PDA

View Full Version : Болка около ануса!



Болно моми4е
01-18-2007, 18:34
Ау имам ужасен проблем.Боли ме мястото около ануса подуто е и много боли.Незнам от какво е.Правих там секс но това беше преди 2-3 седмици и невярвам да е от секса.А пак си мушках пръста там доста пъти и приятеля ми също.Оле нямам представа от какво е и дали ще ми мине тъй ми е от 2 дена.Навсичкото отгоре съм болна от грип пия някви лекарства и като страничен ефект имам разстройство и постоянно ходя до тоалетната и още повече ме боли и немога да мръдна от нас.Няма как и да кажа на някои умирам от срам.Моля ако има идея да ми помогне...:(

DrSmurph
01-18-2007, 19:50
Ау имам ужасен проблем.Боли ме мястото около ануса подуто е и много боли.Незнам от какво е.Правих там секс но това беше преди 2-3 седмици и невярвам да е от секса.А пак си мушках пръста там доста пъти и приятеля ми също.Оле нямам представа от какво е и дали ще ми мине тъй ми е от 2 дена.Навсичкото отгоре съм болна от грип пия някви лекарства и като страничен ефект имам разстройство и постоянно ходя до тоалетната и още повече ме боли и немога да мръдна от нас.Няма как и да кажа на някои умирам от срам.Моля ако има идея да ми помогне...:(

Здрасти, от мръсни пръсти и много грубо бъркане може да си възпалила тъканта на ануса.... Хубаво е да си миеш златното дупе по 3 пъти на ден ... и особено задължително след всяко сране! Туй си е "начало на хемороиди". До 2-3 дни трябва да се оправиш.
Трябва човек да знае как да прави анален секс... инак фирата е голяма..
Ако имаш питания на Лична!

Болно моми4е
01-18-2007, 20:19
Ами незнам попринцип имам мн добра лична хигиена винаги се мия и гледам да съм с чисти пръсти когато се пипам там>явно ми се е възпалило точно там щотото това място е много чувствително...

DrSmurph
01-18-2007, 20:22
Твоите пръсти може и да са били чисти, но неговите не се знае .... Хубаво е да ограничиш и т.н. дразнещи храни за известно време.... докато се успокоят нещата!
Добре е също така и да гледаш да избягваш напъването в тоалетната по голяма нужда, запека и разстройството!

Болно моми4е
01-18-2007, 20:32
Ам да знам но нали писах горе че в момента пия лекрства и от тях имам разстрийство щото то е като страничен ефект.Пък няма как да не ги пия тоя грип ще ме съсипе...ужас

DrSmurph
01-18-2007, 20:48
E poneje sum propusnal tazi malka podrobnost, nai-veroiatno i tia ima znachenie v momenta i vsashtnost namiram che tia e opredeliashta za sastoianieto na dupeto ti v momenta. Mnogo redovno miene s hladka voda
Ama sled vsiako poseshtenie .. i super dobro podsushavane!

Болно моми4е
01-18-2007, 21:04
Мерси много за съветите дано ми мине по бързо.И поне малко се поуспокоих...:)

DrSmurph
01-18-2007, 21:26
:lol: :wink:

SwEeT_pAiN_F
01-19-2007, 19:21
Здрасти, от мръсни пръсти и много грубо бъркане може да си възпалила тъканта на ануса.... Хубаво е да си миеш златното дупе по 3 пъти на ден ... и особено задължително след всяко сране! Туй си е "начало на хемороиди". До 2-3 дни трябва да се оправиш.
Трябва човек да знае как да прави анален секс... инак фирата е голяма..
Ако имаш питания на Лична!
Извинете д-р Смърф, но макар и малкото ми познания в тази необятна материя... като медицината знам, че хемороиди не могат да се появят на тинейджър...

DrSmurph
01-19-2007, 23:49
SwEeT_pAiN_F ето, че точно там грешиш! Хемороиди могат да се появят и на бебе!

01-20-2007, 00:23
Странно....А пък аз що знам,че всеки човек има хемороиди...

DrSmurph
01-20-2007, 00:43
Естествено, че има! Тук обаче говорим за ВЪЗПАЛЕНИ такива

Болно моми4е
01-20-2007, 09:44
Dr.Smurph,
Няма ли някво мазило дето да помага.Не ми е минало още мн боли и нз дали скоро ще ми мине :(

SwEeT_pAiN_F
01-20-2007, 09:53
SwEeT_pAiN_F ето, че точно там грешиш! Хемороиди могат да се появят и на бебе!
Добре, благодаря ви за информацията!

DrSmurph
01-20-2007, 22:54
Dr.Smurph,
Няма ли някво мазило дето да помага.Не ми е минало още мн боли и нз дали скоро ще ми мине :(

Мазило има, ама аз без да съм ти видял дупето няма да ти го предпиша! И това не е намек да ми го покажеш, а по-скоро да се усетиш,че таз работа не е като онази и изисква по-сериозно и задълбочено проучване макар и за дупе да иде реч!

А и нали не си мислиш,че точно тук , в публична страница ще ти кажа с какво да го мажеш????????

DrSmurph
01-20-2007, 22:58
Добре, благодаря ви за информацията!

Няма защо SP.... не е срамно човек да пита когато не е сигурен за нещо. Напротив - това показва желание за ново познание!

Ще се радвам да мога да ти помогна и друг път

SwEeT_pAiN_F
01-21-2007, 11:28
Добре, благодаря ви за информацията!

Няма защо SP.... не е срамно човек да пита когато не е сигурен за нещо. Напротив - това показва желание за ново познание!

Ще се радвам да мога да ти помогна и друг път
Недейте така, че ще ми стане навик. :D

Болно моми4е
01-21-2007, 15:31
Dr.Smurph Благодаря все пак за съветите.Обаче нещо се въпали още повече утре сигурно ще ходя на лекар да го види да ми предпише нещо че не се търпи.Незнаех че излизат такива гадости ей господ мн ме наказа...:(

Болно моми4е
01-21-2007, 23:05
Ходих тази вечер на фирург каза ми че тая лигавица на ануса е излязла цялата навън т.е хемороидите са излязли.Каза че ако няма подобрение до вторник опретативно трябвало да се набута на вътре.Ужас... :oops:

01-22-2007, 08:58
И това от аналния секс ли е станало...леле вече съсвсем се убеих че няма да пробвам такива работи, аз и без това си имам малки хемороидчета понякога...

01-22-2007, 13:16
едно време баба ти си е бърсала задника с какаляшки и нищо и няма па ти се оплакваш...да не са ти завреме уя насила в задника?
П.П после насра ли се ?

batkodoki
01-22-2007, 22:00
Ходих тази вечер на фирург каза ми че тая лигавица на ануса е излязла цялата навън т.е хемороидите са излязли.Каза че ако няма подобрение до вторник опретативно трябвало да се набута на вътре.Ужас... :oops:


ако това е наистина вярно - пишете на лс!

ще ми е интересно да проследя процеса на репониране на подобна лигавица, защото ако наистина се касае за пролапс ще ми е любопитно в кой момент от времето баща ви ще реши да обезглави този "спец"!

01-22-2007, 22:34
Ау имам ужасен проблем.Боли ме мястото около ануса подуто е и много боли.Незнам от какво е.Правих там секс но това беше преди 2-3 седмици и невярвам да е от секса.А пак си мушках пръста там доста пъти и приятеля ми също.Оле нямам представа от какво е и дали ще ми мине тъй ми е от 2 дена.Навсичкото отгоре съм болна от грип пия някви лекарства и като страничен ефект имам разстройство и постоянно ходя до тоалетната и още повече ме боли и немога да мръдна от нас.Няма как и да кажа на някои умирам от срам.Моля ако има идея да ми помогне...:(

Ако имаш стафидки може от това да е! Кажи на приятеля си да ти ги махне с пинсета.

DrSmurph
01-25-2007, 21:07
ще ми е любопитно в кой момент от времето баща ви ще реши да обезглави този "спец"!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

I na men .....

Болно моми4е
01-26-2007, 08:51
Хах Ебавай те се вие...:) :) ей ся се връщам от лекаря каза че няма да имам нужда от кореции и още 5-6 дена и съм готова.Още веднъж като се изчукам там и гледай съм оздравяла напълно хаха :)