PDA

View Full Version : Prekaleno mnogo se izpotqvam:(



JiJy
01-19-2007, 19:21
Zdraveite- imam tozi golqm problem ot krai vreme...izpotqvam se,dori kogato ne e tolkova toplo:( Izpolzvala sum vsqkakvi Roll oni , i sqkvi prodykti protiv izpotqvane,no pochti ne pomagat.Bixte li me posavetvali neshto

spi_mi_sa_yee
01-19-2007, 19:24
mi kupi sa po 4esto we :-D

01-19-2007, 19:25
Kade se poti6 - pod mi6nici? 6otto moje grub i dr.Maha6 li si kosmite,po-pulna li si?

yes
01-19-2007, 19:27
Има козметични продукти, които спират изпотяването с 1-2 мазания за седмица-две. Разбира се не са особено полезни, защото така не се извърлят вредните вещества от организма, но може да помогне в твоя случай.

yes
01-19-2007, 19:35
Виж сайта на БИОТРЕЙД - МЕДИЦИНСКА КОЗМЕТИКА

Изпотяване и неприятна миризма
Много клинични и лабораторни проучвания, насочени към борбата с хиперхидрозата / прекомерното изпотяване/, доказват, че металните соли - най-вече алуминиев трихлорид, в подходящи комбинации с други съставки и оптимална концентрация, остават средството на избор при това състояние. Действието им се състои в бавната неутрализация на алуминиевата сол от потта, като по този начин се образува алуминиев хидроксиден гел, който запушва канала на потната жлеза в епидермиса. Оптималната концентрация на алуминиев хлорид в продуктите от серията ОДОРЕКС осигурява продължителен ефект от около 10-14 дни при еднократно напръскване.

(paste от там) :!:

yes
01-19-2007, 19:36
Одорекс део

ОДОРЕКС ДЕО е предназначен за блокиране на изпотяването на дланите и подмишниците за срок от 10-14 дни при пациенти с палмарна /на дланите/ и аксиларна /на подмишниците/ хиперхидроза /прекомерно изпотяване/. Изразеното антиперспирантно действие на алуминиевия хлорид е умело съчетано с широкоспектърния антибактериален и антимикотичен ефект на метенамина и омекотяващото въздействие на глицерина, което гарантира бърз и траен контрол на хиперхидрозата и свързаните с нея усложнения.

СЪВЕТ: Три вечери поред напръсквайте измитите длани или подмишници с Одорекс Део, а на сутринта ги изплакнете с вода. Това е достатъчно за следващите две седмици, за които изпотяването ще спре. Не е необходимо да използвате продукта по-често от препоръчаното. Ако усетите, че отново започва изпотяване, напръскайте се еднократно и се наслаждавайте на следващите 10-14 дни!

Важно е да знаете, че не трябва да употребявате Одорекс Део ако имате наранявания по кожата или имате свръхчуствителност към алуминиевите соли!

friendly_girl
01-22-2007, 10:01
Много познато !!! Отиди на личния лекар! Аз така направих и ми предписа някакви хапченца. Но спрях да ги пия щото на мен ми ставаше малко лошо от тях, но по малко се изпотявам сега

01-22-2007, 13:16
i az imam toq gaden problem s izpotqvaneto :oops: ami az si kupix speri na odoreks,ama 4ak kato se pribrax u nas razbrax 4e sam si kupila Odoreks Foot :( :oops: ta zna4i iskam da popitam toq koito e za kraka moje li da se izpolzva i za pod mi6nicite?zvu4i malko tapo,ama sled kato pomaga za predotvratqvane na izpotqvaneto na krakata,za6to da ne pomaga i za mi6micite? :roll: pls nekoi da mi otogvori pls

bulgarche
01-22-2007, 14:50
Денем седиш да те духа клизматичето, и си излизаш вечер по хладното :D

koalka
01-22-2007, 17:47
Ми да, наистина отиди на лекар за консултация какво да правиш!А иначе- вземай по- често душ и пак си слагай стик.Рол-он-ите не помагат кой знае колко.

SmiLe_BaBy{P}
01-22-2007, 18:41
i az imam toq gaden problem s izpotqvaneto :oops: ami az si kupix speri na odoreks,ama 4ak kato se pribrax u nas razbrax 4e sam si kupila Odoreks Foot :( :oops: ta zna4i iskam da popitam toq koito e za kraka moje li da se izpolzva i za pod mi6nicite?zvu4i malko tapo,ama sled kato pomaga za predotvratqvane na izpotqvaneto na krakata,za6to da ne pomaga i za mi6micite? :roll: pls nekoi da mi otogvori pls


Mi po taz logika shto da ne si miesh zabite s intimen gel?

monitOo
01-23-2007, 13:35
a nqkoi moje li da mi kaje kolko struva tozi sprei Odoreks Deo? :roll:

01-23-2007, 15:25
Струва около 6 и 50. Определено си заслужава. Аз имах същия проблем, след употребата му почти забравих за изпотяването.

