PDA

View Full Version : toi i az - problem s vyzrastta



tqqqqqqqqqqq
01-20-2007, 17:38
stawa neshto losho s men , vlubvam se v nay-dobriq mi priqtel ... toi mislq che ima suhto takiva chustva
pyrviqt mi vypros e dali me obicha : prichinite da si go mo mislq e che postoqnno mi kazva che me obicha i me revnuva ... dyrji se ponqkoga kato moe gadje
problemyt e che pyrvo neznam dali me obicha\haresva a po loshoto e che e s edna godina po maluk ot men ... Dosega ne sym hodila s po malki momcheta struva mi se stranno .. vsichki koito ni vidqt si mislqt che sme poveche ot priqteli .. chustvam se ujasno .. ami ako razvalim priqtelstvoto si ? dosega ne s einteresuvah ot nego , no ot 1-2 sedmici neshtata korenno se promeniha..nikoi ne mu dava tolkova godini na kolkoto e no za men pak e stranno .. syjelqvam che taka razmyrkano predstavih neshtata no ne moga d asi sybera mislite pravilno ...
mnogo shte sym blagodarna na tezi koito se opitat d ami pomognat

koalka
01-20-2007, 17:41
Вие може да ходите и пак да си споделяте като приятели :) Виж, още като у един от двамата са се появили чувства, наистина приятелството е изчезнало или поне истинското и има нещо повече.Ако имате чувства, защо не се съберете?

tqqqqqqqqqq
01-20-2007, 17:42
kato che li i dvamata se pritesnqvame nito ediniq ne poakzva na drugi ... a tova me susipva , dori da zvuchi kato nqkakva dramatizaciq :(

M_A_R_I_S_A
01-21-2007, 08:15
Ако се харесвате няма смисъл и двамата да се дъпате и да ви е гадно.Направо се сабирайте хора и тва е.От думите ти разбирам че не сте безразлични един към друг,затова ако той не предприеме първата крачка а ти чувстваш че има някакви чувства към теб поеми инициативата :D

dream_dragon
01-21-2007, 08:29
Ако го харесваш съберете се.

Krem4eto
01-21-2007, 09:20
stawa neshto losho s men , vlubvam se v nay-dobriq mi priqtel ... toi mislq che ima suhto takiva chustva
pyrviqt mi vypros e dali me obicha : prichinite da si go mo mislq e che postoqnno mi kazva che me obicha i me revnuva ... dyrji se ponqkoga kato moe gadje
problemyt e che pyrvo neznam dali me obicha\haresva a po loshoto e che e s edna godina po maluk ot men ... Dosega ne sym hodila s po malki momcheta struva mi se stranno .. vsichki koito ni vidqt si mislqt che sme poveche ot priqteli .. chustvam se ujasno .. ami ako razvalim priqtelstvoto si ? dosega ne s einteresuvah ot nego , no ot 1-2 sedmici neshtata korenno se promeniha..nikoi ne mu dava tolkova godini na kolkoto e no za men pak e stranno .. syjelqvam che taka razmyrkano predstavih neshtata no ne moga d asi sybera mislite pravilno ...
mnogo shte sym blagodarna na tezi koito se opitat d ami pomognat
Ти на колко си и той на колко е...Пък ако се разбирате яма какво да се притесняваш за разликата!!!

KiLLeR_InSTiNkT
01-21-2007, 09:41
Това, че е по-малък да не те притеснява въобще... А и ако и двамата искате нещо повече от приятелство защо не?

01-21-2007, 09:47
sega i az si haresvam edno mom4e koeto e po malko s 2 god ot men no si go haresvam sushto taka haresvam ohte edno koeto s 1 god po golqm i ne moga da se resha s koi da trugna no mai nqma da e s nikoi it tqh zashoto ediniq e mn sramejliv a dr ........

Mistik
01-21-2007, 09:52
Колко пъти е казано, че за любовта няма граници ? Щом си допадате - какво чакате ? Няма място за притеснене от това какво ще говорят другите - нима ви интересува ? Слушайте сърцата си :) Успех !

Peace \/ Mistik

Merito_
01-21-2007, 10:42
Mi spored mene nqma kakvo tolkoz da se pritesnqvash.Ne zabravqy 4e mom4eto s koeto hodish trqbva ne samo da ti e gadje, a i nai dobar priqtel.Ako imate 4uvstva edin kam drug nqma kakvo da gi podtiskate davay napred :wink:

Merito_
01-21-2007, 10:46
A pak za vazrastta - 1 godina,tova ne e ni6to.I az sam hodila s mom4e s 1 godina po malak ot men,vajnoto e misleneto a ne vazrastta....Ako se razbirate zna4i si4ko e OK

TreeHill
01-21-2007, 11:49
Вие може да ходите и пак да си споделяте като приятели :) Виж, още като у един от двамата са се появили чувства, наистина приятелството е изчезнало или поне истинското и има нещо повече.Ако имате чувства, защо не се съберете?

01-21-2007, 13:50
shte izlizame sled 2 chasa ... neznam kakwo shte naprawq no sled kato vi izslushah qvno nikoi ne preima razlikata wyw wyzrstta kato problem ...shte vi spodelq rezultata kato se wyrna ako ne se paniram PAK ... :oops: :oops:

LO6IQ
01-21-2007, 13:53
Това, че е по-малък да не те притеснява въобще... А и ако и двамата искате нещо повече от приятелство защо не?
Ако ти го харесваш и той теб , не виждам какво те притеснява. :-D

xixi
01-21-2007, 13:53
shte izlizame sled 2 chasa ... neznam kakwo shte naprawq no sled kato vi izslushah qvno nikoi ne preima razlikata wyw wyzrstta kato problem ...shte vi spodelq rezultata kato se wyrna ako ne se paniram PAK ... :oops: :oops:
ще те чакаме с нетърпение.
Питай го дали иска тройка.

Mimka_sweet
01-21-2007, 13:55
Ами какво като е по-малък?!?!?!Айде стига лигавщини-като са убичате са зимайте :-D

tqqqqqqq
01-22-2007, 05:55
prekarahme si neveroqtno no pak ne stana nishto kato se pribrah to i mi kaza che me obicha .. neznam kakwo da si mislq weche