PDA

View Full Version : Svalki :momi4e kym momche



Tochnooo_ti
01-18-2007, 15:46
Wyprosa mi e kym momi4etata svalq li li ste mom4e? kak? Mislite li ,4e e unizitelno v diskoteka ili kafe da otide6 da se zapoznaesh s mom4e(vse edno se predlaga? dali mom4etata 4akat nie da i se podnesem na tepsiq?
A kym mom4etata slu4valo lu vi se e da doide momi4e da se zapoznae s vas i kvo mislite po tozi vypros? :wink:

FiRe_LaDy
01-18-2007, 16:06
Mnem ne se e sluchvali da svalqm momche.Samo bivshiq kat ma zarqza malko sa poluchi taka che se go tyrseh i mu sa moleh da sa opraim.INache ne!Ma i ne mislq che e unizitelno!Kvo da mu e unizitelnoto?MOmchetata kat ni svalqt da ne bi da e unizitelno?Pak i edno zapoznanstvo ne znachi che go svalqsh!

Amayo
01-18-2007, 16:08
Доса сичките ми гджета са ме сваляли мен. Считам го за унизително да се предлагам аз. :)

GalleNo_MoMi4eNce
01-18-2007, 17:00
Po princip momchetata idvat pri men!No imam priqtelki koito pravqt taka i misla che ne e unizitelno!

LO6IQ
01-18-2007, 17:24
Случвало ми се е да дойде момиче при мен и да се запознаем.
Въпрос: ,,дали момчетата чакат ние да се поднесем на тепсия''
Отговор : Разбира се ,че да. :D

anubite
01-18-2007, 17:38
Случвало ми се е да дойде момиче при мен и да се запознаем.
Въпрос: ,,дали момчетата чакат ние да се поднесем на тепсия''
Отговор : Разбира се ,че да. :D

Ти си от лошите. Ако ти не знаеш, кой ще знае... *Отива да си реже ръката*

Undying
01-18-2007, 18:24
Не мисля че става за въпрос за унижение,а за това дали ти пука или не.Е кво,ако си харесам някое момче тряя седа и да гледам като пукъл и да чакам той да дойде ли?Мн ясно че отивам и се запознавам,дреме ми кво ще си помисли-на кой не му изнася-на палатка.
Сваляла съм момчета много пъти,обичам да владея положението.

Pezzzz
01-18-2007, 18:26
Доса сичките ми гджета са ме сваляли мен. Считам го за унизително да се предлагам аз. :)


Nasu6toto mnenie sum ;P

DetE-Idi0t
01-18-2007, 18:28
Случвало ми се е да ме сваля момиче. Няма какво да се мисли.. Както момче може да свали момиче така и момиче може момче. Не съм голям привърженик на теорията, че момчетата винаги трябва да правят "първата крачка" .

IlLuSi0nS`
01-18-2007, 18:30
Не мисля че става за въпрос за унижение,а за това дали ти пука или не.Е кво,ако си харесам някое момче тряя седа и да гледам като пукъл и да чакам той да дойде ли?Мн ясно че отивам и се запознавам,дреме ми кво ще си помисли-на кой не му изнася-на палатка.
Сваляла съм момчета много пъти,обичам да владея положението.

именно =D> и аз мисля така :wink:

awanturistkata{P}
01-18-2007, 18:48
що пак да не сваляме и ние момчетата.така е по забавно защо винаги трябва да се чака той прав да......последния пат аз деиствах парва и имам страхотна вразка с този човек вече 8 месеца...кои деиства прав нема значение...важното е да се деиства

01-18-2007, 20:07
opredeleno nqma ni6to unizitelno v tva da otide6 da naprai6 parvata kra4ka ;] jenite otdavna zavzeha "zadaljeniqta" na majete :D

01-18-2007, 20:32
Каквото и да си говорим мъжете обичат те да бъдат завоевателите,не завладените.Именно поради това когато една жена се поднесе на сребърен поднос,мъжът още тогава подсъзнателно ще започне да я има за даденост,която може да замени,когато се поеви някоя друга,която да провокира любопитството му.Разбира се това не означава,че момичето не може да направи "първата крачка".

ATAKABG
01-18-2007, 20:34
Аз пък много се кефя на момичета,които поемат инициативата и тръгват да свалят те. Не знам кой е измислил тая глупост,че винаги ние момчетата трябва да си играеме да ви сваляме,а вие да стоите и да чакате наготово. :wink:

01-18-2007, 20:38
Аз пък много се кефя на момичета,които поемат инициативата и тръгват да свалят те. :wink:
Навярно защото ти повдига самочувствието.Никой не би отказал когато му се сваля някое момиче,но рано или късно ще ти дойде и друго на главата,защото лесното рядко е най-хубавото. :)

ATAKABG
01-18-2007, 20:46
Аз пък много се кефя на момичета,които поемат инициативата и тръгват да свалят те. :wink:
Навярно защото ти повдига самочувствието.Никой не би отказал когато му се сваля някое момиче,но рано или късно ще ти дойде и друго на главата,защото лесното рядко е най-хубавото. :)
Нямах това предвид. Не че ми е проблем,ама се дразня като знам,че някое момиче,което харесвам,а и тя ме харесва и знае много добре мойте симпатии към нея,и все пак продължава да чака наготово аз да направя първата крачка... :wink:
Отърсете се от предрасъдъците - "това ТРЯБВА да се прави,онова НЕ ТРЯБВА"... Няма такива неща,къде пише кое трябва и кое не трябва да се прави? Защо да е прието момчето да сваля момичето? Ако момичето харесва някое момче защо да не поеме инциативата тя? Къде е проблема?

niki000
01-18-2007, 22:56
Аз пък много се кефя на момичета,които поемат инициативата и тръгват да свалят те. Не знам кой е измислил тая глупост,че винаги ние момчетата трябва да си играеме да ви сваляме,а вие да стоите и да чакате наготово. :wink:
:) suglasen 6tot mnogo 4esto a az go xaresvax ama toi ne napravi purvata kra4ka 6e se grumna... 4aakai malko ne si edinstvenata ia probvai i ti da napravi6 ne6to ne seki put na gotovo. tradiciata e napravena za da se naru6ava

ен4о
01-25-2007, 02:18
Wyprosa mi e kym momi4etata svalq li li ste mom4e? kak? Mislite li ,4e e unizitelno v diskoteka ili kafe da otide6 da se zapoznaesh s mom4e(vse edno se predlaga? dali mom4etata 4akat nie da i se podnesem na tepsiq?
A kym mom4etata slu4valo lu vi se e da doide momi4e da se zapoznae s vas i kvo mislite po tozi vypros? :wink:

случвало ми се е момиче да дойде да се запознава с мен... ми кво да мисля... ако е хубава се хубави работи й мисля

Fucking_Bitch
01-25-2007, 06:56
Случвало ми се е да свалям момче и то само веднъж,но ние си се познавахме и без това..Иначе мисля,че е по просташко да се предлага момичето.Защо момчетата си мислят че т'ва е някакво унижение?Не е тъка!Даже мисля че това си е вашо задължение!!! 8) 8)

01-25-2007, 11:31
Случвало ми се е и не виждам нищо нередно. Живеем в 21ви век и всеки си гони интересите. Не е нужно да чакаш момчето да дойде при теб.

Absconding
01-25-2007, 11:32
Случвало ми се е и не виждам нищо нередно. Живеем в 21ви век и всеки си гони интересите. Не е нужно да чакаш момчето да дойде при теб.
Пак забравих да се логна. :?

In4iTu_
01-25-2007, 11:42
Да, случвало ми се е, но предпочитам момчето "да (ми) се предложи на тепсия" :lol: Не е унизително, нормално е :P

My_Infernal_Majesty
01-25-2007, 11:44
Никога няма да поема инициятивата първа.
Може да съм старомодна, но предпочитам момчета да направи първата стъпка и мисля че така трябва- на тях им отива повече да са настъпателни освен това съм много срамежлива. :oops: :lol:

CrIsTiaNo_
01-25-2007, 12:16
na men mi se e slu4valo momi4e da se zapoznae s men i vaob6te ne mi e minavalo na um 4e mi se "predlaga" ili ne6to takova btw posle stanahme mn dobri frs

violin4eto
01-26-2007, 18:25
izob6to ne mislq 4e e ynizitelno!!!Tova lqto svalih nai-dobriq si priqtel i bqhme zaedno 5 meseca!!!Ako si haresa6 nqkoi prosto deistva6 nqma kakvo da my misli6 i da go 4aka6 da napravi toi purvata kra4ka za6toto moje i da si ostane6 s 4akaneto!!!

dran-dran_f
01-26-2007, 19:08
ama to svalqneto da ne e samo ti da mu govorish toi da te gleda tupo?! Ta da ne bi samo ediniq da svalq drugiq...tva samo ako haresvaneto e nespodeleno mai moje da stane :D Svalkata e igra mejdu 2ma i az q obojavam. mn e gotino da si igraete na zakachki i gatanki , na kotka i mishka i da proverqvate dokade moje da se stigne na shega dokato ne stignete do vruzka. Tova e nai-interesnoto i ako se zapochne taka i postepenno se stigne do vrazkata to tq e mn hubava zashtoto se poznavate i ne e skuchna - prodaljavate da si igraete i da se zakachate! :wink:

AnIcHkAtA
01-26-2007, 19:22
dran-dran_f
ama to svalqneto da ne e samo ti da mu govorish toi da te gleda tupo?! Ta da ne bi samo ediniq da svalq drugiq...tva samo ako haresvaneto e nespodeleno mai moje da stane Svalkata e igra mejdu 2ma i az q obojavam. mn e gotino da si igraete na zakachki i gatanki , na kotka i mishka i da proverqvate dokade moje da se stigne na shega dokato ne stignete do vruzka. Tova e nai-interesnoto i ako se zapochne taka i postepenno se stigne do vrazkata to tq e mn hubava zashtoto se poznavate i ne e skuchna - prodaljavate da si igraete i da se zakachate!
Absolutno si prava ;) to tva e nai qkoto-zaka4livo na4alo zvu4i tapo ama e super!

svetlidim
01-26-2007, 19:28
Аз пък много се кефя на момичета,които поемат инициативата и тръгват да свалят те. :wink:
Навярно защото ти повдига самочувствието.Никой не би отказал когато му се сваля някое момиче,но рано или късно ще ти дойде и друго на главата,защото лесното рядко е най-хубавото. :)
Нямах това предвид. Не че ми е проблем,ама се дразня като знам,че някое момиче,което харесвам,а и тя ме харесва и знае много добре мойте симпатии към нея,и все пак продължава да чака наготово аз да направя първата крачка... :wink:
Отърсете се от предрасъдъците - "това ТРЯБВА да се прави,онова НЕ ТРЯБВА"... Няма такива неща,къде пише кое трябва и кое не трябва да се прави? Защо да е прието момчето да сваля момичето? Ако момичето харесва някое момче защо да не поеме инциативата тя? Къде е проблема?
Прието е момчето да сваля момичето,защото представата за момчетата е че са смели,безстрашни и ловци по природа.Питай ме що в армията има съвсем малко жени!Нали вие сте бойците ,вие сте завоевателите.Не знам какъв мъж е тоя мъж дето една жена не може да свали!!! :smt075

01-26-2007, 20:18
Не мисля, че е унизително!До сега не съм се "предлагала" на момчета, в повечето случаи те идват при мен 8)

HardcorE_AFA
01-26-2007, 20:27
qko e i ti da predloji6 i toi !!!

miss^sixty^style
01-26-2007, 20:30
аз мисля че момичета е отчаяно и търси...сещаш се :-D :lol:

PoisoNGirL
01-26-2007, 20:34
emi sluchvalo mi se e az da ida pri momche da se zapoznaq.e to si lichi dali ima nqkakva simpatiq ot drugata strana ili ne... bez risk nqma da znaesh dali shte stane neshto ili ne:D puk i ima mnogo sramejlivi momcheta ako trqbva da sme chestni.Ot druga strana vsqko momche shte se izkefi na momiche,koeto poema iniciatirava. puk ako te rezne e i kvo.. ima oshte mnogo momcheta nali :D

S_T_E_V_E
01-28-2007, 19:01
Ами не трябва само момчето да гледа и да чака или пък и момичето само да седи и да чака всеки да дърпа към себе си по малко това е :)

Krem4eto
01-28-2007, 19:34
Хм,няма какво да дискутираме знае се ,че вече и момичета и момчета предлагат...
И аз съм предлагала и момчета са ми предлагали...Вярно прието било , че трябва момчето първо да направи крачката,но момчетата се изтарикатиха и вече и момичетата предлагат :)!