SmiLe_BaBy{P}
01-23-2007, 19:08
A napalno bezopasen li e tozi Odorex? :roll:

HardcorE_AFA
01-24-2007, 09:29
tova s izpitqvaneto kakto i tova pri maznata kosa sa kogato si v pibertet i masnite ti zleji sa pove4e funkcionalni.Primerno az nqmam tozi problem edna ot moq kals go ima i e gadni4ko.No e normalno pri nqkoi teenageri,kakto ima s pove4e pupki ima bez pupki i taka

AnIcHkAtA
01-25-2007, 20:11
Мнооооооооого познато!Сякакви спреьове сам ползвала-нищо не помага!Ходих при личната тя ми предписа някакви хапчета ама със или без тях положението е едно и също!Сега се къпа сутрин и вечер и проблема е на половина решен.

MonitOoOo
01-27-2007, 09:52
Мнооооооооого познато!Сякакви спреьове сам ползвала-нищо не помага!Ходих при личната тя ми предписа някакви хапчета ама със или без тях положението е едно и също!Сега се къпа сутрин и вечер и проблема е на половина решен.
ama ti probvala li si go toq sprei Odorex Deo?

MonitOoOo
01-31-2007, 13:25
zna4i az dneska si go kupix streq Odorex Deo i iskam da vi popitam ne6to.pro4etox na opakovkata kak da se izpolzva i tam pi6e 3 ve4eri podred i na sutrinta da se otmiva.Sled tezi 3 dni na 10 dena vednaj.Taka tva go razbrax,samo ne mi stana qsno kakvo da pravq sled kato minat tezi 10-12 dena prez koito toi 6te deistva?sled tova o6te kolko vreme da se praskam na deset dena?pls nqkoi da mi kaje :oops:

02-02-2007, 12:29
След това на около десет дни веднъж или когато усетиш, че започваш да се изпотяваш. Аз го ползвам през около 5 дни. При всеки е различно.

MonitOoOo
02-05-2007, 15:27
След това на около десет дни веднъж или когато усетиш, че започваш да се изпотяваш. Аз го ползвам през около 5 дни. При всеки е различно.
vredno li e ako go izpolzvam vsqka ve4er,6toto az se izpotqvam dosta i ne me darji pove4e?a ti kolko vreme izpolzva6 edno flakon4e?

02-06-2007, 07:52
Мисля, че ако го използваш всяка вечер няма да има ефект. Опитай поне през две, три вечери. На флакончето пише да се мие сутрин, аз обаче не го измивам и май така ефекта се запазва по-дълго. Може сутрин да си слагаш и малко стик, Rexona примерно, но недей всеки ден да се пръскаш с Одорекс . Едно шишенце би трябвало да ти стига поне за два месеца, аз го имам от толкова и май за още толкова ще стигне ;)

03-08-2007, 08:37
Одорекс део

ОДОРЕКС ДЕО е предназначен за блокиране на изпотяването на дланите и подмишниците за срок от 10-14 дни при пациенти с палмарна /на дланите/ и аксиларна /на подмишниците/ хиперхидроза /прекомерно изпотяване/. Изразеното антиперспирантно действие на алуминиевия хлорид е умело съчетано с широкоспектърния антибактериален и антимикотичен ефект на метенамина и омекотяващото въздействие на глицерина, което гарантира бърз и траен контрол на хиперхидрозата и свързаните с нея усложнения.

СЪВЕТ: Три вечери поред напръсквайте измитите длани или подмишници с Одорекс Део, а на сутринта ги изплакнете с вода. Това е достатъчно за следващите две седмици, за които изпотяването ще спре. Не е необходимо да използвате продукта по-често от препоръчаното. Ако усетите, че отново започва изпотяване, напръскайте се еднократно и се наслаждавайте на следващите 10-14 дни!

Важно е да знаете, че не трябва да употребявате Одорекс Део ако имате наранявания по кожата или имате свръхчуствителност към алуминиевите соли!

03-09-2007, 11:45
I az izpolzvam ODOREX i ve4e izob6to ne se izpotqvam!A predi ne vqrvah,4e 6te mi pomogne,no ve4e se ubedih,4e deistva!Naistina ima mnogo golqm efekt i pri nai-obilnoto izpotqvane!Probvaite go vsi4ki,koito imate problem s izpotqvaneto!

03-16-2007, 17:47
I az izpolzvam ODOREX i ve4e izob6to ne se izpotqvam!A predi ne vqrvah,4e 6te mi pomogne,no ve4e se ubedih,4e deistva!Naistina ima mnogo golqm efekt i pri nai-obilnoto izpotqvane!Probvaite go vsi4ki,koito imate problem s izpotqvaneto!
Napalno saglasna!!!!!Polzvam go ot nqkolko dni-zabravih 4e sam imala tozi problem [-X