PDA

View Full Version : Мразят ме и ме изолират, защото съм по-добра от тях



Black Sabbath
01-19-2007, 07:03
На 17 години съм и съм в клас с тъпаци. Вадя най-високите оценки там, не че съм зубърка... просто уча и ми се ще след време да ме приемат някъде, а не да бъда чистачка или продавачка.
Постоянно си шушукат зад гърба ми каква съм била зубърка, как съм можела да уча по толкова много. Дори и до обиди се е стигало.
Учителите също го виждат това, една моя преподавателка ми каза да не им обръщам внимание защото завиждат.
Имах приятели в този клас, вече нямам защото ги е яд че съм по-добра от тях. В интерес на истината не съм някое слухпено момиче с очила и скоби (каквато е представата за отличната ученичка). Съвсем съм си нормална и не мога да разбера от кога това да имаш успехи може да те направи черната овца на стадото?! Какво? Те като не учат и имат двойки и аз ли трябва да съм като тях, за да съм в клуба на тъпанарите?

01-19-2007, 07:36
i az sum taka.No strannoto e 4e az sam 7 klas a ti si 10-11 Da ne ti puka.Na kontrolni dava6 li im da prepisvat?Ako im dava6 6te stanat priqteli s teb.Sqdai udobno da prepisvat pravi pi6tovi ne za da prepisva6 i ti ami da se darjij se edno ne znae6 ni6to po dadeniq predmet.Taka 6te iskat da prepisvat ot teb a ti im natqkvai kak sa te obijdali i te postepenno 6te sprat ;) (izpitan metod)

01-19-2007, 07:55
po-dobre ne si habi nervite za tqh.Tova e samo za opredelen period posle ste sprat.Moje bi ako im davash saveti da u4at pove4e ili da im pomagash na kontrolni ste sprat da te izolirat .

Master_88
01-19-2007, 07:57
Наистина ако им даваш да преписват сигурно ще е по-добре. И моят стар клас беше така

Just_One_Girl
01-19-2007, 08:18
Аз ако съм на нейно място в никой случай нямаше да им давам да преписват! Как така хем ще ме обиждат и ще ми говорят зад гърба, хем ще им се подмазвам. НИКОГА! По-скоро когато някой от "готините" иска да препише от теб, за да избегне двойката, му кажи да си гледа работата и да не се занимава с теб, защото си еди-каква-си (както са те наричали). Стой високо над тях и недей да печелиш благоволението им с угаждане и подмазване, недей им става робиня! Спечели уважението им с достойнство и умения!!! Успех!!!

teenkopele
01-19-2007, 09:28
...Съвсем съм си нормална и не мога да разбера от кога това да имаш успехи може да те направи черната овца на стадото?! Какво? Те като не учат и имат двойки и аз ли трябва да съм като тях, за да съм в клуба на тъпанарите?

Ти си различна от тях- справяш се по-добре в даскало, изкарваш по-добри оценки. Напълно нормално е да те направят "черната овца" на класа. Не трябва да ти пука! Да, може да е малко кофти, че не се разбираш с тях, но какво да се прави, ще го преживееш :) ...не си единствената.
Нали имаш приятели извън даскалото? :wink:

PR0
01-19-2007, 10:53
защо си мислиш, че като изкарваш високи оценки си по - добра от някого. Учи си щом имаш възможности, но не се мисли за нещо повече

01-19-2007, 15:01
аве пор кво се праиш...ти май си точно от тея злобари,заради които е написана темата,а?

Имам същия проблем ,но по-лек..при нас почти всички учат здраво(10-ти клас съм),но аз винаги знам повече.Имам богата обща култура-мога да ти говоря от..до.Занимавам се с различни неща,а не просто слушам музика и гледам телевизия.За тях аз имам всичко-обличам се добре,имам невероятна най-добра приятелка,прекрасен човек до себе си,хубаво семейство,достатъчно пари,имам хубави оценки.За тях това е всичко.Но за мен не е.Аз уча много,спя по 3-4 часа,и искам да знам много повече от това,което засега имам в главата..защото знам ,че възможностите ми са неограничени и винаги мога още..Но тях ги избива на злоба,ето затова,което написах по-горе..Опитват се от време на време да ме 'бъзикат',но толкова елементарно..че злобата не просто прозира..тя е основното..Както и да е.Правя всичко това(т.е. живея)основно заради интелектуалното си развитие..изкам да бъда ЧОВЕК..но това е друга тема.

