PDA

View Full Version : :)



01-18-2007, 20:17
sq ne mi se karaite 4 eim atakiva temi oba4e slu4aq e malko po razli4en :roll: prosto sam na 17 g i iskam da si sloja obica na nosa no nz kak da go kaja na maika mi i poneje sam "deteto na mama" ako se se6tate za kvo govora tova o6te pove4e zatrydnqva polojenieto mi
samo ne mi kazvaite da q postavq pred svar6en fakt :!:
a i ako mojete da mi kajete ne6to pove4e za obicata na nosa sled tva ku iskam moga li da q mahna i 6te ostane li beleg i dali eventyalno 6te ima nqkaf problem ili infekciq kato me prodyp4at :roll: :roll:

midian
01-18-2007, 20:21
РовИ се из нета и бахти...ми просто й кажи!?!
piercing-bg.com

Boot
01-18-2007, 20:23
Оф, случаят ти изобщо с нищо не е по-различен от хилядите теми дету има по тоя върпос.
Кфо се превземате всички, ебати...
Принципно, ако не си забелязала, на всички хора с обици на носа рано или късно им пада кожата+хрущяла от носа. И им изтича мозъка от там.
dumbass.

brain_stew
01-18-2007, 20:28
Оф, случаят ти изобщо с нищо не е по-различен от хилядите теми дету има по тоя върпос.
Кфо се превземате всички, ебати...
Принципно, ако не си забелязала, на всички хора с обици на носа рано или късно им пада кожата+хрущяла от носа. И им изтича мозъка от там.
dumbass.

А ако е на ухото?Ше падне ли след време?(ухото де)

magesniko
01-18-2007, 20:32
абе буута се ебава,аз за такива филми дето ги вкарва досега не съм чувал и виждал. :lol:

brain_stew
01-18-2007, 20:36
абе буута се ебава,аз за такива филми дето ги вкарва досега не съм чувал и виждал. :lol:

Ми то и аз се ебавам....

Иначе как казвша на майка си..аз как акзах ан нашите че искам обица на хрущяла..."Мамо, ше си слагам обица, нали може...." и тя "Кка на хрущяла...ше те боли!" а аз "Майната му!Не ми е за болката, много е яко!"
и тя "Прави квото искаш!"
Покажи й че вече си го решила ебаси...или просто не казвай, сложи обицата и майка ти ще пред свършен факт!

Boot
01-18-2007, 20:39
И ухото щи падне, дамз. Неизбежна раута.
Аз като се продупчих м/у циците, как ми паднаха, а? Упс, забраих, аз няям цици. :-D

Аз сега като се замисля, винаги съм казвала на майка ми, преди да се дупча. Ама не за разрешение, ми ей така - щото е пич и щото си говорим разни раути. Тя всеки път казваше - "Момиче, ти си луда", пък аз се ухилвах само и тя също :)

kudravoto
01-18-2007, 20:44
a pa na men puk bashta mi mi e napravil sichki dupki po ushite i kudeto drugade imam!!!! i na nosa e banalano da imash sqka 2 chalgarka ima!

01-18-2007, 21:15
a moga li da si napraq o6te 1 duk an ayhoto v doma6ni ysloviq i kak to4no staa mojete l ida obqsnite plss

Boot
01-18-2007, 21:29
На носа, ако имаш халка е мега яко, аз тъпите камъчета на чалгарките не ги броя.
За домашните условия - взимаш си една игла от аптеката, спирт 98% (примерно). Поливаш обилно обицата, ухото и иглата със спирт. Пъхаш иглата, махаш иглата, слагаш обицата и си готова.

lo6a_karma
01-21-2007, 11:02
sq ne mi se karaite 4 eim atakiva temi oba4e slu4aq e malko po razli4en :roll: prosto sam na 17 g i iskam da si sloja obica na nosa no nz kak da go kaja na maika mi i poneje sam "deteto na mama" ako se se6tate za kvo govora tova o6te pove4e zatrydnqva polojenieto mi
samo ne mi kazvaite da q postavq pred svar6en fakt :!:
a i ako mojete da mi kajete ne6to pove4e za obicata na nosa sled tva ku iskam moga li da q mahna i 6te ostane li beleg i dali eventyalno 6te ima nqkaf problem ili infekciq kato me prodyp4at :roll: :roll:

на4и 1на4ално може6 да си земи6 от онея обици с магнита да види6 как е
2.просто кажи на майка си за обицата
3. за инфекция нз а аба4е дупката на носа по4ти не се вижда

Mimka_sweet
01-21-2007, 11:10
Тва пък е мега тъпо да си дупчиш носъ :shock:

01-21-2007, 11:51
sq ne mi se karaite 4 eim atakiva temi oba4e slu4aq e malko po razli4en :roll: prosto sam na 17 g i iskam da si sloja obica na nosa no nz kak da go kaja na maika mi i poneje sam "deteto na mama" ako se se6tate za kvo govora tova o6te pove4e zatrydnqva polojenieto mi
samo ne mi kazvaite da q postavq pred svar6en fakt :!:
a i ako mojete da mi kajete ne6to pove4e za obicata na nosa sled tva ku iskam moga li da q mahna i 6te ostane li beleg i dali eventyalno 6te ima nqkaf problem ili infekciq kato me prodyp4at :roll: :roll:

на4и 1на4ално може6 да си земи6 от онея обици с магнита да види6 как е
2.просто кажи на майка си за обицата
3. за инфекция нз а аба4е дупката на носа по4ти не се вижда

ee tva e qko oba4e nz ot kade da si gi zema i kolko vrem e6te mi darji i kolko stryvat i izob6to dali v takyf malyk grad kato moq asenovgrad gi ima i kolko vreme moje da se izkara s tqh primerno moje li vmesto da si probivam nosa da nosa obica s magnit :roll: :roll: :roll:

GoHardeR
01-21-2007, 12:03
emi skupa,az imam 10 "dupki"po sebe si i kogato predi 3 godini popitah maika si dali moje da si probia pupa tia nedvuslmisleno i kategorichno kaza "ne"...taka che svurshenia fakt,kolkoto i da ne ti se iska i viarva e nai-dobria variant za tezi neshta...vuprki che poniakoga e hubavo da gi podgotvish ot daleche i da im pokajesh che kakvoto i da misliat,ti naistina go iskash.A puk za mama i tati ne se pritesniavai,te niama da ti mahnat nasila pierca i puk i rano ili kusno svikvat s tova...:)

cute_but_psycho
01-21-2007, 15:58
Оф, случаят ти изобщо с нищо не е по-различен от хилядите теми дету има по тоя върпос.
Кфо се превземате всички, ебати...
Принципно, ако не си забелязала, на всички хора с обици на носа рано или късно им пада кожата+хрущяла от носа. И им изтича мозъка от там.
dumbass.

според мен тея с обеца на носа предварително им е изтекъл мозъка...
аааа заради обеците на пъпа ли има толкова много виснали кореми и задници? :twisted: