PDA

View Full Version : otnosno metalkite



malkata_f
01-19-2007, 14:41
za6to po dqvolite metalkite sa tolkova krasivi :? ne sly6am metal ama stila im e varhoven...tolkova sa krasivi s edni dulgi kosi takiva :? trqbva li zadaljitelno i az da slu6am metal za da se obli4am kato tqh :shock:

Nadelina
01-19-2007, 14:43
Az kato slusham chalga i estestveno spazvam zakona da se oblicham samo po sutien i gashti :P

wait a minute
01-19-2007, 14:44
ти не ставаш за металка ти си за едно малко по-отхвърляно общество :shock:

Konfucii
01-19-2007, 14:45
ne me privli4at mnogo no zavisi i ot momi4eto ima i gotini no pove4eto ne me kefqt s nqkvi drehi metalski a be mrazq metalite! tapi sa!
ni6to li4no ! vseki si ima vkus!

Shadow_Walker
01-19-2007, 14:54
za6to po dqvolite metalkite sa tolkova krasivi :? ne sly6am metal ama stila im e varhoven...tolkova sa krasivi s edni dulgi kosi takiva :? trqbva li zadaljitelno i az da slu6am metal za da se obli4am kato tqh :shock:Ами не мисля, че е задължително.Както искаш така се носи :-D Хората ще те мислят за метълка обаче.

playful_baby
01-19-2007, 15:00
za6to po dqvolite metalkite sa tolkova krasivi :? ne sly6am metal ama stila im e varhoven...tolkova sa krasivi s edni dulgi kosi takiva :? trqbva li zadaljitelno i az da slu6am metal za da se obli4am kato tqh :shock:

Abe... spored men tva sa gluposti! Metalkite bili mnogo krasivi! Vqrno ima hubavi momi4eta ama... 4ak pak tolkova!!! :shock:

Alerta
01-19-2007, 15:01
za6to po dqvolite metalkite sa tolkova krasivi :? ne sly6am metal ama stila im e varhoven...tolkova sa krasivi s edni dulgi kosi takiva :? trqbva li zadaljitelno i az da slu6am metal za da se obli4am kato tqh :shock:Ами не мисля, че е задължително.Както искаш така се носи :-D Хората ще те мислят за метълка обаче.+ Това като започнеш да се обличаш като метълка няма да станеш по-хубава..

malkata_f
01-19-2007, 15:01
emm ne prosto edna moq frendka e metalka i e adski krasiva :cry: i si4ki metalki det gi znam sa mn krasivi...eee verno e ne hodat ragoleni ama mnogo zlobna muzika slu6at opitah se i az da slu6am metal(Linkin park)ama ne stava :?

wait a minute
01-19-2007, 15:04
emm ne prosto edna moq frendka e metalka i e adski krasiva :cry: i si4ki metalki det gi znam sa mn krasivi...eee verno e ne hodat ragoleni ama mnogo zlobna muzika slu6at opitah se i az da slu6am metal(Linkin park)ama ne stava :?
момиче казах ти ти не ставаш за металка ти харесваш металки забога харесвай метали не металки не ставаш за металка точка :(

malkata_f
01-19-2007, 15:09
znam 4e ne stavam :cry: :cry: :cry: :cry: prosto muzikata ne mi ponasq yjas govora kato nqkva poziorka ama e taka gotin e stila :cry: :cry: Kakvi grupi trqbva da slu6am daite mi savet pls

~darkness_lady~
01-19-2007, 15:13
Аз подкрепям, че метълите са готини хора, но музиката не ми харесва. По принцип не мога да слушам много гърмяща музика. Само Найтуиш от метълите ми харесват. ;) От метълите, които познавам наистина има много готини хора. Дори мисля и аз да започна да се обличам като тях, нооо не слушам метъл. :-D

malkata_f
01-19-2007, 15:17
da naistina mn sa gotini neznam za6to vsi4ki gi mrazqt 4e bili narkomani i t.n naprotiv naistina sa to4ni :-D a kak se pi6e naityij :smt017

wait a minute
01-19-2007, 15:19
da naistina mn sa gotini neznam za6to vsi4ki gi mrazqt 4e bili narkomani i t.n naprotiv naistina sa to4ni :-D a kak se pi6e naityij :smt017 малката не е добре да си сексуално неосъзнат :shock:

gnome
01-19-2007, 15:28
метълките се залюляват(rock-ват за неразбралите)

koalka
01-19-2007, 16:35
Да, стила им на обличане е много хубав наистина.Едни такива хубави рокли....Но не всички ходят така, защото не могат да си позволят.

Alerta
01-19-2007, 16:43
Сега пък рокли... Така се обличат само готик фенките бе...
Мноо ше е яко неква мацка с кожено яке със хиляда нашивки на моторхед и слейър, неква мешка... и РОКЛЯ...
БДУ мацка, а ти стига си се правила на нещо, което не си. И чрез линкин парк метълка няма да станеш! Най-малкото, защото не са метъл. И аз се кефя на мацки с гребени, ама колкото и да слушам пънк няма да си прежаля косата само и само и аз да съм 'готина'...
Така че се кефи там на метълките и бъди себе си...
Ебахти, аман от позьорщина!

LO6IQ
01-19-2007, 18:09
Слагаш една тениска на линкин парк , една шапка на лимб бискит.
Кецове , и обеци на носа и на езика . Метълка и половина. :-D

anubite
01-19-2007, 18:12
Слагаш една тениска на линкин парк , една шапка на лимб бискит.
Кецове , и обеци на носа и на езика . Метълка и половина. :-D

И само, ако ми кажеш откога Линкин Парк са метъл и откога металите носят шапка...

jadna_za_lubov
01-19-2007, 19:19
Metalkite sa super qki ,ne samo shtoto slushat metal a i shtoto ne dyrjat tolkova na vynshnostta...Ako iskash da se oblichash kat metalka ti TRQBVA da si...to shte ti doide ot vytre kak da se nasish :wink: Tokio Hotel-THE BESTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

jadna_za_lubov
01-19-2007, 19:21
Metalkite sa super qki ,ne samo shtoto slushat metal a i shtoto ne dyrjat tolkova na vynshnostta...Ako iskash da se oblichash kat metalka ti TRQBVA da si...to shte ti doide ot vytre kak da se nasish :wink: Tokio Hotel-THE BESTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

TreeHill
01-19-2007, 19:24
za6to po dqvolite metalkite sa tolkova krasivi :? ne sly6am metal ama stila im e varhoven...tolkova sa krasivi s edni dulgi kosi takiva :? trqbva li zadaljitelno i az da slu6am metal za da se obli4am kato tqh :shock:Ами не мисля, че е задължително.Както искаш така се носи :-D Хората ще те мислят за метълка обаче.+ Това като започнеш да се обличаш като метълка няма да станеш по-хубава..

SlasHDaFiveNine
01-19-2007, 19:25
Слагаш една тениска на линкин парк , една шапка на лимб бискит.
Кецове , и обеци на носа и на езика . Метълка и половина. :-D

И само, ако ми кажеш откога Линкин Парк са метъл и откога металите носят шапка...

първо линкин парк са нео метъл.....и второ къв е тоя израз откога метълите носят шапки.....не е задължително да са обличаш точно както
стила на любимата ти музика изисква...що пък да не носиш шапка....
кога ше разберете че музиката а не дрехите правят човека.....

FucKiN NiGGa
01-19-2007, 19:30
Слагаш една тениска на линкин парк , една шапка на лимб бискит.
Кецове , и обеци на носа и на езика . Метълка и половина. :-D

И само, ако ми кажеш откога Линкин Парк са метъл и откога металите носят шапка...

първо линкин парк са нео метъл.....и второ къв е тоя израз откога метълите носят шапки.....не е задължително да са обличаш точно както
стила на любимата ти музика изисква...що пък да не носиш шапка....
кога ше разберете че музиката а не дрехите правят човека.....
Абсолютно съм съгласен с тебе пич...@anubite евалата баце-адския спамър!!!Мноу си лош.

Amayo
01-19-2007, 19:48
Честно да си призная и аз се чудих напоследък кака така става че най яките пиченца не стават чалгарки или рапърки примерно ми стават метълки. И след дълго размишляване по въпроса и обсъждането му с мои колеги и познати професори и социолози стинах до заключението че за да си готин не ти трябва нищо друго... освен много много бира и много много метъл.
http://www.yavor.biz/gallery/gallery1/9999976.jpg

passion_kisssss
01-19-2007, 19:57
МЕТЪЛ FoReVeR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ХхаХхА секи си има фкус ама....метЪла е дъ бест бейби!!!!!!!!!!хахах ми мноо ясну 4е металките 6е сме наи красивите.................... :smt019 пък по темата...... ако не харесфа6 метъла и ако не го усети6 отвътре............еми мноооу сори ама......хаах

passion_kisssss
01-19-2007, 20:02
Metalkite sa super qki ,ne samo shtoto slushat metal a i shtoto ne dyrjat tolkova na vynshnostta...Ako iskash da se oblichash kat metalka ti TRQBVA da si...to shte ti doide ot vytre kak da se nasish :wink: Tokio Hotel-THE BESTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

да да тфа съ6ту!!!ние не държиме на вън6ността и как 6се наконтиме за вънка за едното кафе или за кфото иска6 там....еми тфа е .....об6то взету не ни пука от ни6ту и никого ..........!!!!ма нали ти казвам тфа требе да го усети6 от вътре...:):):):):)

xixi
01-19-2007, 21:56
МЕТЪЛ FoReVeR
Ахх ти грешник
Аз форевър па след тва може и метъл
(бтв линкин парк са възможно най-лекото подобие на метъл то е за прохождащи метъл4ета)

Juicy_Lucy
01-19-2007, 22:09
много се радвам,че мислиш така за матълките,но явно си попадала все на хубави момичета,но има и много металки,които са толкова отвратителни и гнусни,че ми се драйфа като ги погледна.не приличат на нишо горките и в жалките си опити да са супер метълки,са се превъкнали в някви мъжкарани..мога да ти кажа,че има прекрасни момичета,които слушат чалга примерно..то дали ше си хубав или не не зависи от музиката,която слушаш..а тва,че се обличат яко..еми секи с вкуса си..пък и от метъл до метъл има разлика.кое според теб е яко в облеклото на метълките??

xixi
01-19-2007, 22:12
много се радвам,че мислиш така за матълките,но явно си попадала все на хубави момичета,но има и много металки,които са толкова отвратителни и гнусни,че ми се драйфа като ги погледна.не приличат на нишо горките и в жалките си опити да са супер метълки,са се превъкнали в някви мъжкарани..мога да ти кажа,че има прекрасни момичета,които слушат чалга примерно..то дали ше си хубав или не не зависи от музиката,която слушаш..а тва,че се обличат яко..еми секи с вкуса си..пък и от метъл до метъл има разлика.кое според теб е яко в облеклото на метълките??
след задълбочен анализ на написаното стигнах до съкрушителен(за теб) извод.
Ти си тъпа ^^

Amayo
01-20-2007, 08:39
много се радвам,че мислиш така за матълките,но явно си попадала все на хубави момичета,но има и много металки,които са толкова отвратителни и гнусни,че ми се драйфа като ги погледна.не приличат на нишо горките и в жалките си опити да са супер метълки,са се превъкнали в някви мъжкарани..мога да ти кажа,че има прекрасни момичета,които слушат чалга примерно..то дали ше си хубав или не не зависи от музиката,която слушаш..а тва,че се обличат яко..еми секи с вкуса си..пък и от метъл до метъл има разлика.кое според теб е яко в облеклото на метълките??
след задълбочен анализ на написаното стигнах до съкрушителен(за теб) извод.
Ти си тъпа ^^
Мноо си е умна даже. :-D

DeSiTo0o
01-20-2007, 10:29
Не е задължително да слушаш метъл като не ти харесва.Просто ако си печен и знаеш как да се държиш с едно момиче имаш шансове. ;)

decu4ka
01-20-2007, 10:33
za6to po dqvolite metalkite sa tolkova krasivi :? ne sly6am metal ama stila im e varhoven...tolkova sa krasivi s edni dulgi kosi takiva :? trqbva li zadaljitelno i az da slu6am metal za da se obli4am kato tqh :shock: ами всеки си има своя стил на обличане ..без значение какво слуша... ;) според мен ако ти харесва...как се обличат и ти така се обличи не е нужно да си металка лично аз..не намирам никаква женственост в метълките.. ;)

passion_kisssss
01-20-2007, 10:50
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: кфаа женстфеност кфо не6то?!?! ский моми4ето кфо ти приказва :-D :-D метълките са ГОТИНИ МАЦКИ а не некфи кифли....!!!

malkata_f
01-20-2007, 11:44
ami ako sly6am H.I.M zna4i li 4e sam metalka...te sa malko brytalni spored men :? kak be LP sa si jiv metal osobenno tazi pesen Numb :smt104 :?: ne sum poziorka prosto iskam da sum metalka i 6te stana v nai skoro vreme :-D

Levski Ultras
01-20-2007, 12:07
ami ako sly6am H.I.M zna4i li 4e sam metalka...te sa malko brytalni spored men :? kak be LP sa si jiv metal osobenno tazi pesen Numb :smt104 :?: ne sum poziorka prosto iskam da sum metalka i 6te stana v nai skoro vreme :-D

Малката,не се прави на такава квато не си,от 12 годишен слушам метъл и ги знам тия работи,първо-трябва да знаш всичко за групата която харесваш,второ-не трябва да слушаш метъл насила,ако не ти харесва-откажи се,трето-избери си група от хора,фенове на твойте предпочитания,ти кво си мислиш-че метълите сме единни и сме се фанали за ръчичка-лъжеш се,примерно-хора които слушат HIM или някоя от твойте любими групи,четвърто-металите,каквито и да са те,давам ти личен пример-винаги са били отхвърляни от обществото до една степен-учители,приятели,органи на реда... :roll:
Ако искаш да слушаш нещо сериозно,защото нека си го кажем-LP са Rapcore,не метъл,пробвай различни групи и си избери една на която до бъдеш верна :wink: .Вчера се сбих с един чалгар-каза че любимата ми група Rammstein са педали,пребих го,водиха ме при директора и иам предупреждение,но си струваше-честта преди всичко!

mmrammstein
01-20-2007, 12:14
Това, че харесваш визията на металите не означава задължително, че трябва да слушаш метал. Аз слушам метал, но нямам нито обеци по носа или езика, нито нося широки черни дрехи.

ami ako sly6am H.I.M zna4i li 4e sam metalka...te sa malko brytalni spored men :? kak be LP sa si jiv metal osobenno tazi pesen Numb :smt104 :?: ne sum poziorka prosto iskam da sum metalka i 6te stana v nai skoro vreme :-D
Сигурна съм, че His Inferanal Majesty e някакъв вид метал, ама не знам какъв. За Линкин Парк съм сигурна, че са нео метал. Какво толкова, като понякога носят шапки? На Честър му отиват. :wink:

01-20-2007, 12:49
ami ako sly6am H.I.M zna4i li 4e sam metalka...te sa malko brytalni spored men :? kak be LP sa si jiv metal osobenno tazi pesen Numb :smt104 :?: ne sum poziorka prosto iskam da sum metalka i 6te stana v nai skoro vreme :-D

Малката,не се прави на такава квато не си,от 12 годишен слушам метъл и ги знам тия работи,първо-трябва да знаш всичко за групата която харесваш,второ-не трябва да слушаш метъл насила,ако не ти харесва-откажи се,трето-избери си група от хора,фенове на твойте предпочитания,ти кво си мислиш-че метълите сме единни и сме се фанали за ръчичка-лъжеш се,примерно-хора които слушат HIM или някоя от твойте любими групи,четвърто-металите,каквито и да са те,давам ти личен пример-винаги са били отхвърляни от обществото до една степен-учители,приятели,органи на реда... :roll:
Ако искаш да слушаш нещо сериозно,защото нека си го кажем-LP са Rapcore,не метъл,пробвай различни групи и си избери една на която до бъдеш верна :wink: .Вчера се сбих с един чалгар-каза че любимата ми група Rammstein са педали,пребих го,водиха ме при директора и иам предупреждение,но си струваше-честта преди всичко!

hmmm emi niznam az sum prosty edno mymi4i koeto iska da ispukne pred ostanalite :cry:

01-20-2007, 13:15
Здравей, аз също съм метъл. 8)
Радвам се че ни гледаш с такъв поглед. Метъл несе става като слушаш метъл музика, а като се научиш да я слушаш. Ествествено не всеки може да се научи да я слуша. Аз започнах преди 2 години. Започнах с всеизвестните Disturbed, след това се ориентирах към нещо по-свежо и открих Static-X, Manowar, след това съм минал през много групи като Слипкнот такива за по-крайни стилове метъл.Сега слушъм индъстриял метъл. Моят съвет към теб е:
За да станеш метълка, нетрябва само да се научиш да слушаш метал, и да се обличаш като метълка, но трябва да знаеш историята на метъла, трябва да вникваш в неговия смисъл затова ти препоръчвам Google ! Можеш да намериш много ценна информация!
И запомни, да си метъл не е геройство, а изживяване,приключение! :)
Надявам се да съм ти бил полезен.

tunderbird
01-20-2007, 13:16
Здравей, аз също съм метъл. 8)
Радвам се че ни гледаш с такъв поглед. Метъл несе става като слушаш метъл музика, а като се научиш да я слушаш. Ествествено не всеки може да се научи да я слуша. Аз започнах преди 2 години. Започнах с всеизвестните Disturbed, след това се ориентирах към нещо по-свежо и открих Static-X, Manowar, след това съм минал през много групи като Слипкнот такива за по-крайни стилове метъл.Сега слушъм индъстриял метъл. Моят съвет към теб е:
За да станеш метълка, нетрябва само да се научиш да слушаш метал, и да се обличаш като метълка, но трябва да знаеш историята на метъла, трябва да вникваш в неговия смисъл затова ти препоръчвам Google ! Можеш да намериш много ценна информация!
И запомни, да си метъл не е геройство, а изживяване,приключение! :)
Надявам се да съм ти бил полезен.

Това е моето мнение, бях забравил да се логна.

Angel_of_fate
01-20-2007, 13:39
метълките са секси , дам вярно е :-D . Зависи от стила метъл разбира се . Ей обечи се с някфа черна тениска , кецки да видим дали ще си секси :lol: - не , щот от тенсиката няма да се вижда нищо . не ми се говори ся за тва обаче :(

xixi
01-20-2007, 13:39
моля ви изтеглете си нещо на кръдъл или на абортед ^^

Shadow_Walker
01-20-2007, 14:20
ami ako sly6am H.I.M zna4i li 4e sam metalka...te sa malko brytalni spored men :? kak be LP sa si jiv metal osobenno tazi pesen Numb :smt104 :?: ne sum poziorka prosto iskam da sum metalka i 6te stana v nai skoro vreme :-DНасила метъл не се става!
Както казах като искаш се носи така-имаш право на избор как да се обличаш.

sweet_DENI_f
01-20-2007, 15:08
еми всеки може да се облича както му харесва ... кой може да ти каже да се обличаш така вместо иначе като не слушаш някаква си музика... Ти сама си преценяваш

П.С. На мен лично не ми харесва стила ан тия момичета, т.нар. метълки

01-20-2007, 16:21
purvoto,koeto ne razbrah ti haresvash samo stila na oblichane i zatova iskash da proslushash muzikata i da stavash metulka? mi nqma zamisul.. oblichai si se kakto si iskash.muzikata nqma nishto obshto s drehite. puk i ot edin nachin na oblichane do dr ima golqma razlika. ako si s razdurpani drehi "krasotata" opredeleno se gubi. i da znaesh metulite sa vinagi otritnati ot horata kato narkomani,bokluci i t.n. a za muzikata.. HIM sa si gotin neo metul( kakto kazva Ville Love metal) ,no ako si mislish che ako si slushash LP i LB veche si metulka i to nasila.. lujesh se! za da si metulka sa vajni ubejdeniqta i da znaesh neshto za tozi vid muzika... da ti dostavq udovolstvie... nasila hubost ne stava..no vse pak lichen suvet.. nedei da se zanimavash..zashtoto horata ponqkoga shte te gledat bukvalno kato padnala ot mars.. inache metal rulz:Ppp \../

01-20-2007, 16:23
purvoto,koeto ne razbrah ti haresvash samo stila na oblichane i zatova iskash da proslushash muzikata i da stavash metulka? mi nqma zamisul.. oblichai si se kakto si iskash.muzikata nqma nishto obshto s drehite. puk i ot edin nachin na oblichane do dr ima golqma razlika. ako si s razdurpani drehi "krasotata" opredeleno se gubi. i da znaesh metulite sa vinagi otritnati ot horata kato narkomani,bokluci i t.n. a za muzikata.. HIM sa si gotin neo metul( kakto kazva Ville Love metal) ,no ako si mislish che ako si slushash LP i LB veche si metulka i to nasila.. lujesh se! za da si metulka sa vajni ubejdeniqta i da znaesh neshto za tozi vid muzika... da ti dostavq udovolstvie... nasila hubost ne stava..no vse pak lichen suvet.. nedei da se zanimavash..zashtoto horata ponqkoga shte te gledat bukvalno kato padnala ot mars.. inache metal rulz:Ppp \../

01-20-2007, 16:30
LP- linkin park
LB ?????????????
koi e tfa?
Q kajete izpulniteli ot toq vid. PLS

xixi
01-20-2007, 16:34
LP- linkin park
LB ?????????????
koi e tfa?
Q kajete izpulniteli ot toq vid. PLS
тряя има предвид лимп бизкит въпреки че такова съкръщение не съществува
и a HIM са така известния гей metal (сички психически изостанали който решат че метълите са много готини(познато а) ги слушат)

PoisoNGirL
01-20-2007, 16:47
tva mnenie na gosta otgore beshe moe...traaa LB e Limp Bizkit da.. i vuobshte nito Linkin Park nito Limp Bizkit( ae shte vi pisha celite imena da shvanete) ne sa nikakyv metul.. po-skoro na rap malko biqt.. za HIM .. mi ima hora ,koeto slushat neo metul,koito e po-lek i im se kefqt.. az ot tam sum pochnala i ima mn qki pesni! i kvo im e na metulite... vseki si ima vkus... a za grupi emi ako imash predvid neshto po-leko ( v smisul neo ) Evanescence Korn ; Disturbed ; System of a Down ; Ill Nino... moje i Rammstein
za neshto po-dobro i zdravo Metallica ; Sodom ; Pantera .. veche vupros va vkus 8)

xixi
01-20-2007, 16:54
tva mnenie na gosta otgore beshe moe...traaa LB e Limp Bizkit da.. i vuobshte nito Linkin Park nito Limp Bizkit( ae shte vi pisha celite imena da shvanete) ne sa nikakyv metul.. po-skoro na rap malko biqt.. za HIM .. mi ima hora ,koeto slushat neo metul,koito e po-lek i im se kefqt.. az ot tam sum pochnala i ima mn qki pesni! i kvo im e na metulite... vseki si ima vkus... a za grupi emi ako imash predvid neshto po-leko ( v smisul neo ) Evanescence Korn ; Disturbed ; System of a Down ; Ill Nino... moje i Rammstein
za neshto po-dobro i zdravo Metallica ; Sodom ; Pantera .. veche vupros va vkus 8)
нито металика ни пантера са по твърди от SOAD и неможеш да твърдиш кое е по добро преди да ме питаш кое е по добро( с една дума пантера sux)
по новите групи не са по лоши ах вие промити мозъци
П.П. SOAD не са неометъл нито Disturbed

PoisoNGirL
01-20-2007, 16:57
SOAD i Disturbed sa malko po-tejki da .. no ne sum kazala,che sa neo vs izredeni grupi.. a i vseki si ima vkus..spored men starite grupi imat mn po-qki pesni :roll:
a i Metallica imat mn razlichni pesni nqkoi ot koito sa s puti po-tejki ot SOAD

xixi
01-20-2007, 17:00
SOAD i Disturbed sa malko po-tejki da .. no ne sum kazala,che sa neo vs izredeni grupi.. a i vseki si ima vkus..spored men starite grupi imat mn po-qki pesni :roll:
a i Metallica imat mn razlichni pesni nqkoi ot koito sa s puti po-tejki ot SOAD
не съм казал че съм свръхинтелегентен но това е така.
Металика рулз Аз рулз два пъти повече.
П.П. ти не рулз

BrokenInnocence
01-20-2007, 18:38
Абе момиче ( за мalkata_f става въпрос) я малко се поспри. Какво е това "не харесвам метъл ама искам да съм метълка щото ми харесва как се обличат". Какви са тея глупости? То едно момиче ако е красиво каквото и да облече си изглежда супер. Да не споменвам пък каква простотия е това да не харесваш дадена музика и да се мъчиш да я слушаш насила. Като се правиш на такава каквато не си няма да станеш по- готина в очите на другите, само смешна.

