PDA

View Full Version : Проблеми в запознанствата с мацки



Неудачник
01-19-2007, 12:14
Намирам се в доста странен период. На 16 съм, а досега никога не съм си имал гадженце. Поне 1но едничко. По-точно се чувствам съвсем самотен. Няма къде да си намеря компания където да ме запознаят с някое момиче, а сам не съм много сговорчив и не мога да си развържа езика дори да харесвам някое момиче просто усещам, че ще бъда отхвърлен. 8-[ Пък и връсничките ми рядко си падат по връзки със свои връсни. Все ги гледам как ходят с по-големи батковци. Само с тях се движат, може би за да се докажат колко са големи и разкрепостени, а просто биват използвани като евтини курвички. Незнам, може би им харесва - но така просто не дават шанс на такива като нас. Какво по-интересно намират в по-големите - догатки. :-k
Та така нямам шанс да си намеря гадженце, а и да опитвам резултата е 0-лев. Не съм достатъчно модерен, знам ли. Скучен ли съм, не вярвам да се крие в това проблема. Може би идва от факта, че се държа по-нетипично за разлика от моите връсници. По-скоромен съм така да се каже, свестен съм - не пия, не пуша. Може би това ме изхвърля от предпочитанията на момичетата. Явно трянбва да им се доказвам по някакъв начин ? Незнам, сигурно ме мислят за задръстеничък, а това е лошо. Оставам с впечатление, че първото впечатление на момичета с които се опитвам да се запозная е именно такова. Е каквото и да правя, все ме приемат като някакво зубърче. :( А аз не мисля, че съм толкова скучен - имам всестранни интереси, но когато се мъча да бъда естесвен не се получва никаква свалка. Пробвал съм и запознанства по и-нет. Все неуспешни - останах с впечатление, че никой няма навика да е откровен в и-нет пространството - съответно и няма доверие на отсрещния събеседник. Та така и и-нет запознанствата отпадат като вариянт. Ох кажете имали ли сте подобен период на мъчителна празнота и да незаете на какво да се надявате.
Адски много се притеснявам - това дали не показва колко съм некадърен в подхода и дали ще се отрази на бъдещето ми.
Неискам да се превърна в някакъв нещасник дето фамилията на гаджетата му да завършват само на .jpg както имаше такъв лаф.

пп. Сори ако не улучих раздела...

SeXy_BaDeM_f
01-19-2007, 12:45
Чесно да ти кажа това, което си написал ми направи голямо впечетление!!! Попринцип тея момчета дето всички ги харесват никога не могат да напишат такова нещо,но момичетата,които си падат по такива тъпи,ама уж "печени" само могат да загубят от тая работа!От един пост не мога да преценя какъв си,но познавам доста такива като теб и да ти кажа съвсем откровено аз бих харесала много повече едно по-свито и не толкова общително, но интелигентно момче,отколкото някой дето се мисли за голяма работа, а същност не става за нищо!!!Само едно ще ти кажа-продължавай напред и търси своето момиче и ти гарантирам 100%- ще я намериш!!!! Успехххх!!!! :) :) :) :wink:

Undying
01-19-2007, 13:36
Незнам дали момичетат,които познаваш те мислят за задръстеняк,но знам че по начина на писане и от това което прочетох ти ми изглеждаш като нещо съвсем противоположно-да кажем като един уникат.Много малко момчета в днешно време приличат на теб,и именно това ви прави толкова ценни и интересни.Аз лично не си падам по батковци и също като теб се чудя на момичетата какво толкова по-привлекателно виждат в един 25 годишен мъж от едно 17-18 годишно момче.И какво по-интересно могат да си кажат с този 25 годишен мъж?Вобще има ли за какво да си говорят?Както и да е,темата не е за това.Искам да ти кажа да продължаваш да бъдеш себе си и недей да се променяш.Днес момичетата може да харесват отворените и безотговорни момчета,но утре ще започнат да харесват по-скромните и отговорни-такива като теб.А и живота е пред теб,ще имаш толкова много гаджета.Горе главата и успех!!! :-)

баткото
01-19-2007, 13:39
също като теб се чудя на момичетата какво толкова по-привлекателно виждат в един 25 годишен мъж от едно 17-18 годишно момче.И какво по-интересно могат да си кажат с този 25 годишен мъж?Вобще има ли за какво да си говорят?

Вместо да се чудиш и да си блъскаш главата с подобни въпросчета, най-добре направи това, което е природната закономерност. Хвани си 25-26 годишен батко и ще разбереш и откриеш много неща, включително и отговор на въпросите си.


До автора. Нещо като вече станала банална реклама на Спрайт. Просто си недорасъл. Не се отчайвай обаче. И твоето време ще дойде, може би още това лято. :wink:

Undying
01-19-2007, 13:48
също като теб се чудя на момичетата какво толкова по-привлекателно виждат в един 25 годишен мъж от едно 17-18 годишно момче.И какво по-интересно могат да си кажат с този 25 годишен мъж?Вобще има ли за какво да си говорят?

Вместо да се чудиш и да си блъскаш главата с подобни въпросчета, най-добре направи това, което е природната закономерност. Хвани си 25-26 годишен батко и ще разбереш и откриеш много неща, включително и отговор на въпросите си.
Няма да се хвана,защото за мен първо това не е батко,и второ ми е противна само мисълта да погледна с нещо повече от приятелски поглед мъж на такава възраст.И на какво мислиш че ще ме научи той/ти предполагам си точно на такава възраст,иначе нямаше да ми изкоментираш по този начин думите/?Освен разбира се различните пози в секса.Аз друго не виждам какво може да науча.
Честно казано вобще не ме интересува живота на другите,всеки си има право на избор,аз съм избрала на този етап от живота си да общувам с връстници,а не с "батковци" (както ги наричаш ти).

П.П.И тези "въпросчета" никога не биха ме накарали да си блъскам главата,просто ми е интересно.

баткото
01-19-2007, 13:54
също като теб се чудя на момичетата какво толкова по-привлекателно виждат в един 25 годишен мъж от едно 17-18 годишно момче.И какво по-интересно могат да си кажат с този 25 годишен мъж?Вобще има ли за какво да си говорят?

Вместо да се чудиш и да си блъскаш главата с подобни въпросчета, най-добре направи това, което е природната закономерност. Хвани си 25-26 годишен батко и ще разбереш и откриеш много неща, включително и отговор на въпросите си.
Няма да се хвана,щото за мен първ отва не е батко,и второ ми е противна само мисълта да погледна с нещо повече от приятелски поглед мъж на такава възраст.И на какво мислиш че ще ме научи той/ти предполагам си точно на такава възраст,иначе нямаше да ми изкоментираш по този начин думите/?Освен разбира се различните пози в секса.Аз друго не виждам какво може да науча.
Честно казано вобще не ме интересува живота на другите,всеки си има право на избор,аз съм избрала на този етап от живота си да общувам с връстници,а не с "батковци" (както ги наричаш ти).

Че като не са батковци, чичковци ли са? на 25 години??? Ти се излагаш момиче!
И не говори за нещо, преди да си го изпитала и да знаеш за какво става въпрос. Секс и различни пози може да правиш и с 16 годишен, не по зле от това с 26 годишен. Не опират нещата до секса. В голямо заблуждение си.
Това което може да ти даде един зрял мъж, не може да ти го даде никой тийнейждър. А то е:
1. Любов
2. Уважение
3. Разбиране
4. Топлота
5. Нежност
6. Точност
7. Отношение
8. Приятелство
9. Доверие
10. Сигурност

Има и много, много повече от 10те, те са само примерни. Не говори глупости като някоя малка и недорасла госпожица. Защото ти си млада жена до колкото разбирам, на около 17. Редно е да си с малко по-голям от теб. Може и да е на 21-22 примерно. Но ако си избрала да си с връстник, защото характера ти е слаб, то е разбираемо, но не е смела и зряла постъпка. Не си пораснала достатъчно може би. До някоя и друга година ще осъзнаеш и ти истината, както правят повечето разумни млади момичета.

п.п. на 29 съм, приятелката ми е на 18

Undying
01-19-2007, 14:02
Че като не са батковци, чичковци ли са? на 25 години??? Ти се излагаш момиче!
И не говори за нещо, преди да си го изпитала и да знаеш за какво става въпрос. Секс и различни пози може да правиш и с 16 годишен, не по зле от това с 26 годишен. Не опират нещата до секса. В голямо заблуждение си.
Това което може да ти даде един зрял мъж, не може да ти го даде никой тийнейждър. А то е:
1. Любов
2. Уважение
3. Разбиране
4. Топлота
5. Нежност
6. Точност
7. Отношение
8. Приятелство
9. Доверие
10. Сигурност

Има и много, много повече от 10те, те са само примерни. Не говори глупости като някоя малка и недорасла госпожица. Защото ти си млада жена до колкото разбирам, на около 17. Редно е да си с малко по-голям от теб. Може и да е на 21-22 примерно. Но ако си избрала да си с връстник, защото характера ти е слаб, то е разбираемо, но не е смела и зряла постъпка. Не си пораснала достатъчно може би. До някоя и друга година ще осъзнаеш и ти истината, както правят повечето разумни млади момичета.

п.п. на 29 съм, приятелката ми е на 18
И защо мислиш че един мой връстник не може да ми даде тези неща?И ти си бил на 17-18,и кажи ми,тогава не можеше ли да обичаш,да даваш нежност,да проявяваш разбиране и т.н.?!?Съмнявам се да ми отговориш положително.Всеки човек,независимо на каква възраст е,може да се влюби.Друг е въпроса дали ще бъде истински или не.
Казваш ми че съм слаба,защото съм избрала да ходя с момче на моята възраст?!??!Е с това просто ме уби.Значи за да бъда смятана за съвсем нормална,трябва да ходя с 25-26 годишни!??Това не го знаех.Да,може би не съм пораснала достатъчно,и докато порасна (нз след колко години ще е това :lol: ) ще се държа като неразумно младо момиче.Ааа,да,и ще си говоря като "малка недорасла госпожица". :-D :-D

баткото
01-19-2007, 14:08
И защо мислиш че един мой връстник не може да ми даде тези неща?И ти си бил на 17-18,и кажи ми,тогава не можеше ли да обичаш,да даваш нежност,да проявяваш разбиране и т.н.?!?Съмнявам се да ми отговориш положително.Всеки човек,независимо на каква възраст е,може да се влюби.Друг е въпроса дали ще бъде истински или не.
Казваш ми че съм слаба,защото съм избрала да ходя с момче на моята възраст?!??!Е с това просто ме уби.Значи за да бъда смятана за съвсем нормална,трябва да ходя с 25-26 годишни!??Това не го знаех.Да,може би не съм пораснала достатъчно,и докато порасна (нз след колко години ще е това :lol: ) ще се държа като неразумно младо момиче.Ааа,да,и ще си говоря като "малка недорасла госпожица". :-D :-D

Не бе маценце, това за "малка недорасла госпожица" не го приемай като обида моля те. Така ми звучиш за някои разсъждания и това е нормално за възрастта ти.
За въпроса ти като съм бил на 17-18 ще ти отговоря за твое учудване положително. И тогава и сега съм бил по същия начин.
Това искам да ти обясня, няма особена разлика в тези неща. Друго е причината. Един батко на 25 е много по-уверен в себе си, знае какво иска, не е днес така, утре иначе. Не зависи от мама и тате, да ли ще му дадат пари да излезе, самостоятелен е, често има жилище (разбирай терен ;) ) и т-н. Много са предимствата в доста отношения да си с малко по-голям от теб, от колкото с връстник. Разбира се има изключения и сред връстниците ти, но те са ужасно малко. Ако ти все пак си открила едно от тези изключения, те поздравявам и ти желая успех!

Shadow_Walker
01-19-2007, 14:09
Ами в същата ситуация съм като теб-абсолютно,все едно аз съм го писал това, което каза...
Нз какво да ти кажа-дано щастието ни се усмихне.

mar i sol
01-19-2007, 14:10
първо според мен не е важна възрастта ако си на 16 трябва да си си с 20-21 годишен и обратното няма такива закони никъде освен това мисля че баткото се престара със нещата дето ги изброи а 6то за мъж трябва да си за да се занимава6 с момичета много по малки от теб като приятелката ти (нищо против нея) които сам наричаш недорасли?
към автора
не се притесняваи щом до сега никое момиче не те е оценило значи не си заслужава да се занимаваш с такива освен това имаш много пред себе си а мпже су6то така като се запознае6 следва6тия път с някое момиче да се отпуснеш и да говориш с нея по отпуснато защото в последно време момчетата не са като теб и мойе да се виждаш странен на тези момичета с които до сега си се срешал :wink:
успех

Undying
01-19-2007, 14:14
Не бе маценце, това за "малка недорасла госпожица" не го приемай като обида моля те. Така ми звучиш за някои разсъждания и това е нормално за възрастта ти.
За въпроса ти като съм бил на 17-18 ще ти отговоря за твое учудване положително. И тогава и сега съм бил по същия начин.
Това искам да ти обясня, няма особена разлика в тези неща. Друго е причината. Един батко на 25 е много по-уверен в себе си, знае какво иска, не е днес така, утре иначе. Не зависи от мама и тате, да ли ще му дадат пари да излезе, самостоятелен е, често има жилище (разбирай терен ;) ) и т-н. Много са предимствата в доста отношения да си с малко по-голям от теб, от колкото с връстник. Разбира се има изключения и сред връстниците ти, но те са ужасно малко. Ако ти все пак си открила едно от тези изключения, те поздравявам и ти желая успех!
Не го приех като обида,спокойно. :-)
Ами виж,аз под връстници разбирам 18-19 годишни,което значи че те вече са пълнолетни и проблема с мама и тати отпада.Повечето работят така че и пари си имат,а колкото до жилището-то не е чак такъв проблем.
В момента точно нямам гадже,но всички с които съм била са били от тези изключения,за които ти казваш.Аз не ходя със всеки срещнат и определено съм предоволна от момчетата на моята възраст.Е ако някой ден чак толкова ме разочароват може и да пробвам с някой батко.Ако остана доволна обещавам да те намеря,да ти стисна ръката и да ти кажа "Ти се оказа прав."До тогава обаче си оставам с моето мислене,и мисля да приключим спора до тука. :-)
Обичайте се с твоето момиче и успех. :-)

мар и сол
01-19-2007, 14:19
а и извинявай батко за въпроса но какво търсиш ти 29-годишния в тийн форум? :)

