PDA

View Full Version : Koga stava taka



Iz
01-18-2007, 15:43
4uvala sam,4e ima slu4ei,v koito na jenata tam otdolu i izpadat organi ili 4erva ili ne6to takova-nz to4no kak se kzava
Ako se se6tate za kvo govorq
Kajete koga se polu4ava tova

SwEeT_pAiN_F
01-18-2007, 16:09
Здравей,
явно не си дочула както трябва. Значи едното е изсипване на влагалището /там отдолу/. Тове е било при възрастни жени след като са раждали, и не им е била оказана помощ след раждането, което може да се появи в старческа възраст. Днес това не може да се случи, защото гинеколозите са много по-компетентни.
Какво точно ти има?

batkodoki
01-18-2007, 20:39
вероятно питането касае някоя от формите на descensus et prolapsus uteri et vaginae.

SwEeT_pAiN_F
01-19-2007, 18:18
вероятно питането касае някоя от формите на descensus et prolapsus uteri et vaginae.
Здравейте,
все пак разбирам малко или много от медицина... но обяснете ми за тези болести или ми кажете някой сайт да прочета за тъх. Мерси предварително.

DrSmurph
01-19-2007, 23:38
Здравейте,
все пак разбирам малко или много от медицина... но обяснете ми за тези болести или ми кажете някой сайт да прочета за тъх. Мерси предварително.

Sweet Pain, Хаиде да се укротиш малко моля и разбирайки от английски да не се заблуждаваш и за медицината! Би следвало и разбирайки
малко или много от медицина да се ориентираш от латинските наименования поне!

SwEeT_pAiN_F
01-20-2007, 09:06
Да, разбрах че термините са на латински, но все пак... потим. Ако не искате... ще си ги намеря и сама.

DrSmurph
01-20-2007, 21:50
Е при положение, че имаш компютър, интернет и наименование на латински .... и ако още не си намерила термина с подходящо обяснение - кофти търсачка ползваш! :lol: :cry: :lol:

01-21-2007, 10:50
Да си призная исках да си спестя търсенето.. но и сама ще си ги намеря. Благодаря все пак :D Пък.. ако ми кажете някоя и друга мед търсачка, ще съм Ви признателна :)

SwEeT_pAiN_F
01-21-2007, 10:52
Да си призная исках да си спестя търсенето.. но и сама ще си ги намеря. Благодаря все пак :D Пък.. ако ми кажете някоя и друга мед търсачка, ще съм Ви признателна :)
Sorry tova sym azq zabravih da se vpisha.