PDA

View Full Version : Проблеми с развитието ми!



13244
01-20-2007, 18:37
Здравейте!Аз съм на 15 години и мисля ,че имам проблеми с развитието!Значи първо сега тепърва ми поникват косми под мишниците,имам сух оргазъм,гласът ми не мутира,пенисът ми расте много много бавно и имам смешен размер,доста съм нисък за възрастта-155 см.Моля ви някои да ми каже какво ми има ,че се побърквам ,особено за пениса!
Моля без подигравки-аз не съм виновен за това!

mimencety_
01-20-2007, 18:47
samo nz taq tema kvo ob6to ima sas sexA no 6te ti otgovorq vse pak

DEFEKTEN SI,ZEMI SA PREGLEDAI #-o ](*,) [-o<

Me4oOoOo
01-20-2007, 18:49
Ми и аз незнам точно какво ти има просто разтежа на някои части от тялото да не кажа на всичките ти е малко забавен.Това е всичко според мене

13244
01-20-2007, 18:54
Ами дали ще се оправя?Пуснах темата тука,щото нз каде да я пусна,ако е в грешния раздел,моля да ми я преместите,а не да я триете.

01-20-2007, 19:12
погледни храненето и съня ;) споко има време да пораснеш

DjBaloon
01-20-2007, 19:15
Здравейте!Аз съм на 15 години и мисля ,че имам проблеми с развитието!Значи първо сега тепърва ми поникват косми под мишниците,имам сух оргазъм,гласът ми не мутира,пенисът ми расте много много бавно и имам смешен размер,доста съм нисък за възрастта-155 см.Моля ви някои да ми каже какво ми има ,че се побърквам ,особено за пениса!
Моля без подигравки-аз не съм виновен за това!
hah imam edin sauchenik koito oshte nqma brada,na 18 sme.. nqma nishto losho seki se razviva po razlichen nachin... edni po rano drugi po kusno,no tva est ne e losho;]

vvs_go
01-20-2007, 20:25
ами не съм компетентен но тъй като ми се вижда6 от4аян 6ти дам няколко съвета
1во иди на лекар мисля 4е ендокринолог се казва
2ро за висо4ината има два важни елемента първо всеки ден трябва да висиш на шведска стена или на някъв лост по 20 мин може6 да си прай6 по4ивки и второ никъв фитнес ама никъв прави те по нисък
3то за пениса така и не каза цифри но разрови се в нета има някои работи които могат да ти помогнат не говоря за хап4ета а за джелк (jelq) не съм го пробвал но може и да помогне
относно окосмяването тва е генети4но просто може да няма6 добро окосмяване или да си прекалено рус

BloodSoul
01-20-2007, 20:28
Споко, ще порастнеш!

01-20-2007, 21:03
Здравейте!Аз съм на 15 години и мисля ,че имам проблеми с развитието!Значи първо сега тепърва ми поникват косми под мишниците,имам сух оргазъм,гласът ми не мутира,пенисът ми расте много много бавно и имам смешен размер,доста съм нисък за възрастта-155 см.Моля ви някои да ми каже какво ми има ,че се побърквам ,особено за пениса!
Моля без подигравки-аз не съм виновен за това!


batka vij sa ako maika ti i ba6tati sa po 160 ti nqma da stane6 190 se6 li se ?Ma po princip po niskite po burzo se okosmqvat za koeto ne znam pri tebe 6to ne e taka.A za rasteneto moje6 kak go kaja - stimulira6 - kato naprimer se zapi6e6 da trenira6 basketbol ili voleibol naprimer.Az ot basket za 2 god porasnah okolo 20 santa i sa sam 185 (ne 4e sam mn visok de) i taka tfa e koeto moga da ti kaja

01-21-2007, 01:09
Здравейте!Аз съм на 15 години и мисля ,че имам проблеми с развитието!Значи първо сега тепърва ми поникват косми под мишниците,имам сух оргазъм,гласът ми не мутира,пенисът ми расте много много бавно и имам смешен размер,доста съм нисък за възрастта-155 см.Моля ви някои да ми каже какво ми има ,че се побърквам ,особено за пениса!
Моля без подигравки-аз не съм виновен за това!

Растът ти е нормален! Сега ще ти кажа и колко тежиш даже - някъде около 40- 50 килограма ама не повече. Ти си типичен пример за късен пубертет - Спокойно, ще те хване и тебе някой ден и като почне дане те свърта... :wink: :wink: :wink:

13244
01-21-2007, 11:17
Здравейте!Аз съм на 15 години и мисля ,че имам проблеми с развитието!Значи първо сега тепърва ми поникват косми под мишниците,имам сух оргазъм,гласът ми не мутира,пенисът ми расте много много бавно и имам смешен размер,доста съм нисък за възрастта-155 см.Моля ви някои да ми каже какво ми има ,че се побърквам ,особено за пениса!
Моля без подигравки-аз не съм виновен за това!

