PDA

View Full Version : лицето...



алабала
01-18-2007, 18:08
хора искам да ви питам относно маските за лице... правите ли си.. помагат ли .. и какви по-точно предпочитате .. домашни или купени.. моля ви помогнете защото напоследък не мога да се спася от пъпките!!! :( преди не бях така.. сега нз какво ми стана и не че са толкова много но.. и малко да са ме дразнят.. и почвам да чопля и си правя само рани по лицето... дори и да не ги пипам пак си ми излизат особено на 4елото едни ситни малки и подкожни:( .. ползвах вече кви ли не простотии.. avon oriflame.. no rezultat nqma.. taka 4e.. pomagaite ako mojete!:) peace...

01-18-2007, 18:56
emi kupi si po-kachestvena kozmetika na Vichy naprimer sa mnogo hubavi produktite

Undying
01-18-2007, 19:07
Незнам на колко си,но щом казваш че от скоро са започнали да ти излизат повече пъпки,а и не си особено запозната с козметиката,предполагам че тепърва започваш да навлизаш в пубертета.А щом сега започваш,не мисля че е добре веднага да започваш да използваш продукти на най-известните марки,тъй като те са за по-различна кожа.Аз лично ти предлагам да си купиш продукти на Teen Clean,ако разбира се си в подходяща възраст.Продуктите са страшно ефикасни и никак не са скъпи.

kaka_lara
01-19-2007, 06:36
Незнам на колко си,но щом казваш че от скоро са започнали да ти излизат повече пъпки,а и не си особено запозната с козметиката,предполагам че тепърва започваш да навлизаш в пубертета.А щом сега започваш,не мисля че е добре веднага да започваш да използваш продукти на най-известните марки,тъй като те са за по-различна кожа.Аз лично ти предлагам да си купиш продукти на Teen Clean,ако разбира се си в подходяща възраст.Продуктите са страшно ефикасни и никак не са скъпи. Аха... а тези НАЙ-ИЗВЕСТНИ марки нямат ли специално разработени серии срещу папки?!??! Аз лично мога да оплюя Teen CLean както си искаш, изобщо не сам доволна от тази серия, както и от болшинството продукти с марка Avon :wink:
По темата - защо не пробваш с дерматолог? O:)

01-19-2007, 20:06
1.teen clean
2.sauna

edna moq priqtelka polzva vsqkvi bokluci,no ni6to ne i pomogna.spomena za nqkva ruska kozmaetika,no kakto i da e sq...izpolzvai teen clean i hodi na sauna...ot saunata efekta e mn golqm!moje i da vi zvu4i tapo,no e istina {li4en opit} az nqam papki,no liceto mi se iz4isti,a na taq fr s papkite i se mahnaha pove4eto :)

01-19-2007, 21:09
Използвам маската на Neutrgena 2in1 за проблемна кожа.Много съм доволна.Пробвaй я,струва към 11 лева,но тубичката е 150мл и ще те кара няколко месеца.Необходимо е и тоалетно мляко за почистване на вечерния грим,сутришен гел за измиване на лицето,крем за през деня.

^sladyranka`
01-20-2007, 13:50
хора искам да ви питам относно маските за лице... правите ли си.. помагат ли .. и какви по-точно предпочитате .. домашни или купени.. моля ви помогнете защото напоследък не мога да се спася от пъпките!!! :( преди не бях така.. сега нз какво ми стана и не че са толкова много но.. и малко да са ме дразнят.. и почвам да чопля и си правя само рани по лицето... дори и да не ги пипам пак си ми излизат особено на 4елото едни ситни малки и подкожни:( .. ползвах вече кви ли не простотии.. avon oriflame.. no rezultat nqma.. taka 4e.. pomagaite ako mojete!:) peace...

A be ne ti prepora4vam mn kozmetikata na avon i oriflame .Po dobre podarsi seriq za anke na OXY ima gi v aptekite

avri_cool
01-22-2007, 06:36
az polzvam na oriflame edna maska ot 4aeno darvo tq e po4istva6ta dobre mi spomaga i bqh po4ti se iz4istila i sutrin se mieh sus edno po4istva6to na oriflame pak no kogato mi idva vinagi se napilvam

mimetoo
01-22-2007, 08:58
az polzvam na oriflame edna maska ot 4aeno darvo tq e po4istva6ta dobre mi spomaga i bqh po4ti se iz4istila i sutrin se mieh sus edno po4istva6to na oriflame pak no kogato mi idva vinagi se napilvam
molq te kaji koe po tochno e(za maskata na chaeno darvo)

babi_girl
01-22-2007, 10:13
emi az polzvam dylboko pochistvashtata maska Pure Porefection na Avon i sym mnogo dovolna

sweet_bubka
01-23-2007, 10:28
Ostaai gi tez gluposti oriflame,avon i t.n. Maji si liceto sys med i otgore porysi bra6no i stoi taka 40 min moje i 1 4as kolkoto iska6,no nai malko 40 min za da ima efekt.I kojata ti stava meka i 4ista mn qka

Just_say_no
03-22-2007, 17:43
ako poddarja6 dobra higiena papkite ti 6te iz4eznat mn barzo ... za tova mogat da ti pomognat i doma6nite maski. az si pravq takava kato smesvam 1 s.l. med s topla voda i si izplakvam liceto vsqka sutrin. mn mi pomogna za6toto kojata mi stana meka i gladka. no vse pak ti si re6ava6. 4uvala sam sa6to 4e iceto se po4istva mnogo hubavo kato sutrin to4no sled kato stane6 go namazva6 s maznina ( olio, zehtin ili tam kakvoto imate ) posle izplakva6 s topla voda... vednaj probvah no... vse pak darja da izpolzvam po4istva6tite kremove na po izvestnite firmi :) uspeh !!!

white_chik
03-23-2007, 10:25
Аз съм много доволна от измиващия гел на Нивеа.Преди бях ползвала кви ли не боклуци,но сега съм много доволна и лицето значително ми се изчисти