PDA

View Full Version : всичко ми е каша



yuHku
01-19-2007, 01:15
е ето дойде и моя ред да напиша нещо което наистина ме интересува....
Аз съм на 16 и значи от около месец , месец и половина всичко се промени
преди знаех какво искам , знаех как да го постигна , имах волята да го направя, а сега всичко е наопаки
нямам идея какво правя , в даскалото дори по матем където знам всичко и съм д бест днес на класното не можах и 1 задача да реша и то само защото съм се отнесла някаде другаде , в някоя др вселена....
то дори нз кфо точно искам да попитам просто се чудя на какво се дължи всичко това , да не се намирам там където всъщност съм колкото и тъпо да звучи. нз чувствам се .......... изплашена. объркана и как ли не още мн мн ме е страхххххххх и дори нз от какво.
нз дали тук ще ми помогнете да се оправя , но знам че поне успях да се изкажа и ми олекна дори пред самата мен
пишете мажете бих била мн благодарна да стигна до отговорите ня моите въпроси с ваша помощ :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

machoka
01-19-2007, 02:50
Влюбена си :)

yuHku-to
01-19-2007, 03:32
не може обяснението да е толкова просто за такава каша се изисква нещо по сложно........ :(

abstraction
01-19-2007, 04:44
да не би да си отегчена, да си изплашена от еднообразието(не те познавам и няма как да знам какъв живот водиш, но поне при мен такива емоционални с-я възникват точно вследствие на еднообразието(не скуката))

koalka
01-19-2007, 04:54
Не мисля, че мога да знам какво ти е.Просто сама трябва да откриеш отговора на въпроса.Може и това да е временен период, който ще отмине след известно време, но като цяло се опитай да се съсредоточиш.

Juicy_Lucy
01-19-2007, 05:02
Спокойно,не се плаши,ще имаш още поне няколкото такива периода точно в моменти,когато най-малко очакваш..нормално е
Мога да ти препоръчам само,както беше казал някой преди мен,да си разнообразяваш ежедневието постоянно,за да минимализираш тия състояния максимално :)

teenkopele
01-19-2007, 07:16
Влюбена си :)

:wink:

Master_88
01-19-2007, 08:55
Сигурно е нещо временно

Juicy_Lucy
01-19-2007, 09:29
Влюбена си :)

:wink:

ако беше влюбена,нямаше абсолютно сичко в главата и да е хаос..тя ще си каже де,ама обикновено човек като е влюбен,си го разбира сам,без да пуска теми,че е тотално объркан и го е страх...

yuHku
01-19-2007, 10:25
ай ай ай пък съвсем ..
- живота ми е доста разнообразен и гледам да го разнообразявам на макс
- тфа за любовта може да е вярно ма как така една любов може да ме накара да съм толкова объркана от своето поведение , което е странно
- страх ме е от факта че съм друга не мога да мисля трезво в/у нещата от живота
- до сега с който споделих каза че е любов или пубертет
мерси все пак за помоща , накарахте ме да се замисля над вашите думи...

rosskata
01-19-2007, 10:31
:? Ами и на мен ми се е случвало да попадам в такива периоди... Нямам идея защо се получава така... Но ми е минавало след известно време... Гледай по- малко да мислиш върху това, не оставай сама за дълго, гледай винаги да има хора около теб да те разсейват... След време ще отмине... 8)

Mimka_sweet
01-19-2007, 10:38
Мн си напрегната...и аз съм така. Просто намери време за почивка и ддз за всичко :-D

yuHku
01-20-2007, 09:34
Амфетите не водят до нищо хубаво :-D

ne drusam ni6to , moga da se zabavlqvam idealno i bez pomo6tni sredstva :wink:

the_o.c_girl
01-20-2007, 09:55
и аз съм така,но съм крайно влюбена в най-неподходящия човек ;)

OtherDimension
01-20-2007, 11:36
и аз съм така,но съм крайно влюбена в най-неподходящия човек ;)
ee stiga sega .. ima kude kude po-nepodhodqshti ot men :(

the_o.c_girl
01-20-2007, 16:03
и аз съм така,но съм крайно влюбена в най-неподходящия човек ;)
ee stiga sega .. ima kude kude po-nepodhodqshti ot men :(
ахахахах е сега,че пък сме и нахални ;)

lo6a_karma
01-20-2007, 17:31
Влюбена си :)

верно е и аз туи мисля

yuHku
01-20-2007, 22:15
и аз съм така,но съм крайно влюбена в най-неподходящия човек ;)


eee milata , tova da si vliubena v nepodhodq6t 4ovek e mn kofti :S
to i az sam vliubena ili pone taka mislq ama pri men e malko po-slojno ...

Shogi
01-20-2007, 22:18
Влюбена си :)
Кратко, ясно, точно :) RESPECT :) :P ;-)

Juicy_Lucy
01-21-2007, 00:18
е кфо ве?вий го изкарахте се едно човек като е влюбен и вече..сичко му е хаос и целия живот се преобръща,крайно тъжен е и сякви такива глупости..я се замислете малко..от 1 влюбване тва не може да стане чак до такава степен,за каквато говори момичето..може да е влюбена,ма едва ли е само тва..

yuHku
01-21-2007, 08:54
е поне не съм тъжна , всмисъл че тъжна съм шото сичко е некфо странно за мен и това малко или много ми пречи на живота шотото ме стряска

vanesa.gr
02-27-2013, 18:12
стига се изказвахте неподготвени, момичето просто може да е в лека депресийка в съчетание с пубетета, недейте още повече да я обърквате....мила, четох за един психолог на младите, мисля че атанас махлелиев се казваше...потърсете в нета. И аз съм минала по този път , не е лесно, но това е просто етап.....ето и сайта му намерих http://mahleliev.com/

Amore-Mio*
03-03-2013, 22:11
Ти пък що не видиш, че темата е от 2007 година?