PDA

View Full Version : Razdvoena sam.Kogo da izbera?



Merito_
01-20-2007, 21:14
Ta zna4i imam si seriiozen priqtel s koito sme zaedno pove4e ot godina,v na4aloto be golqma obi4 golqmo 4udo,no postepenno ne6tata se promeniha,zapo4naha izneveri ot negova strana,vseki pat mu pro6tavah,posle zapo4na da me bie,mnogo da me bie.Mnogo iztarpqh I nakraq ne izdarjah i se razdelih seriozno ot nego.Btw sefteto ne mi beshe s nego a s drug,koito nqma nikoga da zabravq sigurno.I tozi parviq mi iska sega da e s men seriozno,a tozi s kogoto imah seriozna vrazka mi reve,pada mi na kolene i otnovo sme zaedno,sega znae 4e imam ne6to ob6to s parviq si i vseki den pla4e za men, a izob6to ne beshe takova mom4e,ne mu pukashe ot ni6to.A pak s parviq nqma da ima boi i takia neshta,imam 4uvstva i kam dvamata no mi e mn trudno da resha.Parviq neznam dali me obi4a naistina,no az mai imam po silni 4uvstva kam nego,no me e strah da ne me izhvarli kato mrasen parcal nakraq, a pak vtoriq ve4e naistina znam 4e me obi4a i imam badeshte s nego,no pak 4uvstvata mi ne sa kakto predi,no malko ili mnogo ima ne6to.Ako nqkoi go e pro4el izob6to kvo shte me posuvetva,za6toto za men e vajno kakvo mislqt i drugite.10x predvaritelno ako ima 4ovek koito shte mi otgovori

Jamalska
01-20-2007, 21:23
аз гласувам за втория..не се толерира доманото насилие:)

Shogi
01-20-2007, 21:23
Охх...сложно..Изписала си роман, ся с роман ще ти отговарям :) начи според мен изборът не би трябвало да е много труден, но дай да тълкуваме самите момчета..Значи човекът с който си била..за него важи фразата - човек осъзнава какво е имал едва когато го загуби...Мисля че заслужава 2-ри шанс..Пък и нищо ти не коства да опиташ нали..Ако си е същто лайно и ти посегне дори и 1 път веднага знаеш изхода..още преди да те е ударил дори...Все пак не е за пръв път и можеш да усетиш накъде бият нещата.... Сега другия пич,с който ти е било сефтето..Те тоя човек е неразгадаем..Дали те обича или просто му е харесал секса с теб? Дали ти го обичаш или както се казва "жената никога не си забравя първия", стига да не е курва де (добавката е от мен:)). Пък с него не спомена да сте били заедно..Прецени си добре, никой неможе да взема решения вместо теб, но мисля че първото момче заслужава 2-ри шанс...От друга страна неизвестното е най-сладко, но и опасно...Ако поемеш риск може от 2 стола да се озовеш на земята..В такъв случай печелиш единствено страдание! Избора остава твой :) Успех Душицо :) :P 8)

Jamalska
01-20-2007, 21:27
Шоги,такъв хубав роман си написала,че като реша да пускам тема тука направо ще ти пиша лс с нея хаха

аз си държа на тоя,с когото не си била...с другия знаеш какво е..хората не се променят току-така...В момента точно може да се каже,че мойто е личен опит...:/щом си успяла веднъ да скъса с него..по-добре не с юе наранявай пак

Barbie
01-20-2007, 21:29
Бие те? Ти шегуваш ли се?
Нищо по-грозно и по-ужасно от това мъж да удари жена. Дори на шега. Камо ли с умисъл и ожесточеност. Този, който те е ударил, го забравяш. Това не е любов.

Shogi
01-20-2007, 21:32
Шоги,такъв хубав роман си написала,че като реша да пускам тема тука направо ще ти пиша лс с нея хаха

аз си държа на тоя,с когото не си била...с другия знаеш какво е..хората не се променят току-така...В момента точно може да се каже,че мойто е личен опит...:/щом си успяла веднъ да скъса с него..по-добре не с юе наранявай пак
Само в 1 ще те корегирам душа - аз съм момче :) А и само да ти кажа че с на таз мацка проблема не сме толкова запознати, че да изкарваме момчето кой знае колко черен... Аз съм на принципа, че за всяко нещо си има причина.. Think About It OK?

