PDA

View Full Version : tapite cigari



Konfucii
01-19-2007, 12:09
pristrastqva6 se barzo otkazva6 gi trudno vsi4ki ti kazvat ne gi po4vai posle ne moi6 gi otkaje6 izob6to za ne6to pomogat li vsi4ki viakt za nervite
tva sa gluposti prosto pravi6 ne6to prez tapoto vreme kogato nqma kvo da pravi6 tva e!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tei4e spiraite cigarite pravete drugo
osven ako ne e za agzariq da zaribi6 nqkoq macka togava gi priemam s udovolstvie!

_donna_
01-19-2007, 12:18
хаХХАха..

Пич,докато не започнеш да пушиш не можеш да разбереш
за какво са цигарите.А като започнеш-пак не знаеш.
Дам,хората сме странни същества. (:

Me4oOoOo
01-19-2007, 12:28
konfucii написа:
pristrastqva6 se barzo otkazva6 gi trudno vsi4ki ti kazvat ne gi po4vai posle ne moi6 gi otkaje6 izob6to za ne6to pomogat li vsi4ki viakt za nervite
tva sa gluposti prosto pravi6 ne6to prez tapoto vreme kogato nqma kvo da pravi6 tva e!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tei4e spiraite cigarite pravete drugo
osven ako ne e za agzariq da zaribi6 nqkoq macka togava gi priemam s udovolstvie!

Напълно съм съгласен с тебе аз лично не откривам никакъв смисъл в пу6енето ама никакъв за мене т'ва 1-во че е харчене на изли6ни пари и 2-ро че си трови6 живота.То вярно че все някога 6те умре човек дали на 60 без да пу6и или на 30-40 от цигарите примерно но всеки случаи предпочитам да е на 60.Т'ва цигарите са тъпа работа апак и +т'ва винаги може да ги спре човек стига да има силна воля според мене.Aм _donna_ ае ти ми обясни тогава за к'во са цигарите ??? и ако има смислена причина започвам да пу6а и аз.То 1-во че тва което казвате за за нервите че ви се успокояват е пълна ама пълна глупост и измислица!!! Обяснете ми какво е хубавото на това да се пу6ат ЦИГАРИ!!!

01-19-2007, 12:44
osven ako ne e za agzariq da zaribi6 nqkoq macka togava gi priemam s udovolstvie!
ти тъп ли си!


То 1-во че тва което казвате за за нервите че ви се успокояват е пълна ама пълна глупост и измислица!!! Обяснете ми какво е хубавото на това да се пу6ат ЦИГАРИ!!!

това за нервите ще го разбереш като пропушиш недей да говориш че няма ефект.Както някои хора се тъпчат с храна от нерви или от скука,така и други пушат цигари,трети друго правят..

_donna_
01-19-2007, 12:44
Мечо,слънце,за всичко което ТИ правиш ли има

смислена причина ?!

Dok
01-19-2007, 14:08
Представете си следната ситуация.Примерно аз те виждам на улицата и кво стаа ау там сме с моята компания която ти не познава6 и аз ти казвам ае на кафе.Сядаме, сички си говорят обаче ти не познава6 никои и ти е тапо едно такова само седи6.Апак друго става вече като запали6 една цигара.Но иначе да пушиш наистина е гадно и аз не мисля че е газария да се пу6и.

namely_me
01-19-2007, 22:20
Ем, sorry, че ви занимавам с лични неща, ама е по темата малко. Веднъж се скарах с най-добрата ми приятелка, кофти ситуация, въобще много болно ми беше. Като се разделихме сърдити седнах в едно кафе и ми се ревеше направо, но след една цигара и няколко глътки кафе просто бях нов човек.
Та цигарите определено успокояват, това е сигурно.

@3_DeTeTo
01-19-2007, 23:40
Абе газария дрънци!
Ти кат не пушиш за ко си си праил труда да пишеш глупости?! :-D
Кат пропушиш пак пиши ама ти гарантирам че ще си на друго мнение!

Just_One_Girl
01-20-2007, 07:58
Та цигарите определено успокояват, това е сигурно.
Успокояват те, на баба ти фърчилото. Внушение му се вика, не успокоение. Вярваш, че цигарите успокояват, затова ти минава.

az we :D
01-20-2007, 20:21
emmm ko da vi kaja.pusha ot 3 godini i ne moa gi spra tei che...vypros na volq e sichko.priqtelq mi ne mi dava no az se kriq i pak pusha...