PDA

View Full Version : Pravih SEX za 1 put dnes - Stah me e! Pomognete 6e otka4a



kalina-malina
01-18-2007, 16:06
na 13 g.
f-4e

boli me sega ot dolu i ne moga da si svivam dobre krakata po skoro ne gi sabiram
normalnu li e?
imam i kruv
smenih 2ri pra6ki i pak mi sa omokreni s kapki kruv

mnogo ma e strah moje li ne6to mi stane sega?

pomognete mi plsss

MUCKO
01-18-2007, 16:14
Abe na 13 godini si trygnala da se mua6....mi taka sega shte ti trygne i kryv ot nosa...natyp4i si go s pamyk.Ela da ti zatvorq krakata :twisted:

opsa
01-18-2007, 16:17
спокоино нормално е .... аз от 12 годишна го правя и както виждаш съм добре :) на 17 съм :-)

f1s714e70
01-18-2007, 16:28
spokoino be,spored men si malka i nedostaat4no razvita za sex,ama kakto i da e moeto mnenie ne e ot zna4enie.Ta zna4i s kolko godi6en go pravi,grubo li be6e ili nejni4ko (ot golqmo zna4enie e )

kalina-malina
01-18-2007, 16:36
spokoino be,spored men si malka i nedostaat4no razvita za sex,ama kakto i da e moeto mnenie ne e ot zna4enie.Ta zna4i s kolko godi6en go pravi,grubo li be6e ili nejni4ko (ot golqmo zna4enie e )

nz grubo li ne li misliq si 4e e normal
ama me boli i sam pritesnena a toi be opiten ne e malak nqkoi imal e dosta momi4eta predi men ne sme gadjeta no ne tova ima zna4enie
vaprosa e bolkata i kruvta koga s6te sprat??

teen_girl4e
01-18-2007, 16:42
stiskai zubi i mul4i piklo sigurno hodi6 s nego ot ima nqma 1 mesec toi i e obetal da ti svali zvezdite i e na nad 16 nali????

01-18-2007, 16:46
Ele..naistina veche ot dosta malki ste zapo4nali polov jivot i syshto mislq, che si mn malka za sex. Ne te sydq, t'va e moe mnenie. za pyrvi bolkata e normalna. Pri vseki ima bolka. Do 2-3 dni 6te se opravi6 napylno. :) Moje i po-malko ili pyk poveche. Zavisi kak go e priel organizmyt ti!:))))

kalina-malina
01-18-2007, 16:46
stiskai zubi i mul4i piklo sigurno hodi6 s nego ot ima nqma 1 mesec toi i e obetal da ti svali zvezdite i e na nad 16 nali????

ot 6 mes. se vizdame i e na 21 mnoo to4en i e s opit ne vqrvam toi da e vinoven za men 4e sam taka i me e stah i ne iskam sa da go bezpokoq za tova se opitvam tuka da poiskam pomo6t da mi kajete pri vas bole6e li i kolko vreme se opraviq tova? plss

kalina-malina
01-18-2007, 16:48
Ele..naistina veche ot dosta malki ste zapo4nali polov jivot i syshto mislq, che si mn malka za sex. Ne te sydq, t'va e moe mnenie. za pyrvi bolkata e normalna. Pri vseki ima bolka. Do 2-3 dni 6te se opravi6 napylno. :) Moje i po-malko ili pyk poveche. Zavisi kak go e priel organizmyt ti!:))))

10x
nadqvam se da e vqrno za 2-3 dni 4e ponedelnik sum na daskalo i ne znam ako os6te se taka kak 6te otida dobre 4e utre den ne sum ina4e ujasss

i ne sum malka 7 klas sum skoro pravq 14

TupacFena
01-18-2007, 16:49
Ne bila malka .. bla bla lba ... Ebala se s nekaf na 21 deto sa 6e q zareje ...a be da te eba u piklata :-D :-D :-D Nema li krastavici za vas be :-D :-D :-D

LGPz
01-18-2007, 16:52
ЛЕЛЕЕЕЕЕ ХВАНИ СЕ МАХНИ ОТ ФОРУМА ТЪПА ПРОСТА ЕЛЕМЕНТАРНА КУРВООО!!! МАМА ТИ ДЕБА!!!! НЕ СИ МАЛКА ЛИ МА ПУТКО ТЪПА! В 7 КЛАС И ВЕЧЕ НАЙ ГОЛЯМАТА.АКО ЗНАЕШ С КОЛКО КАТ ТЕБ СИ ИМАМ РАБОТА (на 14 съм) И МИ Е ПИСНАЛО!!!!МИСЛИШ СЕ ЗА МНОГО ГОЛЯМА - Е НЕ СИ!!!!ТЪПА ПРОСТА ЕЛЕМЕНТАРНА ПУТКА!!!!НЕ ЗНАМ ЗА ДР-ТЕ,НО АЗ НА Т'ВА МУ ВИКАМ КУРВАЛЪК!!!!!
7 клас и най-голямата момче.....

пс. СЖ,че се разпалих,но ми е писнало от курви....То не остана нито 1 стилна дама в тоя свят...

AngelOfDarkness
01-18-2007, 16:54
Затова си "малка" според всички, защото ако беше "голяма", сега нямаше да питаш!
Затова си има горе долу приета за нормална възраст, когато имаш достатъчно знание и си отговорен!
Секса е нещо мн хубаво, ако знаеш с кого, как, кога и т.н. да го правиш.

По въпроса ти: нормално е. Брутално е и ти е гадно, защото си недоразвита физически.

Така и така си почнала, моля те, за твое добро-ето ти го форума-почети и поучи, за да нямаш проблеми занапред.

Хайде, всичко хубаво

kalina-malina
01-18-2007, 16:55
LGPz te nedoraslite mom4eta sa zlobni kato teb i na tiq godini
ne 4e iskam da se zanimavam tuka za kavgi sega ama e tupo da mi govori6 taka kato ne me poznava6
i kak da spa s takav na 14 ta te se kato tebe milsat mom4etata a az imam priatelki deto i na 12 sa go praili no ne gi e bolqlo taka be idiot
men ujzasno me boli i iskak nekf sabvet a ne poricanieq ot tupi de4urlqci

TupacFena
01-18-2007, 16:55
Az da se izvinq 4e pi6a na angliiski ama mi se lagna Phonetic-a ... ae .. Tapa kurva

JoeBanana
01-18-2007, 16:56
свиквай
животът е болка :-D

kalina-malina
01-18-2007, 16:57
AngelOfDarkness 10x

TupacFena
01-18-2007, 16:58
свиквай
животът е болка :-D a be ne razbrah koga 6a praim s tebe ALOOO SHHH DALAVERI ?

LGPz
01-18-2007, 16:59
Оооооооооооооо оооооооо оооооооохххххх КАКООООООООООО МОЛЯ ТИ СЕ ПОМОГНИ МИ ДА СЕ РАЗВИЯ ЩОТО ЩЕ СИ ОСТАНА ЕДНОКЛЕТАЧНО.... :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 Отиди си в курника ... Кога позволиха на кокошките да посещават форуми ... :smt117 Дано те скъса цяла нощ от болка!

AngelOfDarkness
01-18-2007, 17:00
Няма проблеми, ако има нещо пиши ми на лично... Дано всичко бъде наред :)
Аз също съм против секса в ранна възраст, не за друго, ами защото стават гафове. Разберете отговорността и се пазете! Само това ми е... предполагам и на другите. А, да и малко... морални ценности, докато според други живеем в 21-ви век и трябва по-свободно. Не те съдя.

kalina-malina
01-18-2007, 17:02
LGPz :smt097


devstven si i za tova taka me obizda6

ne iskam voina tuka weee

prosto po opitnite da mi kajat kvo da pravq i moje li da se oblek4i bolkata samo me e trah tva e

JoeBanana
01-18-2007, 17:04
калинке ти пък си наебана, напрао разпорена затва ли си толкоз агресивна ? :-D

TreeHill
01-18-2007, 17:06
ЛЕЛЕЕЕЕЕ ХВАНИ СЕ МАХНИ ОТ ФОРУМА ТЪПА ПРОСТА ЕЛЕМЕНТАРНА КУРВООО!!! МАМА ТИ ДЕБА!!!! НЕ СИ МАЛКА ЛИ МА ПУТКО ТЪПА! В 7 КЛАС И ВЕЧЕ НАЙ ГОЛЯМАТА.АКО ЗНАЕШ С КОЛКО КАТ ТЕБ СИ ИМАМ РАБОТА (на 14 съм) И МИ Е ПИСНАЛО!!!!МИСЛИШ СЕ ЗА МНОГО ГОЛЯМА - Е НЕ СИ!!!!ТЪПА ПРОСТА ЕЛЕМЕНТАРНА п*тка!!!!НЕ ЗНАМ ЗА ДР-ТЕ,НО АЗ НА Т'ВА МУ ВИКАМ КУРВАЛЪК!!!!!
7 клас и най-голямата момче.....

пс. СЖ,че се разпалих,но ми е писнало от курви....То не остана нито 1 стилна дама в тоя свят...


споко LGPz и още такива ги има ... то за тях е нормално те за тва живеят

LGPz
01-18-2007, 17:07
Еммм ето за това говорех .... На 13 години като се отворят и почват да се правят на ацките КАКИ ... ЛЕЛЕЕЕ В МОМЕНТА ТАКА СЪМ ЯДОСАН ЧЕ АКО ТА ХВАНА НЯМА ДА ТЕ БОЛИ САМО ТЪПАТА ПРОСТО ОТСКОРО ОТВОРЕНА КЪРВЯЩА ПУТКА!!!!!!Ч!

ninsy
01-18-2007, 17:08
Много ги мраза е такива пикли като тебе !

JoeBanana
01-18-2007, 17:09
бягай калинке, бягаааааай, че идваме с вили, факли и колове :-D

LGPz
01-18-2007, 17:10
Аз ще дойда с ВАРИЯТА!

01-18-2007, 17:36
Ти си просто една голяма курва която мисли единствено за ебане.Сигурно и в класа ти те смятат за такава.Момичета като теб не мога да ги гледам

kukli4ka__
01-18-2007, 17:45
честно казано много си тапа!!!и не заради това че си правила секс на 13 и аз тогава правих какъв е проблема че има кръв???какво да те съжалим че те боли ли като те е..ха ти беше добре нали?!всеки е минал по този път и щом мислиш че си достатачно зряла за да правиш секс значи трябва да си готова да поемеш разумно последствията

01-18-2007, 18:15
туареги :twisted:

01-18-2007, 18:21
AMa 6aVranTio Kfo Kat Si PRavilA SeX na 13 god PuTkaTa Da ni ti e Stanala 2 kela ???Prosto takiva kurvetini kato tebe me otvra6tavat .Sme6no e edna drisla na 13 god ,na koqto o6te ne i e tragnal menzisa da se Ebe...mi toq kade ta e otforil e EbaSi PRopAdnaliq Tip da se zanimava s 13god momi4etata .Edno sam nau4il v toq jivot da nqmam vqra i milost kam ne6to koeto karvi seki mesec i Ne UMira.Vkraina smetka moga da zaklu4a 4e ti si 1 parcal i s tebe moje da si izbar6a onaq rabota kato sfar6a ....Taka4e KURVIIII BARAITE 4uRAAAAAa!!!!

Klamer4o93
01-18-2007, 20:13
stiskai zubi i mul4i piklo sigurno hodi6 s nego ot ima nqma 1 mesec toi i e obetal da ti svali zvezdite i e na nad 16 nali????
Нямам какво да добавя :wink:

01-18-2007, 20:34
na 13 g.
f-4e

boli me sega ot dolu i ne moga da si svivam dobre krakata po skoro ne gi sabiram
normalnu li e?
imam i kruv
smenih 2ri pra6ki i pak mi sa omokreni s kapki kruv

mnogo ma e strah moje li ne6to mi stane sega?

pomognete mi plsss

Вземи един домат(путкаа) и забий лъжица(пенис) в него - от лъжицата той се разтваря и също потича и сок(кръв)

нормално е

IdiOtKa
01-18-2007, 20:37
LGPz :smt097


devstven si i za tova taka me obizda6

ne iskam voina tuka weee

prosto po opitnite da mi kajat kvo da pravq i moje li da se oblek4i bolkata samo me e trah tva e

да да разбрахме че си тъпа ...
на 12 години секс ше прай и то с 21 годишен смятай колко тря си зле майна ! ня маитап !

