PDA

View Full Version : Удари ме пролетния хормон!



WaKo
01-20-2007, 10:26
Това време направо ме разби... Ударил ме е пролетния хормон и само ми се прави секс, за друго не мога да мисля, а съм сесия и трябва да уча... Мамка му! А и приятелката я няма поне да свършим работа та да се успокоя малко, направо ще се побъркам...
Темата няма много смисъл, ама поне да си излея малко какво ми е та да ми олекне поне малкоп :D

Alerta
01-20-2007, 10:27
Хаха споко не само ти си така (:

Me4oOoOo
01-20-2007, 10:29
ХаХаХаХа :-D вярвам че 6те измисли6 все нес6то по вапроса и 6те ти мине :P ако не ти мине накрая като доиде приятелката ти 6те си го излее6 всичкото върху нея :) тези всички дни когато ти се е правило СЕКС а нея я е нямало и не си могъл да свър6и6 работата.И 6те си ги излее6 тези дни на 1 път ХахахАХ :)

sh3_1s_7h3_0n3
01-20-2007, 10:38
Това време направо ме разби... Ударил ме е пролетния хормон и само ми се прави секс, за друго не мога да мисля, а съм сесия и трябва да уча... Мамка му! А и приятелката я няма поне да свършим работа та да се успокоя малко, направо ще се побъркам...
Темата няма много смисъл, ама поне да си излея малко какво ми е та да ми олекне поне малкоп :D

ние сме още зима, а теб вече пролетния хормон те е ударил. Но ако това ще те успокои...не си само ти...аз и приятеля ми също...едно че той скоро влиза в сесия... (а и аз имам изпити трябва да се учи) и второ, че той е мн мн далеч... и сърби ли или не ще трябва кротуваме..поне месец-2... :? :roll: :evil:

sh3_1s_7h3_0n3
01-20-2007, 10:41
в тази тема или ще ти съчувстват или и те ще споделят болката си от сходното си положение :) кой с гадже (което е далеч или в цикъл) кой без гадже... :roll:

Barbie
01-20-2007, 10:54
Ооо, ще си съчувстваме и ще си споделяме...най обичам такива задушевни теми. :-D :P

Ами, тук, където аз се намирам, си е вече чиста пролет...птички, цветенца и пчелички. А момчето е в Българияяяяя :smt022 :smt089

Та да, още месец и малко ще е така... (следователно, разбирам те и ти съчувствам :-D Въпреки че аз липсата на секс я преживявам...той мнооооооого ми липсва...мрън! ) :smt085

sh3_1s_7h3_0n3
01-20-2007, 11:17
Ооо, ще си съчувстваме и ще си споделяме...най обичам такива задушевни теми. :-D :P

Ами, тук, където аз се намирам, си е вече чиста пролет...птички, цветенца и пчелички. А момчето е в Българияяяяя :smt022 :smt089

Та да, още месец и малко ще е така... (следователно, разбирам те и ти съчувствам :-D Въпреки че аз липсата на секс я преживявам...той мнооооооого ми липсва...мрън! ) :smt085

а ти къде си? щом той е в България и е далеч?

01-20-2007, 11:21
Това време направо ме разби... Ударил ме е пролетния хормон и само ми се прави секс, за друго не мога да мисля, а съм сесия и трябва да уча... Мамка му! А и приятелката я няма поне да свършим работа та да се успокоя малко, направо ще се побъркам...
Темата няма много смисъл, ама поне да си излея малко какво ми е та да ми олекне поне малкоп :D

Защо ти е несигурна приятелка, когато имаш две които никога няма да те зарежат? - десислава, левислава... на краката не ги знам...

NiKOLAN
01-20-2007, 11:22
чикии чикии...

Barbie
01-20-2007, 11:23
Ооо, ще си съчувстваме и ще си споделяме...най обичам такива задушевни теми. :-D :P

Ами, тук, където аз се намирам, си е вече чиста пролет...птички, цветенца и пчелички. А момчето е в Българияяяяя :smt022 :smt089

Та да, още месец и малко ще е така... (следователно, разбирам те и ти съчувствам :-D Въпреки че аз липсата на секс я преживявам...той мнооооооого ми липсва...мрън! ) :smt085

а ти къде си? щом той е в България и е далеч?

Аз съм в Италия.

01-20-2007, 11:24
Ооо, ще си съчувстваме и ще си споделяме...най обичам такива задушевни теми. :-D :P

Ами, тук, където аз се намирам, си е вече чиста пролет...птички, цветенца и пчелички. А момчето е в Българияяяяя :smt022 :smt089

Та да, още месец и малко ще е така... (следователно, разбирам те и ти съчувствам :-D Въпреки че аз липсата на секс я преживявам...той мнооооооого ми липсва...мрън! ) :smt085

а ти къде си? щом той е в България и е далеч?

Аз съм в Италия.

EEEEEEEEEEE Italia. Una pase molto buona! Ci ho molto amici, molto ragazze. Eeeee. A che citta tu vivi?

sh3_1s_7h3_0n3
01-20-2007, 11:30
Ооо, ще си съчувстваме и ще си споделяме...най обичам такива задушевни теми. :-D :P

Ами, тук, където аз се намирам, си е вече чиста пролет...птички, цветенца и пчелички. А момчето е в Българияяяяя :smt022 :smt089

Та да, още месец и малко ще е така... (следователно, разбирам те и ти съчувствам :-D Въпреки че аз липсата на секс я преживявам...той мнооооооого ми липсва...мрън! ) :smt085

а ти къде си? щом той е в България и е далеч?

Аз съм в Италия.

EEEEEEEEEEE Italia. Una pase molto buona! Ci ho molto amici, molto ragazze. Eeeee. A che citta tu vivi?

е да да :) сега кажи и че ти живееш/учиш там :) :P

Tq&Toy
01-20-2007, 12:22
повярвай ми ти си в по-добро положение. Ние също сме в сесия, заедно сме и нищо не можем да прочетем, само за секс мислим. В следствие на което единия от нас изгърмя на първия изпит.

NiKOLAN
01-20-2007, 12:51
mene pyk me udari muzikalniq takyv

BloodSoul
01-20-2007, 13:37
Не се притеснявай. Май на всички ни действа така пролетта. Може би слънцето, миризмата на топлина, хладният вятър-вдъхват един вид романтика... Поне аз съм постоянно с приятеля ми и не се оплаквам. Но и аз трябва да уча... :(

01-20-2007, 13:40
Вярно,че е хубаво времето,ама чак пък да ни хване още отсега пролетния хормон??

CVETELLINA
01-20-2007, 13:56
Хахах къв пролетен хормон януари месец бе?!Лелейй много си подранил май..хаха :lol: :P

TreeHill
01-20-2007, 14:00
ем евала

Barbie
01-20-2007, 15:49
Ооо, ще си съчувстваме и ще си споделяме...най обичам такива задушевни теми. :-D :P

Ами, тук, където аз се намирам, си е вече чиста пролет...птички, цветенца и пчелички. А момчето е в Българияяяяя :smt022 :smt089

Та да, още месец и малко ще е така... (следователно, разбирам те и ти съчувствам :-D Въпреки че аз липсата на секс я преживявам...той мнооооооого ми липсва...мрън! ) :smt085

а ти къде си? щом той е в България и е далеч?

Аз съм в Италия.

EEEEEEEEEEE Italia. Una pase molto buona! Ci ho molto amici, molto ragazze. Eeeee. A che citta tu vivi?


Vivo e studio in Milano...ma non parlo italiano. :-D

BloodSoul
01-20-2007, 15:54
Хахах къв пролетен хормон януари месец бе?!Лелейй много си подранил май..хаха :lol: :P Нищо, че е януари, изжлегда все едно е пролет...

lo6a_karma
01-20-2007, 16:10
Хаха споко не само ти си така (:


верно е :D :D :D

Skramizavar
01-20-2007, 18:53
Това време направо ме разби... Ударил ме е пролетния хормон и само ми се прави секс, за друго не мога да мисля, а съм сесия и трябва да уча... Мамка му! А и приятелката я няма поне да свършим работа та да се успокоя малко, направо ще се побъркам...
Темата няма много смисъл, ама поне да си излея малко какво ми е та да ми олекне поне малкоп :D
Ех, приятелю, ти поне мислиш за секс...а аз за интеграли...
А и като я няма жената...ще се задоволя с наука :lol: :lol: :lol:
Обаче тя много ми липсва...

AngelOfDarkness
01-20-2007, 19:12
:( Barbie....
И аз съм така. Мъжа в Бг надалече.... Само, че се виждаме още по-рядко...на 3-4 месеца за ужасно малко... Сега няма да се оплаквам повече... Гадно е, хора, не трябваше да се влюбвам май, ама вече е твърде късно...

Skramizavar
01-20-2007, 19:17
:( Barbie....
И аз съм така. Мъжа в Бг надалече.... Само, че се виждаме още по-рядко...на 3-4 месеца за ужасно малко... Сега няма да се оплаквам повече... Гадно е, хора, не трябваше да се влюбвам май, ама вече е твърде късно...
Недей така де. Не е толкова лошо човек да е влюбен, а разстоянията се преодоляват.. Има ли желание, има и начин, а има ли любов, начини колкото искаш... :-)