PDA

View Full Version : Свети Валентин



awanturistkata{P}
01-18-2007, 19:12
хора кажете нещо мн романтично и необикновенно за свети валентин...приятелят ми е в германия и ще си доиде на 15...един ден след празника мн ни е кофти че се получава така но няма как....а на 16 правим 8 месеца...даите идеи за изненади и секви тем подобни защото на мене са ми на сваршване а искам нещо което ще го запомни за далго време...плссссссс помогнете

FiRe_LaDy
01-18-2007, 19:16
Ne e li malko ranichko da pochvame s podarycite za sveti valentin?
Hmm inache po temata ... mi ti nai dobre trqbva da znaesh kakvo shte go zaradva nai mnogo .. taka che misli.Imash mnogo vreme do togava.

awanturistkata{P}
01-18-2007, 19:20
а вие какво сте подготвили на прятелите(прятелките) си знам че е раничко ама по добре от колкото после да се избира или мисли на тагадак...а колкото до въпроса сварзан с мене общо взето всичките идеи сам си ги изчерпала..за това тарся помощ от вас

FiRe_LaDy
01-18-2007, 19:30
Ehh izcherpala si gi .... se neshto trqbva da ti e ostanalo,koeto da ne si probvala vse oshte.Inache ne moga da ti pomogna s podaryk tyi kato men sa mi podarqvali samo tradicionnite valentinki i az tova sma podarqvala.Prosto ne sam si imala priqtel na tozi praznik do sega ili ne sma go vzemala na seriozno i taka ... :wink:

Mila_Zloba
01-18-2007, 20:30
ami az moga da ti dam edna ideq az li4no sum go pravila i gadjeto mi ostana mn dovolno taa sq naposledak ima stra6no mn firmi koito pravqt partita i t.n. razrovi se v neta za nqkoq takava osiguri si predvaritelno teren za celta kupi baloni vuv formata na surce s nadpis obi4am te naslagai gi v cqlata staq izberi hubavi sve6ti napravi pute4ka ot vratata do legloto s tqh na legloto ostavi edna rozza edin album s ob6ti va6i snimki napravi nqkoi disk s ob6ti va6i lubimi pesni pusni go razpilei navsqkude lista ot rozi kupi hubavo vino i taka uspeh ti pojelavam dano sum ti pomognala :-) :-) :-)

LO6IQ
01-18-2007, 20:42
ami az moga da ti dam edna ideq az li4no sum go pravila i gadjeto mi ostana mn dovolno taa sq naposledak ima stra6no mn firmi koito pravqt partita i t.n. razrovi se v neta za nqkoq takava osiguri si predvaritelno teren za celta kupi baloni vuv formata na surce s nadpis obi4am te naslagai gi v cqlata staq izberi hubavi sve6ti napravi pute4ka ot vratata do legloto s tqh na legloto ostavi edna rozza edin album s ob6ti va6i snimki napravi nqkoi disk s ob6ti va6i lubimi pesni pusni go razpilei navsqkude lista ot rozi kupi hubavo vino i taka uspeh ti pojelavam dano sum ti pomognala :-) :-) :-)
Защо пък към леглото :-D
Не става ли към терасата . Махаш парапета и оставяш вратата на терасата отворена. После му казваш : затвори си очите и върви само на право. :twisted: (бъзикам се естествено) Идеята ми харесва. :wink:

Mila_Zloba
01-18-2007, 20:45
Защо пък към леглото
Не става ли към терасата . Махаш парапета и оставяш вратата на терасата отворена. После му казваш : затвори си очите и върви само на право. (бъзикам се естествено) Идеята ми харесва.
hehehe kofti bazik xixixi vupreki 4e imam poznat koito zaslujava takuv bazik ina4e tva e izpitano kato ideq i deistva mn dobre

Krum4o18
01-18-2007, 21:00
Mila_Zloba ммм даде супер идея :) идеална е :) обаче ако имаш родители и сестра които ти пречат :( тогава какво

Mila_Zloba
01-18-2007, 21:10
amm az slava bogu nqmam bratq i sestri na6te sa na rabota po cql den ina4e variant su6to e hotelska staq tva za horata s pove4ko finansi ili puk nqkoi fr da ti preotstupi negovata staq i taka :-) kato ima6 jelanie namira6 i na4ina :-) adi uspeh

IdiOtKa
01-18-2007, 21:18
хора кажете нещо мн романтично и необикновенно за свети валентин...приятелят ми е в германия и ще си доиде на 15...един ден след празника мн ни е кофти че се получава така но няма как....а на 16 правим 8 месеца...даите идеи за изненади и секви тем подобни защото на мене са ми на сваршване а искам нещо което ще го запомни за далго време...плссссссс помогнете
ами тъйкато в Бг празника е Трифон зарезан ... се саберете двамата яко се нарежете (тоест се напийте) и повярвай ми ще го помните поне 4-5 месеца ..без майтап .. !

Krum4o18
01-18-2007, 23:20
Mila_Zloba мерси ще знам за когато имам гадже какво да правя :) :wink:

4epHo0KaTa_Lady
01-19-2007, 13:36
Mila_Zloba mno qko ideq ;) ;) ;) 10x :P

anubite
01-19-2007, 14:41
Защо пък към леглото :-D
Не става ли към терасата . Махаш парапета и оставяш вратата на терасата отворена. После му казваш : затвори си очите и върви само на право. :twisted: (бъзикам се естествено) Идеята ми харесва. :wink:

АУ! Ама и забавен, бе! Ей, сладур, щъ схрускам.

xixi
01-19-2007, 23:42
Защо пък към леглото :-D
Не става ли към терасата . Махаш парапета и оставяш вратата на терасата отворена. После му казваш : затвори си очите и върви само на право. :twisted: (бъзикам се естествено) Идеята ми харесва. :wink:

АУ! Ама и забавен, бе! Ей, сладур, щъ схрускам.
Ти си режи ръката лошичкия аз ще го схрускам

teenkopele
01-20-2007, 06:17
Вечеря на свещи и секс. :wink:

umnia9@mail.bg
02-20-2007, 12:36
[quote="awanturistkata{P}"]а вие какво сте подготвили на прятелите(прятелките) си знам че е раничко ама по добре от колкото после да се избира или мисли на тагадак...а колкото до въпроса сварзан с мене общо взето всичките идеи сам си ги изчерпала..за това тарся помощ от вас[/quote
компутара ми блокира много 4есто когато сам в нет. :smt017 Или когато искам да пратя снимка на някои по маил :smt014 !!!!!!!!!?????????????? с какжо можем да си помогнем :?: :(:):(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :smt014 :?: :?: :?: :?: :smt013 :smt017 :smt017 :smt017 :smt018 :smt019 ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) :cry: :( [/b]

LO6IQ
02-20-2007, 20:52
Защо пък към леглото :-D
Не става ли към терасата . Махаш парапета и оставяш вратата на терасата отворена. После му казваш : затвори си очите и върви само на право. :twisted: (бъзикам се естествено) Идеята ми харесва. :wink:

АУ! Ама и забавен, бе! Ей, сладур, щъ схрускам.
Ти си режи ръката лошичкия аз ще го схрускам
... един голем и мазен х*й... :-$