01-18-2007, 20:51
oofffff ostavete q namira...da ne ste po-golemi...za mene kyde 13 tam i 14 ...bila lyrva,shavrantiq...ebasi i az imam moralni principi ,ama nqma da trygne da zlobeq protiv nqkoi,koito ne poznavam...reshilo e ,napravila go e ...edinstvenoto,koeto ne odobrqvam,e che plqmpa po forumite,che e pochnala s poloviq jivot...da,ne otricham,che e pikla,ne otricham,che moje bi i kyrva shte stane...no ima veroqtnost i da se osyznae...
A i btw ne moga da razbera teq momcheta,koito pishat tyka...mnogo otvoreni pred monitora,a inache...offff...i az se chydq za kakvo nalivam akyl v plitkoymnite glavi na teq svine (myjete).....daaaaaaaaa......i ne me napadaite...svine ste,shtoto se kefite na gotinite kaki,ama nqkoq ne tolkova gotina,svestna i devstvena kato vi kaje haresvam te i vie o begai se...
ama psyvate kyrvite nali,ama nqma si priznaete,che se kefite na razporenata,rysa kaka...okolo 175 visoka,rysa kosa i sini ili zeleni ochi...nali...
na 14 godini trygnal da mi obijda vrystni4kite si...omg!!!
Shtql da q smachka ot boi i nz si kfo si ...PIKLIO shto ne doidesh da me smachkash mene ????? Tfa mi e lubopitno...Are i az sym kyrva,ako iskash priemi che sym i striptiziorka...ama mi pyka...are mrazish kyrvite...pro4itash tova izre4enie,predstavqsh si goreposochenoto opisanie na razporena rysa kaka,idvash do kv.Lulin i me spykvash ot boi...nali mrazish kyrvite....
P.S. na 20 sym ...i sorry za latnicata,che postoqnno pisha,no prosto shtaigata mi e na 7 godini i si q obicham i kato pysna poveche ot 2 neshta i zabiva :)

namely_me
01-18-2007, 20:53
Къв ден е днеска та толкоз сефтета на един път...?

bibonka
01-18-2007, 20:53
oofffff ostavete q namira...da ne ste po-golemi...za mene kyde 13 tam i 14 ...bila kyrva,shavrantiq...ebasi i az imam moralni principi ,ama nqma da trygne da zlobeq protiv nqkoi,koito ne poznavam...reshilo e ,napravila go e ...edinstvenoto,koeto ne odobrqvam,e che plqmpa po forumite,che e pochnala s poloviq jivot...da,ne otricham,che e pikla,ne otricham,che moje bi i kyrva shte stane...no ima veroqtnost i da se osyznae...
A i btw ne moga da razbera teq momcheta,koito pishat tyka...mnogo otvoreni pred monitora,a inache...offff...i az se chydq za kakvo nalivam akyl v plitkoymnite glavi na teq svine (myjete).....daaaaaaaaa......i ne me napadaite...svine ste,shtoto se kefite na gotinite kaki,ama nqkoq ne tolkova gotina,svestna i devstvena kato vi kaje haresvam te i vie o begai se...
ama psyvate kyrvite nali,ama nqma si priznaete,che se kefite na razporenata,rysa kaka...okolo 175 visoka,rysa kosa i sini ili zeleni ochi...nali...
na 14 godini trygnal da mi obijda vrystni4kite si...omg!!!
Shtql da q smachka ot boi i nz si kfo si ...PIKLIO shto ne doidesh da me smachkash mene ????? Tfa mi e lubopitno...Are i az sym kyrva,ako iskash priemi che sym i striptiziorka...ama mi pyka...are mrazish kyrvite...pro4itash tova izre4enie,predstavqsh si goreposochenoto opisanie na razporena rysa kaka,idvash do kv.Lulin i me spykvash ot boi...nali mrazish kyrvite....
P.S. na 20 sym ...i sorry za latnicata,che postoqnno pisha,no prosto shtaigata mi e na 7 godini i si q obicham i kato pysna poveche ot 2 neshta i zabiva Smile

tova bqh az,no zabravih da se logna...sorry ako nqkoi sym obidila osven konkretnoto momche na 14 godini,koeto se pravi na mnogo oboroten... {}

:P
01-19-2007, 05:27
Моето мнение е, че момичетата на 13 са с много ниска сексуална култура. Още не са се осъзнали ама са тръгнали секс да правят и не го правят заради удоволствието ама си мислят че са нещо повече. И резулататите са на лице - тъпи теми по форумите. И какво има толкова да пита, като я боли много да отиде на лекар и разкъсвания може да има и всичко може, то при всеки си е индивидуално. Работата е там, че си мислят че са достатъчно големи за какво ли не ,ама ако беше така щеше да реагира адекватно а не да я хване параноята и да пита по форуми какво да прави. Като гледам постоянно какви теми има и направо се чудя тия деца толкова ли са зле и по зле може ли да стане. Утре ще пусне тема правих френска може ли да съм забременяла........

01-19-2007, 07:23
SPOKO MACKA NE SE PRITESNQVAI A MASTURBIRALA LI SI DO SEGA? :-k

Thug_Life
01-19-2007, 07:27
stiskai zubi i mul4i piklo sigurno hodi6 s nego ot ima nqma 1 mesec toi i e obetal da ti svali zvezdite i e na nad 16 nali????

ot 6 mes. se vizdame i e na 21 mnoo to4en i e s opit ne vqrvam toi da e vinoven za men 4e sam taka i me e stah i ne iskam sa da go bezpokoq za tova se opitvam tuka da poiskam pomo6t da mi kajete pri vas bole6e li i kolko vreme se opraviq tova? plss
о боже ти си на 13 той на 21 ти наеш ли че моат го съдят за педофилстфо ма,и кфо си мислиш че кат ходиш с батко ш станеш по привлекателна ли?деба и курвите ви деба оня хубу ти е разпорил малката недоразвита путка нека та боли ся ...курва

krem4et0
01-19-2007, 10:11
за болката-пий аулини сложи превръзка да не си переш бельото през 2 часа. ще ти мине. Но ти наистина си мъничка и ако не ти спре до 24 часа-гинеколог. може да си била тясна и да се е спукал кръвоносен съд. Леле,мале-на 13 правят секс и за тях да си девствен е обида. Не е миличка,да си девствен и да правиш секс,едва когато ти решиш,защото ти го искаш и защото това е човекът е прекрасно!

gotinam
01-19-2007, 10:45
Не виждам причина да обвинявате и нападате момичето. Тя просто търси съвет и Кремчето и е дала много точен. Останалите дето я нападате и обиждате просто сте комплексари.
Аз също съм направила първите си полови контакти на 12-13, а от 14 годишна не съм девствена. Е не се имам за курва колкото и да се явявате тука с подобни тези. Смешно е! Живеем в 21 век до кога ще робуваме на предрасъдъци?

01-19-2007, 11:01
Ама то според мен има вина и тоя педофил за това, че е спал с 13 годишно момиче.Абе не ви ли е срам бе педофили мръсни,няма ли за вас по голями момичета или просто те не пускат на такива като вас.Поне на 16 години да беше момичето щях да го разбера този който е спал с нея ама сега просто няма начин

01-19-2007, 11:10
на 13 ?! абе моми4е уьауьаьа после да не се чудиш що ти викат КУРВА
не знам кое нормално мом4е 6е легне с 13 годишна ... Боже ЩЕ СЕ ЗАСТРЕЛЯМ

01-19-2007, 11:33
ХАхахах проебало се на 13 :lol: Ше мреш да знаеш!

Писенце
01-19-2007, 12:06
Още една бъдеща курва...Просто нямам думи...

BloodSoul
01-19-2007, 13:19
na 13 g.
f-4e

boli me sega ot dolu i ne moga da si svivam dobre krakata po skoro ne gi sabiram
normalnu li e?
imam i kruv
smenih 2ri pra6ki i pak mi sa omokreni s kapki kruv

mnogo ma e strah moje li ne6to mi stane sega?

pomognete mi plsss Абе момиче, на 13 си!!! Толкова си малка! Първо разбери последствията от секса и после го прави. Информирай се малко! Е, на въпроса ти - да, нормално да те болят краката и да има кръв. Все пак при секс се къса девствената ципа!

01-19-2007, 13:26
много 12-13 годишни млади хора правят секс.

защо сте толкова завистливи?

JoeBanana
01-19-2007, 14:21
много 12-13 годишни млади хора правят секс.

защо сте толкова завистливи?
щото не се ебат с нас :-D
хареса ми как го каза.... "млади хора" хохохохохо

стамбата
01-19-2007, 15:10
ми те сичките ве4е на по 12-13-14 го праят ,тай 4е.... ама не са готови за това...правят го за да се хвалят...а за батковците са поредната бройка


бтв тоя трябва да го обесят 21 годишния

namely_me
01-19-2007, 20:58
Мноgо задръстени хора имало...Вече на нищо не бих се учудила.
Говоря за тези, които нарекоха авторката курва, btw.

sh3_1s_7h3_0n3
01-19-2007, 21:37
Мноgо задръстени хора имало...Вече на нищо не бих се учудила.
Говоря за тези, които нарекоха авторката курва, btw.

ако авторката продължава в същия дух ти как би я нарекъл/ла?

_donna_
01-19-2007, 22:16
Еее,мен па ми беше толко яко да не моем си съберем краченцата! :-D

/то и ся некой път не моем ги съберем,
мани мани..тва секса не е работа.../

01-19-2007, 22:36
дай да ти го перна отзад та да забравиш за болката отпред. И аз съм на 19 с опит ама ми е дебел да знаеш че ше боли ама по едно време шти стане яко ( е не гарантирам) но на мен ще ми е яко със сигурност. В кое даскало учиш да ода да забърша и аз нещо така на 14 ;D:D
абе вий сте деца бе, играйте си , има Ацетонов пероксид, миниум и бронз, арматурно желязо на влаковата линия, фунийки с карфици, все такива хубави детски игри кви са тия сексове кексове още малко и ще пропушиш!

gangbang
01-20-2007, 09:01
Оставете детето бе, нека се развива :D

А и предполагам вече и е минала болката и всичко е О.К. 8)

01-20-2007, 09:05
Не трябваше ли да усетите, че е ебавка когато каза, че "приятелят" и е на 21

01-20-2007, 11:14
na 13 g.
f-4e

boli me sega ot dolu i ne moga da si svivam dobre krakata po skoro ne gi sabiram
normalnu li e?
imam i kruv
smenih 2ri pra6ki i pak mi sa omokreni s kapki kruv

mnogo ma e strah moje li ne6to mi stane sega?

pomognete mi plsss

Вземи един домат(путкаа) и забий лъжица(пенис) в него - от лъжицата той се разтваря и също потича и сок(кръв)

нормално е


Ако историята с домата не ти хареса, мога да ти разкажа историята за картофа... :-D :-D :-D

nasty_13
01-20-2007, 13:05
леле...на 13 секс правиш....значи за проблема ти ми лся че всичко ти е наред..но извинявай,колкото и бързо да се развиват хората днес едно тринайсетгодишно тяло и х** в него нормално е тялото ти да даде отвтена реакция...не,просто съм тотално разбита......като станеш на 18 какво ще правиш?курва ли ще ставаш?! пставете всичко да си сойде с времето бе хора...няма да изтървте нищо..

Thug_Life
01-20-2007, 13:39
Не виждам причина да обвинявате и нападате момичето. Тя просто търси съвет и Кремчето и е дала много точен. Останалите дето я нападате и обиждате просто сте комплексари.
Аз също съм направила първите си полови контакти на 12-13, а от 14 годишна не съм девствена. Е не се имам за курва колкото и да се явявате тука с подобни тези. Смешно е! Живеем в 21 век до кога ще робуваме на предрасъдъци?
ми аре тогава да са ебеме в първи клас като е двайс първи век :-D

Vil
01-20-2007, 19:02
lele boje demek az sea da se eba..tc tc tc sao me interesyva maika ti i ba6ta ti zn li..i spokoino {}6se oprai6 :) nqma kude da ide6 :D

LGPz
01-20-2007, 19:14
oofffff ostavete q namira...da ne ste po-golemi...za mene kyde 13 tam i 14 ...bila kyrva,shavrantiq...ebasi i az imam moralni principi ,ama nqma da trygne da zlobeq protiv nqkoi,koito ne poznavam...reshilo e ,napravila go e ...edinstvenoto,koeto ne odobrqvam,e che plqmpa po forumite,che e pochnala s poloviq jivot...da,ne otricham,che e pikla,ne otricham,che moje bi i kyrva shte stane...no ima veroqtnost i da se osyznae...
A i btw ne moga da razbera teq momcheta,koito pishat tyka...mnogo otvoreni pred monitora,a inache...offff...i az se chydq za kakvo nalivam akyl v plitkoymnite glavi na teq svine (myjete).....daaaaaaaaa......i ne me napadaite...svine ste,shtoto se kefite na gotinite kaki,ama nqkoq ne tolkova gotina,svestna i devstvena kato vi kaje haresvam te i vie o begai se...
ama psyvate kyrvite nali,ama nqma si priznaete,che se kefite na razporenata,rysa kaka...okolo 175 visoka,rysa kosa i sini ili zeleni ochi...nali...
na 14 godini trygnal da mi obijda vrystni4kite si...omg!!!
Shtql da q smachka ot boi i nz si kfo si ...PIKLIO shto ne doidesh da me smachkash mene ????? Tfa mi e lubopitno...Are i az sym kyrva,ako iskash priemi che sym i striptiziorka...ama mi pyka...are mrazish kyrvite...pro4itash tova izre4enie,predstavqsh si goreposochenoto opisanie na razporena rysa kaka,idvash do kv.Lulin i me spykvash ot boi...nali mrazish kyrvite....
P.S. na 20 sym ...i sorry za latnicata,che postoqnno pisha,no prosto shtaigata mi e na 7 godini i si q obicham i kato pysna poveche ot 2 neshta i zabiva Smile

tova bqh az,no zabravih da se logna...sorry ako nqkoi sym obidila osven konkretnoto momche na 14 godini,koeto se pravi na mnogo oboroten... {}

Оооо и ти си от каките ... НЕ избивай тук комплекси!Не ме интересува на колко си!Най-много се надразних,че тя каза "Пък и не съм малка ... скоро ще ставам на 14".Аз не съм твърдял че съм голям,дори не крия на колко съм!За това замълчи и си затвори кикерицата,защото става течение,а не ми се ходи до избата за въглища!

SaSeDKa^Za^SeX
01-20-2007, 20:00
na 13 g.
f-4e

boli me sega ot dolu i ne moga da si svivam dobre krakata po skoro ne gi sabiram
normalnu li e?
imam i kruv
smenih 2ri pra6ki i pak mi sa omokreni s kapki kruv

mnogo ma e strah moje li ne6to mi stane sega?

pomognete mi plsss

Hora stiga ste q uprekvali be! Vij, 6tom si re6ila jivota si e tvoi verno malka si no 6tom si re6ila ok. A za kryvta normalno e da ima6 dori 5 dena sled tova... Az spah s muj na 15 i mi vyrve6e 2 dena posle s leki boli ,no spokoino sled 5 6 put :D 6te se opravi6 :D xaaxaxaxx....

cherinka
01-20-2007, 20:24
оф, да ти иам проблема, аз кво да кажа, че на мен ми течи десетина дена, а не бях на 12-13, нито на 14 или 15.... ще ти тече, нека ти тече, нека до една година да не ти спира. В кръв да се удавиш дано! Кво възпитание имаш,бе малката че да ми се ебеш на 13, та аз дори секс на 16-18 не одобрявам.. па ти...... оф боже,

Folter
01-20-2007, 20:35
Za ko sa naeba tolkoz malka ma pacha? Sqshi stanesh kurfolqk ta eba u glavYta prosta :shock:

didi_g
01-20-2007, 20:43
Твърде рано според мен...твърде...
Не мога да разбера тези,които толкова рано правят секс за къде бързат,какво ще изпуснат...Няма значение...
Мисля,че щом толкова рано си решила да правиш секс значи си готова...значи можеш да понесеш последствията след това,а ако ти наистина беше готова едва ли щеше да молиш за помощ тук и да изпадаш в паранои :shock:
Но коя ли съм аз да говоря...живота си е твой...прави каквото си искаш...а и нека повече да говорят тези с опит в секса...а аз като нямам никакъв повече няма да говоря... :)

Sexapilna_kukla
01-20-2007, 20:57
"Priqtelkite ti" sa go pravili i na 12....i ti,za da ne ostanesh po-nazad na 13....eee,jalko,zakusnqla si be momiche,az se chudq za kakvo chaka tolkova mnogo vreme daje!Na kude vurvi sveta samo...ujas!

tequila
01-20-2007, 21:07
ЛЕЛЕЕЕЕЕ ХВАНИ СЕ МАХНИ ОТ ФОРУМА ТЪПА ПРОСТА ЕЛЕМЕНТАРНА КУРВООО!!! МАМА ТИ ДЕБА!!!! НЕ СИ МАЛКА ЛИ МА ПУТКО ТЪПА! В 7 КЛАС И ВЕЧЕ НАЙ ГОЛЯМАТА.АКО ЗНАЕШ С КОЛКО КАТ ТЕБ СИ ИМАМ РАБОТА (на 14 съм) И МИ Е ПИСНАЛО!!!!МИСЛИШ СЕ ЗА МНОГО ГОЛЯМА - Е НЕ СИ!!!!ТЪПА ПРОСТА ЕЛЕМЕНТАРНА п*тка!!!!НЕ ЗНАМ ЗА ДР-ТЕ,НО АЗ НА Т'ВА МУ ВИКАМ КУРВАЛЪК!!!!!
7 клас и най-голямата момче.....

пс. СЖ,че се разпалих,но ми е писнало от курви....То не остана нито 1 стилна дама в тоя свят...
ей от това мнение би трябвало да ви стане ясно защо момичетата на по 13-14 години излизат с някакви батковци... ами какво да правят като момчетата/не всички, повечето,защото не е хубаво да се поставят хората под общ знаменател/ на тяхната възраст са пикльовци и половина... гледат кой от кой на по оригинални да се правят и така единственото което постигат е да се направят на идиоти.

ПП:извинявай , че те критикувам LGPz , но думите "путко тъпа" и "стилна дама" някак си ми звучат доста смешно казани от един човек в рамките на няколко изречения. карат ме да си мисля , че този който ги е написал или се опитва да се направи на много оригинален или наистина си няма и най-малка представа за какво говори ...

kAdrOkoSkA
01-20-2007, 21:09
До колко е нормално... не знам, обаче е често срещано и зависи от много показатели - груб ли беше... голям ли беше... тясна ли си... и т.н. и не на последно място зависи колко си се развила за тея 13годинки хахахахахахааххаахахахаха като че ли може да се развиеш... освен всичко... и тиквата ти е празна! Поне да не си се заразила с нещо...

Its Me
01-20-2007, 21:46
спокоино нормално е .... аз от 12 годишна го правя и както виждаш съм добре :) на 17 съм :-)

извинявай ама тебе май бая са те клатили :lol:

deusex
01-21-2007, 04:58
АБЕ хора много сте злеееееее
верно е че момичето ако беше достатачно зряла нямаше вобще да задава тука подобни въпроси а ако мом4ето с което го е правила е на 21 и наистина е сериозен и му пука за нея той можеше да и обясни кое боли и защо боли
но идеята ми е че:

защо когато един мъж е с много жени значи е много готин пич, а когато една жена е с много мъже и вече е гадна курва? а???
шото аз предпочитам да съм с жена която го е правила много пъти - много по-добра е!!!

powersexygirl
01-22-2007, 08:19
на 18 съм и също започнах да правя секс на 12 с момче на 19, сега съм с втори който пък е на 26 и съм щастлива и от двете си връзки
не съжалявам че съм почнала от както тука твърдите "рано" секс. Напротив!

™bLaCk`RoSe™
01-22-2007, 10:18
Няма смисъл да казвам какво мисля.Само ще кажа на въпросното момиче,че ще изпусне доста неща след като е почнала на 13.Сега всеки следващ ще е поредния само заради секса.Незнам какво си мислят всичките на тази възраст сега...и за допълнение на 17 съм

eternity
01-22-2007, 11:01
eh deca deca,nema li da se nau4ite da ne se 4ukate na po12-13 godini be??? :o ne ste dorasnali na akul i fizi4eski. ama tui nqma zna4enie-normalko e i kruv da ima vapreki 4e rqdko se slu4va id a te boli,6e mine sled 2-3 dni. Ni6to ti nqma spokoino :!:

01-22-2007, 12:58
Няма смисъл да казвам какво мисля.Само ще кажа на въпросното момиче,че ще изпусне доста неща след като е почнала на 13.Сега всеки следващ ще е поредния само заради секса.Незнам какво си мислят всичките на тази възраст сега...и за допълнение на 17 съм

и в допълнение си девствена :-D

Алминатора
01-22-2007, 13:03
na 13 g.
f-4e

boli me sega ot dolu i ne moga da si svivam dobre krakata po skoro ne gi sabiram
normalnu li e?
imam i kruv
smenih 2ri pra6ki i pak mi sa omokreni s kapki kruv

mnogo ma e strah moje li ne6to mi stane sega?

pomognete mi plsss
Get a life ^
А животът преминава през деството.Ти сама си избираш дали да си го профукаш като правиш секс...
или да излзезнеш навън,да подишаш чист въздух и да се порадваш на живота...
Защото той е адски труден.Просто си нямаш на представа какво ти предстои.Аз съм на 14 и вече съм го порзрял.Но и коефициента ми на интелигентност е в пъти повече от твоя.

01-22-2007, 13:19
na 13 g.
f-4e

boli me sega ot dolu i ne moga da si svivam dobre krakata po skoro ne gi sabiram
normalnu li e?
imam i kruv
smenih 2ri pra6ki i pak mi sa omokreni s kapki kruv

mnogo ma e strah moje li ne6to mi stane sega?

pomognete mi plsss
Get a life ^
А животът преминава през деството.Ти сама си избираш дали да си го профукаш като правиш секс...
или да излзезнеш навън,да подишаш чист въздух и да се порадваш на живота...
Защото той е адски труден.Просто си нямаш на представа какво ти предстои.Аз съм на 14 и вече съм го порзрял.Но и коефициента ми на интелигентност е в пъти повече от твоя.

Нищо не си прозрял щом си пропуснал най-сладкото на живота - секса

01-23-2007, 12:43
Нямат оправия тея....Кат се почне от 91-ви набор нататък сичкото се е проебало...Аз като се сетя колко се притеснявах за първия път...направих го на 17....Ама направо не ме свърташе на едно място...как ще е след това ала бала...А тез от къде я вадят тая смелост да се втърнат в нещо непознато...И с лека ръка да решават....Сякаш си казват.."Ае първия път голема работа...да мине па после нема да е проблем!" Направо се изумявам вече!!!

naia
01-23-2007, 12:52
аз мисля че си твърде малка да правиш секс и да ходиш с толкова голямспокойно след един два дни нищо няма да ти има съвсем нормално е