PDA

View Full Version : Бед трипс



01-18-2007, 20:34
Така наречения Бед трип.Има ли хора,на които им се е случвало..какви са впечатленията ви(предполагам,не са приятни)Как се чувствахте след това?Какви мисли ви налегнаха и т.н..Интересно ми е да чуя мнения по въпроса :roll:

IlLuSi0nS`
01-18-2007, 20:58
ne mi se e slu4valo no na edna priqtelka i se slu4i edin put.. neznam za6to stava taka.. i dvete pu6ihme edno i su6to.. ot tri 4oveka samo na neq i stana zle ama neznam mene ne mi e stavalo.. i done ne

IdiOtKa
01-18-2007, 21:03
ами какво представлява това .... ?! някой може ли да обясни

IlLuSi0nS`
01-18-2007, 21:04
ами какво представлява това .... ?! някой може ли да обясни

obratnoto na qkiq film.. fkarva6 paranoi, gadi ti se takiva o6to vzeto

IdiOtKa
01-18-2007, 21:08
ами какво представлява това .... ?! някой може ли да обясни

obratnoto na qkiq film.. fkarva6 paranoi, gadi ti se takiva o6to vzeto
тва май май не ми се е случвало ...имах параноя 1 път и то не само аз ми и другите ... и параноята беше в тва че постоянно си мислих че някой влиза в нас и някви глупости ...една позната си мислише че идва патрулка ..ама тва не го броя за лош филм или там каквото и да е ..
ае както и да е не разбирам ....

01-18-2007, 21:52
Лоши пътувания при марихуана няма... Най-много малко параноя това онова... Което е нищо в сравнение с истинския бед трип.
Бед триповете се появяват при силните психоделици и са нещо всеобземващо, ужасяващо, но същевременно поучително... Не можете да си представите за какво става на въпрос докато не ви дойде на главата... Вие може да си мислите, че сте подготвени, че всеки преувеличава, че е нещо незначително, но това е твърде далеч от истината... Страх, ужас - това са думи или термини, както искайте ги приемайте, които ”уж” трябва да опишат бед трипа... Обаче те са твърде слаби, като песъчинка на морския бряг пред реалното преживяване...
Може да си кажете ”ммм, к'ви ми ги разправя тоа... тоа няква путка, 2 часа се бил смазал нещо и му било кофти, и са идва и ми разправа глупости... 2 часа к'во са... моа издържа сичко за 2 часа, я да не съм некъв женчо...”. Да прави сте! Така е! Но много ще ми е интересно, ако тези 2 часа бъдат цяла вечност, незнам защо... Впрочем, ако изповядвате горната философия, вие вероятно сте от глупаците, които се напиват на свине всеки петък и събота и се чувствате гъзари, защото карате голфа на баща си... Тогава бих ви посъветвал, ей така ”като женчо” - не се занимавайте с психоделици... А ходете се наливайте с ракия и жулете амфети... ВИЕ СТЕ БОГОВЕ!
Хубавото на всеки бед трип е че той носи послание... Излага ви го меко казано странен начин, но дава нови възгледи, философии и общо взето ви променя като личности. Може да е твърде грубо като метод, но действа почти безотказно... Едно такова преживяване, може да ви даде отговори, на въпроси които иначе цял живот може дори да не сетите че съществуват. То е едно духовно преживяване, с което надниквате дълбоко във вашата същност и откривате неподозирани факти и емоции. Това е едно твърде слабо описание, но с думи не мога да дам по-добро.
И по-дяволите разберете, че като взимате Психоделици не сте фешъни! Не сте модерни! Не сте яки! Те не се нещо подходящо за парти! Хората не ви се възхищават като им кажете с какво сте се друсали... А ако го правят това значи, че те просто са някви идиоти! Тези неща не са за вас!

IdiOtKa
01-19-2007, 10:20
а какво е "психоделици" ... ?!

_donna_
01-19-2007, 12:16
Гост,интересно,интересно .. това трябва да се пробва.
Между другото,аз наистина знам какво означава УЖАС,
да те успокоя де,че има и други хора,които са го изпитвали.
И то не щото псето на съседа ме подгонило. :lol:

Dok
01-19-2007, 14:19
Аз не сам го изпитвал обаче една приятелка като пу6ихме заедно тя изпадна в параноя развика се аве направо гледката бе6е ужасна. :smt105

01-19-2007, 20:56
Лоши пътувания при марихуана няма... Най-много малко параноя това онова...

Гост,не съм сигурен,че това,което преживях беше просто малко параноя(н си внушавам)..Пожелавам на никого да не се случва.Чувството,коеот ме обвзе беше ужасяващо.Около 30 сек след последната дръпка пода започна да подскача и тогава ме удари в главата.Първите ми помисли бяха:"Какво направих?Защо пуших?Не трябваше така да става?"И тогава изгубих всякакво чувство за време и пространство.Отвсякъде долитаха параноидни мисли,не усещах движенията си.Образът доби съвсем друг вид.Трудно ти е да се концентрираш,тъй като постоянно долитат все по-лоши и по-лоши мисли.Опитвах се да мисля за близки хора,нещо ,което да ме успокои малко.Единственото,което по някакъв невъзможен начин успях почти да се убедя беше,че след някакво приблизително за мен време би трябвало всичко да свърши(през този период си мислиш,че няма измъкване)Държи те и не те пуска по никакъв начин.Опитах се да заспя като се абстрахирам от това,което става.Към 4 сутринта главата започна да ме тресе и се събудих,опипвайки себе си.Тогава се почувствах истински жив и изпитах както радост,така и отвращение от случилото се.В следващите дни се чувствах доста странно.Не пожелавам на никого да се случва.

IlLuSi0nS`
01-19-2007, 21:07
Лоши пътувания при марихуана няма... Най-много малко параноя това онова... Което е нищо в сравнение с истинския бед трип.
Бед триповете се появяват при силните психоделици и са нещо всеобземващо, ужасяващо, но същевременно поучително... Не можете да си представите за какво става на въпрос докато не ви дойде на главата... Вие може да си мислите, че сте подготвени, че всеки преувеличава, че е нещо незначително, но това е твърде далеч от истината... Страх, ужас - това са думи или термини, както искайте ги приемайте, които ”уж” трябва да опишат бед трипа... Обаче те са твърде слаби, като песъчинка на морския бряг пред реалното преживяване...
Може да си кажете ”ммм, к'ви ми ги разправя тоа... тоа няква п*тка, 2 часа се бил смазал нещо и му било кофти, и са идва и ми разправа глупости... 2 часа к'во са... моа издържа сичко за 2 часа, я да не съм некъв женчо...”. Да прави сте! Така е! Но много ще ми е интересно, ако тези 2 часа бъдат цяла вечност, незнам защо... Впрочем, ако изповядвате горната философия, вие вероятно сте от глупаците, които се напиват на свине всеки петък и събота и се чувствате гъзари, защото карате голфа на баща си... Тогава бих ви посъветвал, ей така ”като женчо” - не се занимавайте с психоделици... А ходете се наливайте с ракия и жулете амфети... ВИЕ СТЕ БОГОВЕ!
Хубавото на всеки бед трип е че той носи послание... Излага ви го меко казано странен начин, но дава нови възгледи, философии и общо взето ви променя като личности. Може да е твърде грубо като метод, но действа почти безотказно... Едно такова преживяване, може да ви даде отговори, на въпроси които иначе цял живот може дори да не сетите че съществуват. То е едно духовно преживяване, с което надниквате дълбоко във вашата същност и откривате неподозирани факти и емоции. Това е едно твърде слабо описание, но с думи не мога да дам по-добро.
И по-дяволите разберете, че като взимате Психоделици не сте фешъни! Не сте модерни! Не сте яки! Те не се нещо подходящо за парти! Хората не ви се възхищават като им кажете с какво сте се друсали... А ако го правят това значи, че те просто са някви идиоти! Тези неща не са за вас!




за кои наркотици говориш ?

01-19-2007, 22:39
Психоделиците са халюциногени като псилоцибните гъби и ЛСД

IlLuSi0nS`
01-19-2007, 22:53
ами ако говориш за такъф завладяващ страх, от който не можеш да се мръднеш, не можеш да дишаш и единственото за което се молиш е да умреш преди ужасът да ти изпие мозъка.. е изпитвала съм го, но не в следствие на наркотици..

в бед трипса има повече физическа болка според мене..

IdiOtKa
01-20-2007, 08:52
тва звучи доста ужасно ..определено не искм да го изпитвам !

GoHardeR
01-20-2007, 12:32
Така наречения Бед трип.Има ли хора,на които им се е случвало..какви са впечатленията ви(предполагам,не са приятни)Как се чувствахте след това?Какви мисли ви налегнаха и т.н..Интересно ми е да чуя мнения по въпроса :roll:
ami zmachi az na edno party,po-tochno Marco Carola,amlko prekalih s drugz,predrusah s 1na duma,ne beshe nikak priatno,ne iskah da vijdam nikoi,vkarvah si niakvi super loshi filmi,ot sorta na che me goniat niakvi herzozi i dr takiva,beshe mn mn gadno,ne mojeh da kontaktuvam s nikoi i dori muzikata,koiato beshe niakvo sgovniasano elektro,ne mi pomogna ....:)))

WwanAdoO
01-22-2007, 16:10
Bad trip si se izpolzva to4no pri haluckite. Da i az sum se pravila na kopele i sum 4uvala nekvi zvuci, mislila sum si 4e edni idvat da me iznasilqt, 4e sum bolna ot spin, 4e na edin mu padat zubite v ustata mi i ot toq ujas sum se tresqla cqlata i cqla no6t sum stoqla prava za da ne zaspq, za6toto si misleh 4e ako zaspq 6te umra, ama tva opredeleno e prosto paranoq i za 6tastie ne sum imala takova prejivqvane kato bad trip. A i za sega samo salvia pu6a ot toq vid narkotici :wink:

01-22-2007, 17:49
и аз от гъби съм получавал беше УЖАСНО !! немога да кажа че съм страхлив но такива неща сигурно целия си живот няма да изживея беше на много стадии първо беше разчленяване после учителите ми ме гонеха с ножове падах в яма с спринцовки от хероин прилепи ми смукаха кръвта видях демон от онея с качулките (досущ както са по филмите) прескачах огромни ями с шипове АБЕ НАПРАВО ПОТРЕС ОТВСЯКЪДЕ и все пак си ЗАСЛУЖАВАШЕ много си се кефех след всичко което "изживях" не ви го пожелавам но си има освен хубава страна и лоша (а хубавите пътешествия ауу :lol: :lol: :lol: ;-) ;-) )

01-22-2007, 22:19
Bad trip si se izpolzva to4no pri haluckite. Da i az sum se pravila na kopele i sum 4uvala nekvi zvuci, mislila sum si 4e edni idvat da me iznasilqt, 4e sum bolna ot spin, 4e na edin mu padat zubite v ustata mi i ot toq ujas sum se tresqla cqlata i cqla no6t sum stoqla prava za da ne zaspq, za6toto si misleh 4e ako zaspq 6te umra, ama tva opredeleno e prosto paranoq i za 6tastie ne sum imala takova prejivqvane kato bad trip. A i za sega samo salvia pu6a ot toq vid narkotici :wink:

Между другото салвията е супер сериозно нещо и понякога пробивите са доста тежки преживявание... Не случайно я водят за най-силния естествен психоделик (впрочем това е заради изключително ниските дози, при които Салвинорина проявява своя ефект). Но с обикновени листа е малко трудно да се постигне пробив... Имам познати, които са успявали, но лично не съм... Вече с екстракта е съвсем друго нещо и препоръчвам за начало да не се почва с повече от 5х, че може да има нежелан ефект.

01-29-2007, 08:15
Bad Trips... Kolkoto iska6 :) az ot izvestno vreme vseki pat kato pu6a izpitvam neponosimos ne6to da se dokosva do krakata mi... Osven tova predi si vaobrazqvah 4e sarceto mi bie mn barzo i silno. Tova ot treva
Ina4e ot bonboni sam imal ednosedmi4na paranoq i dezorientaciq mnogo lo6a. Kato idiot se obra6tah i mislih 4e nqkoi me sledi, ama mina ve4e prosto organizma ne be6e sviknal s MDMA :D

IdiOtKa
01-29-2007, 08:24
абе моето не беше bad trip точно ,ама се изплаших доста ... значи като се нагармя и звука ми става перфектен чувам абсолютно всичко чувам всяка дума в песните по отделно (рап) мога да разгранича всеки звук ..знам че звучи странно но беше точно така .. чувах хората кво си говореха, какво си шушукаха за мен и за другите , мислийки си че не ги чуваме ..абе беше ужасно цялата започнах да треперя и да се паникиосвам и аз незнам от кво ...просто исках да си трагна от там а не можех ... беше кофти .... но сега следкато всичко свърши се чувствам пефектно и се радвам че сам ги чула :) въпреки че в началото си мислих че чувам кво си мислят ..,но се оказа че са си говорели и не съм си въобразявала :lol: :lol:

_donna_
01-29-2007, 09:37
Беше ебати отвратителното...

О,повярвай ми,по-отвратително е да знаеш,
че не ти трябват хапчета за да се чувстваш така.
И бавно,но сигурно полудяваш.Кеф. = )

CRaZy_IKT
01-31-2007, 23:27
кво да ти кажа кофти работа преживявала съм редица лоши трипове то няма начин иначе :D но якото е че след тях си по здрав психически поне аз съм така :)

gerdjy
02-04-2007, 11:02
edin trip stava dvoino po hybav s hybava myzi4ka..az naprimer otka4am s Jimi Hendrix i The Doors
a po povod na bed trips vednuj sum bila tolkova zle 4e friendovete trugnali da me vodqt kum bolnicata ne znam kvo stanalo oba4e sum izbqgala ot tqh ..xax.. i na sledvashtiq den ( vsushnost e bilo sled 2 dena...seriozno se bqh nadunila s hapove) se "subydih" v dryg grad...mn veselo nali... nqmah nikvi kinti..est imah oshte bonbonki vzeh si ot tqh i trugnah na stop ...ne znam kak sum se pribrala zdrava i 4itava...oba4e polse trqbvashe da se obqsnqvam na nashte kude sum bila 4 dena( qvno sa stanali 4 :D)

02-05-2007, 23:18
хубава теми4ка сте си спретнали.. общо взето пове4ето неща по въпроса сте ги казали, и въпреки, 4е имам богат опит с т.нр "халюциногени", то много много малък% от триповете ми са имали "бад" момент.
Това, което е важно да се знае е, 4е нито едно "пътуване" не е само "добро" или само "лошо" от край до край. Психеделиците имат свойството да усилват вси4ки впе4атления, както добрите , така и лишите. Нещо пове4е- психеделиците ни правят свръх4увствителни към 4увствата, емоциите и намеренията на останалите, а те не винагии са позитивни.
"Бад трип" се наблюдава когато са налице някои от следните фактори
1.неподходяща обстановка(тесни затворени помещения, много и/или непознати хора , непредвидени ситуации и тн) са строго непрепоръ4ителни дори за опитни психонавти, защото могат да имат непредвидени последици.
2.неподходяща дозировка(над 3 грама сушени гъби, над 200 микрограма ЛСД и изобщо дозите, обозна4ени с +++ по скалата на Шулгин)са строго непрепоръ4ителни за на4инаещи психонавти, докато по-опитните се интересуват именно от такива дози, защото те водят ОТВЪД границите на познатото и дори на познаваемото.
3.неподходящо психи4еско и/или физи4еско състояние (още Хъксли е отбелязал, 4е психеделиците са привилегия само за хора в перфектна кондиция на тялото и на ума) ако не се 4увствате във форма по добре отложете пътуването за друг път, освен ако трипът не е предвиден като 4аст от ле4ебен ритуал, но в този слу4ай присъствието на опиттен ле4ител, врял и кипял в света на ентеогените, когото добре познавате и който би се погрижил за вас , ако се по4увствате наистина зле е меко казано наложително.

"лошият трип" е докосване до "тъмната страна" на Силата, до това, което се опитваме да подтиснем, защото не искаме да приемем 4е е 4аст от нас. "срещу ръжен и срещу ентеоген не се рита" както си позволявам да перифразирам народната поговорка, няма смисъл да се опитваме да слезем от влака в движение, още пове4е, ако в момента минаваме през някакъв тунел.
Важното е да се нау4им да приемаме това, което психеделикът ни показва и търпеливо да из4акаме действието му да отслабне и тревогата да отмине. ЗАпомнете, едно психедели4но пътуване по4ти винаги отвежда съзнанието ни ОТВЪД представата ни за "този свят",
"всеки сън е едно малко умиране", а всеки трип- не 4ак толкова малко. Може дори да ни се струва, 4е ве4е не сме между живите , а в отвъдния свят, но това НЕ бива да е повод за тревога, в крайна сметка
1. все още никой не е успял да умре физи4ески от кактуси , ДМТ или псилоцибинни гъби, а смъртоносната доза ЛСД се равнява на 12 000 нормални дози , и

2. в крайна сметка никой НЕ живее ве4но, и рано или късно душата ни завинаги ще напусне тялото и ще се понесе именно из това същото "отвъд" до което понякога ни довеждат психеделиците.
Това не е повод за страх от смъртта, а ШАНС да я изследваме без риск за Живота, и именно в това се състои поне половината магия на психедели4ните вещества.

п.с. от вси4ки ентеогени, които съм пробвал , салвия дивинорум най-много наподобява "умиране", така 4е определено НЕ я препоръ4вам като "първа стъпка" в психедели4ния свят.

CRaZy_IKT
02-06-2007, 20:19
хубава теми4ка сте си спретнали.. общо взето пове4ето неща по въпроса сте ги казали, и въпреки, 4е имам богат опит с т.нр "халюциногени", то много много малък% от триповете ми са имали "бад" момент.
Това, което е важно да се знае е, 4е нито едно "пътуване" не е само "добро" или само "лошо" от край до край. Психеделиците имат свойството да усилват вси4ки впе4атления, както добрите , така и лишите. Нещо пове4е- психеделиците ни правят свръх4увствителни към 4увствата, емоциите и намеренията на останалите, а те не винагии са позитивни.
"Бад трип" се наблюдава когато са налице някои от следните фактори
1.неподходяща обстановка(тесни затворени помещения, много и/или непознати хора , непредвидени ситуации и тн) са строго непрепоръ4ителни дори за опитни психонавти, защото могат да имат непредвидени последици.
2.неподходяща дозировка(над 3 грама сушени гъби, над 200 микрограма ЛСД и изобщо дозите, обозна4ени с +++ по скалата на Шулгин)са строго непрепоръ4ителни за на4инаещи психонавти, докато по-опитните се интересуват именно от такива дози, защото те водят ОТВЪД границите на познатото и дори на познаваемото.
3.неподходящо психи4еско и/или физи4еско състояние (още Хъксли е отбелязал, 4е психеделиците са привилегия само за хора в перфектна кондиция на тялото и на ума) ако не се 4увствате във форма по добре отложете пътуването за друг път, освен ако трипът не е предвиден като 4аст от ле4ебен ритуал, но в този слу4ай присъствието на опиттен ле4ител, врял и кипял в света на ентеогените, когото добре познавате и който би се погрижил за вас , ако се по4увствате наистина зле е меко казано наложително.

"лошият трип" е докосване до "тъмната страна" на Силата, до това, което се опитваме да подтиснем, защото не искаме да приемем 4е е 4аст от нас. "срещу ръжен и срещу ентеоген не се рита" както си позволявам да перифразирам народната поговорка, няма смисъл да се опитваме да слезем от влака в движение, още пове4е, ако в момента минаваме през някакъв тунел.
Важното е да се нау4им да приемаме това, което психеделикът ни показва и търпеливо да из4акаме действието му да отслабне и тревогата да отмине. ЗАпомнете, едно психедели4но пътуване по4ти винаги отвежда съзнанието ни ОТВЪД представата ни за "този свят",
"всеки сън е едно малко умиране", а всеки трип- не 4ак толкова малко. Може дори да ни се струва, 4е ве4е не сме между живите , а в отвъдния свят, но това НЕ бива да е повод за тревога, в крайна сметка
1. все още никой не е успял да умре физи4ески от кактуси , ДМТ или псилоцибинни гъби, а смъртоносната доза ЛСД се равнява на 12 000 нормални дози , и

2. в крайна сметка никой НЕ живее ве4но, и рано или късно душата ни завинаги ще напусне тялото и ще се понесе именно из това същото "отвъд" до което понякога ни довеждат психеделиците.
Това не е повод за страх от смъртта, а ШАНС да я изследваме без риск за Живота, и именно в това се състои поне половината магия на психедели4ните вещества.

п.с. от вси4ки ентеогени, които съм пробвал , салвия дивинорум най-много наподобява "умиране", така 4е определено НЕ я препоръ4вам като "първа стъпка" в психедели4ния свят.
Е евалата много уважавам такива хора като теб :) Личи си че познаваш света на енетеогените :twisted:

02-07-2007, 10:17
Първия и последния път когато имах бед трип... еми беше незабравимо/неповторимо/сковаващо от страх. Бях у един приятел и си правехме 12-часов коз-маратон. На 3 или 4тия коз една дръпка я задържах толкова дълго, че мозъка ми от липса на кислород явно се е реснал,абе припаднах си. В това време приятелите ме гледат как аз се свличам на страни на дивана за секунда две и пак се изправям. Значи цялото това нещо е продължило 4 секунди макс. Но на мен ми се стори като страаашно много време. Всъщност бях изгубил чуство за време, а може би и за пространство и материално съществуване. Бях в нищо, бях на място пълно с нищо... т.е. АБСОЛЮТНОТО нищо, ако мога да се изрзя така. Беше уютно и топло и удобно. В един момент усетих, че трябва да излезна... а не исках... но чуството някакси ме убеди, че ТРЯБВА... и в следващия момент, сякаш видях изхода на тунела... все едно раждане. И тоя шок на влизането в нашата реалност ме скова в страх. Изпитах истински животнски страх. Без никакъв разум. Най - лошото беше, че се събудих на същото място, но в друго време... един вид дежа вю. Това също много ме стресна. Тогава след дежа вюто успях да си върна разумното мислене и избягах в другата стая. Исках да съм далеч от хора. След като всичко приключи - чувство за задоволство и щастие.

_donna_
02-08-2007, 06:55
Същото като да отидеш на изпит по френски. :smt005

sl1ck3r
02-08-2007, 08:29
Същото като да отидеш на изпит по френски. :smt005
хехе...За сега съм ходил на изпит по френски само след 8-ми клас и не беше толкова трудно - имам 5.
Пък по темата - веднъж ми се случи от някви метиламфетамини (лошото е, че каквото и да правя без алкохол не минава) и филма беше брутален.Дявола излезе от една дупка и започна да ни дърпа един по един в горящата дупка.Последен бях аз-мене не можа да ме вкара и после почнах да се осъзнавам...тфа нещо в продължение на около час и нещо.От тогава си знам - чиста тревица -> бистра главица :)
Деца, ако друсате нещо нека да е друсан кебап!

_donna_
02-08-2007, 08:32
Е,да'е тоя след 8-ми клас беше ебати простотията.
Я се пробвай да вземеш DELF да видим няя ли да ти е страшно.
Такъв бед трип ше си устроиш,че .. :smt005

sl1ck3r
02-08-2007, 08:42
оф..не ми се мисли...тази година не се осмелих дори и на курсове да ходя....пък за изпита да не говорим...другата година, ако сме живи и здрави...
Преставам с off-topic-a щото ставам нахален..
Поздрави от Карнобат

teenkopele
02-13-2007, 06:52
Стимулантите не водят до халюцинации.
Доста по-вероятно е "Чистата тревица" да ти докара халцове,отколкото /мет/амфетамини.
Имам една книжка за халюцинациите и триповете.Пише много мъдрости ;-)

Как се казва?

teenkopele
02-22-2007, 06:49
Амиии...Тя не е цялата за халюциногени,ама има един доволно голям раздел.
"Истории за Дроги". :-)

Благодаря. :)

ooops
02-24-2007, 09:21
lele kvi badtripove sum vijdala ... 1 fr s lsd na4i misle6e 4e moje da leti i 6te6e da sko4i ot balkona mn kofti abee super shit be6e am na men 1 put s gubi i posle mislex 4e sum riba i se si mislqx 4ew na su6ata 6te umr ai nekvi takiva ...... :-D :-D :-D

02-25-2007, 18:01
lele kvi badtripove sum vijdala ... 1 fr s lsd na4i misle6e 4e moje da leti i 6te6e da sko4i ot balkona mn kofti abee super shit be6e am na men 1 put s gubi i posle mislex 4e sum riba i se si mislqx 4ew na su6ata 6te umr ai nekvi takiva ...... :-D :-D :-D
Уау, верно ли?
имаш поразително богато въображение, мислила ли си да се захванеш с изобразително изкуство, театър или фантастика??
п.с. и как разбра, 4е не си риба?
А колко време продъли това усещане?
а от какво коли4ество гъби успя да го постигнеш?

п.с. а може и истината да казваш, в такъв слу4ай имаш някаква уникална физиология, дето ти позволява да стигаш до някакви състояния, непознати на простосмъртните гъбари, дето само до бор4еата с ореоли от светлина и до квадратните триъгълници и спиралните фрактали сме стигали..

ooops
02-25-2007, 18:35
ne6to mai za mn zapoznat se misli6 xaxxaxa gubar ti si zeta zle be 4ovek zemi da probva6 nqkoi put ako mama ti dade xaxa gubi puk posle mi kaji kak e bilo axax :-D :-D :-D

patilan420
02-25-2007, 18:43
http://alexgrey.net/a-gallery/8-24/wonder.jpg
http://alexgrey.net/a-gallery/8-24/dying.jpg
http://alexgrey.net/a-gallery/8-24/journey.jpg
по-добре веднъж да покажеш, отколкото 100 пъти да разкажеш
:wink:
п.с.
http://www.youtube.com/watch?v=736NKsK86Uk

ooops
02-25-2007, 22:43
mmm tva video mn me radva xax dobro e :-D =D> =D> :-D :-D

patilan420
02-26-2007, 08:40
тва видео е 4аст от филма Блубъри с Винсент Касел.
и по моето скромно мнение много добре пресъздава ефектите за които става въпрос и най-добря подход към тях.
Друг е въпроса, 4е дори опитни психонавти рядко изпитват ТОЛКОВА интензиви ефекти.
още по въпроса :
книгата "The Spirit Molecule" от др. Рик Страсман, в която авторът описва хронологията на единственото досега клини4но изследване върху ефектите на ДМТ и псилоцибин върху хора.
Книгата завршва с думите :
"If so, so what?"( Ако е така, то какво?) Какво приложение може да се намери за тази "нанотехнология" от дале4ното минало в нашето настояще и бъдеще?

За съжаление съвременната психология и съвременната психиатрия избягват този неудобен въпрос, вместо да се опитат да наваксат изоставането на техните науки от развитието на орхани4ната химия и фармакоботаниката.

03-03-2007, 21:49
Мойто не знам дали може да се нарече бад трип. 1ъж се бях нажулил мн здраво с амфет :twisted: и вече като почна да ме пуска започна да ме обзема силен страх. Нямаше от какво да се страхувам а и аз някак си не виждах да се страхувам от нищо конкретно, просто страх. И така продължи през целия ми ден. Общо взето беше неприятно .

teenkopele
03-04-2007, 08:35
http://alexgrey.net/a-gallery/8-24/wonder.jpg
http://alexgrey.net/a-gallery/8-24/dying.jpg
http://alexgrey.net/a-gallery/8-24/journey.jpg
...

Невероятни! :shock:

03-09-2007, 01:51
тва звучи доста ужасно ..определено не искм да го изпитвам !

IdiOtKa
03-09-2007, 20:35
http://alexgrey.net/a-gallery/8-24/wonder.jpg
http://alexgrey.net/a-gallery/8-24/dying.jpg
http://alexgrey.net/a-gallery/8-24/journey.jpg
...

Невероятни! :shock:
трипъл вижън ли как се каше тва ... тея филмчета не съм мно запозната с тях , но някой са доста гаднички ...тея неща понякога се виждат и когато човек не е нагърмян ..тря малко си пресвие човек очите ... мен мно мно не ме радват тея неща ... Psychedelica също не ме радва мно ..

03-09-2007, 23:21
patilan420, това във филмчето е пейоте, ако не се лъжа?
Та както и да е, аз нямам никакъв опит с етеогените, но бихте ли ме насочили кое е добро като за "старт" (достатъчно голям съм ,над 18), мисля да пробвам с пейоте...вие какво ще кажете по въпроса?

GoHardeR
03-10-2007, 09:31
абе моето не беше bad trip точно ,ама се изплаших доста ... значи като се нагармя и звука ми става перфектен чувам абсолютно всичко чувам всяка дума в песните по отделно (рап) мога да разгранича всеки звук ..знам че звучи странно но беше точно така .. чувах хората кво си говореха, какво си шушукаха за мен и за другите , мислийки си че не ги чуваме ..абе беше ужасно цялата започнах да треперя и да се паникиосвам и аз незнам от кво ...просто исках да си трагна от там а не можех ... беше кофти .... но сега следкато всичко свърши се чувствам пефектно и се радвам че сам ги чула :) въпреки че в началото си мислих че чувам кво си мислят ..,но се оказа че са си говорели и не съм си въобразявала :lol: :lol:
tva,deto 4uvash horata kvo si misliat e super zaribiavashto...moite purvi napushvania i malko sled tiah biaha takiva,sediahme si po peikite i si mislishem koi kude otiva,kvo pravi,kuv jivot vodi,kvo si misli...ei takiva!beshe super zaribiavashto i veselo,a v gradskia transport naopravo se s4upvash!!!!pffhah! ama niama ve4e...mnoooogo tujno!

IdiOtKa
03-10-2007, 19:12
абе моето не беше bad trip точно ,ама се изплаших доста ... значи като се нагармя и звука ми става перфектен чувам абсолютно всичко чувам всяка дума в песните по отделно (рап) мога да разгранича всеки звук ..знам че звучи странно но беше точно така .. чувах хората кво си говореха, какво си шушукаха за мен и за другите , мислийки си че не ги чуваме ..абе беше ужасно цялата започнах да треперя и да се паникиосвам и аз незнам от кво ...просто исках да си трагна от там а не можех ... беше кофти .... но сега следкато всичко свърши се чувствам пефектно и се радвам че сам ги чула :) въпреки че в началото си мислих че чувам кво си мислят ..,но се оказа че са си говорели и не съм си въобразявала :lol: :lol:
tva,deto 4uvash horata kvo si misliat e super zaribiavashto...moite purvi napushvania i malko sled tiah biaha takiva,sediahme si po peikite i si mislishem koi kude otiva,kvo pravi,kuv jivot vodi,kvo si misli...ei takiva!beshe super zaribiavashto i veselo,a v gradskia transport naopravo se s4upvash!!!!pffhah! ama niama ve4e...mnoooogo tujno!
да ..и наистина ги чувах кво си мислят ...между другото аз се опитах да си го обясня по много глупаф начин ..... начи когато хората са говорели аз съм осъзнавала след 3-4 секунди и затва си мисля че си го мислят .... зарибено е ..но не и когато те си мислят кофти неща .... иначе наистина последните няколко пъти не ги чувам ... :smt017 що така нз ..

shrooms dilar
04-22-2007, 23:39
nalapaite se qko s gabi da vidite kfo e bad trip :smt005

rootsniky
04-23-2007, 07:36
Лоши пътувания при марихуана няма... Най-много малко параноя това онова...

Гост,не съм сигурен,че това,което преживях беше просто малко параноя(н си внушавам)..Пожелавам на никого да не се случва.Чувството,коеот ме обвзе беше ужасяващо.Около 30 сек след последната дръпка пода започна да подскача и тогава ме удари в главата.Първите ми помисли бяха:"Какво направих?Защо пуших?Не трябваше така да става?"И тогава изгубих всякакво чувство за време и пространство.Отвсякъде долитаха параноидни мисли,не усещах движенията си.Образът доби съвсем друг вид.Трудно ти е да се концентрираш,тъй като постоянно долитат все по-лоши и по-лоши мисли.Опитвах се да мисля за близки хора,нещо ,което да ме успокои малко.Единственото,което по някакъв невъзможен начин успях почти да се убедя беше,че след някакво приблизително за мен време би трябвало всичко да свърши(през този период си мислиш,че няма измъкване)Държи те и не те пуска по никакъв начин.Опитах се да заспя като се абстрахирам от това,което става.Към 4 сутринта главата започна да ме тресе и се събудих,опипвайки себе си.Тогава се почувствах истински жив и изпитах както радост,така и отвращение от случилото се.В следващите дни се чувствах доста странно.Не пожелавам на никого да се случва.
haha kvo se panirash ot jointa, kolkoto i gaden da e rtea se otpusnesh i da se ostavish na techenieto a ne da si vkarvash paranoite hahaha

az i samo az
04-23-2007, 09:01
ooooooo grubi trip4e imah dosta 4esto v poslednite 2-3 meseca predi da spra da 4adq moje bi zarad tova i sprqh...4esno kazano sa mi e po-dobre.... ne sam pushila ot okolo godina.... a i trip i ot dr ne6ta sam imala i to na poslednoto mi party( Broken Balkanz 3 ).. be6e mn mn gadnooo i neiskam nikoga pove4e da mi se slu4va... [-X [-X [-X

shivacheva
04-23-2007, 13:14
а какво е "психоделици" ... ?! Земи прочети малко нещо,а?!Няма да е лошо! :wink:

O.B.I_
04-23-2007, 13:14
:smt013 :smt013 :smt013 o , Boje mili mn zabludeni DECA ima tuk , kak ot napu6vane ili prekalqvane s amfetamini 6te popadnete v Bad Trip xaxhaxhahxahxhax, nai lo6iq mi trip be6e s LSD , bqh si u nas i izvednuj po stenite po4na da te4e kruv, korema mi me bole6e i kato poglednah ima6e dupka v nego i te4e6e mnn kruv, kojata mi po4na da okapva , ujs. nqma6e takuv gaden film.

BraInLesS_f
04-23-2007, 19:20
Ем мойто лошо пътуване беше,когато не бях пушила от година и изведнъ БууМ-холандец! :)
Все едно бях изпаднала в някъф сън,нещо като на забавен кадър ми се видаше...Няма да го забравя никога!!!
Мноо кофти ми беше,а в рейса за към нас имах чувството,че ме крадат! :mrgreen:
Важното е,че съм имала само един бед трип...Оттогава започнах редовно да си попушвам и нямам такива проблеми...Само дето кат съм хай и съм разгонена ахахахха
Няма значение,сичко ми е на 7,на никого не пожелавам повече от 2 бед трипс...Ае пийс и пафкайте винаги с голям смайл на фейса,не зацикляйте!!! :)

IdiOtKa
04-23-2007, 19:47
Ем мойто лошо пътуване беше,когато не бях пушила от година и изведнъ БууМ-холандец! :)
Все едно бях изпаднала в някъф сън,нещо като на забавен кадър ми се видаше...Няма да го забравя никога!!!
Мноо кофти ми беше,а в рейса за към нас имах чувството,че ме крадат! :mrgreen:
Важното е,че съм имала само един бед трип...Оттогава започнах редовно да си попушвам и нямам такива проблеми...Само дето кат съм хай и съм разгонена ахахахха
Няма значение,сичко ми е на 7,на никого не пожелавам повече от 2 бед трипс...Ае пийс и пафкайте винаги с голям смайл на фейса,не зацикляйте!!! :)
тва с кадрите е много лудо ...доста ! , но пък се свиква ..нз мн много често ми се случват и съм свикнала кажи рече вече ... ае яко си е... но опеделено не искам бед трип !

O.B.I_
04-23-2007, 20:21
Zletaaaa !!! Bad Trip pri pu6ene na marihuana uaaaaa axhaxhahxahxhaxha .Po4etete malko be, vijte se kvi gluposti pi6ete.

patilan420
04-24-2007, 09:18
Оби, не бързай да ъдиш хората кой бил зле и кой не.

макар да е може би най- леката дрога на света, марихуаната си Е психедели4но(разширяващо съзнанието) вещество и ентеоген(свещено растение), и макар пътуването да е "разходка в парка" в сравнение с другите психеделици, то все пак си е "пътуване" и в зависимост от разли4ни фактори, не е задължително да е приятно от край до край.
Моето първо напушване в дале4ната 1996 имаше един момент , в който се параноясах, 4е "ще умра".. на всеки може да се слу4и, особено, ако не е достатъ4но информиран.

Важно е да се знае, 4е рано или късно вси4ки ще умрем, но досега никой не го е направил вследствие на марихуана.
Важно е и да се нау4им да извли4аме полза от лошите моменти по време на пътуванията си, да проумеем в какво сме сгрешили в подхода си към собствената си психика, от какво ни е страх и защо и в какво намираме смисъла в този Живот, защото психеделиците, както и вси4ко останоло са само СРЕДСТВА, но не и цел.

O.B.I_
04-24-2007, 14:51
paranoqta i Bad Trip sa suvsem razli4ni ne6ta beee. Kakvo se pravi6 na gospodin mn znae6tiq, kopiral nqkva informaciq ot internet ili ot nqkva enciklopediq i ve4e golqmata rabota , moga samo da ti se izsmeq v liceto!!!

04-24-2007, 17:49
Драги Оби, за твое сведение
"бад трип" е временно състояние на психиката, предизвикано от психедели4ни вещества и съпроводено с тревога, страх, от4аяние или други негативни емоции.

така 4е "параноята" от трева, която спохожда 4есто неопитните пуша4и,
а понякога дори и опитните напълно съответства на тази дефиниция.
(друг е въпроса 4е в България ка4еството на тревата рядко е такова, 4е да предизвика някакви ясно осезаеми психедели4ни ефекти,
но понякога е.
А понякога тревата на пазара е топната в кетамин4е, и тогава "лошият трип" е в кърпа вързан, защото 4овек не е наясно какво то4но е поел..
когато 4овек не знае 4е е под въздействието на някакво психедели4но вещество е много по- лесно да се упшлаши от настъпилите ефекти,
веднъж след един рожден ден остана едно пар4е от тортата с гъбки..

дотук добре, ама на рожденника майка му през викенда била на планина и яла обикновени гъби, и отгоре на вси4ко работи в токсикологията и по цял ден се занимава с хора, натровени с отровни гъби.
И до тук добре, но в понеделник сутринта изяла пар4ето... пила кафе , взела си душ и филма запо4нал..
параноясала се, 4е се е натровила с отровни гъби в планината,
4е ве4е е твърде късно да си прави промивка на стомаха, написала сърцераздирателно прощално писмо и тръгнала за работа с мисълта, 4е живее последния си ден на тази Земя..
За щастие нито едно от вси4ките изследвания , които си направила не показало нищо, гъбките си я пуснали по живо-по здраво и така и никой не пострадал.
Но това е типи4ен пример за "бед трип" в следствие на нежелана от субекта употреба .

O.B.I_
04-24-2007, 19:49
mi mn qsno 4e ako e topnat koza v ketamin moi da se vkara6 v bad tripa ama izvinqvai mn rqdko e sre6tano tuk v 6ibanata Bulgariq, a tuka nqkvi hilqda kele6a mi govorqt kak prejivqli Bad Trip ot marihuana ili amfetamini.Spored men Bad tripa ne e su6toto kato taq paranoq kato se napu6i6 jestoko.Kato prejivqva6 tozi trip seino ne si na zemqta, tova e edin golqm ko6mar.Pravila sum razliki mejdu paranoq ot napu6vane i Bad trip. Bad tripa e ne6to mnnn po-silno.Prejivqvala sum go to4no 4 puti kato bqh 17 18 godi6na, 1-q put sum go opisala po-gore s kruvta na vsqkude; 2-q mi be6e kato sunuvah paqci da 6tukat okolo men i da me lazqt, vleznaha mi v ustata i posle gi vijdah pod kojata mi i stavaha vse po-golemi i po-golemi;3-q put se gledah v banqta v ogledalo i kojata na liceto mi po4na da okapva;4-q -popadnah v nqkva malka tumna staq i stenite po4naha da se stesnqvat i me sma4kaha....Dokato pri paranoite ot napu6vane ne moje6 da izjivee6 takiva momenti, paranoite sa po princip 4e nqkoi te goni , presledva, iska da te ubie i nqkvi takiva mimoletni ne6ta...Ne misli6 li 4e Bad Trip e po-stra6no izjivqvane, nqma takuv ujas .
Vseki Bad trip ima vutre6en smisul, zagadka.

Пешо халуца
05-13-2007, 11:02
Хора животът ви е Bad Trip съвземете се

CRaZy_IKTе
06-19-2007, 19:17
paranoqta i Bad Trip sa suvsem razli4ni ne6ta beee. Kakvo se pravi6 na gospodin mn znae6tiq, kopiral nqkva informaciq ot internet ili ot nqkva enciklopediq i ve4e golqmata rabota , moga samo da ti se izsmeq v liceto!!!
Щото не го познаваш за тва си мислиш че го е копирал,ама истината е че тва е един много интелигентен човек за разлика от теб ;)

*happy bunny*
06-19-2007, 19:52
имала съм бед трип от гъби. Неприятно нещо....... Ако това, за което си мисля е бед трип никак не е най-приятното нещо, което може да ти се случи...Нещото продължи 3 дни близо и бях...УААА

06-19-2007, 20:42
И как е станало така че е продължило 3 дни? Това за мен е било някъв пласибо ефект. Реално погледнато, ако не си поела някви МАО инхибитори ефектите не трябва да са повече от 8 часа...

06-24-2007, 15:43
moji li d ami kajete s kvo da si dokaram bad trip4e 4e sa zaribqqqm ne6to ama i ako moji da e nai bezvredno :D za sega ot trefata mie samo got iskam da oburna malko ne6to po drygo

*happy bunny*
06-24-2007, 15:46
И как е станало така че е продължило 3 дни? Това за мен е било някъв пласибо ефект. Реално погледнато, ако не си поела някви МАО инхибитори ефектите не трябва да са повече от 8 часа...

Пласибо ефект? Поясни. Незнам кфо стана, от гъби дойде.

vitalic
06-25-2007, 21:28
аз ще задам тъп въпрос...защо вобще ги зимате тия гъби и прочие #-o #-o нещо не съм в час :roll:

06-26-2007, 10:46
за разнообразие, драги, нещо против?

някои хора защо ска4ат с бънджи?
защо други обикалят света съвсем сами с ветроходна яхта?
защото имат желание и възможност да го направят, затова.
Като не мога да стана космонавт, поне психонавт успях да стана :-D
а "бад трип" а е като ЗЛОПОЛУК по време на косми4ески полет или по време на екстремен спорт- слу4ва се рядко, много е страшно и ако оцелееш- зна4и си нау4ил нещо ново за себе си.
За разлика от злополуките в космоса или в живота, бад триповете не са опасни нито за живота, нито за физи4еското здраве.
колкото до психи4еското, ами за съжаление тези вещества са ЗСАБРАНЕНИ и нямаме право да ги употребяваме под професионаен лекарски надзор, дори да искаме. Не сме виновни ние, 4е законодателят е решил така.

fenastz
06-19-2014, 18:07
up