PDA

View Full Version : Добронамерена и прецакана..



наранена
01-20-2007, 09:37
Искам само хубави неща,а живота ме прецаква.. Искам да съм щастлива сред хората,които ме обкръжават,но тяхната простотия или злоба вечно ме нараняват.. чувала съм неща за себе си,които сигурно никой не е чувал за себе си,и то безпричинно.. а как искам всичко да е весело и непринудено-такава,каквато съм аз.. защо винаги гадните хора ми се качват на главата и ми правят мръсно!? Може и ме усещат,че съм уязвима,защото съм чувствителна и добра!? Иска ми се животът ми сега да е коренно друг. Искам да започна всичко отначало. Някои неща ми дойдоха в повече.. а аз просто искам и търся щастието..откривам го в общуването,а после хората буквално ми се подиграват и не зачитат достойнството ми..може би прекалено много залагам на хората отстрани и не съм достатъчно дорба към себе си,а повече към тях и това ме води до това.. не знам,но нещо трябва да се промени.. Винаги най-големите малоумници ми скапват живота-а може би грешката ми е,че им се давам!? Вие как мислите? :smt009

Me4oOoOo
01-20-2007, 09:42
Ем да гре6ката ти е че им се дава6 а другата е според мене че ти завиждат и за това искат да те сасипят психически.Просто нетрябва да им се дава6 и нетрябва да се влияе6 от чуждото мнение.Каквото говорят за тебе и всички други глупости.Просто си гледаи на преде и да не ти пука за ни6то това е моя съвет.Нетрябва да ти пука какво говорят другите за тебе,защото те го правят с някаква цел а според мене 6том ти си толкова добра както казва6 те явно не са и просто ти завиждат според мене и за това ги правят тези не6та.Просто нетрвябва да ти пука.

01-20-2007, 09:46
vij mila razbiram te za kvo govori6 mnogo dobre! imah s16tiq problem do predi edna sedmica! i az s1m mnogo dobra, odisvam im na vsi4kite si priqteli,ni6to ne im otkazvam, kvoto te kajat az se s1glasqvah, nqmah mnenie i kvo posle te mi se ka4vat na glavata i me pravqt na ni6to! imai sobstveno mnenie za ne6tata, da ne ti puka za vsqka kazana duma ot tqh i gi dr1j po dale4 ot sebe si! prosto im pokaji 4e ti ne zavi6 ot tqh! za6toto te vijdat 4e si dobra i taka se opitvat samo da te manipolirat! imai si priqteli no se dr1j kakto te se d1rjat s teb! are i uspeh! :wink:

zlonamerena
01-20-2007, 11:12
za tova zla i na varha !

Beb4e__to
01-20-2007, 11:22
И аз съм така,колкото пове4е помагам на някой той ми се ка4ва на главата...или винаги аз излизам виновна,ако искам да помогна....Но просто не трябва да се обръ6та особено внимание на това,който се държи зле с теб и ти се дръж така,който те уважава и ти го уважавай!

real-girl
01-20-2007, 21:36
E,hubava rabota sega.. B1di dobra samo s tezi,koito zaslujavat! Nqma da se dava6 na vseki de! Ne ugajdai na celiq svqt-taka 6te zabravi6 za sebe si! Ograni4avai se v seberazdavaneto,za6toto posle 6te te boli. Davai tam,k1deto trqbva,i po kolkoto trqbva. Tova e.

kati_0513
01-20-2007, 21:40
За сега ще кажа само това:

" Бъди Дявол, за да не те пратят подяволите ! " ... :twisted: