PDA

View Full Version : Толкова го обичам.....



bungle
01-18-2007, 19:09
Толкова го обичам, че бих умряла за него.
Обсебил ме е напълно.

Това е лошо, нали ... ?

*реве неудържимо..., реве безутешно..*

Toй ми каза,че обичам присъствието му,а не него.... уааааааааааааааааа....мразя сееееееееееееееее................ ..

LO6IQ
01-18-2007, 19:11
,,Това е лошо, нали ... ? ''
Да,лошо е.
Цитат: ,,отрежи си ръката''
:smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt082

bungle
01-18-2007, 19:14
ЕБАВКАТА ТИ Е НЕУМЕСТНА,ЗАЩОТО НАИСТИНА ИМАМ НУЖДА ОТ СЪВЕТ.... :( :( :( :(

01-18-2007, 19:17
Толкова го обичам, че бих умряла за него.
Обсебил ме е напълно.

Това е лошо, нали ... ?

*реве неудържимо..., реве безутешно..*

Toй ми каза,че обичам присъствието му,а не него.... уааааааааааааааааа....мразя сееееееееееееееее................ ..
Ne e lo6o.Toi traa da goliam 4uk da ne oceniava lubovta ti.

Barbie
01-18-2007, 19:19
Миличка, аз не разбрах къде е проблема?
Това, че го обичаш, е чудесно. Това, че се чувстваш обсебена...е най-малкото нормално.
Ти си доста сериозен user...не вярвам да си правиш майтап...
*дзвери се объркано и отчаяно в монитора*

alkobalko
01-18-2007, 19:20
Не е лошо, че обичаш някой толкова много. Аз също обичам така.
Лошо е, че той не го оценява. Много глупави думи ти е казал. Как може да обичаш присъствието му, а не него. Ако си с човек, който не обичаш, няма да искаш да си постоянно с него.
Обясни му, че обичаш да е с теб, защото обичаш САМИЯ НЕГО!

bungle
01-18-2007, 19:26
Toй не иска да ме чуе....

Каза ми че обичам присъствието му,а не него самия...
Той не вярва вече в любовта ми...
Той....

Ще се подъркам.
Живота ми няма смисъл без него...
Плача като идиот пред шибания комп.....
Плача и не знам как да си го върна....
Защото виждам, че той бяга от мен..

Бяга..и се крие...а ме обича...
Станал е студен,защото .... не знам.... ще умра..

Barbie
01-18-2007, 19:28
Станало ли е нещо? Скарали ли сте се? Защо не вярва в любовта ти?

Трябва да говорите, когато и двамата сте спокойни...

alkobalko
01-18-2007, 19:29
Миличка, не се предавай. Сълзите ти няма да го върнат. Трябва да разбереш какво го е накарало да мисли всичко това. Когато разбереш може да направиш нещо. Не знам от колко време сте заедно, но така като чета си мисля, че достатъчно пъти си му доказвала любовта си. Явно за него не са били достатъчни. Явно трябва да опиташ отново.
Гадното в любовта е, че не е напълно сигурна, а всеки ден трябва да се борим за обичта на любимия човек. Вярвам, че ще успееш да му докажеш своята любов и всичко ще се оправи.

bungle
01-18-2007, 19:33
Oт една седмица не сме спрели да се караме..
Не ни е за първи път..
Но никога не е било по-зле..

При скандалите вече той до толкова се изнервя, че предишната нощ ме сграбчи за якето..и ми крещи както никога....и последните пъти ми повтаряше "Късаме.Късаме." А после всичко е ОК, след скандала,а на следващия ден пак така...
Не вярва в любовта ми,защото е един вид прекалено консуматорска.А аз просто толкова го обичам, че дори когато знам, че е зает искам да го видя и той се изнервя,че не съобразявам с графика му....И такива неща...а аз просто искам да видя и целуна слънчицето си за 10 минути....


Аааа.аа........не знам какво ще стане....

01-18-2007, 19:37
bungle....ebavkata ti e mnogo gnysna.... :evil:

alkobalko
01-18-2007, 19:39
Може би се чувства обсебен и иска малко повече свобода. Колкото и да ти е трудно трябва да се постараеш да му я дадеш. Най-добре е да седнете и да поговорите спокойно. Всеки човек има такива моменти, но един разговор може да помогне. Кажи му всичко това, което каза на нас, обясни му и съм сигурна, че ще те разбере.

bungle
01-18-2007, 19:40
Toва не е никаква ебавка, вземи се гръмни,нещастник !

krem4et0
01-18-2007, 19:41
Къса ми се сърцето като чета това. И все пак част от любовта е да желаеш любимия си непрекъснато. нормално е,но все пак е прав. И аз обичам,аз броя минутите,докато ще го видя пак,защото не е много често,но не му звъня,когато е ангажиран,не го моля да е с мен,когато знам,че не може или че той просто иска да е сам. Има 1 поговорка-ако обичаш нещо пусни го на свобода-ако се върне,твое е за винаги,ако ли не-не ти е принадлежално никога. Просто си починете 1 от друг. не късайте,а не се виждайте да речем седмица. не си говорете по телефона,дори и да се срещнете случайно си кажете здрасти и толкова. нека това да е вашата уговорка за 1 седмица. Ще свикнеш да не си с него,а той ще усети липсата ти. Раздялата за любовта е като вятъра за огъня-слабият-загася,а силният разгорява повече!

Ice_Queen
01-18-2007, 19:46
Ооооо миличка :( ,съжалявам много! СЪгласна съм с Кремчето,може би 1 раздяла(за кратко) би му вляла малко мозък в главата,колко много значиш за него!!!! :( До сега и аз бях така с моя приятел,държеше се с мен като с уличница..но точно когато му казах-няма не издържам късаме и той се осъзна.На моменти не е лошо да сме крайни.

bungle
01-18-2007, 19:50
Не вярвам пак да повярва в мен....
Всичко изглежда толкова.... изгубено...

Но ще опитам..

А сега просто ще си рева като идиот........

vvs_go
01-18-2007, 19:54
mrazi nego a ne sebe si mnoo si typa

krem4et0
01-18-2007, 19:55
Я,се стегни-не правиш впечатление на ревлива мацка. Правило номер едно-прави се на интересна и недостъпна. Правило номер 2-дори и да умираш от скука сама-откажи някоя среща. Правило номер 3-не реви за мъж!

Ice_Queen
01-18-2007, 19:56
Я,се стегни-не правиш впечатление на ревлива мацка. Правило номер едно-прави се на интересна и недостъпна. Правило номер 2-дори и да умираш от скука сама-откажи някоя среща. Правило номер 3-не реви за мъж!

Правило номер 5 -забрави за правилата и прави както ти е най-добре на теб!!Ако сега ти се плаче,ако ти олекне така плачи!Сълзите пречистват! А после на трезва глава седми и се замисли кое е най-доброто решение,понеже ти си познаваш най-добре момчето! :!:

bungle
01-18-2007, 19:59
Maцки, много ви благодаря за съветите..

Толкова съм зле, че не знам къде се намирам. Щом започнах и теми да пускам ....

krem4et0
01-18-2007, 19:59
Абе така си е,ама и плачът има мярка. Азм съм ревала за моя 1 седмица,непрекъснато,без да спя,на лекции рева-ужас. А като поговорихме изяснихме всичко!

Ice_Queen
01-18-2007, 20:04
Аз си рева много често и ми олеква..а тва за темите го видяхме дааа :-D ! Вземи поблъскай някоя възглавница да си изкараш гнева ,поплачи си (ако искаш де не на всеки помага),после си вземи вана/душ ,нещо готино заю ядене,гушни се на топло и прочисти ума си(ако ти е възможно),след време(или утре) седни и помисли ...

А тука сме за да си помагаме..независимо че често сме изкарвани за тъпи комплексирани психари който нищо не знаят ;-)

Barbie
01-18-2007, 20:11
Ще повярва. Ако той самият още има чувства, ще повярва. Сигурна съм, че и на него не му е лесно и явно има нещо, което го натоварва. Не късайте. Просто наистина няколко дена си дайте да се успокоите, а когато се видите, спокойно, без излишни нерви му обясни нещата точно така, както ги обясняваш на нас. Кажи му всичко, което мислиш и чувстваш и се опитай да погледнеш нещата и от неговата гледна точка. Зад поведението на един човек винаги има някаква логика. Всяко нещо има причина. Ако разбереш какъв точно е проблема, ще можеш да намериш решение (а най-хубаво е двамата да търсите решение на проблемите...)
Успех и...споделяй с нас :-)

Ice_Queen
01-18-2007, 20:12
И тва което обичам да казвам -Мъже,не са виновни че са се родили такива свине!
Айде да се оправяш и да поспиш малко!До утре сладур!

bungle
01-18-2007, 20:14
Аз си рева много често и ми олеква..а тва за темите го видяхме дааа :-D ! Вземи поблъскай някоя възглавница да си изкараш гнева ,поплачи си (ако искаш де не на всеки помага),после си вземи вана/душ ,нещо готино заю ядене,гушни се на топло и прочисти ума си(ако ти е възможно),след време(или утре) седни и помисли ...

А тука сме за да си помагаме..независимо че често сме изкарвани за тъпи комплексирани психари който нищо не знаят ;-)


Дааааа, много добре ме съветваш. Така и ще направя.
Ще плача,плача,ще се изтощя...ще заспя...А на сутринта знам какво ще направя...май.

Barbie, благодаря и на теб, миличка. Всички сте прави, всички ми давате подкрепа... Оценявам го.
И ще споделям...Че иначе, ще свърша в някоя лудница. :)

koalka
01-19-2007, 03:49
Еми, според мен не е лошо.Ако любовта е споделена какво лошо има да се обичате така?Покажи му, че наистина е така и той сам ще се обеди.Когато човек те обича така, това се чувства. :wink:

PerfectStrang3r
01-19-2007, 06:42
Поговорете си, когато сте спокойни и двамата, когато сте в добро настроение. Кажи му какво те тревожи и той ще ти каже.. кажи му, че го обичаш и не искаш да се разделяте заради глупости. Ако иска време да помисли - дай му го. Ако иска повече свобода - дай му я. Най - важното е да си изясните проблемите :)

LetiCherry
01-19-2007, 09:26
bungle,bunnngleee,bbbuuuunnnggllleee, stegni se!!! Kogata sme ot4aqni ne6tata vinagi ni izglejdat bezvuzvatni, ujasni, vse edno e do6il kraqt na sveta! Ot li4en opit znam, 4e kogato 4ovek e tolkova razstoqen ne misli trezvo i vsi4ko pridobiva i nai-4erniq cvqt...

Imah edin priqtel,koito ima6e priqtelka, koqto postoqnno iska6e da e s nego, kogato toi u4e6e tq kazva6e; "I sega 6te u4i6 vmesto da se vidim...". A toi q obi4a6e naitina. Sled vreme se razdeliha sled 2 godini vruzka i toi mi kaza: Tq prosto be6e obsebva6ta, ne q interesuva6e, 4e imam da u4a, 4e iskam da prekaram edna ve4er sus semeistovoto si, dori se 4uvstvah vinoven kogato go praveh...Tq prosto ne znae6e KAK da me obi4a..Az q obi4ah, tq neznae6e kak da me obi4a, az spraqh da q obi4am i tq zapo4na da me obi4a...". Kogato obi4ame prosto ne osuznavame, 4e ponqkoga otnemame svobodata na drugiq...Pomisli nad tova!

A tezi dumi - Ne obi4a6 men, a prisustvieto mi - me izqmqvat, no moje bi iska da kaje, 4e ti tolkova i sviknala s nego, 4e nqma da ti lipsva toi, a vsi4ko,koeto ste pravili zaedno, vremeto, koeto ste prekarvali zaedno...Lipsata na negovoto prisustvie...No ne e li svurzano negoto prisustvie v kraina smetka s NEGO?! Poptai go kakvo ima v pred vid!

Ami priemam ideqta na krem4eto za malko razdqla - 1 sedmica...DA vidite kakvo e edin bez drug. A i kato postoqnno se karate kakvo ti nosi ogromnata ti lubov kum nego?Stradanie, muka, izmu4vane...Moje bi e po-dobre da si silna, da vzeme6 opita ot tazi vruzka kak ne6tata NE stavat i da produlji6 napred! Vijda6 li smisul da se susipva6,mu4i6?! Znam, 4e kogato obi4a6 e ujasno trudno da kaje6 KRAI, no pomisli za sebe si! Zaslujava6 li si4ki tezi muki, unijeniq, bolki, habene na nervi samo zaradi lubovta! Ponqkoga ne6tata prosto ne stavat...

SPi da pla4e6, uspokoi se, pogovori s nego, ako vse o6te e na su6toto mnenie - mi ostavi go! Preglutni lubovta i produlji napred!

Krem4eto
01-19-2007, 09:41
Аз си рева много често и ми олеква..а тва за темите го видяхме дааа :-D ! Вземи поблъскай някоя възглавница да си изкараш гнева ,поплачи си (ако искаш де не на всеки помага),после си вземи вана/душ ,нещо готино заю ядене,гушни се на топло и прочисти ума си(ако ти е възможно),след време(или утре) седни и помисли ...

А тука сме за да си помагаме..независимо че често сме изкарвани за тъпи комплексирани психари който нищо не знаят ;-)


Дааааа, много добре ме съветваш. Така и ще направя.
Ще плача,плача,ще се изтощя...ще заспя...А на сутринта знам какво ще направя...май.

Barbie, благодаря и на теб, миличка. Всички сте прави, всички ми давате подкрепа... Оценявам го.
И ще споделям...Че иначе, ще свърша в някоя лудница. :)


Казваш, че той те обичал...Казваш,че и преди сте се карали...

Мисля,че трябва да продължите да се срещате и с времето ще се разбере дали ще се оправите или не...
НО ти не трябва да се отказваш ако го обичаш...Понякога във връзките има спадове...
ХАЙДЕ УСПЕХ И ДА СЕ ОПРАВИТЕ!!!!

quench
01-19-2007, 10:14
:smt010

SINDEL
01-19-2007, 10:28
Bungle, мила, цялата ти тема из4етох, и пак не разбрах всъщност защо той е решил, 4е не го оби4аш наистина, а оби4аш само присъствието му? Заради това, 4е искаш да прекарвате пове4е време заедно и не се съобразяваш с "графика му"? :-s Някак си изпускам най-главното в цялата история

quench
01-19-2007, 10:28
гъз

gotinam
01-19-2007, 10:36
От всичко изчетено, стигам до извода, че или той просто не знае какво иска, или чувствата му към теб не са достатъчно силни и ти се подиграва, манипулирайките и правейки те на луда.
Заслепила си се от чувствата си и за това не може да реагираш адекватно на ситуацията.
Просто не му обръщай внимание, остави го за известно време, час, ден, седмица... Нека се осъзнае и преосмисли отношението си и да те потърси. Ако не го стори, просто човека не си струва и няма смисъл да се терзаеш.
Голяма грешка си допуснала според мен, че си му позволила да разбере, колко всъщност си вътре по него. Сега поне опитай да го накараш да не е толкова сигурен в това. Ако поне малко има чувства към теб, ще реагира в твоя полза.
Успех!

01-19-2007, 13:29
на криво ли ти го вкараха?

shadow4e
01-19-2007, 19:04
Bungle, мила, цялата ти тема из4етох, и пак не разбрах всъщност защо той е решил, 4е не го оби4аш наистина, а оби4аш само присъствието му? Заради това, 4е искаш да прекарвате пове4е време заедно и не се съобразяваш с "графика му"? :-s Някак си изпускам най-главното в цялата история
И аз нещо го изпуснах този момент. Но няма да ти давам съвети, защото напоследък все като дам съвет в любовен план и нещата се объркват... Така че само ще ти пожелая всичко да се оправи!

TreeHill
01-19-2007, 19:09
Миличка, аз не разбрах къде е проблема?
Това, че го обичаш, е чудесно. Това, че се чувстваш обсебена...е най-малкото нормално.
Ти си доста сериозен user...не вярвам да си правиш майтап...
*дзвери се объркано и отчаяно в монитора*