PDA

View Full Version : Vapros4e



Daqna__
01-19-2007, 08:30
Iskam da popitam i ako moje nqkoi koito znae da mi otgovori....edin dva dena sled cikal kakva e vazmojnosta ot zabremenqvane pri sex bez prezervativ....smisal nali ima nqkvi periodi kogato vazmojnosta e po golqma ili po malka....i sa6to koga e ovulaciqta?
:!: 10x predvaritelno i ako moje bez ebavki po temata na koito ne mu se otgovarq

SINDEL
01-19-2007, 08:52
Възможността е много малка. Ако имаш редовен цикъл и сте направили белята малко след като ти е свършила менструацията, по-добре не пий Постинор... ако по тази при4ина питаш де

krem4et0
01-19-2007, 10:05
Всъщност не е толкова малка-напротив доста сериозна е. Да предположим,че цикълат ти е 28 дни,а самата менстрация ти продължава 6 дни. Ти си правила секс на 8-мия ден от цикъла си. Овулацията е на 11-ти-14-ти ден,а сперматозоидите могат да живеят до 5 дни в теб. Сметни сама дали е толкова безопасно. Е,разбира се след 5 дни няма да са много годни,но все пак точно тогава ти е овулацията.

01-19-2007, 23:19
Iskam da popitam i ako moje nqkoi koito znae da mi otgovori....edin dva dena sled cikal kakva e vazmojnosta ot zabremenqvane pri sex bez prezervativ....smisal nali ima nqkvi periodi kogato vazmojnosta e po golqma ili po malka....i sa6to koga e ovulaciqta?
:!: 10x predvaritelno i ako moje bez ebavki po temata na koito ne mu se otgovarq

бременна си! вече ще си го сложа в подписа!

lo6a_karma
01-20-2007, 17:46
Възможността е много малка. Ако имаш редовен цикъл и сте направили белята малко след като ти е свършила менструацията, по-добре не пий Постинор... ако по тази при4ина питаш де

и аз мисля таи

TreeHill
01-20-2007, 18:46
Възможността е много малка. Ако имаш редовен цикъл и сте направили белята малко след като ти е свършила менструацията, по-добре не пий Постинор... ако по тази при4ина питаш де

и аз мисля таи