PDA

View Full Version : Za polovin mesec trqbva da sum v forma..



AxAmmMz
01-18-2007, 08:24
Slu4aq e sledniq: gadjeto mi zamina za tri meseca i neznam kvo stana ama za dva meseca i polovina ka4ih dosta po bedrata i dupeto.. Stoi grozno za6toto ramenete mi ne sa 6iroki, nqmam golemi gurdi i taka nagore sum slaba a nadolu izvednuj se raz6iravqm.. Kato butilka :cry:
Nikoga ne sum spazvala dieti, uprajneniq pravq rqdko, prosto figurata si mi be6e hubava i bez mnogo usiliq.. No sega e razli4no, sega napulnqh..
Mnogo 6te sum blagodarna ako nqkoi mi kaje kak za dve ili tri sedmici da svalq izli6nite kg i nai ve4e da si STEGNA dupeto.. Blagodarq vi predvaritelno :)

Ice_Queen
01-18-2007, 08:37
Др освен фитнес не знам дали ще ти помогне :(

AxAmmMz
01-18-2007, 08:50
V nas imam veloergometur, giri4ki ot po 2 kg, i nqkakvi prujini... Trqbva da si sustavq nqkakva programa no ne mislq 4e vsi4ko 6te stane za vremeto za koeto trqbva... Siurnu 6te e nujno dosta vreme za da se stegna ... Trqbvami ne6to efikasno i burzo da deistva.. Probvam ot tezi uprajnieniqta za dupeto tam iztqgai se, protqgai se, klqkai.. nekvi takiva.. No nadali 6te stane za 3 sedmici :cry:
Ako trqbva dosta 6te se poozorq no naistina iskam da otslabna i da se stegna..

SladkataVoleybolistka
01-18-2007, 09:10
Еми според мен от фитнеса само ще заякнеш..,а ако искаш да отслабнеш ти трябва диета...храни се разделно,яж повече плодове и пий течности...избягвай мазните и калорични храни...успех ;)

Blackie
01-18-2007, 09:55
Др освен фитнес не знам дали ще ти помогне :(
абе ти как смяташ, че с тоя фитнес ще си свали мазнините? :shock: за да си ги свалиш наистина тр да ходиш да потичкваш помалко..сега поне времето е хубаво. а пък за стягане, наистина фитнеса ще свърши най-добра работа

Ice_Queen
01-18-2007, 10:06
Др освен фитнес не знам дали ще ти помогне :(
абе ти как смяташ, че с тоя фитнес ще си свали мазнините? :shock: за да си ги свалиш наистина тр да ходиш да потичкваш помалко..сега поне времето е хубаво. а пък за стягане, наистина фитнеса ще свърши най-добра работа
Сру не съм се изразила правилно - под фитнес имах в предвид всякакви физическа дейност -така хем ще махне мазнинките хем ще стегне!

Приемаш ли ;)

ani_sweet
01-18-2007, 10:41
Za tolkova malko vreme edva li shte mojesh da promenish neshto-az hodq na fitnes ot 3meseca i nqma koi znai kvi rezultati.Za 2-3 sedmici mojesh da otslabnesh ama edva li shte se postegnesh ;-)

SladkataVoleybolistka
01-18-2007, 17:23
Хора,от фитнеса не се отслабва..само можеш да си оформиш тялото и да заякнеш...а за други физически дейности...тичане,някакъф друг спорт(секс) от това вече се слабее...и в крайна сметка глада му е майката ;)

01-19-2007, 06:39
Za tolkova malko vreme edva li shte mojesh da promenish neshto-az hodq na fitnes ot 3meseca i nqma koi znai kvi rezultati.Za 2-3 sedmici mojesh da otslabnesh ama edva li shte se postegnesh ;-)

като не знаеш какво да правиш естествено че няма да има резултати :)

В тоз форум какви мнения има......... като не знаите по добре не отговаряите на момичето ! решението е
Фитнес ! ако искаш да ти кажа какво да правиш пиши .Ако не питаи инструктор или разгледаи bb-team.org

kaka_lara
01-19-2007, 06:41
Само не разбрах защо от фитнес не се отслабва?!??!?!??! Много ми е интересно да разбера!!!! O:)

01-19-2007, 06:42
Във фитнеса хем може да "заякнеш ," хем и да "отслабнеш" . Има програми които включват тренировки за покачване на мускулна маса , с което трябва и да правиш диета за покачване на тегло.А за "отслабване" или както се казва да махнеш покожните мазнини или да орефлиш ти трябва Специален режим на хранене също така и кардио тренировки ! :!: !

SladkataVoleybolistka
01-19-2007, 20:51
Офф не разбирам аз...ако отидеш на фитнес и само помпаш как ще отслабнеш ве...трябват ти специални програми...и диети..тогава вече може и да стане,но само да вдигаш безцелно..нищо не се получава!!!

01-19-2007, 21:12
Колко кила си качила?трудна мисия те чака,с диета от плодове и зеленчуци за две седмици можеш да свалиш 2 килца.

ani_sweet
01-20-2007, 07:32
Xe xe to 4ovek da ne kaje neshto-ne sam kazala nqmashe nikakvi rezultati.a po4ti nikakvi,t.e malko.A vie kvo iskate za 3meseca,da ne vzemam himiq-to samo taka se postigat barzi rezultati za malko vreme.A tam nqkoi si be6e kazal,che sam nqmala podhodqshta programa-imam spoko.

kaka_lara
01-20-2007, 07:38
Офф не разбирам аз...ако отидеш на фитнес и само помпаш как ще отслабнеш ве...трябват ти специални програми...и диети..тогава вече може и да стане,но само да вдигаш безцелно..нищо не се получава!!! с кардио тренировка ето как, надявам се да си разбрала!!! O:)