Sexy Fan
01-20-2007, 18:50
Ako se obli4a6 kato metalka,a ne slu6a6 metal-togava si poziorka.A poziorite ne gi obi4at mnogo mnogo

xixi
01-20-2007, 18:50
Абе момиче ( за мalkata_f става въпрос) я малко се поспри. Какво е това "не харесвам метъл ама искам да съм метълка щото ми харесва как се обличат". Какви са тея глупости? То едно момиче ако е красиво каквото и да облече си изглежда супер. Да не споменвам пък каква простотия е това да не харесваш дадена музика и да се мъчиш да я слушаш насила. Като се правиш на такава каквато не си няма да станеш по- готина в очите на другите, само смешна.
забога ти пишеш в розуво :shock:

ТралаЛа
01-20-2007, 22:15
Та тУка всевЪзможНи ГлупостИ наПисаНи ИМаше... Но... Мацката Дет Пишеше С РозУфу беше мНооГо Права.... И Още едНо мнение Имаше дЕто Ми Хареса - метЪл не сЕ стаВа а се"Залюлява"... Та МетЪЛКи... ХММ.. чувеК или Е Красив ИлИ не... ИлИимаш излъчване или Не... СтИла няма дА Те напраВи По раЗЛична... Още Повече че децата казаХа... МноГо чесТО РазЛичнИте са оТхвърляНи оТ общесТвоТо... а И Нужда От повече феЙкоВе няма...ПъК И То не е саМо До МузИката ... То е вЪпрос на свеТоУсещане... ЛинКИН паРК ... ОлеееЙ Те БиЛи БрУтаЛнИ... Брат мИ Е 4 клас и Ги наМира за отегчитеЛнИ... а Милия Виле ваЛО НякОЙ пЪт ше заСпя ДокаТу Го слУшаМ... МомичЕ ... не сЕ ИзлагаЙ, БъДи себе си И не сЕ МъчИ... ЩоТ ше паДнеШ Ф очите на МоогО Хора ... И ниТо ше си Готяна... НитО НиЩо... ама виж Може да оПитаШ емОкоР... поне мНооГо чалгаРИ се заРибяааТ С тва... хахахХ По леко им идва яВНо... хахаХ аМаН с Тоя СтемеЖ да Сте ГотяНи И да ви хаРесваТ сичкИТе!!! таКова полоЖение ПрОстО няМа!!!

opaopa
01-20-2007, 22:16
i az sum mn vluben :oops:

xixi
01-20-2007, 22:31
tva mnenie na gosta otgore beshe moe...traaa LB e Limp Bizkit da.. i vuobshte nito Linkin Park nito Limp Bizkit( ae shte vi pisha celite imena da shvanete) ne sa nikakyv metul.. po-skoro na rap malko biqt.. za HIM .. mi ima hora ,koeto slushat neo metul,koito e po-lek i im se kefqt.. az ot tam sum pochnala i ima mn qki pesni! i kvo im e na metulite... vseki si ima vkus... a za grupi emi ako imash predvid neshto po-leko ( v smisul neo ) Evanescence Korn ; Disturbed ; System of a Down ; Ill Nino... moje i Rammstein
za neshto po-dobro i zdravo Metallica ; Sodom ; Pantera .. veche vupros va vkus 8)
нито металика ни пантера са по твърди от SOAD и неможеш да твърдиш кое е по добро преди да ме питаш кое е по добро( с една дума пантера sux)
по новите групи не са по лоши ах вие промити мозъци
П.П. SOAD не са неометъл нито Disturbed

Ахахахахаха, тоя па. Пантера ще сравнява със SOAD.. дееба глупака. SOAD са тъп поп. Не мога да ги определя като метъл от никакъв вид! Некви облечени като рапъри... абе всички от нео-гей-шит-метъла да мрат в кофите.

Heavy Metal rules the land. 8)
SOAD не съ нео умнико ^^
и ако си ги виждал не приличат на рапърчета по нищо намери си картинчичичичица
иначе някъде погоре казах че съм свръхинтелегентен и тъй като никога не греша немога да съм глупак същевременно.
Та това което се опитвам и успявам да кажа е че ти си твърде грозен за да ме цитираш и докато не достигнеш интелектуалното ми ниво или поне не настигнеш интелектуалното ниво на червея който си отглеждам в аквариум нямаш право да ме цитираш.

pathetic
01-20-2007, 22:33
всички тъмни,мрачни,черни..за какъв стил говорехте?

..

и аз имам идеи с гробища,всъщност.

artilerista_vlad
01-20-2007, 23:00
ми виж сега не металкие са красиви, т.е. не всички, има и красиви признавам. красивото в тях е загадъчното излъчване което лъха като ги погледнеш, магията на черното и мистиката привлича момчетата, зашото ние си падаме по такива неща, а за да си готина в 99% от случайте трябва да си самата себе си, а да се правиш на нещо което не си!

xixi
01-20-2007, 23:02
ми виж сега не металкие са красиви, т.е. не всички, има и красиви признавам. красивото в тях е загадъчното излъчване което лъха като ги погледнеш, магията на черното и мистиката привлича момчетата, зашото ние си падаме по такива неща, а за да си готина в 99% от случайте трябва да си самата себе си, а да се правиш на нещо което не си!
с други думи се откажи от живота и влез в сектата ми.
Ще си сектантстваш щастливо и единственото което ще ти искам е парите ти дрехите ти и сичко което имаш.След което ще те оставя да умреш в мизеия и мъка.
Демек ша имаш един интересен живот.

BloodSoul
01-20-2007, 23:19
za6to po dqvolite metalkite sa tolkova krasivi :? ne sly6am metal ama stila im e varhoven...tolkova sa krasivi s edni dulgi kosi takiva :? trqbva li zadaljitelno i az da slu6am metal za da se obli4am kato tqh :shock: Не е задължително! Аз съм металка и нямам претенции гаджето ми да е метал непременно, определено да не е чалгар де! Е, сегашното ми гадже си е метал ;)

Violenza
01-21-2007, 07:38
za6to po dqvolite metalkite sa tolkova krasivi :? ne sly6am metal ama stila im e varhoven...tolkova sa krasivi s edni dulgi kosi takiva :? trqbva li zadaljitelno i az da slu6am metal za da se obli4am kato tqh :shock:

Като слушаме метъл, грозни ли трябва да сме?!

П.П. Брех... тука половината форум били метАлки бе... [/u]

passion_kisssss
01-21-2007, 08:26
ми виж сега не металкие са красиви, т.е. не всички, има и красиви признавам. красивото в тях е загадъчното излъчване което лъха като ги погледнеш, магията на черното и мистиката привлича момчетата, зашото ние си падаме по такива неща, а за да си готина в 99% от случайте трябва да си самата себе си, а да се правиш на нещо което не си!

туй е мнооооу верну!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :smt112

01-21-2007, 09:29
abe zapo4ni srok guns whitesnake rainbol deff leppard i tn da vii6 kak malko po malko 6te po4ne6 da haresva6 i po tejkite

perky_girl
01-21-2007, 10:20
Лелеле иде ми да се самоубия! :smt076 Какви са тези глупости?!???!!
Тцтцтц като не слушаш такъв стил въобще не се и опитвай да приличаш на тях!!!!Лелеле комплексирано момиче!!!!!!!! :smt068 Само унижаваш този стил по този начин.Като слушаш тъпата чалга се обличай като чалгарка.
Въобще не си въобразявай,че ако облечеш нещо 'по металско' ще станеш голяма работа. :smt074 Тцтцтц това са комплекси вече!!!! :twisted:

GotheL
01-21-2007, 10:38
представяте ли си много готина мацка облича се като метълка...казваш си - брех ще излезе човек от нея-...и после я виждаш да хвърля кючек с приятели...хахахахах направо ме удря в петите от смях.
не е важно как се обличаш,а къв си что си ... като човек!
http://i17.photobucket.com/albums/b79/xcheriex/ink%20clothes%20and%20models/girl_picmedium9.jpg

01-21-2007, 12:13
Искам да кажа нещо по темата.
Болят ме зъбите.

PoisoNGirL
01-21-2007, 12:28
predi beshe moderno da slushash chalga..sega vseki iska da stava metal... leleeee pone shte stanem poveche lubiteli na muzikata 8)

xixi
01-21-2007, 12:32
predi beshe moderno da slushash chalga..sega vseki iska da stava metul... leleeee pone shte stanem poveche lubiteli na muzikata 8)
е дай един пик и ша ги откажеш сичките да стават метъли

LiCk|It_OfF
01-21-2007, 12:34
То ако си си грозен/грозна музиката която слушаш и стила ти на обличане няма да те направят по красива.Обличай се както искаш и както ти отива.На мен лично ми отвиат и "чалгарси" дрехи,но се чуствам по-удобно в по изсулени панталони. :wink:

PoisoNGirL
01-21-2007, 12:42
xixi ne sum chak tolkova plasheshta.. pishi edno lichno suobshtenie i shti dam link :Pp inache si e 100puti po-udobno s pantaloni pred polichka i tokchenca :-D

Mimka_sweet
01-21-2007, 13:44
:roll: егати простото

LiloTa
01-21-2007, 19:31
vij sq..i az si sly6kam mn zdravo metal i to nai ve4e LP....ama..tva zna4i li 4e s1m Miss World? tva 4e primerno si slagam 50 tona 4eren moliv i se obli4am v 4erno..ne zna4i 4e s1m "EGATI MACKATA" :roll: ta...ako si sly6a6 4alga si se obli4ai kakto iska6...4esno da ti kaja...drehite ne mogat da te promenqt mnogo....te sa prosto drehi.....

assd
01-21-2007, 19:32
абе луд ли си, много са гнусни, една мацка захранена с планета тв от малка цена няма

кръц-клъц
01-21-2007, 19:37
ЛИНКИН ПАРК НЕ СА МЕТЪЛ!!!
Тва го знаем.Х.И.М.-също(не са метъл,а и го знаят)

