PDA

View Full Version : прочетиииии го де



01-19-2007, 19:07
значи имМам проблем :!: Имам някакви бели точици по срамните устни,а съм девствена.Може ли някои да ми каже дали са гъбички или е възпаление :oops: И може ли да отида на гинеколог без родител,на 15 съм :!: :!: :!:

deidiy
01-19-2007, 19:38
не гинеколога ще те заколя че си без родител :lol: естествено че може да отидеш доколкото съм чувала тези бели пътчици/точици са събиране на мастен секрет защото си в пубертета и масните желези работят по-усърдно или нещо такова е все пак аз не съм лекар по-добре отиди на гинеколог :roll:

LO6IQ
01-19-2007, 19:42
не гинеколога ще те заколя че си без родител :lol: естествено че може да отидеш доколкото съм чувала тези бели пътчици/точици са събиране на мастен секрет защото си в пубертета и масните желези работят по-усърдно или нещо такова е все пак аз не съм лекар по-добре отиди на гинеколог :roll:
Лекар... отиди на лекар. :D

01-19-2007, 20:08
Ела да проверя и щи кажа!Или прати снимка!Завършил съм специалност гинеколог!

Me4oOoOo
01-19-2007, 20:25
deidiy написа:
не гинеколога ще те заколя че си без родител естествено че може да отидеш доколкото съм чувала тези бели пътчици/точици са събиране на мастен секрет защото си в пубертета и масните желези работят по-усърдно или нещо такова е все пак аз не съм лекар по-добре отиди на гинеколог

Бягай на лекар за всеки случаи :)

BloodSoul
01-19-2007, 21:18
Може да са много неща. Примерно при ориниране, срамните устни се докосват от орината и така, ако ти има нещо на нея се получават такива белички на срамните устни. Това би се получило да много фактори от тип висока кръвна захар, камъни в бъбреците или такива неща замърсяващи орината. Може да са гъбички от замърсяване. А това за пубертета за пръв път го чувам, по срамните устни пубертетски пъпки... Е, все пак не се плаши от тези мой твърдения, върви на лекар да те прегледа! Така на приказки не може да се определи диагноза!

01-20-2007, 09:50
а забравих да кажа че имам и бяло течение :oops: така че може ли да са гъбички ???

01-20-2007, 09:57
sarbi li te ?

01-20-2007, 09:58
от кура ти
ot kura ti

lo6a_karma
01-20-2007, 17:30
не гинеколога ще те заколя че си без родител :lol: естествено че може да отидеш доколкото съм чувала тези бели пътчици/точици са събиране на мастен секрет защото си в пубертета и масните желези работят по-усърдно или нещо такова :roll:

TreeHill
01-20-2007, 18:54
не гинеколога ще те заколя че си без родител :lol: естествено че може да отидеш доколкото съм чувала тези бели пътчици/точици са събиране на мастен секрет защото си в пубертета и масните желези работят по-усърдно или нещо такова е все пак аз не съм лекар по-добре отиди на гинеколог :roll:
Лекар... отиди на лекар. :D

tequila
01-20-2007, 21:29
Ела да проверя и щи кажа!Или прати снимка!Завършил съм специалност гинеколог!
:lol: да бе, а аз психология... :lol: и експертното ми мнение е , че ти страдаш от тежък комплекс за малоценност :lol: :lol: :lol:

NiKOLAN
01-20-2007, 22:03
Ела да проверя и щи кажа!Или прати снимка!Завършил съм специалност гинеколог!
:lol: да бе, а аз психология... :lol: и експертното ми мнение е , че ти страдаш от тежък комплекс за малоценност :lol: :lol: :lol:а аз съм завършил биология и моето заключение е че страда от закърненяване на хипофизата в ранна детска възраст или инае казано кретенизъм