PDA

View Full Version : zagubih vsiakakvo jelanie za sex



mishel
01-18-2007, 18:36
zdraveite molia pomognete mi az sum na dvaiset i shest godini i sled rajdaneto na deteto mi zagubih vsiakakvi jelania za seks i izobshto ne se vustanoviavam veche tri godini ohhhhhhhhh i tova e mnogo chesta prichina za skandal s supruga mi na seksolog ne moga da hodia prosto umiram ot sram i neznam kakvo da prava s edna duma sum go zakusala iako molia pomognete mi horaaaaaaaaaaaa za da ne si razvalia semeistvoto
predvaritelno vi blagodaria :roll: :roll: :roll[/quote]

SladkataVoleybolistka
01-18-2007, 18:42
Хмм...я се стегни..на 26 си все пак...как няма да имаш желание за секс...може да пробвате нещо ново и различно с жена ти..в любовната игра...позите и т.н. успех!

01-18-2007, 18:42
ами говори с жената .. сигурно ще намерите някаква причина или ддз ...

babi_girl
01-18-2007, 18:58
i tova e mnogo chesta prichina za skandal s supruga mi :roll: :roll: :roll[/quote] Hora vie pishete sys syprugata.
A sega po temata. Ne znam kakva moje da e prichnata za tova. Moje bi naistina trqbva da otide6 na sexsolog, ako tova she ti pomogne.

01-18-2007, 19:02
Ае вие не виждате ли че говорите със жената баси тапаците

Me4oOoOo
01-18-2007, 19:03
Абе аз ли немога да чета или авторът на темата неможе да пи6е ??

SladkataVoleybolistka написа:
Хмм...я се стегни..на 26 си все пак...как няма да имаш желание за секс...може да пробвате нещо ново и различно с жена ти..в любовната игра...позите и т.н. успех!

Тука ти пи6е6 да пробва не6то ново и различно с жена си а... mishel написа: tova e mnogo chesta prichina za skandal s supruga mi . Тоест написа "скаднал с супруга ми" я леко четете малко и тогава пи6ете не6то.

А колкото по темата: По добре му кажи че ти е нужно може би о6те малко време да се съвземе6 след раждането апак колкото до сексологът няма от какво да се срамува6 просто иди и там 6те се разбере всичко.Според мене просто може би те е страх да не роди6 може би о6те 1 дете и за това неиска6 да прави6 СЕКС.Но така мисля само аз.

01-18-2007, 20:50
zdraveite molia pomognete mi az sum na dvaiset i shest godini i sled rajdaneto na deteto mi zagubih vsiakakvi jelania za seks i izobshto ne se vustanoviavam veche tri godini ohhhhhhhhh i tova e mnogo chesta prichina za skandal s supruga mi na seksolog ne moga da hodia prosto umiram ot sram i neznam kakvo da prava s edna duma sum go zakusala iako molia pomognete mi horaaaaaaaaaaaa za da ne si razvalia semeistvoto
predvaritelno vi blagodaria :roll: :roll: :roll[/quote]

купи си вибратор

bibonka
01-18-2007, 21:02
kypi si mnogo seksi belio,beleznici,mnogo smetana i techen shokolad...nakarai go da te izblije ot-do,posle go zavyrji s beleznicite i pochni da my prilagash sladko mychenie...sled tova se sbori4kaite,neka toi da te zavyrje i da te mychi tebe...Izpolzvai vyobrajenieto si :)