Alerta
01-21-2007, 19:40
Лелеле иде ми да се самоубия! :smt076 Какви са тези глупости?!???!!
Тцтцтц като не слушаш такъв стил въобще не се и опитвай да приличаш на тях!!!!Лелеле комплексирано момиче!!!!!!!! :smt068 Само унижаваш този стил по този начин.Като слушаш тъпата чалга се обличай като чалгарка.
Въобще не си въобразявай,че ако облечеш нещо 'по металско' ще станеш голяма работа. :smt074 Тцтцтц това са комплекси вече!!!! :twisted:
Ооо, да, извинявай, всичко, което не е метъл е чалга.
Деаба мноо зле бе 0.о

PoisoNGirL
01-21-2007, 19:46
kvo q komentirate taq tema oshte.. chalgarka iska da mi stava metulka kato slusha LP.. uspeh.. :smt068

Amayo
01-22-2007, 12:28
kvo q komentirate taq tema oshte.. chalgarka iska da mi stava metulka kato slusha LP.. uspeh.. :smt068
Ми нали затва е форума да помагаме. Я най добре ти (като видна и изявена метълка) кажи какво трябва да слуша момичето за да стане и тя една истинска и неповторима метълка като теб самата?

malkata_f
01-22-2007, 12:47
emi iskam da sum metalka ama ne moga da se otkaja ot 4algata :cry:

stepbystep
01-22-2007, 13:00
:smt005 :smt005 :smt005

Boje kolko zabavni hora imalo tuk hahahahha
A OTKOGA LP SA METUL
a po temata moito momi4e slu6ai pove4ko children of bodom nightwish all shall perish evergrey behemoth norther tristania sirenia(te sa gothic ama se pak)cannibal corpse cradle of filth i tugava govori 4e si metalka :smt005

nikinkaaa
01-22-2007, 13:02
:smt005 :smt005 :smt005


A OTKOGA LP SA METUL
:smt005
Да и аз това се чудя

stepbystep
01-22-2007, 13:18
:smt005 :smt005 :smt005


A OTKOGA LP SA METUL
:smt005
Да и аз това се чудя

mi tfa e vuprosa NIKOGA NE SA BILI NQMA I DA BUDAT!!!!!vie za boga ne gledahte li gramitata chester mike shonoda pol makartni i Gei-Z pod ru4i4ka f duet...I TFA AKO MY E METUL rap pop i YJ neo metul :smt005 smme6na rauta :smt005

Violenza
01-22-2007, 14:18
vij sq..i az si sly6kam mn zdravo metal i to nai ve4e LP....ama..tva zna4i li 4e s1m Miss World? tva 4e primerno si slagam 50 tona 4eren moliv i se obli4am v 4erno..ne zna4i 4e s1m "EGATI MACKATA" :roll: ta...ako si sly6a6 4alga si se obli4ai kakto iska6...4esno da ti kaja...drehite ne mogat da te promenqt mnogo....te sa prosto drehi.....
МНОГО ЗДРАВО МЕТЪЛ?!?!?!?!?!?!
Вие ме изумявате бе!!!
Откога ЛП са МЕТЪЛ?!?!
Ах как се дразня на ей такива заблудени, които се имат за великите МЕТЪЛКИ и разбират от МЕТЪЛ!!!
Говорим за МЕТЪЛ бе хора!!! Осъзнайте се!!!
Като сложите един широк панталон и няк'ва черна блуза на ЛП и се движат със самочувствие на МЕТЪЛИ!!!
Жалки сте бе...
/Съжалявам за повторенията...и за това, че не се сдържах, но .../

bawdy talk
01-22-2007, 14:28
Не си падам по металките :roll:

01-22-2007, 16:29
Ще станеш поредната поза.

stepbystep
01-22-2007, 20:15
be to sq taka e moderno sa prai6 na takuf kufto ne si ne obvinqvaiti momi4eto tfa 4e ia kompleksi :shock: :lol: :-D

PoisoNGirL
01-22-2007, 20:23
az pone ne sum truvdqla,che sum nqkva vidna metalka..no to ne e zaduljitelno po drehite da se opredelq...no izvivqvaite ot kude da pochne za da stane metulka.... da spre chalgata primerno?!

stepbystep
01-22-2007, 21:51
ae prosty nqq da staa takava glei kolko e tupa :-D (s izvinenie)tfa e nekfo 12 godi6no lape s golemi kompleksi pa kato iska da staa metalka da prestani da plu6ti nagore nadolo kfo slu6ala i ko praila da da stiska i da lsu6a KAT TOOOOOLKOVA MNOGO ISKA eeee deba :x :evil:

HardcorE_AFA
01-23-2007, 07:29
za6to po dqvolite metalkite sa tolkova krasivi :? ne sly6am metal ama stila im e varhoven...tolkova sa krasivi s edni dulgi kosi takiva :? trqbva li zadaljitelno i az da slu6am metal za da se obli4am kato tqh :shock:estestveno 4e trqbva da slu6a6 metul za da se obli4a6 kato metulite...ako se obli4a6 kato tqh a slu6a6 drugo,ima edna duma s koqto 6te te na4i4at nari4a se POZIORKA

evil_lady_in_black
01-23-2007, 07:35
Ами може би защото метълките имат много по индивидуален стил от чалгарките :wink: а и метълките са много по умни от една смотана и тъпа чалгарка като Nadelina преполагам е доста тъпо момиче !!

01-23-2007, 09:23
aaaa iiiiii imat mnoy qki pri4eski :-D

01-23-2007, 09:25
aaaa iiiiii imat mnoy qki pri4eski :-D

Метъла и чалгата вървят ръка за ръка :-({|= :smt005

stepbystep
01-23-2007, 15:08
aaaa iiiiii imat mnoy qki pri4eski :-D

Метъла и чалгата вървят ръка за ръка :-({|= :smt005

tfa pa otde go izmisli :twisted:

xixi
01-23-2007, 15:12
Глобалното затопляне и сладоледа вървят ръка за ръка.

01-23-2007, 15:23
aaaa iiiiii imat mnoy qki pri4eski :-D

Метъла и чалгата вървят ръка за ръка :-({|= :smt005

tfa pa otde go izmisli :twisted:

ve4er kat nemoga da zaspq si mislq nekvi t1potii i taka :smt005

xixi
01-23-2007, 15:26
aaaa iiiiii imat mnoy qki pri4eski :-D

Метъла и чалгата вървят ръка за ръка :-({|= :smt005

tfa pa otde go izmisli :twisted:

ve4er kat nemoga da zaspq si mislq nekvi t1potii i taka :smt005
е добре се справяш

01-23-2007, 15:47
aaaa iiiiii imat mnoy qki pri4eski :-D

Метъла и чалгата вървят ръка за ръка :-({|= :smt005
Golqmata glupost za dnes

01-24-2007, 12:52
xaxax kur za metala we!!!

stepbystep
01-24-2007, 12:54
ne e az naistina mislq 4e metalkite sa super qki...az naprimer samo po metalki si padam :wink: sega6noto mi gadje e metalka i sa ynikalno sexy po dobre otkolkoto nekva proskybana 4algarka :-D

~Devil_Woman~
01-24-2007, 17:20
nie, metalkite, i metalistite kato cialo, sme vis6i sashtestva. tupite metali se proiat na 1/7 ot prustite na liavata mi raka, a tupite chalgari ne mogat da se prebroiat, ovsen ako ne prebroish obshtia broi na chalgaraite v sveta. Nema takova neshto kato chalgar s mozachni kletki v glavata si.

01-24-2007, 20:15
Да, стила им на обличане е много хубав наистина.Едни такива хубави рокли....Но не всички ходят така, защото не могат да си позволят.
zavisi dali govori za gothic metulite, poprincip te prosto se obli4at taka zaradi klipovete koito snimat...no hora zapomnete Evanescence NE SA gothic metul!!!!

shalis
01-24-2007, 20:39
znam 4e ne stavam :cry: :cry: :cry: :cry: prosto muzikata ne mi ponasq yjas govora kato nqkva poziorka ama e taka gotin e stila :cry: :cry: Kakvi grupi trqbva da slu6am daite mi savet pls
Manowar, nirvana, Godsmack, Alice Cooper, Marilyn Manson, Pantera, Speltura....ima o6te mnooogo qki, Nightwish i Godsmack na men sa mi lubimci :) iii 6te prepory4am nqkoi dr
Nightwish - sleeping sun i Nemo
GODSMACK - Voodoo, Serenity, Moon baby....Tva e adskata muzika
A ina4e po temata - ne zavisi ot stila, koito slu6a6 dali 6te si hubav.Nqma6 li si hubavi 4erti - vyn6ni i vuytre6ni, kakavto i stil da slu6a6 ako ne prili4a6 na ni6to nqma da zaprili4a6 :)

aaaaaaaa123
01-24-2007, 20:43
Не всички металки са красиви.Може би стила на обличане и т.т. те бъркат.Не мисля,че музиката която слуша човек влияе в/у това дали е грозен или красив... :roll:

shalis
01-24-2007, 20:48
aa i zabravih da dopulnq...Ne na 4algata!

pathetic
01-24-2007, 20:51
Хората са толкова твърде красиви и грозни.

