PDA

View Full Version : Iskam priqteli :((



mishlence_to
01-20-2007, 15:01
Predi edna godina imah mn priqteli i kompaniqta mi be6e golqma i m be6e mnogo veselo.Sled tova se zapoznah s edno mom4e i ot mai mesec sme zaedno.Cqlo lqto bqhme s moita kompaniq,no nai dobrata mi priqtelka izvednuj se promeni i stana ujasna postoqno povtarq6e 4e ni6to ne q interesuva i edinstveno men predpo4ete da izolira i ne sme se vijdali ili goviri ot oktomvri mesec.Otdrupnah se ot kompaniqta i sega ostanah samo s moq priqtel no ne mi e taka veselo kakto lqtoto i zapo4naha da se poqvqvat problemi m/u nas i postoqno se karame.Ina4e imam mn dr priqteli no nemoga se doverq na tqh za6tot me e strah da ne se povtorqt ne6tata i pak da ostana sama.Ima ve4eri v koito umiram da spodelq kakvo stava no nemoga prosto ima ne6ta koito ne moga da kaja na priqtelq si.Kajete mi kakvo da pravq :cry:

Levski Ultras
01-20-2007, 15:19
Момиче,съчуствам ти.Знам какво е...Нещата ще се оправят,но се изисква време...Дръж се за приятеля си,в момента той ти е най ценното...от тези другите ти приятели подбери тези които според теб са свестни и се сближи с тях...Късмет!

Me4oOoOo
01-20-2007, 15:55
Споко всичко 6те се оправи с времето просто трябва да има6 вяра и може би да пробва6 с тези другите ти приятели да сподели6 не6то да види6 дали 6те може6 да им се довери6 100%.И се дръж за приятела си както каза Levski Ultras

krisi_l@loka
02-09-2007, 15:58
Споко всичко 6те се оправи с времето просто трябва да има6 вяра и може би да пробва6 с тези другите ти приятели да сподели6 не6то да види6 дали 6те може6 да им се довери6 100%.И се дръж за приятела си както каза Levski Ultras
точно :)