PDA

View Full Version : Lubov kym mom4e......



wgs
01-20-2007, 17:11
zdraveite, haresvam edno mom4e.Predpolagam 4e i toi me haresva za6toto ne propuska vyzmojnost postoqnno da me gleda, kato go zabeleja s pravi na 3 i pollovina
Haresvam ot ot 2 godini i ot ima nqma 1-2 sedmici ne sym na sebe si-dyrja se mnogo stranno,luda sym ot lubov kym nego. Toi e stesnitelen i sramejliv v obstanovkata na momi4e, no se pravi v u4ili6te na otvoren.
Ako predpolojenieto mi e vqrno,mislq 4e nikoga nqma da napravi pyrvata ka4ka,zatova iskam az da q napravq,no ne moga da namerq nai podhodq6tiq na4in.Molq vi pomognete mi da razbera kakvo da pravq :}}}

01-20-2007, 17:22
momi4e sym i sym devstvena i ne smqtam skoro da se e** :wink:

bawdy talk
01-20-2007, 17:26
Покани го на кафе и му кажи квото ше му казваш :D

Момиче е бе "Pti4i grip" не виждаш ли че пише за себе си в женски род :lol:

juSTkiddy
01-20-2007, 17:28
Мноо гадна ситуация...Според мен първо намери скайпа му...или пък ника му в ирк...и початете...поопознайте се(ако не се познавате) и така...Оредете си среща ии може да стане нешу...Ако не...не се притеснявай-не е последния на земята все пак :wink:

koalka
01-20-2007, 17:33
Няма да е зле да вземеш телефона му, да му се обадиш и да го поканиш да излезете.Това ще свърши работа, а и предполагам така ще може да се отпусне.Дръж се приятелски с него, показвай му, че си луда по него и след това признай чувствата си.Не мисля, че ще остане безразличен. :)

wgs
01-20-2007, 17:33
poznavam go ot dosta godini, imam skype mu ,no po 4at ni6to ne stava,sy6to jiveem blizo, ako be6e tolkova lesno do sega da be6e stanalo ne6to, iskam da razbera sys sigurnost dali me haresva i pyrvata stypka vyznamerqvam ne s dumi a s celuvka da go pokaja, s dumi v takyv slu4ei ni6to ne se pe4eli :)
p.p ot edin klas sme i e prosto adski gadno da go haresvam i ni6to da ne pokazvam...

wgs
01-20-2007, 17:52
mersi na vsi4ki vas koito mi otgovoriha - mnogo cenq tova ,no vyprosa e 4e toi se pravi na nepreklonen i myjaga , iskam po nqkakyv na4in da go pre4upq :)
tova da go pokanq na kafe ne stava ,poneje nikoga nqma da se syglasi, a i az iskam prosto da mu pokaja sys sigurnost da razbere 4e go haresvam , otam natatyk zavisi ot nego,ako neiska 6te si prodylja jvota postaromo no 6te sym tyjna, pri polojenie 4e 6te gi vijdam vseki den...no kao prieme moje mi 6te sym edno ot nai -6tastlivite momi4eta na sveta :smt008 :smt007

bawdy talk
01-20-2007, 17:55
Покани го на кафе и му кажи квото ше му казваш :D

Момиче е бе "Pti4i grip" не виждаш ли че пише за себе си в женски род :lol:

Е кво, и аз говоря за себе си в женски род, а имам пишка... Ама като си помисля може и пъпка да е...
Това да си момче и да говориш в женски род за себе си не е много на добре :-D

juSTkiddy
01-20-2007, 17:59
Ами виж сега....ако искаш да му покажеш че го харесфаш...или изчакай удобен момент и му го кажи в очите или помоли някоя твоя приятелка да му намекне а ти с някфи действия го покажи...Незнам дали имаш толкова смелост зашото квото и да си говорим на думи е лесно ...та ако можеш сама да се изправиш срешу него и да му признаеш чувствата си ще е супер...Ако не изпитва същото и те отхвърли приеми че той губи и продължи напред...макар че ще е трудно щом е от класа ти...

anubite
01-20-2007, 18:02
Покани го на кафе и му кажи квото ше му казваш :D

Момиче е бе "Pti4i grip" не виждаш ли че пише за себе си в женски род :lol:

Е кво, и аз говоря за себе си в женски род, а имам пишка... Ама като си помисля може и пъпка да е...

Сега са модерни малките телефони. Когато дойде модата на малките пишки, тогава ще настъпи и твоят час.

wgs
01-20-2007, 18:07
да, на думи е адски лесно, дори и да застана пред него и да съм "рецитирала" там нещо.....има много завладяващи очи....моментално сичко ти изчезва от паметта, а да не говорим за усмивката му - тя е просто ... нямам думи :)
епа...тва е любовта...защо ли ? - никой незнае...

anubite
01-20-2007, 18:14
епа...тва е любовта...защо ли ? - никой незнае...

Аз знам. Но няма да ви кажа.

TreeHill
01-20-2007, 18:16
Приближаваш се и му прошепваш на ушото: "Един бърз секс в тоалетната?"

Действа безотказно ако си момиче...


мри в кофата

wgs
01-20-2007, 18:19
чуйте какво си представях аз- прибираме се ние заедно след даскало(втора смяна) на тъмно :) и точно преди да се разделим го целувам по бузата или по устните(обикновена целувка) , но затъвам до там и нз какво може да следва.... идейки? :)))

wgs
01-20-2007, 18:24
епа...тва е любовта...защо ли ? - никой незнае...

Аз знам. Но няма да ви кажа.

браво, радвам се за теб :lol:

anubite
01-20-2007, 18:39
Ша-ла-ла...

FiRe_LaDy
01-20-2007, 18:44
MI izlezte na kafe i mu kaji tova,koeto iskash.Moje pyt da se poluchi ... dokato ne upitash nqma kak da razberesh.Taka che deistvai dokato mu e vremeto ....

wgs
01-20-2007, 18:55
чуйте какво си представях аз- прибираме се ние заедно след даскало(втора смяна) на тъмно :) и точно преди да се разделим го целувам по бузата или по устните(обикновена целувка) , но затъвам до там и нз какво може да следва.... идейки? :)))

някой ще ми довърши ли евентулната историйка :)
мерси за коментарите

01-20-2007, 19:34
Da se zaradvam i da ti kaje che ima chuvstva kum teb. :?

Kakvo o4akvash, sumnqva me da ti bie 2 6amara :-D

wgs
01-20-2007, 19:54
и аз се съмнявам за шамарите :)

надявам се да покаже че не е безразличен към мен, разбира се, ако наистина е така :-)

досега не е имало момче,в което да съм била толкова влюбена
п.п.- спомням си ,че ме е канил у тях(аз също) , подарявал ми е подаръци , но това беше преди няколко години, а аз тогава не го харесвах ](*,)
гадно е да си спомняш миналото особено ако е като моето :x

vvs_go
01-20-2007, 20:03
dobre be wgs predstavi si 4e mom4eto ne moje da se celuva kato men naprimer togava ko prai6 na pyrvata stypka osvan 4e mu oligavq6 bradi4kata

wgs
01-20-2007, 20:32
Напротив! Целува се прекрасно, на шише сме се целували ;-) :-) беше мноо яко , аре да не казвам още кво се случи на шише с него ,че ше паднете :lol: 8)

xixi
01-20-2007, 23:28
или пък ника му в ирк...
а представи си да е средноинтелегентен и да не влиза в ирк

