PDA

View Full Version : Gajeto mi e sramejlivo



az we :D
01-20-2007, 19:46
gadjeto mi e sramejlivo.ne iska da hodim po diskoteki i nekvi takiva shumni zavedeniq.predpochita da sme si samo dvamata no pyk az obicham shumnite kompanii i mi e typo vseki den samo edno i syshto-visim na nqkoe typo kafene :( kak da go nakaram da me razbere che mi e skuchno :(

siXt_senSe
01-20-2007, 20:17
Еми като за начало и кажи,че нейната компания ти е много приятна,но както тя не обича шумните места,ти ги предпочиташ и би ти било още по-приятно да споделиш освен любовните и по-забавните преживявания с нея(ако има любов де) :wink:

TheFreakBoy92
01-20-2007, 23:15
Еми като за начало и кажи,че нейната компания ти е много приятна,но както тя не обича шумните места,ти ги предпочиташ и би ти било още по-приятно да споделиш освен любовните и по-забавните преживявания с нея(ако има любов де) :wink:

ц ц ц тая която е пуснала темата си е написала ".как да ГО накарам.." а ти казваш "..кажи,че нейната .." :-D както и да е.ми по темата си права но не се здържах да ти направя забележка :Р

BloodSoul
01-20-2007, 23:21
gadjeto mi e sramejlivo.ne iska da hodim po diskoteki i nekvi takiva shumni zavedeniq.predpochita da sme si samo dvamata no pyk az obicham shumnite kompanii i mi e typo vseki den samo edno i syshto-visim na nqkoe typo kafene :( kak da go nakaram da me razbere che mi e skuchno :( Кажи му, че искаш да идете на по-различно място да разнобразите, така съвсем леко, тънко... ;)