01-24-2007, 21:06
Да, стила им на обличане е много хубав наистина.Едни такива хубави рокли....Но не всички ходят така, защото не могат да си позволят.
zavisi dali govori za gothic metulite, poprincip te prosto se obli4at taka zaradi klipovete koito snimat...no hora zapomnete Evanescence NE SA gothic metul!!!!

evanescene prosto sa tvurde komersialni spored men...ohhh i milata amy lee katy zakrqka i 6te zaspa o6te malko :-D tristania-angina ili evenfall tfa sa pesnite kato stava duma za gothic :wink:

01-24-2007, 21:08
Да, стила им на обличане е много хубав наистина.Едни такива хубави рокли....Но не всички ходят така, защото не могат да си позволят.
zavisi dali govori za gothic metulite, poprincip te prosto se obli4at taka zaradi klipovete koito snimat...no hora zapomnete Evanescence NE SA gothic metul!!!!

tezi sam gi 4uvala ama ne6to se zatrydnqvam s proiznasqneto Еванесценсе li se kazva :oops: :?

Destroyfashion
01-24-2007, 21:28
abe slua6am metal ot 6 godini i dosq sas hubava metalka ne sam se zapoznal :evil:

Joey Tempest
01-24-2007, 21:32
abe slua6am metal ot 6 godini i dosq sas hubava metalka ne sam se zapoznal :evil:
Ебаваш се нещо. Ми дай да те запознаеме с някоя хубава, поне да не се оплакваш.

pathetic
01-24-2007, 21:33
Според мен е на 13.

И слуша слипКнот.
(не,това вече не е от пророческата ми дарба)

Destroyfashion
01-24-2007, 21:34
aide 4akam :-D

ei shalis Nirvana ne e metal a grun4

bUrN In LoVe
01-25-2007, 09:08
Мойту мнение е че ако искаш да се обличаш кат метълка-обличай се тъй... кат не ти харесва метъла-не го слушай... мен лично мноу ме кефят emo-тата... въъ направо беэ думи остаам.Ходя като тях...но не се държа нат тях.Мноу съм эарибена! :-D както и да е.Бъди кфато искаш да си,не мога да ти каа нфа да си...обличай се кат тях...ходи кат тях ако искаш слушай метъл,ако искаш не :)

linkin_park_fenka
01-25-2007, 09:14
vij sq..i az si sly6kam mn zdravo metal i to nai ve4e LP....ama..tva zna4i li 4e s1m Miss World? tva 4e primerno si slagam 50 tona 4eren moliv i se obli4am v 4erno..ne zna4i 4e s1m "EGATI MACKATA" :roll: ta...ako si sly6a6 4alga si se obli4ai kakto iska6...4esno da ti kaja...drehite ne mogat da te promenqt mnogo....te sa prosto drehi.....
МНОГО ЗДРАВО МЕТЪЛ?!?!?!?!?!?!
Вие ме изумявате бе!!!
Откога ЛП са МЕТЪЛ?!?!
Ах как се дразня на ей такива заблудени, които се имат за великите МЕТЪЛКИ и разбират от МЕТЪЛ!!!
Говорим за МЕТЪЛ бе хора!!! Осъзнайте се!!!
Като сложите един широк панталон и няк'ва черна блуза на ЛП и се движат със самочувствие на МЕТЪЛИ!!!
Жалки сте бе...
/Съжалявам за повторенията...и за това, че не се сдържах, но .../

=D> =D> =D>

Psihi4no_bolen
01-25-2007, 09:31
zamirisa na smyrt :twisted:

muhlqsal_4orap
01-25-2007, 10:59
zamirisa na smyrt :twisted:
що, пръдна ли?

Psihi4no_bolen
01-25-2007, 11:14
zamirisa na smyrt :twisted:
що, пръдна ли?

Mi ne saseda ubi 1 ku44e ....

CrIsTiaNo_
01-25-2007, 13:02
ne !

CrIsTiaNo_
01-25-2007, 13:03
ne !

CrIsTiaNo_
01-25-2007, 13:04
ne ! :wink:

RAWRRR
01-26-2007, 00:10
znam 4e ne stavam :cry: :cry: :cry: :cry: prosto muzikata ne mi ponasq yjas govora kato nqkva poziorka ama e taka gotin e stila :cry: :cry: Kakvi grupi trqbva da slu6am daite mi savet pls
Manowar, nirvana, Godsmack, Alice Cooper, Marilyn Manson, Pantera, Speltura....ima o6te mnooogo qki, Nightwish i Godsmack na men sa mi lubimci :) iii 6te prepory4am nqkoi dr
Nightwish - sleeping sun i Nemo
GODSMACK - Voodoo, Serenity, Moon baby....Tva e adskata muzika
A ina4e po temata - ne zavisi ot stila, koito slu6a6 dali 6te si hubav.Nqma6 li si hubavi 4erti - vyn6ni i vuytre6ni, kakavto i stil da slu6a6 ako ne prili4a6 na ni6to nqma da zaprili4a6 :)

Nightwish метъл..ахахах..тези са най-голямите.......метъли след Дринкин Парк..оопс,простете Линкин парк. :oops: :oops: :oops:

Nirvana..и те са върли метъли ;-)
Не разбрах кои са Speltura :lol: :lol: :lol: ?

Иначе метълките са толкова отвратителни за чалгарите,колкото и чалгарите за метълите.Поне съм спокойна,че някой загорял фешън няма да дойде да ме сваля. :-D :-D :-D

smeshiii
01-26-2007, 01:10
мииии повечето са хейтарки
тка че мн рядко се случва да си харесат
някой който да не е ф техен стил
ма що пък не проаш тка ш разбереш :-D

marche
01-26-2007, 11:01
spored moom4etata ot klasa sum metulka :shock: pitam gi za6to mislete taka,za6toto ot klasa momi4etata sum nqkak si po razli4na(da,6toto sum po gotina)i zardi kecovete,4estno dosta momi4etata nosqt kecove i ne sa metulki,nz za6to si mislqt 4e sum metulka,a i ne slu6am metul,moje bi imam 2 pantalona koito sa malko po 6iroki,a te si pravqt izvodi 4e sum metulka :evil:

marche
01-26-2007, 11:02
spored moom4etata ot klasa sum metulka :shock: pitam gi za6to mislete taka,za6toto ot klasa momi4etata sum nqkak si po razli4na(da,6toto sum po gotina)i zardi kecovete,4estno dosta momi4etata nosqt kecove i ne sa metulki,nz za6to si mislqt 4e sum metulka,a i ne slu6am metul,moje bi imam 2 pantalona koito sa malko po 6iroki,a te si pravqt izvodi 4e sum metulka :evil:
no nqmam ni6to protiv tqh,daje bih kazala 4e sa mn pe4eni

01-26-2007, 12:33
Мойту мнение е че ако искаш да се обличаш кат метълка-обличай се тъй... кат не ти харесва метъла-не го слушай... мен лично мноу ме кефят emo-тата... въъ направо беэ думи остаам.Ходя като тях...но не се държа нат тях.Мноу съм эарибена! :-D както и да е.Бъди кфато искаш да си,не мога да ти каа нфа да си...обличай се кат тях...ходи кат тях ако искаш слушай метъл,ако искаш не :)

PoziorkAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAaaaa aaaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :smt005 :smt005 kak 6e nosi6 ne6ty ili 6te pozdrajava6 na nqkav stil bez da znae6 kuf e prosto ei taka se pokaje6 :smt005 tipi4no po 4algarsi lele mn zabavno :smt005

02-01-2007, 21:01
Oooooooooo Boje !!!!!!!!!!!!!! Aman ot poziori !!! I da po4ne6 da se pravi6 na metalka nqma da se vnedri6 nikoga v takava kompaniq za6toto poziorite si li4ite ot dale4e a "nie metalite" leko ne vi ponasqme
mersi za fnimanieto

Amayo
02-01-2007, 21:07
Oooooooooo Boje !!!!!!!!!!!!!! Aman ot poziori !!! I da po4ne6 da se pravi6 na metalka nqma da se vnedri6 nikoga v takava kompaniq za6toto poziorite si li4ite ot dale4e a "nie metalite" leko ne vi ponasqme
mersi za fnimanieto
Ъъъ "вие металите" що неее "си го нач-укате" :lol: :-D 8)

GLeZoRanA
02-01-2007, 21:18
Oooooooooo Boje !!!!!!!!!!!!!! Aman ot poziori !!! I da po4ne6 da se pravi6 na metalka nqma da se vnedri6 nikoga v takava kompaniq za6toto poziorite si li4ite ot dale4e a "nie metalite" leko ne vi ponasqme
mersi za fnimanieto
Ъъъ "вие металите" що неее "си го нач-укате" :lol: :-D 8) Е така нарочно ! :-$

Amayo
02-01-2007, 21:21
Oooooooooo Boje !!!!!!!!!!!!!! Aman ot poziori !!! I da po4ne6 da se pravi6 na metalka nqma da se vnedri6 nikoga v takava kompaniq za6toto poziorite si li4ite ot dale4e a "nie metalite" leko ne vi ponasqme
mersi za fnimanieto
Ъъъ "вие металите" що неее "си го нач-укате" :lol: :-D 8) Е така нарочно ! :-$
Охоо вътрешно преателство тъй ли? :twisted:

bboy_bunker
02-01-2007, 21:23
[-X

GLeZoRanA
02-01-2007, 21:29
Oooooooooo Boje !!!!!!!!!!!!!! Aman ot poziori !!! I da po4ne6 da se pravi6 na metalka nqma da se vnedri6 nikoga v takava kompaniq za6toto poziorite si li4ite ot dale4e a "nie metalite" leko ne vi ponasqme
mersi za fnimanieto
Ъъъ "вие металите" що неее "си го нач-укате" :lol: :-D 8) Е така нарочно ! :-$
Охоо вътрешно преателство тъй ли? :twisted: Нека така да го наречем

Amayo
02-01-2007, 21:34
Oooooooooo Boje !!!!!!!!!!!!!! Aman ot poziori !!! I da po4ne6 da se pravi6 na metalka nqma da se vnedri6 nikoga v takava kompaniq za6toto poziorite si li4ite ot dale4e a "nie metalite" leko ne vi ponasqme
mersi za fnimanieto
Ъъъ "вие металите" що неее "си го нач-укате" :lol: :-D 8) Е така нарочно ! :-$
Охоо вътрешно преателство тъй ли? :twisted: Нека така да го наречем
Тц тц провал такъв =D> . Как ше ми слушаш метъл, не съм ли те учил 8) ?

GLeZoRanA
02-01-2007, 21:37
Как ме нарече??? Ти не трябваше ли вече да спиш а ? [-X

Amayo
02-01-2007, 21:40
Мама неще да ме завие :( . Иначе чу ме - как ше се почувстваш ако кажа на форумците как ме караш да те водя на чалготека гюбек денс :lol: ?

GLeZoRanA
02-01-2007, 21:44
Мама неще да ме завие :( . Иначе чу ме - как ше се почувстваш ако кажа на форумците как ме караш да те водя на чалготека гюбек денс :lol: ? Похвалила съм се спокойно , не бери грижи за тва :) .. Утре само ако ми измрънкаш , че ти се спи.. леле :evil:

Amayo
02-01-2007, 21:55
Ми спи ми се ко да прайм. Ма как да си легнем кат са некви луди мацки са ми навлязли в чата :shock: .

GLeZoRanA
02-01-2007, 21:58
Ми спи ми се ко да прайм. Ма как да си легнем кат са некви луди мацки са ми навлязли в чата :shock: . Start menu -> turn off computer -> Turn off ,ето как . Ми като ми лягааш в 2-3 как няма ти се спи!??!

02-19-2007, 21:42
Slu6ai sq malkata az samata predi godina slu6ah MN TAPATA 4ALGA sled tva se otkazah da q slu6am i kam tri meseca po kasno otivam v edna fr koqto mi piska pesen na SOAD i az ei taka bez da podoziram s vremeto se vliubih v taq muzika . Slu6ala sam i neo metal grupi kato Evanescence i
\System of down i vse o6te si gi slu6am i vapreki tva nikade ne pretendiram 4e sam metalka nito se nosq kato tqh 6toto na mne ne mi hodqt po 6iroki drehi. Ta misalta mi be6e druga slu6ai tva koeto ti dostavq udovolstvie haresva ti i te izpalva ne e tolkova vajno dr da znqt kakav stil slu6a6 vajnoto e da obi4a6 svoqta muzika

LP ne e metal deba
02-19-2007, 23:04
Be ne moje taka, az li4no ako ne slushash metul i se obli4ash kato metulka she te hranq qko, to tfa tree si go useshtash otvutre, shot kfi gluposti govorite za tupite LP, tfa ne e metul i s nego ne se po4va, az po4nah s Nailbomb, Sepultura, Soulfly, Coal Chamber, Mudvaine, Pantera(btw te ne sa heavy a sa trash i sa edni ot nai-velikite v stila), Machine Head, Ektomorf i oshte neshta i do sa si gi slusham.
Metula ima tolkova podstilove, ako iskash da po4nesh ot po-leko po4ni ot nqkakav melodic ili i az nz kfo, az leka jica ne slusham.
Po4ni s Nightwish( i ne ne sa gothic, i H.I.M.(H.I.V.) ne e gothic).
Po4ni ako iskash i s Cradle of Filth ili Napalm Death, ama ako ne te kefi ili po-losho te drazni, nqma da stane ot tebe nishto. Poznavam cifrata 14 godishni devoiki det iskat da sa razli4ni i staat meulki i slushat H.I.M. i pozirat, ili nekfi emocore laina. Tfa 4e na meshkata ti ima oblika na pra4i4oto na Max Cavalera ne e dokazatelsfo 4e znaesh koi e.
S.O.A.D. imat qki pesni ama ne mi haresvat li4no, vij Hatebreed (tfa e 4ist hardcore za neprosvetenite)e druga bira, savsem druga.
I ne samo metulkite sa krasivi, ima mnogo razli4ni no naistina mnogo krasivi momi4eto, e vernno 4e she predpo4eta da hodq s metulka otkolkoto s nqkfa kifla ili rapperka ili nekfa rave i techno fenka.
I nikoi ne e kazal 4e metulkite sa sushtite kat mom4etata, emi da be mom4etata hodime s kubinki i ostanaloto e do stila, ama metulkite nikoi ne gi kara da sa mrusni, nemiti, neprani, s skusani drehi i t.n. za da sa metulki.
Nau4ete se 4e muzikata ne e na4in na obli4ane, a na razbirane i na 4uvstafane. Az hoda s kamuflaji i kubinki i teniski v/u switcher-a, i ne sum metul shot tfa e shiroko ponqtie, az sum tribal. A v toq forum ima trima ili 4etirima 4oveka, koito naistina razbirat za ko ide re4, moje i pove4e da sa, propusnatite da ne se obijdat.
Tai 4e si se obli4ai kakto iskash, ama ne pozirai i pomni 4e ne drehite te praat hubava.
Shot ako si oble4esh nqkfa super kusa pola i nekfa bluzka det ti pokazva prelestite naqve, az she si kaja : "E*ati pi**ata , kak she q 4u**m"
A ako vidq estestfeno krasivo momi4e she si kaja " E tova e hubava macka".
Ako si grozna i nai-metulskite drehi nema te spasqt.

`Death`Whore`
02-20-2007, 07:58
Hhahhahha, определено очаквах друго, преди да отворя темата...прочетох само 1-вото мнение и съм 100% сигурна, че по всичките страници са бълвани обиди. Все едно. Благодаря на автора, на мен много ми се радват с дългата коса. :lol:

LO6IQ
02-20-2007, 08:17
Металка .. представям си я с фанелка на линкин парк , кецове на Озирис , черни със зелено .. с черни дънки с много джобове по тях , обеци на езика и устната , черна дълга коса , спусната по раменете , малки ръкавички без пръсти .. и това е . Горе доло ме кефи стила им . :-D

gerinceto
02-20-2007, 08:22
za6to po dqvolite metalkite sa tolkova krasivi :? ne sly6am metal ama stila im e varhoven...tolkova sa krasivi s edni dulgi kosi takiva :? trqbva li zadaljitelno i az da slu6am metal za da se obli4am kato tqh :shock:

Abe... spored men tva sa gluposti! Metalkite bili mnogo krasivi! Vqrno ima hubavi momi4eta ama... 4ak pak tolkova!!! :shock:

ThePainIsReaL
02-20-2007, 08:48
Ти си бати и маркуча ...

Джон Сняг
02-20-2007, 10:24
za6to po dqvolite metalkite sa tolkova krasivi :? ne sly6am metal ama stila im e varhoven...tolkova sa krasivi s edni dulgi kosi takiva :? trqbva li zadaljitelno i az da slu6am metal za da se obli4am kato tqh :shock: ако не слушаш метал и се обличаш като металка си печелиш прозвищетп "ПОЗИОРКА"...Ако деиствително ти харесва стила пробваи да слушаш нещо по леко ако не можеш по тежък метъл.Примерно Линкин Парк , Бизкит или Аврил въпреки че доста от хората точно тия имена ги презират шот били позиори...но като за начало е ок ;-)

Джон Сняг
02-20-2007, 10:25
А и бтв преди да са ми казали че и аз съм позиор заради съвета да знаете че слушам хардкор пънк ъ металкор :mrgreen: :smt005

XNRG
02-20-2007, 10:27
ne me privli4at mnogo no zavisi i ot momi4eto ima i gotini no pove4eto ne me kefqt s nqkvi drehi metalski a be mrazq metalite! tapi sa!
ni6to li4no ! vseki si ima vkus!
пич няя да се караме ма не съм съгласен :-D лично съм метъл и да ти кажа металките са много печени и готини ... та тфа за красотата : ХАьхаьхаьхаьхаьхьХЬАхАЬхА ьхАЬ дрехите не ги правят готини а характера и държанието им ;)

XNRG
02-20-2007, 10:46
А и бтв преди да са ми казали че и аз съм позиор заради съвета да знаете че слушам хардкор пънк ъ металкор :mrgreen: :smt005
само така де и аз така ... :)

Ice_Queen
02-20-2007, 11:53
Както те кефи така ходи!

точно!!!!! никой на никой не плаща данък обществено мнение!който искам оже да си ходи смъкнат а да слуша метал или нещо такова.тва си е личен избор!!!!!!! [-X

`Death`Whore`
02-20-2007, 11:57
Всъщност мен наистина ме възбужда :oops:

Ice_Queen
02-20-2007, 11:58
Всъщност мен наистина ме възбужда :oops:

не си само ти 8) ,..ама аз и на техното нещо ти ри ри ра.. :oops: :roll:

misli pozitivno
02-20-2007, 12:02
Слагаш една тениска на линкин парк , една шапка на лимб бискит.
Кецове , и обеци на носа и на езика . Метълка и половина. :-Dхахахахахахахххххахахаха ахахахаахахахахахаххххха ахахахахахахаахахахахаха ххххахахахахахахахаахаха ахахахххххахахахахахахах ахахахахахахххххахахахах хахаха :D :D :D :D :D :D :D :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Digital
02-25-2007, 12:19
Абе метала възбуждал. Глупости... Метълките може да са красиви, обаче аз метълка за гадже няма да си хвана... бляк, гнус ме е. Като се почне с "обичааам кръъъвв" и "любимия ми цвят е чернооо блеееек" също може и "любимото ми цвете е роза, юбимия ми цвят червен, обичам да ме бодът с игли някой път и сама се будъ...." хахаха, пфу...
И лятото кво с прилеп ли да ходя ? Не мерси.

{Sweety_f}
02-25-2007, 12:22
според мен няма значение каква музика слушаш и как се обличаш....в крайна сметка ще се обличаш както ти искаш:)

Valar
02-25-2007, 13:07
Абе метала възбуждал. Глупости... Метълките може да са красиви, обаче аз метълка за гадже няма да си хвана... бляк, гнус ме е. Като се почне с "обичааам кръъъвв" и "любимия ми цвят е чернооо блеееек" също може и "любимото ми цвете е роза, юбимия ми цвят червен, обичам да ме бодът с игли някой път и сама се будъ...." хахаха, пфу...
И лятото кво с прилеп ли да ходя ? Не мерси.
OMG Ти мъж ли си или какво!? :?
По темата хресвам им стила на обличане и като цяло са много сладки! :D

02-25-2007, 13:16
e dobre ama kvi sa tiq rokli det gi nosqt metylkite ima li gi v rock 6opa v pld :roll: i kolko g/d struvat i ako ne nosi6 takava roklq ne moje li edna bluza da si zeme6 primeno :?:

Muse_of_Madness
02-25-2007, 13:19
Вижте това:http://vasil.ludost.net/blog/index.php?p=698

`Death`Whore`
02-25-2007, 15:24
Абе метала възбуждал. Глупости... Метълките може да са красиви, обаче аз метълка за гадже няма да си хвана... бляк, гнус ме е. Като се почне с "обичааам кръъъвв" и "любимия ми цвят е чернооо блеееек" също може и "любимото ми цвете е роза, юбимия ми цвят червен, обичам да ме бодът с игли някой път и сама се будъ...." хахаха, пфу...
И лятото кво с прилеп ли да ходя ? Не мерси.
Това не са метъли.

zubi
02-26-2007, 11:54
метълките са върха :-) незнам що ама са хубави :smt007 Може би защото са различни .. пък различното грабва окото ... пък и сърцето :-D :-D :-D

lover4e-f
02-26-2007, 12:20
Mili4ka rabotata e tam 4e metalite s oblekloto si iskat da pokajat kakvo im e otvatre a ne da se kefqt i na vikat na vseki sre6tnat "vij kolko mi otiva 4erno" az bqh zdravo zariben metal no sega nasmogvam da slu6am vsi4ko (bez 4algii bez nqkoi da se obidi) i sega obi4am da si hodq v 4erni4ko i da nosq razni ki4ilca no obici na stranni mesta i pove4e ot kolkoto trqbva nqmam
:!: 8)

`Death`Whore`
02-26-2007, 17:11
Аз пък като метълка ще ти кажа, че да се обличаш заради разни идеалистични възгледи или защото "се чувстваш така" е позьорщина и е супер глупаво. Нещата идват отвътре, не мислиш: "Мрачен съм и затова ще нося черно", да не говорим за разни сатанизми и тем подобни. Да не говорим, че само момичетата метълки ходят "в черно" и всъщност черните дрехи не правят вида метълски.

malkata_f
03-02-2007, 00:22
emi ne ama az prosto iskam da se otli4avam ama ne vqrvam nqkoi vunka da me spre i da mi kaje sega izbroi si4kite pesni na teq ot teniskata ti :x sega si kupih na lincin park :D

Charlotte_the_Harlot
03-02-2007, 04:02
Всъщност, металките не се обличат добре. Изключения правят готик, блек и HIM-фенките. Черна тениска с щампа, черни дънки и кубинки - е ако някой каже, че това е красиво, аз съм трамвай.

CrazyWitch
03-02-2007, 06:06
Бе по-добре си се носи така както го чувстваш, както написаха преди мен. Искаш да носиш черно - носи черно. Искаш да носиш розово - носи розово.
Аз например съм някаква музикална курва. Един ден ще ми се слуша кючек, ще си пусна кючек. Друг ден БГ Поп, ще си пусна Бг Поп.
Инак се обличам като пънкарка и не защото знам какво е това и не защото някой от селото ми се облича тъй, а защото така ми е свободно и ДОБРЕ. От скоро взех да слагам поли и токчета, защото в момента така искам да се нося. Всичко май идва до : "Удобно ми е с тия дрехи, харесвам се с тях, възприемам се с тях, това съм АЗ."
Ти си реши дали, ще се чувстваш добре в "метълски" дрехи..
Ако черен широк панталон с черно кожено поло ви изглежда метълско това, ще рече, че днеска съм се издокарала като метълка. Тъпо определение.
Всеки се носи така както му идва на душа.. Не бих си взела нещо само защото е модерно и някой друг, ще му се накефи повече отколкото аз когато съм в него нещУ.
Айде. Късмет!

xixi
03-02-2007, 16:31
Всъщност, металките не се обличат добре. Изключения правят готик, блек и HIM-фенките. Черна тениска с щампа, черни дънки и кубинки - е ако някой каже, че това е красиво, аз съм трамвай.
Ти си трамвай.
Иначе метълките може и да са готини,но аз съм по-готин.
И да кажа вие сте идиоти.HIM не са никъв метъл ю морънс.
Ето и причините това да е така
1ва причина аз казах така
2ра и 3та причина ти каза обратното а ти си превозно средство.
И още нещо,никой няма право да казва какво е хубаво освен мен.Защо ли?Ако не си разбрал си идиот.

Charlotte_the_Harlot
03-05-2007, 21:50
Абе ти да не си от един друг форум?

xixi
03-05-2007, 21:59
Абе ти да не си от форума на НПМГ?
кФо о.О

Charlotte_the_Harlot
03-05-2007, 22:38
Като вас втори няма. :-D Трети също!
А где е Гетото?

Charlotte_the_Harlot
03-05-2007, 22:45
Припомняте ми красивите дни на форума, хлип, когато Гетото си складираше очните ябълки в едни просторни кашони, а другите от даскалото го обсаждаха с надежда да се докопат до безценните му, а Pti4i grip обясняваше как му залепват дънките за пейката от студ. :-D

Charlotte_the_Harlot
03-05-2007, 22:55
И простотиите не са като едно време, нали вече са "умни теми"... И простаците не сме същите. :? И форума като че ли се изчерпи, и фафлата я няма. :(

03-05-2007, 22:56
Реформи реформи...

Ех остарехме и ние, а зайци за заяждане няма...

Charlotte_the_Harlot
03-05-2007, 23:04
Аз съм заек, ама в уни. :wink:

Charlotte_the_Harlot
03-05-2007, 23:09
А не болест по добитъка? :-D
Ок, стоп кеч, реклама!
Аз ще си лягам, че утре съм рано.