Merito_
01-20-2007, 21:35
Da Shogi prava si za si4ko.Parviq mi bqhme ne pove4e ot mesec zaedno s nego,i naskoro pak se vijdahme sled kato se razdelih sas seriozniq mi priqtel.I tozi parviq samo na edno momi4e do sega e kazval 4e go obi4a,s koeto sa imali dalga vrazka,az sam vtorata koqto 4uva tezi dumi ot nego i toi sega se bori za da se varna pri nego, a pak tozi koito me bahteshe super mn sajalqva za vsi4ko i pla4e vseki den,dori da nqmam 4uvstva kam nego kak da go ostavq,napravi opiti za samoubiistvo.oh ne mi e lesno

Merito_
01-20-2007, 21:40
Shogi shte me izvinish mislih che si momi4e,mi da ti kaja pri4inite toi si gi izmislqshe kato povoda po4ti vinagi beshe tova 4e predi nego sam spala s drug i toi ne mojel da ponese tazi misal.Trqbvalo e parviqt mi pat da e bil s nego,kvoto i da e ne mislq 4e sam zaslujila tolkoz unijenie ta i zatova sam obarkana

Shogi
01-20-2007, 21:42
Хахаха..знаех си Замислих се ако бях на негово място за какво постоянно щах да човъркам приятелката си и щеше да ми е неприятно Явно това момче прилича на мен, с тая разлика че колкото и да ме е изкарвала извън нерви досега несъм удрял приятелката си..Но точно това си помислих че ще е проблема Просто сеп оставих на негово място..и ако той прилича на мен определено ще се е променил П.С. Кефя се на себе си Как само познах главната причина за конфликтите И извиненията се приемат Мацка...ако искаш не бързай..имаш време..помисли си, но дай надежда на 1-то момче щото ако се не лъжа неспираш да мислиш за него и затова какво би могъл да си причини или как се чувства? Така ли е?

Merito_
01-20-2007, 21:53
Shogi mai imash opit v serioznite vrazki,haresaha mi neshtata koito si pisal.AMa iskam i drugi da si kazvat mnenieto ako moje :)
Mi az mu prostih na parvoto mom4e s nego sam sega,mai ne se razbra tova ili az ne sam se izkazala kakto trqbva.No neznam dali sam s nego ot sajalenie pove4e,za6toto naistina e mnogo zle,no prez cqloto vreme si mislq za drugoto mom4e.Mn kofti polojenie i neznam kolko shte izdarja

Shogi
01-20-2007, 21:58
Хахах..ми колко опит имам само аз си знам, ама и аз правя простотии и си тегля ако мога така да кажа ;) Сега обичам до полуда приятелката си, както и тя мен, но ако някой ден (недай си боже) чувствата охладнеят от моя страна и немога да продължавам с нея, то ще се намразя ли или незнам какво ще направя, но не бих я оставил защото просто знам какво ще и причиня и какво тя залага в нашата връзка :) Бъди разумна най-вече..в крайна сметка твоето щастие е по-важно от всичко друго нали? :) :P Сигурен съм че ще се оправиш, изглеждаш доста интелигентна :) 8)

Merito_
01-20-2007, 22:09
Mmm Togava da popitam az Razuma Ili sarceto? :) btw Blagodarq Shogi i oshte mnogo vreme da se obi4ate :wink:

Let-me-love-you
01-20-2007, 22:14
Mila i az sam bila v takava situaciq,v koqto trqbvashe da izbiram dali da se varna pri mom4eto s koeto bqh okolo 8 meseca ili da opitam s drug,koito tvardeshe 4e se e vlubil v men ot prav pogled i nqkolko dni sled kato se vidqhme zapo4na da mi kazva 4e me obi4a...e az riskuvah i ostavih priqtelq si i zapo4nah vraska s vtoroto mom4e,s koeto sam v momenta i adski mnogo se obi4ame :smt057
Taka 4e moqt savet e da badesh s parviq ti...a ne s tozi,koito ti e posqgal i t.n. a ako imash nqkakvi 4uvstva kam nego s vremeto shte iz4eznat

artilerista_vlad
01-20-2007, 22:54
ся варно, че съм момче и знам колко силно можем да обичаме ние! УДАРИЛ ЛИ ТЕ Е ВЕДНЪЖ, ЩЕ ГО НАПРАВИ ПАК! МОЖЕ ДА СЕ ОБЗАЛОЖИМ! а що се отнася до тва че първия можел да те изхвърли като парцал, ми то може да се случи с всеки мъж по земното кълбо. за мен лично нямаш бъдеще нито с единия нито с другия ! съжалявам, знам че не си искала да прочетеш това ама за мен е така! но ти си този които решава ние можем само да предполагаме защото не ги познаваме!

xixi
01-20-2007, 22:56
ся варно, че съм момче и знам колко силно можем да обичаме ние! УДАРИЛ ЛИ ТЕ Е ВЕДНЪЖ, ЩЕ ГО НАПРАВИ ПАК! МОЖЕ ДА СЕ ОБЗАЛОЖИМ! а що се отнася до тва че първия можел да те изхвърли като парцал, ми то може да се случи с всеки мъж по земното кълбо. за мен лично нямаш бъдеще нито с единия нито с другия ! съжалявам, знам че не си искала да прочетеш това ама за мен е така! но ти си този които решава ние можем само да предполагаме защото не ги познаваме!
ако това те успокоява те приемам ако си готина какичка

кръц-клъц
01-20-2007, 23:04
Ta zna4i imam si seriiozen priqtel s koito sme zaedno pove4e ot godina,v na4aloto be golqma obi4 golqmo 4udo,no postepenno ne6tata se promeniha,zapo4naha izneveri ot negova strana,vseki pat mu pro6tavah,posle zapo4na da me bie,mnogo da me bie.Mnogo iztarpqh I nakraq ne izdarjah i se razdelih seriozno ot nego.Btw sefteto ne mi beshe s nego a s drug,koito nqma nikoga da zabravq sigurno.I tozi parviq mi iska sega da e s men seriozno,a tozi s kogoto imah seriozna vrazka mi reve,pada mi na kolene i otnovo sme zaedno,sega znae 4e imam ne6to ob6to s parviq si i vseki den pla4e za men, a izob6to ne beshe takova mom4e,ne mu pukashe ot ni6to.A pak s parviq nqma da ima boi i takia neshta,imam 4uvstva i kam dvamata no mi e mn trudno da resha.Parviq neznam dali me obi4a naistina,no az mai imam po silni 4uvstva kam nego,no me e strah da ne me izhvarli kato mrasen parcal nakraq, a pak vtoriq ve4e naistina znam 4e me obi4a i imam badeshte s nego,no pak 4uvstvata mi ne sa kakto predi,no malko ili mnogo ima ne6to.Ako nqkoi go e pro4el izob6to kvo shte me posuvetva,za6toto za men e vajno kakvo mislqt i drugite.10x predvaritelno ako ima 4ovek koito shte mi otgovori
Избери мен!
Моля те,моля те,моля те!
Не знам кво съм правил до сега без теб скъпа,но най сетне усещам че животът ми придобива някакъв смисъл.
ПС:Само не ми казвай,че си момче

IKisseDAGirL
01-21-2007, 06:42
незнам за теб, но аз втори шанс на човек, който ме е бил, никога няма да дам :shock: тоест.. грешка, не бих и позволила да ме бие, щях да го зарежа още при първият опит :!: нямам представа как си могла да го търпиш и да му се даваш
няма значение, но фактът, че го е правил преди, показва, че нищо не му пречи да го направи отново.. то много лесно било да се тръшкаш като малко бебе след като вече си си показал простотиите :evil:

а тия заплахи за самоубийство.. това изобщо не е твой проблем, ако тръгнеш да съжаляваш всеки, който ти се примоли и те манипулира по този начин, до никъде няма да стигнеш, за това се вземи в ръце малко

така че... със сигурност бих избрала вторият 8)

koalka
01-21-2007, 07:08
Никога не бих била с човек, който ме бие.Пък и чувствата ти към него са охладнели с времето, изневери и т.н.То не е било един път, та да му простиш-било е много пъти.След като другото момче има чувства, иска сериозна връзака и ти също го искаш трябва да се съберете.И да ти пада на колене и да плаче, това не може да върне сълзите, които ти си проляла, когато те е удрял, не може да върне сълзите, които си проляла след поредната изневяра.И не знаеш след време, ако се събереш с него дали няма да постъпи по същия начин.

01-21-2007, 12:40
Ем Мерито_ аз тебе те познавам и съм те виждал съ6то така и немога да си представя такова момиче да го удари някое момче.Аз ти предлагам 6том има6 чувства и към 2-та и катко казва6 че с този които те е биел а сега е ревал и т.н има6 бъде6те а с други казва6 че няма6.Аз ти предлагам да избере6 този които няма да бие и няма да те тормози и да те бие.Ти си прецени дали да вярва6 на този 1-вия че няма да те бие отново и няма да те тормози.Аз просто немога да си го представя момче да ти посегне особено на тебе понеже си много красиво момиче.Ти сама трябва да прецени6 с кои да остане6 с този които те е бил и те е тормозил или с тоя които те обича може би и не те бие и не ти посяга.Ти прецени сама :cry:

01-21-2007, 12:42
кръц-клъц ти къв си ве не вижда6 ли че момичето има проблем ко си тръгнал да се подиграва6 тука.Да еба лайното смотано!!!! :evil:

Me4oOoOo
01-21-2007, 12:44
Ем Мерито_ аз тебе те познавам и съм те виждал съ6то така и немога да си представя такова момиче да го удари някое момче.Аз ти предлагам 6том има6 чувства и към 2-та и катко казва6 че с този които те е биел а сега е ревал и т.н има6 бъде6те а с други казва6 че няма6.Аз ти предлагам да избере6 този които няма да бие и няма да те тормози и да те бие.Ти си прецени дали да вярва6 на този 1-вия че няма да те бие отново и няма да те тормози.Аз просто немога да си го представя момче да ти посегне особено на тебе понеже си много красиво момиче.Ти сама трябва да прецени6 с кои да остане6 с този които те е бил и те е тормозил или с тоя които те обича може би и не те бие и не ти посяга.Ти прецени сама :cry:
T'ва по горе бях аз :-D

muhlqsal_4orap
01-21-2007, 12:45
Няколко идеи, които тва в главата ми роди доста мъчително:
1) избираш тоя, който плюе по-надалече
2) играеш онче-бонче
3) караш ги и двамата да ти изпият сопола плуващ в плюнка, с цел да видиш кой ти е по-верен

Me4oOoOo
01-21-2007, 12:45
кръц-клъц ти къв си ве не вижда6 ли че момичето има проблем ко си тръгнал да се подиграва6 тука.Да е** лайното смотано!!!! :evil:

И това пак естествено !!!!

xixi
01-21-2007, 12:53
кръц-клъц ти къв си ве не вижда6 ли че момичето има проблем ко си тръгнал да се подиграва6 тука.Да е** лайното смотано!!!! :evil:

И това пак естествено !!!!
ма той не се подиграва то тва си е мнението му.
Иначе мила девойко ако избереш кръц клъц той ще ти усигори приемане в сектата ми(сектата на мръсните чорапи) та помисли над предложението му

_candy_girl_
01-21-2007, 17:24
ами щом тои те бие значи не те уважава а искаш ли да си с човек които не те уважава ? аз ако бях на твое място щях да тръгна с другия но тва си е твое решение :)

кръц-клъц
01-21-2007, 19:01
кръц-клъц ти къв си ве не вижда6 ли че момичето има проблем ко си тръгнал да се подиграва6 тука.Да е** лайното смотано!!!! :evil:

И това пак естествено !!!!
О,премъдра моя,аз съм възхитен от познанието,с което пълниш този форум.Но как разбра,че е от женски пол?!Моля те,сподели тайната си с мен,искам и аз ,тъй безпогрешно и прецизно, да мога да разпределям хората според четирите пола.

Само не разбрах защо ме обиди ,скъпа.Сега ще ридая безутешно!
Не мога да повярвам,че на този свят има толкова безсърдечни момичета като теб.

nqkoq si
01-22-2007, 16:03
Аз предлагам да не избираш никой от двамата, намери си някой в когото си сигурна, че има чувства към теб и който не би ти посегнал никога, дори това да значи известно време да си сама. Повярвай ми тарпението и чакането си заслужава.

кръц-клъц
01-22-2007, 20:15
Аз предлагам да не избираш никой от двамата, намери си някой в когото си сигурна, че има чувства към теб и който не би ти посегнал никога, дори това да значи известно време да си сама. Повярвай ми тарпението и чакането си заслужава.
Вече казах преди теб да избере мен.Тва е напълно достатъчно.

Merito_
01-22-2007, 23:25
Айде вече не съм раздвоена а разтроена...

muhlqsal_4orap
01-23-2007, 08:49
Искам и аз парченце от теб, кога да дойда да си отрежа?

01-23-2007, 08:58
Аз не разбрах първия зарязал ли те е или какво е станало с него та не сте заедно ? Ако те е зарязал нито единия не си струва! Но тоя, който те бие колкото и да реве не му прощавай, защото вълкът козината си мени, но нрава не..Сега е така защото знае, че може да те загуби и кво ще се сдобрите и всичкото му добро държание ще е ден до пладне, в което съм убедена 1000%

01-23-2007, 10:03
Да нежна дрога, мога да кажа, че ме заряза или по-точно така се развиха нещата.Не беше правилното решение от негова страна.Аз му простих на този, който ме бие,но си мисля дали не трябваше да съм с другия,иначе на този с който съм сега държанието му коренно се промени, не вярвам винаги да продължи така,но има огромна промяна.Да съгласна съм с теб, че вълка козината си мени, но нрава не.При още една грешка ще си вкара автогол, аз му дадох шанс пък той решава как да постъпи с него,защото втория път аз ще мъ направя гадно, покрай него и аз съм се научила...

Merito_
01-23-2007, 10:04
Да нежна дрога, мога да кажа, че ме заряза или по-точно така се развиха нещата.Не беше правилното решение от негова страна.Аз му простих на този, който ме бие,но си мисля дали не трябваше да съм с другия,иначе на този с който съм сега държанието му коренно се промени, не вярвам винаги да продължи така,но има огромна промяна.Да съгласна съм с теб, че вълка козината си мени, но нрава не.При още една грешка ще си вкара автогол, аз му дадох шанс пък той решава как да постъпи с него,защото втория път аз ще мъ направя гадно, покрай него и аз съм се научила...

Krem4eto
01-23-2007, 10:08
По-добре тръгни с този с който не те бие!!!