PDA

View Full Version : проблеми след първият път.....



01-20-2007, 20:36
здравейте :) значи,преди седмица правих секс за първи път и два дни след това ме болеше,но ми мина.От вчера се появиха нови болки(при сядане,ставане и малка нужда ме боли ужасно много) и се оказа,че имам 2 малки ранички,нормално ли е това?

Me4oOoOo
01-20-2007, 20:40
Абе така като гледам е ясно че си момче така си мисля поне аз де и ако раничките случаино са на главичката ти по добре иди си удари един тест,защото ако ти е било така когато си го правил и ако има6 неква болест и ако е станало не6то там с презерватива може да е станало не6то.А колкото до тези ранички те 6ти минат (така мисля де) :-D

01-20-2007, 20:42
ne...momi4e sum....

01-20-2007, 20:55
Абе така като гледам е ясно че си момче така си мисля поне аз де и ако раничките случаино са на главичката ти по добре иди си удари един тест,защото ако ти е било така когато си го правил и ако има6 неква болест и ако е станало не6то там с презерватива може да е станало не6то.А колкото до тези ранички те 6ти минат (така мисля де) :-D


abe ti mai mn mn ne gleda6 ...

Sexapilna_kukla
01-20-2007, 20:58
Nai-dobre otidi na ginekolog,zashtoto tova ne e shega rabota.Dano vsichko e nared.

kAdrOkoSkA
01-20-2007, 21:11
Раничките естествено не са нормално нещо! Отиди на лекар...

01-21-2007, 01:08
здравейте :) значи,преди седмица правих секс за първи път и два дни след това ме болеше,но ми мина.От вчера се появиха нови болки(при сядане,ставане и малка нужда ме боли ужасно много) и се оказа,че имам 2 малки ранички,нормално ли е това?

Явно си се протъркала. Използвай някакъв крем, женските във форума ще ти препоръчат по-скоро какъв. Но е ясно че е от протъркване.. Така че спокс :wink:

BloodSoul
01-21-2007, 09:57
здравейте :) значи,преди седмица правих секс за първи път и два дни след това ме болеше,но ми мина.От вчера се появиха нови болки(при сядане,ставане и малка нужда ме боли ужасно много) и се оказа,че имам 2 малки ранички,нормално ли е това? Не е толкова страшно, има едно Сулфатиясол, мажи се с него и мисля, че няма да имаш проблеми ;)

01-21-2007, 10:43
Има ли вероятност това да е гигнетален херпес? :?