PDA

View Full Version : lele kakvo vidqh



01-20-2007, 16:42
uj nai dobrata mi priqtelka q vidqh da pravi svirka na uchitelq mi po
fizichesko hora kak da q pogledna sega. istina e bqha v staichkata do salona
i me vidqha i az tqh. sega ne sme se chuvali ot togava kak da postupq
gnus me e ot neq a neq q e sram...uffff

Me4oOoOo
01-20-2007, 16:49
Ем наистина е гнусно да види6 приятелка ти да прави свирчоци на даскала по физическо.Но ако наистина ти е много добра приятелка мисля че 6те може6 да го превъзмогне6 това не6то и сте си пак приятелки.Но само не виждам как 6те погледне6 даскала по физическо и сигурно като те извика за не6то 6те се стресира6 да не те накара да направи6 не6то.А за такива като твоите приятелка аз имам само 1 дума "КУРВА".Незнам ти прецени какво е най-добре да направи6 и дали да сте си пак приятелки като преди.

Levski Ultras
01-20-2007, 16:54
Ем наистина е гнусно да види6 приятелка ти да прави свирчоци на даскала по физическо.Но ако наистина ти е много добра приятелка мисля че 6те може6 да го превъзмогне6 това не6то и сте си пак приятелки.Но само не виждам как 6те погледне6 даскала по физическо и сигурно като те извика за не6то 6те се стресира6 да не те накара да направи6 не6то.А за такива като твоите приятелка аз имам само 1 дума "КУРВА".Незнам ти прецени какво е най-добре да направи6 и дали да сте си пак приятелки като преди.
Абсолютно прав си...но ве пак...по дяволите в какъв извратен свят живеем... :x

Qnchety
01-20-2007, 17:23
Майчицееее :smt017 ! Кво стаа тука уе? Ем питай я що го е напраила и преди праела ли го е и на други и такиа неща. Пък може и тя да не го е напраела по собствено желание де!!!

real-girl
01-20-2007, 21:56
M 4ak takiva ne6ta m nz ako e vqrno e ujasno da ne e nqkak1v izvratenqk da q e nakaral i tq da se strahuva da kaje..hmm 4ak p1k tolkova to tova e pods1dimo,ako q e nasilil,govori s neq,a ako e po sobstveno jelanie..amm-kvo da ti kaja,strashna averka si ima6 8) Pak tva ne zna4i,4e 6e q zareje6 de,ma 6e ima6 1 naum,4e ''your best friend'' e leko..kurvenski predrazpolojena :twisted:

S_Soul
01-20-2007, 22:00
Basi, takiva kope**ta kato ujitelq ti po fize trqq da gniq dojivotno v zatvora za pedofiliq :evil:

teenkopele
01-21-2007, 05:45
Ми твоя приятелка е, ти трябва да решиш какво да правиш.
Можеш да я питаш какво е получила в замяна на свирката? :-D :wink:

Cheesy
01-25-2007, 19:02
Tva e brytalno we....

JoeBanana
01-25-2007, 19:29
не я целувай по устните :-D

bonboncheto_vicky
01-25-2007, 20:36
Аз бих и била шута!А на даскала тряя кон да му го набие в газа!

viki_i_miro
01-26-2007, 08:58
nz ako be6e moiata nai dobra fr 6tiah da ia po razpitam no pak 6tiah da si ystana s neia za6toto naistina ia s4itam kato nai dobra fr!!!ako i za teb e istinska fr napravi sa6toto!

koalka
01-26-2007, 14:15
И с право ще я е срам.Него могат да го уволнят за това.

