PDA

View Full Version : Фантазия или перверзност



рика
01-19-2007, 11:40
Когато правим секс често приятеля ми се изпразва вътре и след това измуква спермата си и ми я дава докато се целуваме. Това мен не ме смущава нито го намирам за извратено или нещо подобно. Обаче си говорих с една приятелка и като и казах тя ме погледна доста учудено, че той самият го правил. На вас как ви звучи нещо подобно :wink:

ми некои
01-19-2007, 11:44
Той е супер ама СУПЕР перверзен!!!бахти идиота.мале доповръща ми се :smt009

quench
01-19-2007, 11:44
стрейт хардкор към тру би,така ми звучи...
:P

Me4oOoOo
01-19-2007, 11:48
Ае ся момиче да гълта сперма и т.н нормално ама МОМЧЕ да се изхвърли и да си измуче спермата и да си я държи в устата докато ти я даде на тебе е т'ва незнам просто к'во е за мене е чиста гнусотия.Напваро ми стана гадно все едно ся да се изхвърля и да си изпия или уближа спермата ааааааааааааа направо като си го помисля и ми става гадно.Но за мене такива хора просто незнам к'во трябва да се правят.И попитаи приятелката ти за ко те е погледнала така и тя 6те ти каже съ6тото което ти казвам и аз.Просто незнам !!!

quench
01-19-2007, 11:49
а за Партията няма ли да го направите,другарю?

krem4et0
01-19-2007, 12:02
Не виждам нищо лошо момче да опита собстваната си сперма-все пак тя е НЕГОВА.

mmrammstein
01-19-2007, 12:07
Мен пък това страшно ме възбужда! И какво, като момчето изсмуква спермата си? Че тя си е негова, защо да се гнуси! :wink:

01-19-2007, 12:16
mi are izqsh l ilainoto to nali si e tvoe

gotinam
01-19-2007, 12:18
Когато правим секс често приятеля ми се изпразва вътре и след това измуква спермата си и ми я дава докато се целуваме. Това мен не ме смущава нито го намирам за извратено или нещо подобно. Обаче си говорих с една приятелка и като и казах тя ме погледна доста учудено, че той самият го правил. На вас как ви звучи нещо подобно :wink:

Не смятам, че е перверзно. Дори идеята на приятеля ти ми се стори интересна и бих опитала нещо подобно с моя.
Щом дадено нещо ви харесва, просто го правите. Няма проблем с това. ;-)

Barbie
01-19-2007, 12:33
mi are izqsh l ilainoto to nali si e tvoe

:-s Спермата не е начин на организма да се освобождава от отпадъци (както в случая, който си споменал). И аз не виждам нищо ненормално в това момче, да опита спермата си.

Друг е въпроса, че и в това, което приятелят ти прави, не намирам особена еротика... :roll: Но след като му харесва, а на теб не ти е неприятно...нищо притеснително няма. :-)
Приятно прекарване... :-D

BloodSoul
01-19-2007, 13:03
Не намирам това за извратено! За някой хора, предполагам, че е. Всеки си има различно виждане за секса и го практикува, както на него му хареса.

Me4oOoOo
01-19-2007, 13:17
Ае вие несте добре ве как 6те е нормално момче да си измучи спермата и да си я държи в устата еее вие не6то докторът ви вика маи.

No Comment...
01-19-2007, 13:21
OTVRAT!!!samo tva she kaja...sorry vseki si ima predpochitaniq ama...tva e ... gadost!!!

госпожичката
01-19-2007, 13:25
Приятелят ми също пие спермата си пред мен на много пъти и мен това ме възбужда. Явно и мъжете обичат да го правят, а пък когато си е тяхна никакъв проблем. Все едно като се порежа или ми текне кръв от носа да не си я оближа. Не се толкова гнусливо дръжте бе хорица

Logopeddd
01-19-2007, 13:32
Все едно като се порежа или ми текне кръв да не си я оближа.

И като се изсереш с черпака си обираш лайната и си ги ядеш пак! НЕ ТРЯБВА ДА СЕ РАЗХИЩАВА МАТ'РИАЛ!

госпожичката
01-19-2007, 13:33
Все едно като се порежа или ми текне кръв да не си я оближа.

И като се изсереш с черпака си обираш лайната

а ти върху приятелката си пикаеш ли? не усещаш ли разликата някъде а "пич"?

Logopeddd
01-19-2007, 13:37
Пикая върху такива като тебе!

П.С. Пред съюза "а" се слага запетая! ПИЧКА!

01-19-2007, 13:44
Пикая върху такива като тебе!

П.С. Пред съюза "а" се слага запетая! ПИЧКА!

А когато "а" не е съюз, а начало на изречение се слага 2-ка по български език.

Тъпичък си бай Иване, много вдлъбнат даже. Дано поне си намериш девойче да те утешава в самотните зимни вечери, когато много хора стигат до самоубийства и запълват черните хроники на вестниците.

01-19-2007, 13:50
Пикая върху такива като тебе!

П.С. Пред съюза "а" се слага запетая! ПИЧКА!

А когато "а" не е съюз, а начало на изречение се слага 2-ка по български език.

Тъпичък си бай Иване, много вдлъбнат даже. Дано поне си намериш девойче да те утешава в самотните зимни вечери, когато много хора стигат до самоубийства и запълват черните хроники на вестниците.

разликата някъде а "пич"? - охлюв! В началото на изречението се пише с главна буква! Тъп О/нула/!

quench
01-19-2007, 13:51
бой,ибани и Саша Величкович!!!
:evil:

госпожичката
01-19-2007, 13:58
бой,ибани и Саша Величкович!!!
:evil:

Лени, Сталин ???

вие двамата с бай Иван от кой век сте? Пенсионери :twisted:

за единия разбрах, че е двойкаджия по български

за другия освен фен на БСП кво още ще каже?

Logopeddd
01-19-2007, 14:05
бой,ибани и Саша Величкович!!!
:evil:

Лени, Сталин ???

вие двамата с бай Иван от кой век сте? Пенсионери :twisted:

за единия разбрах, че е двойкаджия по български

за другия освен фен на БСП кво още ще каже?

Върви баба да ти купи бонбони "Лакта" и се заравяй в пясъчника! :-D

quench
01-19-2007, 14:07
Аз не съм "фен",другарю! "Фен" е дума,заимствана от имериалистическия запад! Аз съм горещ привърженик на твърдия курС на Партията!
БСП са едно недораслече,едни носители на нездравата идея на социализъма,който е един незрял комунизъм! Само с инстински комунизъм можем да излезем от дупката,в която ни натъпкаха гъзолизците от СДС,подражавайки и подчинявайки се на имериалистическите робовладелци!
:evil:

BorderManager
01-19-2007, 14:10
ХардЛАЙНАри, значи... :-D

quench
01-19-2007, 14:11
Точно така,другарю,вие разбирате вече!
:P

госпожичката
01-19-2007, 14:12
:shock: поне ме развеселихте пенсионерчета :lol: :lol:

всякаш учителката по история е влязла във форума и пише тука, леле ужас :twisted:

сигурно помните и тодор живков когато е бил жив :lol: :lol:

пенсионери нападнаха форума!!! не протестирате ли пред народното събрание за увеличение на пенсийте си, а?
кой ви плаща интернета? внуците? я ги пуснете те да пишат, а вие се заемайте с плетките, дядовци такива :P

Logopeddd
01-19-2007, 14:13
Другарю quench, позволете ми две поправки - "Аз не съм "фен",другарю" - другарка е ( поне псевдонимът й е женски); подписът Ви е на английски - явно доста силно сте повлиян от капиталистическата идея или слушате преклалено много "Гласът на Америка" или радио "Свободна Европа"!

quench
01-19-2007, 14:14
Да живее КОМИНТЕРНА!!! Слава,слава,слава!!!
:D

quench
01-19-2007, 14:16
Другарю Бай Иван,нека ви напомня,че профилът ми е едно,а истинската ми,неугасваща любов към Идеята е съвсем друго!

Logopeddd
01-19-2007, 14:16
сигурно помните и тодор живков когато е бил жив :lol: :lol:
- ПОМНИМ, ДА! ТИ ОЩЕ СИ БИЛА В КЕСИИТЕ НА БАЩА СИ!

пенсионери нападнаха форума!!! не протестирате ли пред народното събрание за увеличение на пенсийте си, а? - ПЕНСИИТЕ!

Митко Палаузов
01-19-2007, 14:20
Другарки и другари! Септември ще бъде Май!
Нека унищожим капиталистическата пропаганда пръкнала се в този среношколски форум, под формата на упадъчно англо-американско наречие "тийн" и да забраним темата за правенето налюбов, начерена от упадъчния империализъм - СЕКС!
Нека сриним устоите на цирея загнездил се в уродливото американско творение създадено от ЦРУ и Пентагона - Интернет!
Нека младежда да спортува, да се учи и да обича Партията, и другарите Благоев, Ленин и Сталин!

ВЕЧНА ДРУЖБА ДРУГАРИ, ВЕЧНА ДРУЖБА!!!

quench
01-19-2007, 14:22
Урааааа!!!!
:lol:

Леонид Брежнев
01-19-2007, 14:24
Забранява се на средношколците да пишат по темата :!:

Logopeddd
01-19-2007, 14:25
Милый мой друг, добрый мой друг,
Людям так хочется мира.
И в тридцать пять сердце опять
Не устает повторять:

Пусть всегда будет солнце,
Пусть всегда будет небо,
Пусть всегда будет мама,
Пусть всегда буду я.

quench
01-19-2007, 14:26
Летете,червени ескадрони!
:!:

госпожичката
01-19-2007, 14:27
май сте гледали Маргарт и Маргарита или къв беше другия пак... малоумници използавате гугъл и се правите на големи ама ви разкрих
смешници :lol:

JoeBanana
01-19-2007, 14:28
за Родину, за Сталинa, за мир за коммунизм :-D

quench
01-19-2007, 14:29
Всяка клечка кибрит - гвоздей в ковчега на Империализъма!

Krum4o18
01-19-2007, 14:30
Хах интересно дано само не се отрови :) :wink:

Logopeddd
01-19-2007, 14:31
Да живее българо-съветската дружба между народите!

quench
01-19-2007, 14:32
Ура,другари! Винаги готови!

един от РЕМС
01-19-2007, 14:33
Другари!
Нека заклеймим всеки порив на покварения капитализъм!!!

НАКАЗАНИЕТО РАЖДА ЗНАНИЕ!!!

ВСЕКИ СРЕДНОШКОЛЕЦ - ПРЪВ В БОЯ!!!

ТИ ЗАЩО СТОИШ? ХВАЩАЙ ИНСТРУМЕНТА И ГРАДИ ЖИВОТА НОВ!!!

JoeBanana
01-19-2007, 14:36
Всяка клечка кибрит - гвоздей в ковчега на Империализъма!
всички луди на борба за мир :-D