PDA

View Full Version : SAMO ZA MOMI4ETA..HEPL



SeXy_LaDy_f
01-18-2007, 10:30
hora molq vi pomognete,neznam kakvo da pravq...zna4i ot dosta vreme imam nepriqtni syrbeji po intimnite 4asti,ne e poradi lipsa na higiena,moga da tvyrda 4e se poddyrjam dosta dobre...predi nqkolko meseca imah obilno bqlo te4enie koeto napodobqva6e "parcalki snqg " i be6e s silna nepriqtna mirizma.........sega pak imam bqlo te4enie no ne e tolkova obilno,a imam samo syrbeji i to dosta 4esto.. sram da otida na genekolog i sa6to da kaja na maika mi...kakvo moje da mi e?mojete li da mi predlojite i nqkakyv intimen gel,az izpolzvam edin na oriflame..vazmojno li e i ot nego da mi se polu4ava taka?ako na nqkoi mu se e slu4valo pi6ete kak moga da opravq polojenito...mersi predvaritelno :cry:

kompetentnata
01-18-2007, 11:10
:? emi vij sega,mislq 4e e KRAINO neobhodimo da otide6 na lekar!!!
Prosto nqma kakvo da ti preporu4ame nie.
6tom e imalo takova obilno bqlo te4enie zna4i problema e seriozen i nqma da ti pomogne prosto nqkvo gel4e ili sapun4e......
Mila,prosto otivai na LEKAR!!!

lili_dance
01-18-2007, 11:25
az imah savsem, razli4en problem s tezi 4asti no i na mne mi se naloji da hodq na genekolok beshe mnnnnnnnnnnnnn sram no e po dobre da otidesh i da te e sram otkolkoto da stane neshto lisho (molq vi pishete v temata za strii)

mmrammstein
01-18-2007, 11:33
Препоръчвам ти гинеколог. Жена, щом толкова те е срам. Крайно време е да отидеш! И да не си посмяла сама да си купуваш лекарства от аптеката, само ще си навредиш!

01-18-2007, 11:45
a ot kakvo se systoi pregleda kakvo ti pravqt?ne ti gledat polovite organi nali?

Aseto
01-18-2007, 12:02
Maco,az ti preporu4vam da si zeme6 intimen gel na Seba Med,na vseki go preporu4vam tova!!!Земи си,не е скъпи4ко,а е супер добро!Мий се сутрин и ве4ер,като purvo nanese6 plast vurhy "sramnite" si 4asti,hybavo razturka6,stoi6 1minytka i mie6 s hladka,ne gore6ta vodi4ka!Az taka se opraih ot edno bqlo te4enie,4estno!Moita ginekolojka mi go predpisa Seba Med,+nego i edni vaginalni tabletki,ma az pone 2 sedmici ne s gi kupih i samo Seba med i mi pomina!Probvai go,mnogo moje da ti oblek4i! :wink:

SaSeDKa^Za^SeX
01-21-2007, 10:17
Abe hora ne trqbva da imate sram ot genikolozi...te nito hapqt nito ni6to, 6tom se nalaga.. trqbva da se otide. A moqta sestra si e nai dobre na 19 godini e i hodi s 28 godi6en ginegolog :P
A po tvoq problem 6te ti kaja 4e az imah podoben i mi ispisaha nekvi hap4enca no zadaljitelnoi e da se poseti genikolog :)

01-21-2007, 10:42
Доколкото разбирам става въпрос за обикновено възпаление породено от гъбички или някаква инфекция.Не е сериозно,но много неприятно затова отивай на гинеколог.Не виждам от какво да те е срам,имаш възпаление и толкова.Всяка жена е имала,а ако стоиш проблема ще става все по-сериозен.Ще ти изпишат вагинални таблетки и си готова.

SwEeT_pAiN_F
01-21-2007, 10:58
Само не можах да разбера, защо чак толкова те е срам да отидеш... да не би да отдолу имаш нещо тайно, нещо съкровенно, който никой друг го няма... Да не мислиш че гинекологът те възприема като жена... нещо подобно, възприема те като случай,проблем, който трябва да реши.
Не е толкова страшно да се отиде на гинеколог. Ако пък чак толкова те е срам... отиди при жена... макар че съм останала с впечатлението че жените-гинеколози са по-малко и не са толкова кадърни. Лично мое мнение.
Айде бягай!
П.С. А относно това какво ще ти прави... ами зависи ако си девствена най-много да ти вземе секрет от клитора, и да ти опипа яйчниците, като си пъхне пръст в дупетот ти. А вече ако не си девствена... вече незнам... тея които практикуват секс те ще ти кажат. :D

