PDA

View Full Version : Как може да има толко тъпи хора?



Gangsta_zone
01-19-2007, 21:09
Абе нормално ли е да има такива идиоти? Един се възбужда от майка си, друг ебе кози на друга пък са я ебали и мне може да си затвори краката 4-ти па наебал котката си и тя умряла абе на коя планета живееме бе хора? Верно че и аз не съм цвете за мирисане ама тия вече прекаляват с простотийте!!!

RoyTheReaper
01-19-2007, 21:12
Някои ебат кози, други се възбуждат от майка си, трети им вярват...

_mimka__
01-19-2007, 21:15
dam.. naistina taka e ima hora koito ne sa mn dobre ama kakvo da se pravi tak1f e jivota :-)

Me4oOoOo
01-19-2007, 21:19
Абе Lake_bodom е прав а някои им ВЯРВАТ аз не вярвам някои да ходи да ебе козите колкото и да е загорял.

rosskata
01-19-2007, 21:28
Може би са по- умни от тези които им се хващат на простотиите... :lol:

Gangsta_zone
01-19-2007, 21:33
Не че им се връзвам на тъпотийте но просто как може да си толко тъп че да пишеш такива работи а между другото ас 4етох във весника преди време за един такъв ненормалник дет цял йивот не се е ебал със жена а само със животни

Boot
01-19-2007, 21:35
Btw, верно е яко тъпо да им се връзваш.
Обаче самия факт, че има хора, достатъчно тъпи, за да се забавляват с писане на подобни тъпанарщини, ги прави малоумни. Ми, ебати, то дори не е смешно...

Communist
01-19-2007, 21:37
Абе забавлявай им се като мен :lol: :-D .... то си личи от всякъде, че темите са тъпи опити за шега

Gangsta_zone
01-19-2007, 21:39
Абе забавлявай им се като мен :lol: :-D .... то си личи от всякъде, че темите са тъпи опити за шега
Между другота наистина ми е смешно кат ги чета :-D

scissorhand
01-19-2007, 22:01
Да бее...много забавано направо...
като ти е смешно кво врънкаш :lol: чети си ги и им се хили...

OtherDimension
01-19-2007, 22:10
ti si oshte po-golem tapak kato ne vijdash che tiq temi sa ebavka ;]

Juicy_Lucy
01-19-2007, 22:23
Абе Lake_bodom е прав а някои им ВЯРВАТ аз не вярвам някои да ходи да ебе козите колкото и да е загорял.

ааа има ги сякакви..знаеш ли примерно колко самотни старци има в разните забутани села :wink:

IlLuSi0nS`
01-19-2007, 23:04
хахха защо.. най-големия въпрос.. отговорите, на който са безброй..

SummeRLove08
01-19-2007, 23:06
Ми..кво да се праи.На тоя свят вече нищо не ме очудва. :smt017 :smt012

IlLuSi0nS`
01-19-2007, 23:06
хахха защо.. най-големия въпрос.. отговорите, на който са безброй..

Пунктуацията ти ме възбужда...

хахахха мн си лесен начи..

Gangsta_zone
01-20-2007, 06:41
хахха защо.. най-големия въпрос.. отговорите, на който са безброй..

Пунктуацията ти ме възбужда...
:-D :-D :-D едва ли "IlLuSi0nS" е котка за да те възбужда :-D :-D :-D

[B]a[N]D[i]T[k]a
01-20-2007, 11:13
kude go vidq tova :shock: :smt033 :lol:

Mooo6nooo
01-20-2007, 11:19
a[N]D[i]T[k]a]kude go vidq tova :shock: :smt033 :lol:
Изгледай клипчето под подписът ми и ще разбереш откъде...

`ImpeNeTraBle_DarKnesS`
01-20-2007, 11:19
Вижте това (http://www.shoutfile.com/v/gSfSsCpR/Why_People_Believe_Americans_Are_Stupid)

-Колко световни войни има?
- 3 (!?!?!? :shock: )

- Какъв е Фидел Кастро?
- Певец (!?!?!?!?!?!??!?! :shock: :shock: :shock: )

мале.. :shock:

Mooo6nooo
01-20-2007, 11:23
Вижте това (http://www.shoutfile.com/v/gSfSsCpR/Why_People_Believe_Americans_Are_Stupid)

-Колко световни войни има?
- 3 (!?!?!? :shock: )

- Какъв е Фидел Кастро?
- Певец (!?!?!?!?!?!??!?! :shock: :shock: :shock: )

мале.. :shock:
Просто американците учат по друг начин. Те може да не знаят къде са намира Франция, но ще знаят всичките си щати и столиците им...

Vanity_Fair
01-20-2007, 12:15
Американците учат дотолкова доколкото да бъдат неуки, манипулируеми невежи или както те му викат да бъдат патриоти...

RoyTheReaper
01-20-2007, 12:27
Вижте това (http://www.shoutfile.com/v/gSfSsCpR/Why_People_Believe_Americans_Are_Stupid)

-Колко световни войни има?
- 3 (!?!?!? :shock: )

- Какъв е Фидел Кастро?
- Певец (!?!?!?!?!?!??!?! :shock: :shock: :shock: )

мале.. :shock:
Просто американците учат по друг начин. Те може да не знаят къде са намира Франция, но ще знаят всичките си щати и столиците им...

Не бъди толкова сигурен.

Mooo6nooo
01-20-2007, 13:00
Не бъди толкова сигурен.
А защо тогава те тъпите живеят далеч по-добре финансово, а ние умните българи не сме толкова добре като тях?

Аааа... сетих се защо...

те понеже са тъпи и не могат да мислят... затова като им кажат работи, те сядат и работят...
а пък ние понеже сме умни... затовакато ни кажат работи и почваме да мислим (понеже го можем) как да не работим...

Заради това ли (ако си схванал какво точно исках да кажа)? :roll:

RoyTheReaper
01-20-2007, 13:04
Не ставаше въпрос за това, но ше ти отговоря: по-добре са, защото има кой да ги управлява.

Mooo6nooo
01-20-2007, 13:09
Не ставаше въпрос за това, но ше ти отговоря: по-добре са, защото има кой да ги управлява.
Ама ние след като сме умни и би трябвало да няма нужда някой да ни управлява...
а и не знам защо, но си мисля че американските управници не са много по-добри от нашите...

Истина е, че американците нямат никаква обща култура, но това не ги прави тъпи. А и имено защото нямат никаква обща култура и не са се занимавали да учат други работи те са много добри специалисти в областа си...

CaPuTyYyY
01-20-2007, 13:21
Абе нормално ли е да има такива идиоти? Един се възбужда от майка си, друг ебе кози на друга пък са я ебали и мне може да си затвори краката 4-ти па наебал котката си и тя умряла абе на коя планета живееме бе хора? Верно че и аз не съм цвете за мирисане ама тия вече прекаляват с простотийте!!!хаха ам те са ебават

RoyTheReaper
01-20-2007, 13:21
Точно. Трябва да се научим сами да се управляваме. Това ще отнеме време, като се има предвид, че сме млада демокрация.

Всъщност не съм казал, че българите сме най-умните, нито че американците са природно тъпи. Те просто са неуки. Нито смятам, че трябва да се стремим към техния модел.

Има една друга тема, в която обсъждахме "тъпотата" на американците и аз се изказах. Ако те интересува, може да се поровиш, мен ме мързи да се повтарям. Само ще ти кажа, че управляващите в Америка на са тези, които мислиш, че са.

lo6a_karma
01-20-2007, 17:25
Абе нормално ли е да има такива идиоти? Един се възбужда от майка си, друг ебе кози на друга пък са я ебали и мне може да си затвори краката 4-ти па наебал котката си и тя умряла абе на коя планета живееме бе хора? Верно че и аз не съм цвете за мирисане ама тия вече прекаляват с простотийте!!!


хаххаахаххахаахахахахахах а :D :D :D :D :D

Може би са по-умни от тези които им се хващат на простотиите... Laughing

LunaTriCk
01-20-2007, 17:31
Тези, които пускат темите лъжат, да.
Но в реалния живот има и такива.
Защо има ли ? А, защо пък да няма ?

sun4e
01-20-2007, 17:54
вече нищо не ме учудва в тоя свят :smt012

scion_of_Storm
01-20-2007, 18:50
Ми като си нямат работа хората, що да не пускат :>

qwertyu
01-20-2007, 19:06
Не че им се връзвам на тъпотийте но просто как може да си толко тъп че да пишеш такива работи а между другото ас 4етох във весника преди време за един такъв ненормалник дет цял йивот не се е е*** със жена а само със животни

a m/u drugoto se pi6e "аЗ"

teenkopele
01-21-2007, 06:11
Абе нормално ли е да има такива идиоти? Един се възбужда от майка си, друг ебе кози на друга пък са я ебали и мне може да си затвори краката 4-ти па наебал котката си и тя умряла абе на коя планета живееме бе хора? Верно че и аз не съм цвете за мирисане ама тия вече прекаляват с простотийте!!!

Живеем на планетата Земя.
Всякакви ги има и това прави живота по-интересен. :wink: