PDA

View Full Version : kak da go opravq



kak
01-20-2007, 09:35
smenih si kompa i sega kato si pusna film i si zaredq subtitrite te izlizat na nqkakaf ezik...ne moga da kaja daje kakav.Ne se 4ete ni6to!nqkoi moje li da mi kaje zashto e taka?Nqkakva programa li mi trqbva?pls help meeeeeeeeee

Me4oOoOo
01-20-2007, 09:50
Ем да като за начало за гледане на филми си сваля6 BS-Player сваля6 си и K-lite Codec т'ва са кодеци с които може6 да гледа6 филми и всичко да си е ок а след това като пусне6 BS-Player-a ако пак не ти ги изкарва като хората натиска6 дясното копче на ми6ката и като ти излезне Menu дава6 на Субтитри след това на Настройка на субтитрите и после на Шрифт и там прави6 на Fond style : Bold на Script : Cyrillic и на Color: White а над Color 2-те квадрадчета дето са за Effects трябва да са бели да не си ги отметнал.На мене ми е така направено и си е супер

01-20-2007, 10:07
Ем да като за начало за гледане на филми си сваля6 BS-Player сваля6 си и K-lite Codec т'ва са кодеци с които може6 да гледа6 филми и всичко да си е ок а след това като пусне6 BS-Player-a ако пак не ти ги изкарва като хората натиска6 дясното копче на ми6ката и като ти излезне Menu дава6 на Субтитри след това на Настройка на субтитрите и после на Шрифт и там прави6 на Fond style : Bold на Script : Cyrillic и на Color: White а над Color 2-те квадрадчета дето са за Effects трябва да са бели да не си ги отметнал.На мене ми е така направено и си е суперVsi4k0 si mi e taka,nopak ne stava.Pff i v mircata kato mi pishat na bg ne mi izliza ....toest izliza mi ama ne moga da go pro4eta :(

Me4oOoOo
01-20-2007, 10:22
Ем 6том в мирката като ти пи6ат на БГ а ти не го вижда6 и ти излиза некаф език като на китайски некво такова т'ва според мене е от FlexType и на мене преди ми бе6е така понеже нямах FlexType незнам провери