[B]a[N]D[i]T[k]a
01-26-2007, 14:27
oh boje dobre 4e nqmam takiva fr... e... sveta v koito jiveeeeeem

Adrenaline
01-26-2007, 16:00
Докато чета тази тема в главата ми нахлуват спомени от миналата година когато го бях закъсал по математика и трябваше да направя нещо за да не ме остави на изпит. За учене неможеше да става и на въпрос защото никакъв ме няма в математиката. Отговорът на въпросът ми дойде когато един ден след като свърши часът даскалката ме накара да остана за да обсъдим "какво ще ме прави". Бяхме втора смяна и беше зимата и навън отдавна се беше мръкнало а и това беше 8-мият час а в даскало рядко оставаше някой дори до 7-мият. Всички от класът ми бързаха да се приберат и в кабинетът по математика бяхме останали само аз и госпожата. Тя започна да ми обяснява как ако не седна да науча нещо няма да ме остави да мина, как ще и се наложи да се свърже с родителите ми защото тя не успявала да ме накара да уча. Аз седях и слушах с наведена глава гузно гледайки подът. Мисълта за това да каже на наще за 3-те двойки по математика ме втрещи при положение, че бях хвърлил толкова труд за да скрия този факт от тях. Седях там и слушах конското което тя ми теглеше и си представях наказанията които ще ми приложат наще и се отчаях още повече. И тъкмо когато бях започнал да изпадам в пълна депресия вкарвайки си най различни филми в главата тя млъкна. Тази промяна ме накара да се опомня и да се върна на земята. Дигнах глава и я погледнах в очите. Никога няма да забравя погледът и тогава... гледаше ме като котка току що уловила някое мишле. Котките са може би единствените животни освен човекът, които освен за да се прехранят убиват и за удоволствие. Знаейки че мишката неизбежно ще се превърне в следващата и вечеря, котката решава преди да я отърве от мъките и да си поиграе с нея, като по този начин се позабавлява, но и в същото време правейки малкото останало време живот на своята жертва в кошмар.
Но дакалицата ми нямаше намерение да ме убива.... нее.
Тук е уместно да кажа и няколко думи за преподавателката ми по математика. Въпреки многото и годинки, които няма да крия си и личаха доста тя бе стара мома и никога се не бе женила. Доста странно за възрастта и (тя беше на 55 :shock: ). Общо взето беше свястна и трите двойки които имах при нея определено не бяха написани така просто за да се заяда с мен, а си бяха напълно заслужени. Беше сериозна и тиха госпожа и поради тази причина предложението което ми направи тогава беше още по шокиращо за мен защото никога не бях очаквал такова нещо от нея.
След като я изслушах и прецених, че колкото и да не ми се искаше нямах друга възможност аз пристъпих към изпълнение на моята част от сделката.
Явно се бях представил доста добре защото след като свърших тя ме оформи не със 3-ка както се бяхме договорили а с цяла 4-ка за срока. Докато се обуваше ми каза, че дотогава никога не е изпитвала такова удоволствие, което за момента ме накара да се почуствам доста горд от себе си. Друг е въпросът, че в следващите няколко седмици неможех да я погледна в очите.
В края на вторият срок се бях поокопитил и на мястото на 3-те двойки от първият срок сега гордо седяха 4-ри 3-ки. Тогава за втори път получих предложение от госпожата ми да и направя отново масаж на краката за да ми повиши успехът, но този път и отказах защото вече нямаше риск за мен да остана да повтарям :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

punisher
01-26-2007, 19:49
абе бате толко ли са секси тия даскали ве.. оня я чукал..на тоя му свирила....
мале.. не искам да обиждам ама то ква курва тряя да си да го напраиш..
абе вече ме е страх да влизам в тоя форум.. само дето още не съм видяла история как класната се лизала с една от ученичките й петокласнички :smt017
като се замисля ако се поровя из форума може и тва да видя... :-&

AnIcHkAtA
01-27-2007, 11:12
Maleeeeeeeeeeeeeee v kakva Balgariq jiveem!!!V ES sme bili vlezli i kvo ot tva?!

NiKOLAN
01-27-2007, 11:58
друга измишльотина

In4iTu_
01-27-2007, 12:08
ЪъЪ..всичко друго очаквах, не и това...говори с приятелката си, то друго не ти остава.
П.С: На къде отива светът?! :shock: