PDA

View Full Version : Влюбена в "лошо момче"-какво да правя?



sexYtoOo
01-20-2007, 18:03
Хора имам проблем обичам много едно момче-запознахме се на един мач-аз съм мажоретка,а той-боксьор-адски е чаровен има невероятна усмивка и излъчване...но е от типа-лошо момче,ако ме разбирате..не обича сериозните връзки..с всяко момиче е за по една вечер...затова до сега не съм му пуснала...на скоро той ми каза-Искам да спя с мажоретка!...а аз просто се усмихнах-много неловко се почувствах..но преди около 4-5 дни ми каза че се чувства адски добре с мен и че съм му станала много близка и че само с мен може да споделя (наистина ми е казвал много лични неща)..но не го ли прави само за да ме вкара с леглото..незнам..объркана съм...много много :( HELP!

anubite
01-20-2007, 18:05
Отрежи си ръката. Ще се откаже.

JoeBanana
01-20-2007, 18:06
кви са тия тъпни ? пак ли сте гледали американски тийн филми/сериали ?
ай сиктир :-D ужас

sexYtoOo
01-20-2007, 18:11
Наистина не се ебавам ... и съм абсолютно сериозна и моля да отговарят само тези-които наистина имат какво да кажат..сериозно е наистина...

anubite
01-20-2007, 18:15
Наистина не се ебавам ... и съм абсолютно сериозна и моля да отговарят само тези-които наистина имат какво да кажат..сериозно е наистина...

Добре. Шегата на страна. Сериозно. Отрежи си ръката.

svetla_88
01-20-2007, 18:15
не бързай
времето ще покаже :lol:

TreeHill
01-20-2007, 18:19
Отрежи си ръката. Ще се откаже.


ае земи млъкни най-сетне и ти с тая ръка ве ... отрежи си ги и двете кат си толко мераклия

anubite
01-20-2007, 18:22
Отрежи си ръката. Ще се откаже.


ае земи млъкни най-сетне и ти с тая ръка ве ... отрежи си ги и двете кат си толко мераклия

Лош човек. Плашиш ме. Не мъ бий.

LGPz
01-20-2007, 18:24
Отрежи си ръката. Ще се откаже.

Аз предлагам ти да си одрежеш своята,за да не даваш вече подобни съвети! :-D

TreeHill
01-20-2007, 18:26
Отрежи си ръката. Ще се откаже.


ае земи млъкни най-сетне и ти с тая ръка ве ... отрежи си ги и двете кат си толко мераклия

Лош човек. Плашиш ме. Не мъ бий.


баси турбогрухтера ... пълен олигобобър

anubite
01-20-2007, 18:26
Отрежи си ръката. Ще се откаже.

Аз предлагам ти да си одрежеш своята,за да не даваш вече подобни съвети! :-D

Ама айде измислете си по некое ново лафче, шот' постоянно тоя съвет ми давате. Така де. Скучно ми е.

anubite
01-20-2007, 18:30
Отрежи си ръката. Ще се откаже.


ае земи млъкни най-сетне и ти с тая ръка ве ... отрежи си ги и двете кат си толко мераклия

Лош човек. Плашиш ме. Не мъ бий.


баси турбогрухтера ... пълен олигобобър

Каква странна терминология...

След задълбочен анализ установих значението на следните думи:

Турбогрухтер - подвид на трактор.
Олигобобър - олимпиец със зъбни проблеми.

Е, това е. Черепът от Древна Гърция си каза мнението.

TreeHill
01-20-2007, 18:32
Отрежи си ръката. Ще се откаже.


ае земи млъкни най-сетне и ти с тая ръка ве ... отрежи си ги и двете кат си толко мераклия

Лош човек. Плашиш ме. Не мъ бий.


баси турбогрухтера ... пълен олигобобър

Каква странна терминология...

След задълбочен анализ установих значението на следните думи:

Турбогрухтер - подвид на трактор.
Олигобобър - олимпиец със зъбни проблеми.

Е, това е. Черепът от Древна Гърция си каза мнението.


ти още ли си тука?

FiRe_LaDy
01-20-2007, 18:33
Mi nedei da byrzash da mu pusnesh.Ako toi ne e s teb,samo da za mu pusnesh shte si prolichi.Ako obache skoro zapochen da gubi interes i da te otbqgva qvno mu e pisnalo da chaka d amu pusnesh ti i d aima nqkoq koqto shte mu pusne po byrzo ... taka che prosto nedei byrza.

anubite
01-20-2007, 18:34
Отрежи си ръката. Ще се откаже.


ае земи млъкни най-сетне и ти с тая ръка ве ... отрежи си ги и двете кат си толко мераклия

Лош човек. Плашиш ме. Не мъ бий.


баси турбогрухтера ... пълен олигобобър

Каква странна терминология...

След задълбочен анализ установих значението на следните думи:

Турбогрухтер - подвид на трактор.
Олигобобър - олимпиец със зъбни проблеми.

Е, това е. Черепът от Древна Гърция си каза мнението.


ти още ли си тука?

И ще бъда...

passion_kisssss
01-20-2007, 18:35
ммм....кфо да ти кажа....според мен иска да те фкара ф леглото.......мммм поизчкай о6те малко време...и виж кфо 6е напрай ако се отдръпне на4и.....само за едното ебане ако не начи иска не6то пове4е... :oops:

TreeHill
01-20-2007, 18:35
Отрежи си ръката. Ще се откаже.


ае земи млъкни най-сетне и ти с тая ръка ве ... отрежи си ги и двете кат си толко мераклия

Лош човек. Плашиш ме. Не мъ бий.


баси турбогрухтера ... пълен олигобобър

Каква странна терминология...

След задълбочен анализ установих значението на следните думи:

Турбогрухтер - подвид на трактор.
Олигобобър - олимпиец със зъбни проблеми.

Е, това е. Черепът от Древна Гърция си каза мнението.


ти още ли си тука?

И ще бъда...


споко освободен си да си ходиш...

anubite
01-20-2007, 18:37
Отрежи си ръката. Ще се откаже.


ае земи млъкни най-сетне и ти с тая ръка ве ... отрежи си ги и двете кат си толко мераклия

Лош човек. Плашиш ме. Не мъ бий.


баси турбогрухтера ... пълен олигобобър

Каква странна терминология...

След задълбочен анализ установих значението на следните думи:

Турбогрухтер - подвид на трактор.
Олигобобър - олимпиец със зъбни проблеми.

Е, това е. Черепът от Древна Гърция си каза мнението.


ти още ли си тука?

И ще бъда...


споко освободен си да си ходиш...

Ще кандидатствам за Гинес. Това може би е мението с най-много цитати един в друг.

malone
01-20-2007, 18:40
Отрежи си ръката. Ще се откаже.х Резачката се върна :-D много си пъргав даде на момичето добър съвет но аз и писах на лична и тя си резна крака :-D

TreeHill
01-20-2007, 18:40
Отрежи си ръката. Ще се откаже.


ае земи млъкни най-сетне и ти с тая ръка ве ... отрежи си ги и двете кат си толко мераклия

Лош човек. Плашиш ме. Не мъ бий.


баси турбогрухтера ... пълен олигобобър

Каква странна терминология...

След задълбочен анализ установих значението на следните думи:

Турбогрухтер - подвид на трактор.
Олигобобър - олимпиец със зъбни проблеми.

Е, това е. Черепът от Древна Гърция си каза мнението.


ти още ли си тука?

И ще бъда...


споко освободен си да си ходиш...

Ще кандидатствам за Гинес. Това може би е мението с най-много цитати един в друг.


кандидатствай по-добре във вас щото не се знае дали ще те вземе баща ти да се прибереш

anubite
01-20-2007, 18:41
Отрежи си ръката. Ще се откаже.х Резачката се върна :-D много си пъргав даде на момичето добър съвет но аз и писах на лична и тя си резна крака :-D

Ха. Мръсник! Предател! Конституционно нерурхистче.

LGPz
01-20-2007, 18:42
За такива лични нападки има ЛС ... :!:

anubite
01-20-2007, 18:43
За такива лични нападки има ЛС ... :!:

То има и Скайп. Но за какво са ни такива новости в съвременния софтуер, като можем спокойно да си пишем във форумите и да занимаваме останалите с нашите семейни проблеми?

LGPz
01-20-2007, 18:45
Ооо СемеЙнИ ? :-D :-D :-D :-D

anubite
01-20-2007, 18:47
Ооо СемеЙнИ ? :-D :-D :-D :-D

Хм... Май не се изказах правилно. Искал съм да кажа сексуални.

koalka
01-20-2007, 18:49
Като нищо и заради това да го прави.Момчетата от този тип те омайват с приказки, докато не получат това, което искат и после те зарязват.Реши какво искаш, но после да не пишеш теми във форума как те е наранил, а ти имаш силни чувства към него.

TreeHill
01-20-2007, 18:51
Ооо СемеЙнИ ? :-D :-D :-D :-D

Хм... Май не се изказах правилно. Искал съм да кажа сексуални.


оптимално прост ...

anubite
01-20-2007, 18:53
Ооо СемеЙнИ ? :-D :-D :-D :-D

Хм... Май не се изказах правилно. Искал съм да кажа сексуални.


оптимално прост ...

Пич. Използвай малко по-прости изрази. Все пак съм идиот. Не ме затруднявай така. Недей. Сега пак ще ме боли главата.

LGPz
01-20-2007, 18:57
anubite - изморяваш.

Undying
01-20-2007, 18:58
Ццц...аз ти предлагам още известно време да карате без да задълбочавате отношенията си с тва прословуто "пускане".Ако видиш че наистина се интересува от теб вече ти реши дали те заслужава или не.

malone
01-20-2007, 19:02
Отрежи си ръката. Ще се откаже.х Резачката се върна :-D много си пъргав даде на момичето добър съвет но аз и писах на лична и тя си резна крака :-D

Ха. Мръсник! Предател! Конституционно нерурхистче.ААаа не кумуняга мълчи си издаде тайната :-D

01-20-2007, 19:04
nz no i 'bad boys' mogat da se vlubvat ;] Moq priqtel be6e tykyv no samo zaradi men promeni celiq si jivot.Zapo4na ot 0-lata.Zatova iz4akai malko to 6te si proli4i

Melly
01-20-2007, 20:06
Moje ve4e da ti e pisnalo ot savetnici no 4ui i men.6tom do sega tova mom4e ne e imalo seriozna vrazka,napalno e vazmojno da te balamosva i tova koeto ti e spodelil da e predvaritelno zau4eno i iztarkano ot upotreba.Predi da si se qdosala oba4e pomisli dobre,razpitai predi6nite mu "jertvi".Moje pak tozi pat da e iskren i vrazkata vi da ima 6ans.Kasmet!

Let-me-love-you
01-20-2007, 20:50
Spored men ti si edna ot vsi4kite za nego...Moqt savet e da go zabravish,a ako toi naistina ima nqkakvi po-specialni 4uvstva kam teb shte te potarsi ne samo za ednoto spane... [/b]

kAdrOkoSkA
01-20-2007, 22:12
Просто го искаш! Това не е любов и ще ти мене ако спреш да се внушаваш простотии.

BloodSoul
01-20-2007, 23:14
Недей бърза! Времето ще си покаже! "Лошо момче" - от типа искам да правим секс тази вечер, а утре не искам да те виждам...

IKisseDAGirL
01-21-2007, 06:34
просто недей да му пускаш и виж дали интересът му към теб ще се задържи или накрая ще му омръзне да се занимава
опознай го добре и не прави нищо прибързано :wink:

LO6IQ
01-21-2007, 07:03
Ццц...аз ти предлагам още известно време да карате без да задълбочавате отношенията си с тва прословуто "пускане".Ако видиш че наистина се интересува от теб вече ти реши дали те заслужава или не.
:wink: