PDA

View Full Version : Напускам форума



BLaCk_LaDY_
01-20-2007, 09:20
Да,наистина напускам,защото честно казано ми писна от лични нападки,неуместни изказвания и не може да се разбере истина или лъжа е едно мнение...Много хора питат тук отностно проблемите си и се започва със обиди и "Това е ебавка".Вярно е,че се злоупотребява с помощта на юзерите,но имайте някаква мярка...Лек ден на всички.

tra^la^la
01-20-2007, 09:21
не ме ебе

Boot
01-20-2007, 09:22
Ми чао.
Не си интересна като правиш голям въпрос от напускането си. На никой не му дреме.

Mooo6nooo
01-20-2007, 09:23
Ей и сега какво ще правим без теб? Не само форумът, а животът ми няма да е същият без теб в този форум. Сега ти обезмисляш живота ми. Отивам да си режа вените...


Едит: Буут не е вярно. На мен ми пука. :? :(

niGGa
01-20-2007, 09:27
дрее ми на мене..

Me4oOoOo
01-20-2007, 09:37
Да Мo6nо представям си те как отива6 да си реже6 вените за човек които познава6 в някаф форум ем ако е така и аз напускам иди се самоубии!!!

Mooo6nooo
01-20-2007, 09:40
Да Мo6nо представям си те как отива6 да си реже6 вените за човек които познава6 в някаф форум ем ако е така и аз напускам иди се самоубии!!!
Аз бих се самоубил, ако останеш. :evil:

KpuCuTo0o
01-20-2007, 09:40
дрее ми на мене.. И на мене не ми пука :!:

bungle
01-20-2007, 09:42
Дано се върнеш...

i'm so excited!
01-20-2007, 09:49
boli me fara deto go nqmam

Dr. Kazimbutt
01-20-2007, 09:51
Да,наистина напускам,защото честно казано ми писна от лични нападки,неуместни изказвания и не може да се разбере истина или лъжа е едно мнение...Много хора питат тук отностно проблемите си и се започва със обиди и "Това е ебавка".Вярно е,че се злоупотребява с помощта на юзерите,но имайте някаква мярка...Лек ден на всички.
И ти ли страдаш от липса на внимание?

Деца, това не е удачен начин да го получите, най-малкото защото няма да го привлечете върху вас в добра светлина.

YouR_PoisoN
01-20-2007, 10:31
Ммм хуу.. ай чао... ма съм сигурна че няма да го направиш за дълго и с нетърпение ще пуснеш компа за да видиш колко човека са отговорили на тази тема и какви са отзивите им :wink:

priti_kiti
01-20-2007, 10:57
ееми ние вече свикнахме всички да ни.. 'напускат' :lol: :lol:

NiKOLAN
01-20-2007, 11:17
boli me fara deto go nqmamмене мензиса и акъла :)

NiKOLAN
01-20-2007, 11:18
аз даже не знаех, че те има в този форум..а и тва да...

rusalkata_
01-20-2007, 11:32
и за това трябваше да пускаш тема?нищо против нямам към теб,но знаеш ли колко хора от този форум вече са го "напуснали" и не влизат в него.само че не са пускали тема,за да казват защо го напускат.след като го правят значи форума не им харесва или хората в него...така че не виждам за какво пусна тази тема.който е поискал се е махнал.

air_J
01-20-2007, 11:55
Ми чао.
Не си интересна като правиш голям въпрос от напускането си. На никой не му дреме.
Хич даже не е така! Конкретно за тая наистина сигурно на никой не му пука, но определено има потребители (особено тези със стаж), чието напускане наистина е неприятно и доста хора ги вълнува! :evil:

Bamfi
01-20-2007, 12:26
Случва се.

Mimka_sweet
01-20-2007, 12:38
Уффф!!!!И ся кво?! Айде да ревеме. Писна ми "разни хора" да търсят внимание като пускат такива безсмислени теми. Като не щеш да пишеш повече тук - СПИРАШ и готово :!: Ако някой е умрял за теб ще открие начин да те намери и да ти пише и т.н. :-D

Juicy_Lucy
01-20-2007, 13:03
okс.чao

SummeRLove08
01-20-2007, 14:20
ееми ние вече свикнахме всички да ни.. 'напускат' :lol: :lol:
:lol: Да,наистина.Мойта даскалка по немски напуска 20пъти! :o

Айде чао,и успех в живота!

scion_of_Storm
01-20-2007, 14:23
Ще си взема бонбонче в твоя чест, че ми се яде....И аз почвам да мисля за тема за напускане, щото страдам от мегаломания, а пък налице е и липса на внимание...Гг ;(

IlLuSi0nS`
01-20-2007, 14:25
а ти коя си изобщо?

Red.Chil
01-20-2007, 14:33
Трогнат съм! ЧАО !!! :lol:

bulgarche
01-20-2007, 16:00
Е поне се сдобихме с още едно прощално писмо

OtherDimension
01-20-2007, 16:02
uj na nikoi ne mu puka za neq i ne trqbva da se puskat "izlishni" temi - no faktite sa na lice - 25 mneniq :lol:

nikinkaaa
01-20-2007, 16:03
ОоО не от това се страхувах!Какво ще правим без теб?!?Моля те , остани :lol:

Elektra_x
01-20-2007, 16:28
Да,наистина напускам
най - после

Mooo6nooo
01-20-2007, 17:02
Само на мен ли ще ми липсва...

Вижте само колко добър превод ми беше дала когато и го поисках за една песен в неината тема за преводи...


8. Alone In The Dark

[Music: Skolnick, Peterson]
[Lyrics: Souza]

[1 :]
When I was but very young
Sorcerers came to claim my mind
Leaving death and hatred to unmask
The master of the game had won
And let his final sin be known
Killing those who stand in his path

[BRIDGE :]
Alone in the dark
Where the demons are torturing me
The dark passages of revenge is all that I see

[CHORUS :]
Armies of witches
Are called in from the north
Murders of elders occur
The high priest of evil
Has lowered his iron fist
Thousands of people will die

The slaughter of the innocent
The house is burning
That lights the sky
My nightmare has begun to unfold
The hissing of the cobras tongue
Sound and feel of ripping flesh
Fall two thousand feet from the sky

My terror has controlled my life and
Let my only weakness known
I got to rid this hell from my head
I fight off evil sorcerers
Rid my mind of his torture and
Meet the falling angel in his realm

[BRIDGE :]

Faustus prepares the legions of the night
Diviners from the far north arrive
Aimlessly people there huddled in a pack
Wreaking deadly havoc on mankind

I fall in my deepest sleep
To meet the evil asteroth
His title is the grand duke of hell
I fight until the end is near
To rid my mind of hopes and fears
My destination lies in my dreams

SET ME FREE

[1:]

[BRIDGE :]

[CHORUS :]

е преведено като


Кога
бях само много млади

Магьосници дойдоха да присвоят моето мнениe

Напускане на смърт и омраза за да се демаскира

Господарят за играта беше спечелил

И дръжте на неговия финален грях да бъде известен

Убиване на онези, които стоят на неговия път,
Сами в тъмнината

Къде демоните ме измъчват

Тъмнината от преминаването на отмъщението е всичко, през което аз виждам,

Армии на вещици

Ще От северния район обаждам се вътре

Убийства на старейшини стават

High priest на злото

Понижило е неговия юмрук на желязо

Хиляди хора ще умрат

Клането на невинен

Къщата гори

Онова осветява небето

Моят кошмар е започнал да се разгъва

На кобрите изсъсквамащия език

Звук и усещане на пресъздаващо човешко тяло

Падане Два хиляди фута на небето

Моят терорист е контролирал моя живот И

Пускам Моята единствена слабост знайна, че
аз
стигнах Освобождавам Този ад от моята глава, който
аз
се боря с до лоши магьосници,

Освобождавам Моето мнение на неговото изкривяване И

Срещнете падащия ангел в неговата област

Фауст приготвя легионите на нощта

Diviners от далечния северен район пристигат

Безцелно хора от там се скупчиха в крем за лице

Причиняващо смъртоносно опустошение към свят

Аз попадам през моя най-дълбок сън

За да срещнете злото asteroth

Неговата титла е grand duke на ада, което
аз
се боря с, докато краят не е близо

За да отървете моето мнение от надежди и страхове

Моето предназначение лежи в моите мечти

Освободете ме!

kakva e taq pesen be 4ovek :shock:

koalka
01-20-2007, 18:26
Е, и?Да, наистина е тъпо да пускаш тема.Просто спираш да пишеш и това е.Като го заявяваш публично тука пред целия форума да те молим да останеш ли?

Mistik
01-20-2007, 18:32
Е, и?Да, наистина е тъпо да пускаш тема.Просто спираш да пишеш и това е.Като го заявяваш публично тука пред целия форума да те молим да останеш ли?

:!: :!: :!: :!: :!:

feshankaa
01-20-2007, 20:43
Боли ме "приятелката" пък че напускаш!!


п.с. колко съм зла:evil:

i'm so excited!
01-20-2007, 21:04
boli me fara deto go nqmamмене мензиса и акъла :)
xагахахаха, правилно

real-girl
01-20-2007, 21:41
Bye0bye love 8)

Scarabey
01-20-2007, 22:19
Твое решение,не виждам смис да пускаш тема по тоя повод то ако всеки който напускаше правеше тема ехеее

teenkopele
01-21-2007, 04:58
Довиждане.
Бавно, но славно форума го напускат все повече юзъри. Кой баннат, на кой му е тъпо... :lol: :wink:

In4iTu_
01-21-2007, 08:42
Добре, чао....

OtherDimension
01-21-2007, 09:02
Е, и?Да, наистина е тъпо да пускаш тема.Просто спираш да пишеш и това е.Като го заявяваш публично тука пред целия форума да те молим да останеш ли?

tupo .. ama 40 mneniq si subra momicheto :-D 8)

produljavaite , az sum tuk da sledq broq na mneniqta , v koito obqsnqvate kak ne vi e grija
a toi raste li , raste ..

Master_88
01-21-2007, 18:10
Довиждане.
Бавно, но славно форума го напускат все повече юзъри. Кой баннат, на кой му е тъпо... :lol: :wink:

Така си е. А за юзърката - щом така си преценила..

BraInLesS_f
01-22-2007, 14:06
Лек ден и на теб! :)

Rocky_girl
01-22-2007, 15:09
Ми чау....ти губиш :x :P

VassilКo
08-01-2007, 11:09
И какво губи по-точно? Според мен само печели, аз нищо хубаво не видях в този форум освен мненията на коалка. Другите са много негативно настроени. Без да те познават обиждат, нагрубяват най-просташки. Едно чисто нехуманно отношение. А и се опитват да ти налагат мнението. Например, като кажеш, че харесваш дадено ТВ шоу и ако 90% от хората във форума не го харесват ще започнат да ти се нахвърлят и да ти налагат мнението си колко било лошо, защо не трябва да го гледаш и ето такива. Това си е направо влияние и промиване на мозъцити. В дадения пример - всеки има право да харесва каквото си иска. А и още нещо - във форума не се спазват правилата за защита на личната информация. Например, аз като пуснах моя телефон и разни идиоти и досадници започнаха да ми звънят и да ми изпращат тъпи есемеси, а аз уточних, че е само за хора, които ме харесват. Така стана и с едни снимки на участник от форума - бяха публикувани на личен уебсайт със текст, осмиващ и подиграващ се на човека. Просто трябва модераторите да започнат да си вършат работата по-добре. Защото много потребители обръщат всяка втора тема на безсмислен и тъп чат. А и не мисля, че проблемите трябва да се обсъждат с непознати. Аз съм от хората, които предпочитат в реалния живот да решават проблемите си, не да се тюхкат и оплакват по разни форуми. А и какви са толкова проблемите?

DjBaloon
08-01-2007, 11:14
Leka i dohodna

08-01-2007, 11:20
Да,наистина напускам,защото честно казано ми писна от лични нападки,неуместни изказвания и не може да се разбере истина или лъжа е едно мнение...Много хора питат тук отностно проблемите си и се започва със обиди и "Това е ебавка".Вярно е,че се злоупотребява с помощта на юзерите,но имайте някаква мярка...Лек ден на всички. Lek den i na teb :wink:

Disrespect
08-01-2007, 11:23
вие сте ебаси малоумниците..

момичето е напуснало защото хората във форума са кретени! има супер много спам, и почти никой не помага в разделите Любов, Секс, У Дома, etc.

искала е да каже това, а не 'чао'

](*,)

Vassil Ko
08-01-2007, 11:23
Ами довиждане и успех в истинския живот. Аз напуснах по подобни причини. При мен форумите действаха негативно на социалния ми живот - много се бях запалил по тях и не се отлепях. Обаче, разбрах че вече не могат да ми дадат нищо от това, което имам нужда - приятелите, излизането, социалния живот. Затова и аз вече не се регистрирам по форуми. Негативизмът в някои от тях е направо зашеметителен, мен форумите ме направиха гаден песимист и сега ще трябва да полагам огромни усилия да стана пак оптимист.

Blacklisted
08-01-2007, 11:27
Темата е от преди 8 месеца бе :lol: Василе, Василе.... Като ти действат негативно какво правиш пак тук?

young_rich_famous
08-01-2007, 11:33
К'фа си ти 4е не моа се сета, па ме занимаваш и с твойто напускане .. ай багажа и за ляб ... #-o :smt006

SupremacyGirl
08-01-2007, 11:36
Ок ..
кой глупак само вдига стари теми?! ..
Темата е от януари, тогава беше "напускащият период" :lol: хахаха..

иначе мацката си е права донякъде, де. Вече безмислените мнения или ебавките станаха мнооого повече от истинските.. , ноо шанс. На който не му харесва - да не влиза

xSaShEtOx
08-01-2007, 11:41
Ами довиждане и успех в истинския живот. Аз напуснах по подобни причини. При мен форумите действаха негативно на социалния ми живот - много се бях запалил по тях и не се отлепях. Обаче, разбрах че вече не могат да ми дадат нищо от това, което имам нужда - приятелите, излизането, социалния живот. Затова и аз вече не се регистрирам по форуми. Негативизмът в някои от тях е направо зашеметителен, мен форумите ме направиха гаден песимист и сега ще трябва да полагам огромни усилия да стана пак оптимист. Spored men ne te sa vinovni, a ti. Problema ti e sobstvenata ti psihika. Nqma kvo da govorime po taq tema.

machoka
08-01-2007, 11:52
Темата е стара.