Konfucii
01-19-2007, 14:40
Пич ;)
И аз бях така по празниците супер здухан и спечен като говорех с някое момиче
начи разлиакта е че аз сам на 14 :) и така
цаката е
да не се правиш на интересен ня някоя надувалка или да се правиш на бияч или на зубар който знае всичко!
Бади искрен честен и най-вече мил с нежния пол ;)
Те няма да те изядат не хапят е хапят понякога :lol: :)
Виж момичета много
просто
трябва да си намериш Приятели с който да се макнеш по купони и дискотеки ако това е целта ти?
щото както знаем момичетата винаги са по купоните и дискотеките по добре е да фанеш някой от твоя клас или някой твой врасник или някой приятели се саберете да пиете по бира (обаче ти май каза че не пиеш)
Да ти кажа тва дето ми го казаха на мен най-мудрия савет който сам получавал през живота си може би
Най-добрия ти приятел ще баде Алкохола
пич ако мислиш че има истисники приятели те са много малко защото никой не би се месели за щяло и нещяло най-вече внимавай момичето да е само смисал да няма приятел(гадже) нали тка :)
щото не те саветвам да забиваш някоя с гадже големи проблеми ще имаш
сега за другото :)
казваш че си бил скучен повярвай и аз така си мислех за мен
момичетата гонят интересните момчета ако си забелязал тези който са по тка дет говорят много смисал за разни работи :)
Има много неща за който можеш да говриш с момичетата
виж тях почти не ги интересува за какво им говориш смсиал в нормален смисал не някви такива ами НАЙ-ВАЖНО е начина по който го казваш пример вместо Здрасти ООО мара о ко праим и сякви такива
кажи им Здравей! нали и винаги се усмихваи на момичето което харесваш запомни го тва много е важно то форума разбрах много неща може да прочетеш някои стари теми дето сам пускал аз има търсачка ;)
виж не е много сложно просто се отпусни и най-важното бади себе си без преструвки и роли ;)
Живота не е репетиция изживей го палноценно хаиде успех!
и се пак си на 16 как тка нямаш гадже аз щот тес на мойта вазраст ходят по батковци хвани си някоя на 14 15 и :) по добре на 15 не те знам :) и така ай деистваи :-D

wait a minute
01-19-2007, 15:44
аз ще бъда кратка
трябва ти един истински приятел който да не е голям хубавец но пък да можеш да споделяш ама да си сигурен че можеш да споделяш после там сподеяш тая глупост и после му казваш намери ми мацка която да ми пусне защото точно в този момент нямам твоя снимка пък любов не съществува само сексуално привличане и за да те абележи дадената избранница трябва да се постараеш привличане да има наистина и значи отиваш нали уж си разговорчив говориш смеете се излизате мля мляс и пляс и после сте заедно готово вече нямаш проблем :roll:

koalka
01-19-2007, 16:22
Има доста хора в твоето положение и ние не можем да помогнем, като ти намерим компания например или нещо от сорта.Предполагам учиш и все пак можеш да излизаш с хора от класа ти, да отидете на дискотека, да се позабавлявате.Трябва и ти да направиш нещо по въпроса, а не само да се вайкаш и нещата да си стоят все така, нали?Стани по-контактен, общителенен, не се срамувай - няма от какво.

LO6IQ
01-19-2007, 18:30
Автор. Това което написа .. ми излгежда така все едно съм го писал аз , с разликите ,че съм по малък и не ме мислят за задръстен или зубър ( поне така предполагам ).
Цитат от Коалка : ,,Има доста хора в твоето положение и ние не можем да помогнем, като ти намерим компания например или нещо от сорта.Предполагам учиш и все пак можеш да излизаш с хора от класа ти, да отидете на дискотека, да се позабавлявате.Трябва и ти да направиш нещо по въпроса, а не само да се вайкаш и нещата да си стоят все така, нали?Стани по-контактен, общителенен, не се срамувай - няма от какво.''

anubite
01-19-2007, 18:31
Автор. Това което написа .. ми излгежда така все едно съм го писал аз , с разликите ,че съм по малък и не ме мислят за задръстен или зубър ( поне така предполагам ).'

Да, но ти със сигурност си по-грозен.

LO6IQ
01-19-2007, 18:37
Автор. Това което написа .. ми излгежда така все едно съм го писал аз , с разликите ,че съм по малък и не ме мислят за задръстен или зубър ( поне така предполагам ).'

Да, но ти със сигурност си по-грозен.
Отрежи си мадята. :lol:

anubite
01-19-2007, 18:40
Отрежи си мадята. :lol:

Това не те прави по-малко грозен.

malone
01-19-2007, 19:03
Отрежи си мадята. :lol:

Това не те прави по-малко грозен.Режете подкрепям ви

TreeHill
01-19-2007, 19:07
а и извинявай батко за въпроса но какво търсиш ти 29-годишния в тийн форум? :)

SlasHDaFiveNine
01-19-2007, 19:19
също като теб се чудя на момичетата какво толкова по-привлекателно виждат в един 25 годишен мъж от едно 17-18 годишно момче.И какво по-интересно могат да си кажат с този 25 годишен мъж?Вобще има ли за какво да си говорят?

Вместо да се чудиш и да си блъскаш главата с подобни въпросчета, най-добре направи това, което е природната закономерност. Хвани си 25-26 годишен батко и ще разбереш и откриеш много неща, включително и отговор на въпросите си.
Няма да се хвана,щото за мен първ отва не е батко,и второ ми е противна само мисълта да погледна с нещо повече от приятелски поглед мъж на такава възраст.И на какво мислиш че ще ме научи той/ти предполагам си точно на такава възраст,иначе нямаше да ми изкоментираш по този начин думите/?Освен разбира се различните пози в секса.Аз друго не виждам какво може да науча.
Честно казано вобще не ме интересува живота на другите,всеки си има право на избор,аз съм избрала на този етап от живота си да общувам с връстници,а не с "батковци" (както ги наричаш ти).

Че като не са батковци, чичковци ли са? на 25 години??? Ти се излагаш момиче!
И не говори за нещо, преди да си го изпитала и да знаеш за какво става въпрос. Секс и различни пози може да правиш и с 16 годишен, не по зле от това с 26 годишен. Не опират нещата до секса. В голямо заблуждение си.
Това което може да ти даде един зрял мъж, не може да ти го даде никой тийнейждър. А то е:
1. Любов
2. Уважение
3. Разбиране
4. Топлота
5. Нежност
6. Точност
7. Отношение
8. Приятелство
9. Доверие
10. Сигурност

Има и много, много повече от 10те, те са само примерни. Не говори глупости като някоя малка и недорасла госпожица. Защото ти си млада жена до колкото разбирам, на около 17. Редно е да си с малко по-голям от теб. Може и да е на 21-22 примерно. Но ако си избрала да си с връстник, защото характера ти е слаб, то е разбираемо, но не е смела и зряла постъпка. Не си пораснала достатъчно може би. До някоя и друга година ще осъзнаеш и ти истината, както правят повечето разумни млади момичета.

п.п. на 29 съм, приятелката ми е на 18

батеее батееееее.....кви глупости пишеш ти
кво доверие ква сигурност ква любов кво разбиране.....ти от тия 10 неща дет си написал нито едното не можеш да дадеш на едно
малко момиченце.....и просто незнам как не та е срам да
казваш че аверката ти е на 18 а ти си на 29.......човееек стегни са
на 29 вече е време да са жениш.....отдавна са ти минали годините
в които си свалял малките курвички с някви мизерни кинти и потрошена кола........

пази боже от такива кат тебе
\\//

xixi
01-19-2007, 22:10
Автор. Това което написа .. ми излгежда така все едно съм го писал аз , с разликите ,че съм по малък и не ме мислят за задръстен или зубър ( поне така предполагам ).
Цитат от Коалка : ,,Има доста хора в твоето положение и ние не можем да помогнем, като ти намерим компания например или нещо от сорта.Предполагам учиш и все пак можеш да излизаш с хора от класа ти, да отидете на дискотека, да се позабавлявате.Трябва и ти да направиш нещо по въпроса, а не само да се вайкаш и нещата да си стоят все така, нали?Стани по-контактен, общителенен, не се срамувай - няма от какво.''
ъъ лош...
ти има от какво да се срамуваш

iznerven
01-19-2007, 22:25
Abe vsi4kite macki po forumite obqsnqvate kak tree da sme sebe si, ama istinata e che tree se pravim na idioti za da ni zabelejite. I ne mi kazvaite che ne e taka, 6toto edno e da se pravite na mnogo razbirashtite po forumite, drugo e kak se durjite v istinska situaciq.
V momenta sym dosta iznerven i sigurno zatova gi pisha tiq neshta, ama sa si verni. Ne mi e neudobno da se hvalq zashtoto pisha anonimno, taka 4e realno nqmam pri4ina da luja ili neshto podobno. Izglejdam dobre i kato fizika i kato poddurjane na vunshniq vid, taka da se kaje(ama ne sym nekaf feshun kelesh), umen sym, vnimatelen i tn i tn, si4kite tam neshta deto UJKIM tursite v edno mom4e. Ne samo tova. Dvija s pravilnite hora, znam kak da se zabavlqvam. Abe perfecten sym napravo, nqma 6to. Kuf mi e problema li ? Mi qvno sym sku4en. Sku4en ne kato nekaf druvnik deto samo sedi otstrani i mul4i, ami kato 4ovek, koito ne se durji kato idiot. Ne sym nepredskazuem. Ne se pravq na maimuna ina4e kazano. A za da vi se privle4e vnimanieto qvno tova trqbva. I ne govorq samo za kurvi4kite. I svestnite momi4eta se kefqt na pozior4etata deto se praat ma maimuni. Prosto tfa si vi e 4ast ot vas, ne vi uprekvam za tova. Ama prestanete da ni zalugvate po forumite, 4e trqbva da budem sebe si.
Sigurno ako utre pro4eta posta si shte mi se struva glupav. Vsushtnost oshte ot sega mi izglejda takuv. Ta az roptaq sreshtu neshto deto ne moga da promenq, nito tezi koito shte pro4etat tova, koeto az sym napisal mogat da go promenqt.

xixi
01-19-2007, 22:33
Abe vsi4kite macki po forumite obqsnqvate kak tree da sme sebe si, ama istinata e che tree se pravim na idioti za da ni zabelejite. I ne mi kazvaite che ne e taka, 6toto edno e da se pravite na mnogo razbirashtite po forumite, drugo e kak se durjite v istinska situaciq.
V momenta sym dosta iznerven i sigurno zatova gi pisha tiq neshta, ama sa si verni. Ne mi e neudobno da se hvalq zashtoto pisha anonimno, taka 4e realno nqmam pri4ina da luja ili neshto podobno. Izglejdam dobre i kato fizika i kato poddurjane na vunshniq vid, taka da se kaje(ama ne sym nekaf feshun kelesh), umen sym, vnimatelen i tn i tn, si4kite tam neshta deto UJKIM tursite v edno mom4e. Ne samo tova. Dvija s pravilnite hora, znam kak da se zabavlqvam. Abe perfecten sym napravo, nqma 6to. Kuf mi e problema li ? Mi qvno sym sku4en. Sku4en ne kato nekaf druvnik deto samo sedi otstrani i mul4i, ami kato 4ovek, koito ne se durji kato idiot. Ne sym nepredskazuem. Ne se pravq na maimuna ina4e kazano. A za da vi se privle4e vnimanieto qvno tova trqbva. I ne govorq samo za kurvi4kite. I svestnite momi4eta se kefqt na pozior4etata deto se praat ma maimuni. Prosto tfa si vi e 4ast ot vas, ne vi uprekvam za tova. Ama prestanete da ni zalugvate po forumite, 4e trqbva da budem sebe si.
Sigurno ako utre pro4eta posta si shte mi se struva glupav. Vsushtnost oshte ot sega mi izglejda takuv. Ta az roptaq sreshtu neshto deto ne moga da promenq, nito tezi koito shte pro4etat tova, koeto az sym napisal mogat da go promenqt.
иначе казано ако си слабохарактерен (къвто си ти) си умен О.О
и бтв ако си скучен неможеш да си забавен има противоречие.
Но си прав за едно поста е тъп... но и ти си тъп затова няма никакво значение

01-20-2007, 09:43
Abe vsi4kite macki po forumite obqsnqvate kak tree da sme sebe si, ama istinata e che tree se pravim na idioti za da ni zabelejite. I ne mi kazvaite che ne e taka, 6toto edno e da se pravite na mnogo razbirashtite po forumite, drugo e kak se durjite v istinska situaciq.
V momenta sym dosta iznerven i sigurno zatova gi pisha tiq neshta, ama sa si verni. Ne mi e neudobno da se hvalq zashtoto pisha anonimno, taka 4e realno nqmam pri4ina da luja ili neshto podobno. Izglejdam dobre i kato fizika i kato poddurjane na vunshniq vid, taka da se kaje(ama ne sym nekaf feshun kelesh), umen sym, vnimatelen i tn i tn, si4kite tam neshta deto UJKIM tursite v edno mom4e. Ne samo tova. Dvija s pravilnite hora, znam kak da se zabavlqvam. Abe perfecten sym napravo, nqma 6to. Kuf mi e problema li ? Mi qvno sym sku4en. Sku4en ne kato nekaf druvnik deto samo sedi otstrani i mul4i, ami kato 4ovek, koito ne se durji kato idiot. Ne sym nepredskazuem. Ne se pravq na maimuna ina4e kazano. A za da vi se privle4e vnimanieto qvno tova trqbva. I ne govorq samo za kurvi4kite. I svestnite momi4eta se kefqt na pozior4etata deto se praat ma maimuni. Prosto tfa si vi e 4ast ot vas, ne vi uprekvam za tova. Ama prestanete da ni zalugvate po forumite, 4e trqbva da budem sebe si.
Sigurno ako utre pro4eta posta si shte mi se struva glupav. Vsushtnost oshte ot sega mi izglejda takuv. Ta az roptaq sreshtu neshto deto ne moga da promenq, nito tezi koito shte pro4etat tova, koeto az sym napisal mogat da go promenqt.

Прав си ! Момичетата на тая възраст си падат повече по курварлъка ! За тях кавалерството и чувствителността не означват нищо. Обективно погледнато наистина си е вярно това - независимо какво му говорят на човека реалността е съвсем различна. И после като им кажеш курви тея питат "какво разбираш под курва".

Pepon
01-20-2007, 09:58
п.п. на 29 съм, приятелката ми е на 18[/quote]

Педофил....наясно съм с тия истории и мога да ти кажа че мацката ти е супер изпаднала шматка...преди да ми теглиш майните прочети и останалото!Годините ти осигурят сигурност от материална гледна точка!Имаш терен,вярно е,ама аз съм на 16 и също мога да се похваля с това!Единственото,с което превъзхождаш мен,или някой с 2,3 или 4 години по-голям,е че имаш повече опит в отношенията си с в твоя случай с момичетата!Имаш си престава как да подходиш в различна ситуация,знаеш какво иска момичето,можеш да я манипулираш!Но ще ти дам пример с футбола,един 33,4-5 годишен играч може да допринесе много на терена,но няма хъса,устрема и силата на младото пеле!В момента момичето ти е привлечена от сигурността и спокойствието,което и вдъхваш...,но това е нормално за твоите години,вече почваш да малко по малко да улягаш,а на 18 годишно момиче и се живее,правят и се глупости,вече не живеем във времето на хард комунизъм,когато на 18 е нормално веда си омъжена!Мога да фана бас че спонсорираш всичките й начинания....тука ще спра,ще те посъветвам нещо-в никакъв случай не се жени за нея,плющи докато ти омръзне,ама не се обвързвай с нея!Без значение колко те обича,без значение колко ти я обичаш!Все пак твоя си работа......ти си знаеш работата....