кръц-клъц
01-20-2007, 23:35
zdraveite, haresvam edno mom4e.Predpolagam 4e i toi me haresva za6toto ne propuska vyzmojnost postoqnno da me gleda, kato go zabeleja s pravi na 3 i pollovina
Haresvam ot ot 2 godini i ot ima nqma 1-2 sedmici ne sym na sebe si-dyrja se mnogo stranno,luda sym ot lubov kym nego. Toi e stesnitelen i sramejliv v obstanovkata na momi4e, no se pravi v u4ili6te na otvoren.
Ako predpolojenieto mi e vqrno,mislq 4e nikoga nqma da napravi pyrvata ka4ka,zatova iskam az da q napravq,no ne moga da namerq nai podhodq6tiq na4in.Molq vi pomognete mi da razbera kakvo da pravq :}}}
Да ти кажа честно,ще ти е малко трудно да направиш първата крачка...особено ако той е по-висок от теб,затва учтиво го помоли да легне на земята и чак тогава направи въпросната крачка.Ако си пада по садо-мазото ще остане наистина впечатлен. ;-) ПСССТ!Един тайна от мен:Ако стъпиш на корема му мойе и да повърне.Надявам се,че не си гнуслива.

wgs
01-21-2007, 07:05
ест , че е по-висок от мен, но че чак до толкова
абе побърквате ме от смях с отговорите си
големи лица има тук.....
нещо ми се струва ,че изместваме темата :P
а аз така и не разбрах как е най-добре да направя първата стъпка
в крайна сметка ще е някой съвет от вас .
Помагайте ! :D :P

LO6IQ
01-21-2007, 07:14
Напротив! Целува се прекрасно, на шише сме се целували ;-) :-) беше мноо яко , аре да не казвам още кво се случи на шише с него ,че ше паднете :lol: 8)
Охх.. :? Като каза игра на шише ... Да знаеш как ми се ходи на лагеррр... :twisted:

wgs
01-21-2007, 07:29
" Охх.. Като каза игра на шише ... Да знаеш как ми се ходи на лагеррр... "


и на мен....... ох защо каза лагеееер....

01-21-2007, 15:59
wgs, q kaji kak izglejda da ne bi da sum az tova momche :)

shte se zaradvam mnogo ako si ti me4tata na me4tite mi :)

wgs
01-21-2007, 17:04
em kaji koi si ti, kak se kazva6(ime i familiq)
ot kade si i na kolko si i togava 6te ti kaja dali si ti :P

wgs
01-21-2007, 17:17
Няма да е зле да вземеш телефона му, да му се обадиш и да го поканиш да излезете.Това ще свърши работа, а и предполагам така ще може да се отпусне.Дръж се приятелски с него, показвай му, че си луда по него и след това признай чувствата си.Не мисля, че ще остане безразличен. :)


ami kogato mu se obadq i kaja naprimer aide da izlezem edi si kade i toi otkaje .... kvo 6te stane :{

wgs
01-23-2007, 09:25
хорааа, моля ви кажете ми ако ме одреже какво да правя. Досега не съм правила аз първата крачка. Винаги е било момчето. Но сега мисля че не мога да чакам той да прави тази "крачка" ако ме харесва, затова искам аз да направя това. Моля ви помагайте :?

v3s1
01-23-2007, 13:10
Momiche.. vqrno tvoqta rabota ne e leka..toest tvoeto polojenie. Gledai da si suzdavash obshti interesi s negovite.. primerno ako toi obicha da hodi v edi-si-koi club,hodi i ti .. gledai prosto da mu budesh pred ochite,ama ne stavat nahalna..V NIKAKAV SLUCHAI .. i ne se podcenqvai . V nai-hubavata si vyzrast si.. sega ti e vremeto za shturotii..eksperementirai i davai do krai.. gaaaz :) chao i umnata 8)

01-23-2007, 20:35
Искам на всички да ви изкажа големи благодарности за помощта.Вече съм по-уверена и ако стане нещу по-интересно ще го споделя с вас. Още веднъж- благодаря на всички които ми помогнаха 8) :mrgreen: :-) :)