PDA

View Full Version : Абе да ви шибав У ДУПЕТО !!!!



Pezzzz
01-18-2007, 17:44
Аме горзнички и грозници смотани умрели... много ме дразните като почнете с теа дънки до коленете некви кецове некжи обеци некви прически некви глупости... д анегоориме некви гримове некво вериги по вас грозно е бе да несте по некви секти ахахха... мноо сте голими газри несте стъпвали в кръчма през живота си да витите кво е живот и кво кючек забили се пред ндка нагримирали се като за светновно... ванали неква летва с колеца и кой съм аз.... чшшшш чичка каде сте тръгнали "мноооооооого" сте ми Фешън с теа убувчици музики и ПРЕВЗЕМКИ квото и да правите сте си българи демек кючеци и ракия а не да ми се правите на Джъстин незнам си кои !!!!

anubite
01-18-2007, 17:50
Абе, ей, душичко. Не че аз съм от горепосочените индевиди, обаче аре да уважаваме начина на мислене и разбирането за мода на останалите. За тях може да е супер странен начина, по който ти се носиш. Или ако искаш, нека всички да започнем да носим жълти дрешки на бели цветчета и зеленки панталонки и да се различаваме единствено по дължината на носовете си. Що не отидеш да си отрежеш ръката?

TreeHill
01-18-2007, 17:50
пореднияя олигофрен мчеееее
ти ко за нещо мн голям ли се имаш?
А да те питам мн ли се биеш"

LGPz
01-18-2007, 17:53
Аме горзнички и грозници смотани умрели... много ме дразните като почнете с теа дънки до коленете некви кецове некжи обеци некви прически некви глупости... д анегоориме некви гримове некво вериги по вас грозно е бе да несте по некви секти ахахха... мноо сте голими газри несте стъпвали в кръчма през живота си да витите кво е живот и кво кючек забили се пред ндка нагримирали се като за светновно... ванали неква летва с колеца и кой съм аз.... чшшшш чичка каде сте тръгнали "мноооооооого" сте ми Фешън с теа убувчици музики и ПРЕВЗЕМКИ квото и да правите сте си българи демек кючеци и ракия а не да ми се правите на Джъстин незнам си кои !!!!

Напълно те разбирам!И аз се чуда кога ще се ядосам (като днеска) и ще пусна някоя такава тема!

opaopa
01-18-2007, 17:53
tuka nema si izbiesh kompleksite ela ni go kaji v o4ite!!

Pezzzz
01-18-2007, 17:53
хахаххии абе ей Мр.Шупумигас нито се имам за много голям нито за мнооого силен... ахха просто се чуда за кви се мислят хората които крачките са и по 20 санта защото им пречат дънките за повече :D :D :D неможеме ли сички да сме си нормални българи.... бахти

anubite
01-18-2007, 17:54
Какво са принудени да правят хората, като ги мързи да си отрежат ръката.

01-18-2007, 17:56
Hah otkoga v selata imat dostup do internet. Purvo se nau4i da pi6e6, puk dori i togava nqma6 pravo da kritikuva6 drugite :!: :!: :!: I men mngo ne6ta ne mi haresvat, ama nqma da sedna da si izkarvam qda vuv forumi. Are hodi si u kru4mata i si jivei mizerniq jivot...

Pezzzz
01-18-2007, 17:57
Какво са принудени да правят хората, като ги мързи да си отрежат ръката.

Аха да резна още една за твое здраве :D усештам как след 1-2 месеца ще искап автографи на Азис :D

Pezzzz
01-18-2007, 17:58
Hah otkoga v selata imat dostup do internet. Purvo se nau4i da pi6e6, puk dori i togava nqma6 pravo da kritikuva6 drugite :!: :!: :!: I men mngo ne6ta ne mi haresvat, ama nqma da sedna da si izkarvam qda vuv forumi. Are hodi si u kru4mata i si jivei mizerniq jivot...


Ооо да са па мизерния ми живот... несте ли ви дете дето сетите по пейките и трутоарите и се цункате по бузката с 10 кг по клощавия ви праител :D

LO6IQ
01-18-2007, 18:10
Хахахаха :-D
И мене ме дразнят такива момиченца с кецове и изсухлени дънки , целите в обеци - на езика , на устните ,на носа . А това - ,,с некфа летва на колелца, и кой съм аз '' направоо ме изкърти . Верно ,че са точно такива кактвито ги определяш . + това СКЕЙТ СЪКС . Онли байкс.А и говорят някфо умряло, ходят като че ли са насрани- влачат се :wink:

01-18-2007, 18:48
Hah otkoga v selata imat dostup do internet. Purvo se nau4i da pi6e6, puk dori i togava nqma6 pravo da kritikuva6 drugite :!: :!: :!: I men mngo ne6ta ne mi haresvat, ama nqma da sedna da si izkarvam qda vuv forumi. Are hodi si u kru4mata i si jivei mizerniq jivot...


Ооо да са па мизерния ми живот... несте ли ви дете дето сетите по пейките и трутоарите и се цункате по бузката с 10 кг по клощавия ви праител :D
хах е от къде пък ме определи каква съм... Планет клуб е по-добрия вариант :-D

Miroslav
01-18-2007, 19:42
ако им отрежем ръцете на овцете може и да се оправят :-D

ATAKABG
01-18-2007, 20:37
Много са ми смешни скейтърите и сяква такава сган...
Тва лято пак ще им разваляме "рампите",които си правят на НДК и пак ще има надписи "SK8 SUCKS" 8)

Barbie
01-18-2007, 21:45
Много са ми смешни скейтърите и сяква такава сган...
Тва лято пак ще им разваляме "рампите",които си правят на НДК и пак ще има надписи "SK8 SUCKS" 8)

Простете за невежеството, господине, но ще задам наивния въпрос: "А защо не оставите всеки да се занимава с това, което му доставя удоволствие?!"
Моля за разяснение...