PDA

View Full Version : пиете ли вода то4но преди хранене



xxww
01-18-2007, 14:47
мислите ли че изпиването на чаша минерална вода преди хранене е полезно-защото съм 4увала различни версии по въпроса

вие как мислите? :D

LiCk|It_OfF
01-18-2007, 14:50
Да и аз бях чувала,че е полезно,щот раграждала киселините в стомаха или нещо такова.

BunnYY_f
01-18-2007, 14:57
И аз съм чувала, ама не знам :-) Незнам защо винаги преди да ям пия вода, не е заради това ами просто навик. НЕ знам помогнало ли ми е или ми е навредило :-)

fetish_mi
01-18-2007, 15:14
Съвет от мен.
Не пийте много минерална вода. Най-полезната вода е изворната, която в магазините се води трапезна.

01-18-2007, 15:14
Задължително пия вода(или някакви напитки) докато ям,иначе не мога да преглътна хубаво,без вода на масата не мога.Съмнявам се да е вредно според мен :wink:

Amayo
01-18-2007, 15:32
Да и аз бях чувала,че е полезно,щот раграждала киселините в стомаха или нещо такова.
Момиче колко имаш по химия? :roll:

Master_88
01-18-2007, 17:58
Вода преди хранене не пия,но по време на хранене пия най-често натурален сок,защото са ми сухи някои храни

Communist
01-18-2007, 18:07
Аз пия вода само когато ям (много вода) :wink:

Undying
01-18-2007, 19:08
Да,много е полезно да пиеш по 1 чаша вода преди хранене.Тя спомага за по-лесното разграждане на мазнините и въглехидратите и за обмяната на веществата.

^npocTo^а3^f^
01-18-2007, 20:18
Пфу...
Ми, не, никак не е полезно...вода по време на хранене или след само ви разрежда стомашните сокове.

01-19-2007, 06:36
Пфу...
Ми, не, никак не е полезно...вода по време на хранене или след само ви разрежда стомашните сокове.

хахаха Вода трябва да се пие в големи количества независимо кога . Аз пия много течности ,но за жалост и газирано , компоти , сокове , Алкохол ;) трябва да се науча само вода ама .. БрД;)

kaka_lara
01-19-2007, 06:38
Пфу...
Ми, не, никак не е полезно...вода по време на хранене или след само ви разрежда стомашните сокове.

хахаха Вода трябва да се пие в големи количества независимо кога . Аз пия много течности ,но за жалост и газирано , компоти , сокове , Алкохол ;) трябва да се науча само вода ама .. БрД;) и точно по време на хранене не е препоръчително O:)

evil_lady_in_black
01-19-2007, 07:28
АМи незнам може , аз даже напоследък имам нещо като недостик на течности постоянно съм жадна :x

01-19-2007, 09:04
Пфу...
Ми, не, никак не е полезно...вода по време на хранене или след само ви разрежда стомашните сокове.

хахаха Вода трябва да се пие в големи количества независимо кога . Аз пия много течности ,но за жалост и газирано , компоти , сокове , Алкохол ;) трябва да се науча само вода ама .. БрД;) и точно по време на хранене не е препоръчително O:)


:)не знам за теб какво е добре ,ама аз без течност никога не съм сядал да ям :)

SINDEL
01-19-2007, 09:24
Вода преди хранене пият много девойки с цел така да им се напълни стомах4ето и да не ядат по много. Ина4е дали наистина спомага за разграждане на не знам си кво си..нямам представа. Но така залъгваш стомаха си, 4е е пълен и ти намалява апетита

Пепи Пекторалиса
01-19-2007, 10:15
Тука видни биоложки и химички.
Водата разграждала киселините.
Водата спомага разграждането на въглехидтратите и мазнините.

Бахти тъпото поколение. :shock:

Undying
01-19-2007, 10:54
Тука видни биоложки и химички.
Водата разграждала киселините.
Водата спомага разграждането на въглехидтратите и мазнините.

Бахти тъпото поколение. :shock:
Ще ме извиняваш много,ама почваш да ми лазиш по нервите с твоите остроумни коментари,които всъшност са си чист флууд.Като знаеш повече вземи ни образовай. :evil:

01-19-2007, 10:56
Тука видни биоложки и химички.
Водата разграждала киселините.
Водата спомага разграждането на въглехидтратите и мазнините.

Бахти тъпото поколение. :shock:
Ще ме извиняваш много,ама почваш да ми лазиш по нервите с твоите остроумни коментари,които всъшност са си чист флууд.Като знаеш повече вземи ни образовай. :evil:

Не заслужавате :!: Мислите се за много умни и обърквате хората само тука! ЗАТОВА ПРЕПОРЪЧВАМ ВЪПРОСИ ЗА ДИЕТИ ДА СЕ ЗАДАВАТ В WWW.BB-TEAM.ORG

Пепи Пекторалиса
01-19-2007, 11:22
Тука видни биоложки и химички.
Водата разграждала киселините.
Водата спомага разграждането на въглехидтратите и мазнините.

Бахти тъпото поколение. :shock:
Ще ме извиняваш много,ама почваш да ми лазиш по нервите с твоите остроумни коментари,които всъшност са си чист флууд.Като знаеш повече вземи ни образовай. :evil:
Е то мойто обяснение не е толкова интересно като "разграждането на киселните" или "разграждането на мазнините".
Всъщност дали пиеш вода преди ядене или не няма значение. Освен ако не изпиеш 1л и ти се напълни стомаха, но след около 15мин пак ще е празен, така че реално няма значение дали се пие преди, след или по-време. Важното е да се пие колкото тялото има нужди.

teenkopele
01-20-2007, 05:01
Не пия. :wink:

Amayo
01-20-2007, 08:50
Да,много е полезно да пиеш по 1 чаша вода преди хранене.Тя спомага за по-лесното разграждане на мазнините и въглехидратите и за обмяната на веществата.
Още един нобелов лауреат. :-)

[Lucifer]
01-20-2007, 21:14
мислите ли че изпиването на чаша минерална вода преди хранене е полезно-защото съм 4увала различни версии по въпроса

вие как мислите? :D
tova e tupo...vse taq e!