Приеми,че не можеш да ги поправиш..Колкото и да се опитваш..те няма да те разберат.Просто забрави за тях,учи,взимай участие в часа,ставай и говори уверено,със самочувствие,с лека усмивка,покажи,че от теб ще стане нещо..така още повече ще те намразят..но ти се радвай..няма защо дори да се принизяваш на тяхното ниво.Тяхното 'приятелство' не ти е нужно.Със сигурност има на този свят хора,които ще те оценят!Защото изглежда ти наистина си качествен човек.Успех!

01-19-2007, 15:03
Приеми,че не можеш да ги поправиш..Колкото и да се опитваш..те няма да те разберат.Просто забрави за тях,учи,взимай участие в часа,ставай и говори уверено,със самочувствие,с лека усмивка,покажи,че от теб ще стане нещо..така още повече ще те намразят..но ти се радвай..няма защо дори да се принизяваш на тяхното ниво.Тяхното 'приятелство' не ти е нужно.Със сигурност има на този свят хора,които ще те оценят!Защото изглежда ти наистина си качествен човек.Успех!

Qnchety
01-19-2007, 15:08
Хич да не ти пука за тях. Оставай ги да праят кот си щат а ти си мисли само за отличните оценки, защото те са най важни!!!

Undying
01-19-2007, 18:33
Всеки сам избира съдбата си.Ти си си избрала да учиш,не ми казвай че когато си избрала да тръгнеш по този път не си знаела какво е отношението към хората като теб,които мислят сериозно за бъдещето си.Знаела си отлично и сега си носиш последствията от това свое решение.Не може и агнето в кошарата и вълкът сит,както се казва.Сега ти търпиш това отношение,но помисли какво ще бъде когато завършите.Ти ще си намериш една перфектна и достойна работа,а те ще се чудят как да свържат двата края.Който се смее последен,се смее най-добре.Просто потърпи още малко,до колкото разбирам не ти остава много.Успех. :-)

01-19-2007, 21:01
Браво,учи си и хич да не ти пука,че разни завистливки и злобaрки ще те мразят.След време ще стане,че те ще чистят тоалетните на фирмата,която ти си създала..мн готино ще им натриеш носовете:)

IlLuSi0nS`
01-19-2007, 22:32
хм.. мислиш ли, че си достатъчно умна щом позволяваш на некфи ограничени хора да изпълват мислите ти..? никой проблем не съществува докато ти не възприемеш като проблем.. просто намери истински хора, с които ти е приятно да общуваш, а тия ги заеби..

mechtaq_za_teb
01-20-2007, 06:09
Ne trqbva da im obra6ta6 vnimanie.Ti u4ish za sebe si,ne za tqh.Vsichko si e zavist...edva li shte iskash da badesh priqtelka s takiva tapanari?!Az sashto izkarvam dobri ocenki,no v moq klas povecheto sme taka.No ako bqh na tvoe mqsto nqmashe da mi puka!

koalka
01-20-2007, 06:26
Честно казано имаш доста голямо самочувствие"по-добра съм от тях".За оценки да, но ти не ги познаваш добре, за да твърдиш, че си най-добрата от класа.Да, може би завиждат, че изкарваш по-добри оценки и учиш.Еми, да смятат те за зубърка.Нормално е в днешно време, в което не се учи много.Ако им помагаш, когато правите контролни и за домашни могат и да се убедят, че не си зубърка.А ти само това ли правиш, учиш?Еми извинявай, ако е така-това за мен не е нормално.Все пак човек и трябва да си разнообразява ежедневието и да се забавлява.

back_to_reality
01-20-2007, 10:23
Tova,'4e si po-dobra ot tqh',spored men si e 4ist vid za6titna reakciq..re6ila si da se kategorizira6 taka,sled kato ti e bilo kofti,4e ne si prieta ot tqh-nqma kakvo da si govorim,ne e priqtno tova,koeto ti se slu4va,no na mnogo hora im se slu4va to4no tova. Savetat mi e da ne ti puka prosto,ne ti trqbva da si 4ast ot tqh,za6toto dori i da stane6,sled savsem malko vreme 6te osaznae6,4e ne ti trqbvat,za6toto ne predstavlqvat ni6to osobeno,daje pove4e,prosto si nameri ka4estveni priqteli i pak si u4i,ama nedei da se zadrastva6 samo s u4ene,4e e lo6o. Zabavlqvai se i da ne ti puka za tiq ot klasa. Vse pak ti e po-vajen uspeha pred tqhnoto mnenie,predpolagam. Taka 4e se kefi na jivota i da ne ti dreme ;) Neka 'te mrazqt',nali posle ti 6te sedi6 nad tqh i 6te im se usmihva6 visokomerno,kakto sigurno i sega pravi6,a v sa6toto vreme si izbuhvai s tvoi si hora. Tova mi e saveta. Dano sam bila polezna. 4ao-4ao.

SummeRLove08
01-20-2007, 14:46
Напълно си права като казваш че завиждат!Преживяла съм го и аз,но не им се давам.Не им казвай нищо и те сами ще съжаляват някой ден.

01-22-2007, 12:42
lele samata skromnost!!!!pila po dobra!!!daje nsi dobrata!!!!!!!!!!
mili4ka ti mislila li si 4e problema moje da ne e v tova dali si nai dobrata v klasa ,a v haraktera ti i durjanieto ti!!!!!!! i v moq klas ima dve mn umni momi4eta i ednoto napravo go mrazim vsi4ki 6tot e naduta i zlobna i vse strani ot nas , a drugata si e genii napravo ama vsi4ki q obi4ame !!!!!!!ne za tva naprimer 4e ni pomaga v u4eneto a za tva 4e e gotin 4ovek i moje6 da i se doveri6 i da si lafi6 s neq i ne ti razpravq kva prosta4ka si i tn!!!!!!!!!!!
taka 4e aide pomisli dali ne te haresvat e drug,a obidite moje da gi puskat imenn za tva!!!!!!!!!!!!

Amayo
01-22-2007, 13:00
Самото заглавие на темата автоматично ти дава отговор на въпроса ти - всички мразят като некой се мисли за по добър от останалите особено когато си е един чист и прост зубър. И аз бих те намразил много бързо и още по бързо бих те сложил на мястото ти защото има разлика между отличник и умен човек. Просто единия го бива да наизустява а другия да мисли.

Slave4You
01-22-2007, 14:51
виж както виждам аз нещата има две възможности
:idea: 4-5 години да бъдеш при "готините тъпаци" в гимназията и всички да ти се възхищават за това колко двойки имаш и после още 50-60 години да тънеш в мизерия и да се чудиш как да си купиш един хляб (освен ако не спечелиш от лотарията)
:idea: да потърпиш няколко години гадно отношение в даскало но после като намериш добра и уважавана работа да си спомняш със смях онези дни и да се радваш че не си им се вързала на простотията да последваш техния път (а представи си колко ще е яко след време да се наложи на тези същите хора да им даваш работа :D )
ти сама избери своя път :)

Amayo
01-22-2007, 15:02
виж както виждам аз нещата има две възможности
:idea: 4-5 години да бъдеш при "готините тъпаци" в гимназията и всички да ти се възхищават за това колко двойки имаш и после още 50-60 години да тънеш в мизерия и да се чудиш как да си купиш един хляб (освен ако не спечелиш от лотарията)
:idea: да потърпиш няколко години гадно отношение в даскало но после като намериш добра и уважавана работа да си спомняш със смях онези дни и да се радваш че не си им се вързала на простотията да последваш техния път (а представи си колко ще е яко след време да се наложи на тези същите хора да им даваш работа :D )
ти сама избери своя път :)
Е ето поредното заблудено момиченце с промит мозък от системата. С типично даскалско мислене присъщо на всеки чиновник, бюрократ и депутат. Ще се дам като личен пример - аз как не съм прочел един учебник през живота си? АМа един! И цял живот само простотии и чалга, и са трябваше да съм общ работник нали ама така стана че сега съм директор в водеща столична строителна фирма и то без да съм мутра.Решениетое че просто трябва да мислите повече отколкото да четете учебници. И недете да сте балъци и да вярвате на даскалски лафове - ако изкарваш двойки ше станеш чистач, продавач незнам си кво ама скии са глей са ако изкарваш шестици по химия и по физика най вече, да не говорим па по български и литература ше станеш милярдер.

reason
01-22-2007, 16:04
Еми да Amayo,не трябва да се хващаме на думите на даскалките.Обаче в крайна сметка човек тр да има няква обща култура.И повечето от тая обща кулутура идва именно от учебниците(според мен).И пример-случайно гледах "Стани богат"с онея трите близначки.Съжалявам,ама те не знаят какво е подлог и сказуемо,или по-просто какво е съществително и глагол.А това кога се учи?Може би като станеш на 20 години?
Съгласна съм и че ако си знаеш учебниците едва ли не наизуст,няма гаранция,че сте станеш велик.Но все пак не се ли чувстваш по-пълноценен като човек?

Slave4You
01-22-2007, 19:23
Ммммммм първо на първо не казвам че трябва да знаеш целия учебник наизуст и второ не казвам че даже да го знаеш ще станеш милиардер ... Поздравявам те че ти е провървяло в живота но такова нещо като да не бутнеш един учебник и да станеш директор на каквато и да е фирма се случва на всеки 10 от 10000 човека. Всеки случай обаче ще имаш по-голям шанс ако поучиш малко а вече това че трябва да си хитър за да успееш в живота си зависи изцяло от теб а не от учебниците ти.

Amayo
01-22-2007, 19:31
Ма не аз мога да пиша и чета. И съм прочел бая книги, но в нито една от тях не се е говорело за простотиите които даскалите карат децата да учат. И имах късмет да уча в добро училище където му свялам шапка на него и директорката че с зъби и нокти успяваха да ми направят програма в която никога не е присъствало химия, физика, география, биология, незнам си кво незнам си що, а след 11ти клас даже нямахме математика и литература и бяхме като ВУЗ. Там виж изкарвах шестици. И то само върху нещата които ми бяха интересни и ги научавах от учителката в час и пак твърдя че не съм отворил веднъж учебник.

01-22-2007, 21:11
I kvo sq..?
Ti kato ne si otvarql uchebnik i si direktor na stroitelna firma i dai i nie da ne otvarqme uchebnici,ta da stanem diroktori na stroitelni firmi ili..?
Nqkoi prosto imat po-golemi ambicii..

Amayo
01-22-2007, 21:41
Аз просто казвам че трябва да мислите.

01-23-2007, 07:24
виж както виждам аз нещата има две възможности
:idea: 4-5 години да бъдеш при "готините тъпаци" в гимназията и всички да ти се възхищават за това колко двойки имаш и после още 50-60 години да тънеш в мизерия и да се чудиш как да си купиш един хляб (освен ако не спечелиш от лотарията)
:idea: да потърпиш няколко години гадно отношение в даскало но после като намериш добра и уважавана работа да си спомняш със смях онези дни и да се радваш че не си им се вързала на простотията да последваш техния път (а представи си колко ще е яко след време да се наложи на тези същите хора да им даваш работа :D )
ти сама избери своя път :)
Е ето поредното заблудено момиченце с промит мозък от системата. С типично даскалско мислене присъщо на всеки чиновник, бюрократ и депутат. Ще се дам като личен пример - аз как не съм прочел един учебник през живота си? АМа един! И цял живот само простотии и чалга, и са трябваше да съм общ работник нали ама така стана че сега съм директор в водеща столична строителна фирма и то без да съм мутра.Решениетое че просто трябва да мислите повече отколкото да четете учебници. И недете да сте балъци и да вярвате на даскалски лафове - ако изкарваш двойки ше станеш чистач, продавач незнам си кво ама скии са глей са ако изкарваш шестици по химия и по физика най вече, да не говорим па по български и литература ше станеш милярдер.



Аааааааалооооо... я слез на земята!!! Май до колкото разбрах си се издигнал така във фамилна фирма или греша?! Едно е мама и тати да те оправят в живота, защото си глупак и не си изкарал висше (явно хората са видяли, че от теб човек няма да стане и за това са си казали: "По-добре да му намерим някаква работа, че то горкото... не ще да учи и без това." - друго е сам да се бориш за целите си в живота и да си независим от тях.
Отделен е въпроса дали ти прави кеф, все още те да те командват...
:lol:
Явно да. Сигурно още и живееш с тях. :-D

01-23-2007, 08:12
dobre de,amayo,spored teb ne sushtestvuva li variant da uchish i da mojesh da mislish ednovremenno?! Ili e neposilno za bylgarskiq uchenik?!

01-23-2007, 08:42
of i v moq klas sa takiva ima tyk tame nqkoi svesten...i men ne me haresvat mai osobeno no nz kakav e problema mai 4e sam po zatvorena i po seriozna nz ina4e sam sredna u4eni4ka imam hubavi ocenki no i lo6i no kvo da se pravi

xDoWn3Rx
01-23-2007, 12:14
ами на авторката определено не и липсва самочувствие.....и ако е изградено само на база шестици-евала :? Само едно не мога да разбера-като си толкова умна кво правиш в 10кл сред глупаци,защо не си в у-ще,кудето съучениците ти могат да се мерят с тебе по интелект?Защото това че си най-умната в този клас далеч не те прави непременно вундеркинд.И за да не си помислиш,че и аз съм от тея дето завиждат-абсолютна отличничка съм,но не смятам че това задължително ме прави невероятно умна.В клас съм заобиколена от хора,на които не мога да стъпя на малкия пръст по умствен багаж и знания,и в същото време успеха ми е мн над техния :roll: И досега никога никой не ме е наричал зубър-нито в този клас,нито в стария,просто защото не съм(пък и доста хора се разминаха с изпити благодарение на мене хаха).в стария ми клас почти вс бяха доста глупави....те просто не възприемаха.Не са ме мислили за зубар,просто заради оценките,това не е причина.Сега ако ти по цяло междучасие стоиш на чина и четеш по предмета който следва и сякви е такиа зубърси историй-как искаш да не ти се подиграват??

Amayo
01-23-2007, 14:58
виж както виждам аз нещата има две възможности
:idea: 4-5 години да бъдеш при "готините тъпаци" в гимназията и всички да ти се възхищават за това колко двойки имаш и после още 50-60 години да тънеш в мизерия и да се чудиш как да си купиш един хляб (освен ако не спечелиш от лотарията)
:idea: да потърпиш няколко години гадно отношение в даскало но после като намериш добра и уважавана работа да си спомняш със смях онези дни и да се радваш че не си им се вързала на простотията да последваш техния път (а представи си колко ще е яко след време да се наложи на тези същите хора да им даваш работа :D )
ти сама избери своя път :)
Е ето поредното заблудено момиченце с промит мозък от системата. С типично даскалско мислене присъщо на всеки чиновник, бюрократ и депутат. Ще се дам като личен пример - аз как не съм прочел един учебник през живота си? АМа един! И цял живот само простотии и чалга, и са трябваше да съм общ работник нали ама така стана че сега съм директор в водеща столична строителна фирма и то без да съм мутра.Решениетое че просто трябва да мислите повече отколкото да четете учебници. И недете да сте балъци и да вярвате на даскалски лафове - ако изкарваш двойки ше станеш чистач, продавач незнам си кво ама скии са глей са ако изкарваш шестици по химия и по физика най вече, да не говорим па по български и литература ше станеш милярдер.



Аааааааалооооо... я слез на земята!!! Май до колкото разбрах си се издигнал така във фамилна фирма или греша?! Едно е мама и тати да те оправят в живота, защото си глупак и не си изкарал висше (явно хората са видяли, че от теб човек няма да стане и за това са си казали: "По-добре да му намерим някаква работа, че то горкото... не ще да учи и без това." - друго е сам да се бориш за целите си в живота и да си независим от тях.
Отделен е въпроса дали ти прави кеф, все още те да те командват...
:lol:
Явно да. Сигурно още и живееш с тях. :-D
Отклонихте се много от темата. Фамилната фирма е друга, аз имам моя собствена която също е част от холдинга но сам си я командвам и си троша главата с нея :lol: . И как искаш да имам завършено висше като съм на 20 години имай търпение де харалампи :lol: и до там ще стигна.

sexa_na_kompleksa
01-23-2007, 16:15
Ей,мн кофти.Значи и аз съм попадала в такива ситуации :twisted: .По-добре не им давай да преписват,щото за момента мн ще те обичат,а като се обарнеш пак ще заговорят зад гърба ти!

Ctrl+Alt+Del
01-23-2007, 23:05
http://img155.imageshack.us/img155/1433/puke7htpy6.gif

Ice Princess
01-24-2007, 08:47
Изобщо не трябва да ти пука кво говорят зад гърба ти разни мухльовци дето един ден ще метат улиците :-D Ти си на прав път, защото мислиш за бъдещето си, така че продължавай да си учиш и да изкарваш хубави оценки, пък те нека се късат от яд :twisted:
А по въпроса, че не се разбираш със съучениците си, ами то това си е съвсем нормално. Аз съм също като тебе на 17 и до миналата година много си мразех класа, просто не виждах нищо общо между тях и мене. Обаче от тази година изобщо не е така, естествено още има хора, които ме дразнят, обаче има и много свестни, с които много добре се разбираме и сме си приятели. Така че не ги поставяй всичките под един знаменател, ако не си мислиш че всички са пълни кретени, може би ще разбереш че има и такива, с които си заслужава да се сближиш. Успех :wink:

01-24-2007, 12:08
az sus sigurnost ne podkrepqm mnenieto na o.c.,4e trqbva da im dava6 da prepisvat,za da zapo4nat da te mislqt za "dostoina" za tqh.vuv vseki klas ima takiva porblemi,vkliu4itelno i v moq.az imam sravnitelno dobri ocenki..e,ne sum napulno otli4ni4ka,no kato cqlo znam pove4e ot dosta hora ot klasa.prosto trqbva da ne ti puka(trudno e no si go naloji) i da znae6 4e ne ti trqbva kakvoto i da e priqtelstvo s tqh.te neprekusnato ti pokazvat svoqta zavist..men vinagi sa me drazneli hora,koito se otnasqt po takuv na4in..namiram gi za dosta elementarni.te ne razbirat,4e v edin klas ne e ot zna4enie koi kvi ocenki ima i kolko znae..vsi4ki trqbva da se opitvat da dostignat drugiq i da se suzdade edinnost ili pone 6to gode nqkakvo razbiratelstvo. ama uvi takova ne6to po4ti nqma dnes..zatova ti stiga dori 1 4ovek ot klasa s koito da se razbira6 i da mojete da si govorite na nai-razli4ni temi i tva e..az li4no ne sum umrqla za priqtelstvo s vsi4ki ot klasa,za6toto mnogo puti sum se ubejdavala 4e s mnogo ot tqh nqma kvo da si kaja,za6toto sa super razli4ni ot men.az ne iskam da se prinizqvam,da davam na vseki da prepi6e..i posle da me komentira 4e sum bila "zubarka" i tempodobni.pri nas nqma 4ak takiva krainosti,no horata koito me tursqt samo za prepisvane i ottam natatuk nikakuv kontakt..1-2 puti moje..no ako vidq 4e stavat nagli ignor i tva e.men me draznqt takiva,koito raz4itat postoqnno na 4ujdite znaniq.ima mnogo nagli hora- prosto pokaji dostoinstvo i nedei se zanimava ;) ti 6te postigne6 pove4e i sus sigurnost 6te nameri6 razbiratelstvo ako ne s tqh,to s drugi hora ;) ;) v 8mi klas klasnata me sloji s edno momi4e ot klasa..guzarka uj..mi kvo da ti kaja tq samo se vurte6e i 4aka6e na men i kato i pokazah 4e mi pisva po4na da mi durji ton...to4no primer za naglost..i tova e. kvo mi trqbva da i se maznq,izbrala sum si nqkolko 4oveka,s koito se razbiram- ambiciozni sa i ne pravqt komentari ot toq tip.elementarnite da se vodqt s drugi takiva ;) ti imai druga predstava za tova da si :guzarka,koqto da e svurzana s tova hem da u4i6 i da ima6 ambicii,hem i da izliza6 from time to time i da balansira6 :P uspeh

HardcorE_AFA
01-24-2007, 12:27
mi nz kvo da kaja...ne trqq ti puka i tolkoz

SUGAR_F
01-25-2007, 15:01
az sam v sashtoto polojenie i re6ih da probvam tova s prepisvaneto predi vreme....i kakvo se okaza?4e tezi koito me misliha za zubarka po4naha da mi se praqt na fr da se podmazvat to4no i samo za prepisvaneto a posle a ostai q taq zagubenata i mi govorqt zad garba....moga samo da ti kaja 4e tova qvno ne e tvoqta sreda i aok naistina ti e super kofti tam po dobre se premesti...po dobre da imash nepriqteli otkolkoto fal6ivi podmazva4i!!!!sega sprqh da im davam da prepisvat i mn ve4e zeha da me cenqt kato li4nost a ne kato tapa zubarka....i 6ti kaja 4ovek ne trqbva da jivee za 4ujdoto mnenie a samo i edinstveno da ceni i da priema sebe si takav kakyvto e!

AnIcHkAtA
01-27-2007, 12:23
Emi vij sa az su6to imam hubavi ocenki(o6te sam mnogo malka za da ogovrim za lo6i) i na mene mi se podigravat ama az si varva s virnat nos i izob6to ne mi puka kvo govorat za mene az znam kvo sam i kvo ne sam zatva ne im se vrazvam!

DjBaloon
01-27-2007, 12:42
mi dz,v nashto daskalu po umnite sichki gi ovajavme zashtoto ni pomagat na kontrolni prepisvame ot tqh.. i sa na pochitno uvajenie,ma ima edna deto kato q pitahs neshto i pochva da kreshti "ne me raseivai"... i est daksalkata pochva da kreshti zashto prepisvam.. i t.n.t .. e takaa djofra nemoa da q haresa nekoi.. puk tvoq sluchei kak e nz..

01-27-2007, 20:27
Ми не трябва да ти пука,аз съм с нов клас от ТЪПАЧКИ(имаме само 3 момчета) и общо взето сичките ме мразят,а и тези от другите класове,ноо не мога да кажа 4е съм им казала или направила нещо-единственото,заради което го прават е 4е ти завиждат :))))

SBG
01-27-2007, 22:16
iskarai oshte edna godina ako si 12 klas i ne im obrashtai vnimanie.te ti zavijdat i iskat da sa kato teb, zashtoto kato si pretstava 4e ti shte vzemesh vishe moje bi 2 i she si imash hubavoto gaje i hubavata kola i kashta.NE IM OBRASHTAI VNIMANIE TE ISKAT DA SA KATO TEB.ot teb shte stane 4ovek da znaesh.za tova ne im obrashtai vnimanie.

BeBencEto
01-28-2007, 09:09
какво значение има,какво мислят хора,които не са като теб? имаш си приятели бъди си с тях..

Amayo
01-28-2007, 14:24
Emi vij sa az su6to imam hubavi ocenki(o6te sam mnogo malka za da ogovrim za lo6i) i na mene mi se podigravat ama az si varva s virnat nos ...! и викаш - " то гроздето е кисело" а :lol: ?

IdiOtKa
01-28-2007, 18:16
имам горе доло същия проблем ... днес бях с едни хора които уважавах .. но при определени ситуации почнах да чувам прекалено много ..да чувам какво си говорят как м е обсъждат ..как обсъждат мен и моите приятелки .. как ни се смеят на непонятни за нас неща .. и беше ужасно ...всичката тази отрицателна енергия ме убиваше ... чувствах се затворена и много уплашена следкато излезнах от тази малка стая напълнена с такава умраза се почувствах много по добре имах чувството че сам се освободила от една голяма отрицателна енергия насочена към мен ..не просто беше ужасно ! и особено при всички обстоятелства ... :(

bereal
01-30-2007, 13:58
IGNORE THEM ! :evil:

_eLITO_
01-30-2007, 16:37
da ne ti puka!!! :D