic (http://lzrb.data1-bg.info/bg/module,l/type,file/l,3443905)

i'm so excited!
01-20-2007, 21:06
peps_from_mars, вземи разкарай тая гигантска грозотия от аватара си, моля те, деформираш всичко. не се ли усещате, дееба.
.

ne iskam :wink:

хм, сменила си го като гледам, ха хаааа :-D

Shadow_Walker
04-08-2007, 12:58
Абе нещо се затърсих из старите теми и видях нещо много интересно, което пък ме подсети за тази темичка.

мии да, това е предимно което слушам около 4-5 години насам..
любими групи... casualties, misfits, ramones, rancid, oi polloi, distllers, devotchkas, nofx, AFI, millencolin, the clash разбира сее..., the business, the oppresed, dead kennedys ... и това е само малка част от списъка на любимите неща...=)

п.с. на грийн дей и симпъл план им сера у устата.
поздрави :-({|=
Наблягам, че във бандите се съдържа групата AFI.
много бързо някои хора намразват любимите си банди......

гей пънк
П.П. Ако случайно някой не вярва-
http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=536742#536742
П.П.2. И въпреки че експлойтед не ги признава, във онази тема ги забелязах на доста места, и имаше хора, защитили, че в миналото са си били пънк 8)