PDA

View Full Version : na4inae6 6ofior



01-20-2007, 19:41
tui kato sum na4inae6t 6ofior iskam dr u4astnici v dvijanieto da go znaqt ,za tui iskam da si lepna na kolata edin triugulnik s nqkva udvtelna(kogato hodeh na kursovete mi kazaha 4e imalo takova ne6to, no maika mi mi kaza 4e ve4e ne se izpolzvalo), ta kajete mi znaete li za takova ne6to i ot kude moga da si kupq takuv

machoka
01-20-2007, 19:56
Да, това беше практика преди време. Даже ТИР-аджиите се 'ебаваха', като си слагаха такива по камионите :) Нямам представа къде може да се намери, но вероятно е широкодостъпно.

machoka
01-20-2007, 20:25
Мисля не..

а ти чете ли новия закон за движение по пътищата, влязал до колкото разбрах със задна дата от първи януари?!

Няма такъв смях - фишовете стават до 50лв, задължен си да имаш в колата светлоотразителна жилетка, задължен си да караш само в най-дясна лента. Навлизането в по-лява става само за изпреварване, още хиляда тъпи глоби, а най-големия та*ак е, че глобата за шофиране без книжка е... 10 лв.
Т.е. по-добре и евтино ти излиза да караш без книжка и да си трупаш актчета по 10 лв... :shock:

Не го обясних добре, но разбиращ човек ми го обясни в детайли и беше.. абсурдно.

bulgarche
01-20-2007, 22:53
а най-големия та*ак е, че глобата за шофиране без книжка е... 10 лв.
Т.е. по-добре и евтино ти излиза да караш без книжка и да си трупаш актчета по 10 лв... :shock:

Не го обясних добре, но разбиращ човек ми го обясни в детайли и беше.. абсурдно.
Ако не си носиш книжката в себе си беше 50 лева, а ако изобщо нямаш книжка (не си изкарал курсовете) - 200 лева

01-21-2007, 17:34
i v kraina smetka si q imam knijkata :D samo iskam triougulniiiiiiik

Писенце
01-21-2007, 23:13
Хах и ти ли си начинаещ и аз миналата седмица взех книжка. :) И съм жена тъй да взема да си лепна две три такива белким отцелея :)

DetE-Idi0t
01-22-2007, 07:14
Хах и ти ли си начинаещ и аз миналата седмица взех книжка. :) И съм жена тъй да взема да си лепна две три такива белким отцелея :)

Че то по-добре я бутай колата :lol: :wink:

Ммм ако не се продават какъв е проблема в студио за стикери да си поръчаш. Правят единични бройки, а и ще си я направиш по свой дизайн :D

П.П. Мачок 10 лева ми се струва прекалено малко и абсурдно. Преди имаше и друго нещо... хванат ли те (втори път ) до 21 не получаваш право за управление. Сега няма ли го това?!

machoka
01-22-2007, 07:19
Нямам представа, на мен ми разказа само абсурдизмите един колега, който постоянно движи с автомобил и се интересува от тия закони. Аз не ги знам :)