Растът ти е нормален! Сега ще ти кажа и колко тежиш даже - някъде около 40- 50 килограма ама не повече. Ти си типичен пример за късен пубертет - Спокойно, ще те хване и тебе някой ден и като почне дане те свърта... :wink: :wink: :wink:
Ми 40 кила съм

01-21-2007, 11:19
Попринцип съм мургав малко,косми отдоло имам(естествено ги бръсна),имаХ и косми над горната устна ,така че явно всяко място различно се развива!

piska_
01-21-2007, 12:26
О що не се гръмнеш :evil:

01-21-2007, 12:40
Попринцип съм мургав малко,косми отдоло имам(естествено ги бръсна),имаХ и косми над горната устна ,така че явно всяко място различно се развива!

eto vijda6 li 4e priznacite na puberteta sa se poqvili i pri teb!kvo si se 6a6nal?

sh3_1s_7h3_0n3
01-21-2007, 12:50
Просто вие момчетата малко по-късно влизате в пубертета и се развивате малко по-бавно. Момчетата в моя клас 8-9ти бяха по-ниски от нас...едни такива...слабички...мънички.. .общо взето нямаха много вид на 'мъже' както те се самоопределяха. Но сега 12кл... олеле :) каква промяна... просто като сравним снимки от 9ти клас и 12... :shock: пораснаха...наедряха... (е не на всички им изби брада по цялото лице... още сякаш им е рехава на места 8) ) но разликата е повече от очевидна.Така че изобщо не се притеснявай...след година-две ще израснеш и на височина и всичко ще е О.к. Това което сега те притеснява... тогава изобщо няма да се сетиш за него ;)

13244
01-21-2007, 13:13
О що не се гръмнеш :evil:
Защо да се гърмя!Нещо против мене ли имаш?Споделям проблемите си,забранено ли е?
Благодаря на тези, които ми вдъхнаха надежда! :wink:

muhlqsal_4orap
01-21-2007, 16:31
Значи първо сега тепърва ми поникват косми под мишниците
Ти ако беше косъм, щеше ли да искаш да поникнеш на такова място?!

имам сух оргазъм
полей го с нещо

пенисът ми расте много много бавно
поливай го и него.

deidiy
01-21-2007, 16:59
еми попринцип ако майка ти и баща ти са 155 няма как ти да си 160 :roll: иначе почни да пренираш плуване-спорт който засълва разтежа и яж и пий продукти богати на калции :D

JoeBanana
01-21-2007, 17:02
еми попринцип ако майка ти и баща ти са 155 няма как ти да си 160 :roll:
ама едно друго по принцип казва, че не си права :-D има предостатъчно примери за деца по-високи от родителите си :-D

deidiy
01-21-2007, 17:07
еми попринцип ако майка ти и баща ти са 155 няма как ти да си 160 :roll:
ама едно друго по принцип казва, че не си права :-D има предостатъчно примери за деца по-високи от родителите си :-D
5-6 см няма как да порасне ако на спортува и на се храни здравословно :D

JoeBanana
01-21-2007, 17:12
еми попринцип ако майка ти и баща ти са 155 няма как ти да си 160 :roll:
ама едно друго по принцип казва, че не си права :-D има предостатъчно примери за деца по-високи от родителите си :-D
5-6 см няма как да порасне ако на спортува и на се храни здравословно :D
може, може :-D поне при мен стана :-D

deidiy
01-21-2007, 17:13
еми попринцип ако майка ти и баща ти са 155 няма как ти да си 160 :roll:
ама едно друго по принцип казва, че не си права :-D има предостатъчно примери за деца по-високи от родителите си :-D
5-6 см няма как да порасне ако на спортува и на се храни здравословно :D
може, може :-D поне при мен стана :-D

еми браво на теб :-D

01-21-2007, 17:20
Ти си бавен :)

01-21-2007, 17:48
Здравейте!Аз съм на 15 години и мисля ,че имам проблеми с развитието!Значи първо сега тепърва ми поникват косми под мишниците,имам сух оргазъм,гласът ми не мутира,пенисът ми расте много много бавно и имам смешен размер,доста съм нисък за възрастта-155 см.Моля ви някои да ми каже какво ми има ,че се побърквам ,особено за пениса!
Моля без подигравки-аз не съм виновен за това!

Всичко е съвсем нормално. :)
Няма да се плашиш, моя ръст на 17 годишна възраст беше около 157-158 см., сега ръстът ми е повече от необходимия - 185 см.

Имаш типичното късно развитие, допреди 15 години - 155 см. се водеха нормален ръст за 15-16 годишен, но при днешната мутация на съвременния тийнейджър - 155 см. изглеждат като нисък ръст с оглед съучениците ти.
Скоро попаднах на тийнейджърка: 14 годишна - 180 см. :shock: , това аз наричам зверска мутация, смисалът е никакъв, такива лица с изключително бързо развитие страдат от редица проблеми, мъката за детето - пъпките, нередовен цикъл и.т.н