PDA

View Full Version : работа



01-19-2007, 18:00
здравейте аз съм на 17 години и до сега не сам работила нищо
оба4е за лятото майка ми я уредиха на морето - Равда и от там тя уреди мен за сервитьорка разбирате 4е съм притеснена защото нямам никав опит и съм малко срамежлива и притеснителна а атносно килограмите е горе долу добре няколко седм диета и си4ко ще е 6
но просто н3 как да преодолея тоя срам има и друго там ще идват хора и от други държави кой са най- 4есто използваните думи които трява да знам на 4ужди езици за да съм сервитьорка

Me4oOoOo
01-19-2007, 18:08
Споко момиче и аз съм като тебе и аз съм на 17 т'ва лято бачках на едно бързо хранене в Приморско ( от кадето съм и аз ) и аз съм така срамежлив като тебе и така.Бях оверкелнер там отсервира6 масите на хората като станат и след т'ва ги забърсва6 и така.Просто трябва да си мисли6 "ае ко да се срамувам е може да ме гледат всички да ми се смеят ама накрая аз 6те си взема пари и то пари които съм изкарал/а със собствения си труд ) аз така си правих кефа там.Апак и при мене работата бе от 8 4аса сутринта и се прибирах чак в 1 вечерта и имам 7 4аса сън и пак на работа значи смятаи ко ми е било на мене.И накрая си взех парите и ддз ко стана духнаха за 2-3 дена :P хахахах.За това споко просто си мисли това което ти казах и няма да има6 никви проблеми просто нетрябва да ти пука какво 6те си мислят другите за тебе като те видят и дали 6те ти се смеят.Това е моя съвет а колкото до думите там немога да ти помогна аз Български едвам владея :P камоли други езици :) . Надявам се да ти помогна но все пак нека да видим и другите какво 6те кажат

01-19-2007, 18:11
mersi za saveta :wink:

Me4oOoOo
01-19-2007, 18:14
Намери ме в SKYPE ако има6 на ( nikolai1233796 ) и 6те ти кажа някои други не6та понеже тука не ми се пи6е много много :) но това е само ако иска6 де.И ако случаино ре6и6 ми напи6и че си ти от форума :)