GiRl^of^PriStOn
01-21-2007, 11:08
idi na lekar

blabla_bla
01-23-2007, 11:03
pravi si vaginalni promivki sas smradlika pomaga mnogo!!!!!

k...
01-25-2007, 21:58
kakto kaa moita lekarka "ka4va6 se na magareto" i srama 6ti mine :D pri men be6e taka

SwEeT_pAiN_F
01-26-2007, 04:55
kakto kaa moita lekarka "ka4va6 se na magareto" i srama 6ti mine :D pri men be6e taka
И при мене беше така, с разликата че имаше и стажанти и стажантки и нямаше как :-D Поне си оплакнах окото на готини мъже :D

JlyHKa`
01-26-2007, 09:37
ami az sa6to imah problem samo 4e svarzan s cikala mi.I otidoh na ginekolog i sram ne sram mina mi.Izpisaha mi hap4eta i sa opraih.Nqma ni6to sramno v tova da otide6 pri takav vid lekar.Nali tova mu e rabotata.

P.P.Mnogo e vajno dali vodi6 polov jivot, za6toto ako vodi6 moje si hvanala nekoq bolest

cosword
01-26-2007, 17:54
задължително иди на лекар за да не стане по лошо,не се срамуваи

Scarabey
01-26-2007, 20:43
Една приятелка има същия проблем отиде на гинеколог и тя и предписа някакви хапчета,отиди няма нищо срамно :wink:

Don`t worry, Be happy!
01-29-2007, 15:38
Хора да ви кажа и аз имам като нейния проблем и все още нито съм казала на майка , нито съм ходила на лекар!Незнам какво да правя.Обаче проблема е че аз го имам от доста продължително време и доста по често...Незнам какво да правя...Да кажа ли на майка или първо да отида на лекар?И мене много ме е срам, никога не съм ходила на генеколог!Все още съм на 15 , а тоя проблем го имам от 12 годишна.Мислих че това е само заради настинка (така ми бе казала лекарката)ама явно не е....:(

i az i az ....
01-29-2007, 17:05
Don`t worry be happy , i az sym taka . Sega sym na 15 a ot 12 godi6na imam bqlo te4enie postoqnno .... i az ne sym hodila na ginekolog samo 4e sega kato se zamislqm tova sa 3 GODINI ... ne e 6ega rabota . Edinstvenata razlika pri men e 4e sym kazala na maika mi . Nqma ni6to sramno v tova otiva6 i i kazva6.V na4aloto tq se be6e pritesnila dosta , no li4nata mi lekarka kaza 4e tova e ot nastinka. sled 1 godina az pak se oplakah 4e ne minava i mi dadoha nqkakvo malko 6i6ence s edna te4nost za mazane osven 4e ADSKI mn 6tipe6e ii sled kato s enamazvah sig polovin 4as ne mojeh daa s emyrdam nqma6e nikakav efekt.Sega ve4e e 3ta godina ii maika mi ot 1 mesec se kani da me vodi na ginekolog...6te vidim kakvo 6te mi kaje...Ama si e pritesnitelno.Iskam samo da popitam nqkoi koito e hodil ve4e kakvo to4no ti pravqt ?? sqda6 i ti kazvat ami svalqi ga6tite ?????...ujs .... iii sigurno predi tova trqbva specialno da se obrysna da se opravq ?? ili ??? pls za syvet

мери
01-31-2007, 13:54
Отговорете плс :smt009 Аз имам бяло течение и мисля да отида на гинеколог,но трябва ли да се обръсна първо?В смисъл да е гладко,ще има ли проблем,ако има малки косъмчета?.... ](*,) И ще има ли проблем,ако например си обръсна само триъгълника,а по-надолу не?.... Плс помогнете ми [-(

۩۞&am
02-02-2007, 14:59
Това не е ли овулация? http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D0%B2%D1%83%D0%BB%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F - ето малко информация за нежния пол.

02-02-2007, 19:28
здравей,
не се притеснявайте от гинеколога! Колкото сте по-стресирани, толково повече ще ви е неприятно! Най-вероятно ще ви каже да се съблечете от кръста надолу и после щи ви накара да седнете на гинекологичния стол /т.н. магаре/ не е от най-удобните столове, но пък и за бърза ще сте там. Все пак трява да сте горе-долу обръснатие, защото.. не е комфортно за вас... Гинеколога сигурно ще ви вземе секрет с едно малко тампонче, което прилича на клечка за уши. Не боли изобщо!