PDA

View Full Version : sq .. mn li sym grozna ama chesno!?!



kisS``me
01-20-2007, 21:51
http://www.sladur.com/new_img/3/3/4/0/0/33400.html
s oranjevoto polo sym az... iskam chesno da mi kajete pls ;/

Shogi
01-20-2007, 21:52
Единственото което мога да преценя от тази снимка е ЧЕ НЕ СИ ГРОЗНА! 8) :P
--->Грешен раздел<---

kisS``me
01-20-2007, 21:54
Единственото което мога да преценя от тази снимка е ЧЕ НЕ СИ ГРОЗНА! 8) :P
--->Грешен раздел<---
mne razdela ne e greshen,zashtoto NIKOI ne me haresva .. vkliuchitelno i az ne seh aresvam ..

opaopa
01-20-2007, 21:56
problema idva ot vutre ne otvun ;)

xixi
01-20-2007, 21:57
Единственото което мога да преценя от тази снимка е ЧЕ НЕ СИ ГРОЗНА! 8) :P
--->Грешен раздел<---
mne razdela ne e greshen,zashtoto NIKOI ne me haresva .. vkliuchitelno i az ne seh aresvam ..
Навярно баща ти не е милиярдер и си ужасен готвач

opaopa
01-20-2007, 21:59
xixi :-D

kisS``me
01-20-2007, 22:05
Единственото което мога да преценя от тази снимка е ЧЕ НЕ СИ ГРОЗНА! 8) :P
--->Грешен раздел<---
mne razdela ne e greshen,zashtoto NIKOI ne me haresva .. vkliuchitelno i az ne seh aresvam ..
Навярно баща ти не е милиярдер и си ужасен готвач
pyk tvoq sigurno e maloumnik i to qvno e nasledstveno

xixi
01-20-2007, 22:05
xixi :-D
какво пак

opaopa
01-20-2007, 22:11
xixi :-D
какво пак
radvam ti se :oops:

xixi
01-20-2007, 22:13
xixi :-D
какво пак
radvam ti se :oops:
а тва е позволено мислех че пак съм лошия

opaopa
01-20-2007, 22:15
haresvam loshite mom4etaaa :twisted:

xixi
01-20-2007, 22:16
haresvam loshite mom4etaaa :twisted:
виж това не е мой проблем

01-20-2007, 22:25
s oranjevoto polo sym az... iskam chesno da mi kajete pls ;/
Ами не искам да те обидя и за това смятам да ти кажа истината.
Да,грозна си.И то много.Но това не е повод за притеснение.Аз също съм грозен.А ся погледни тая дето е до теб на снимката.Да,тази в синьо.Ми тя е още по-грозна.Така че не се притеснявай.Има и много по-грози от теб.А ако почнеш да и натякваш колко грозна е определено ше се почустваш по-добре.Така че давай.Накарай я да се почуства грозна.Много грозна.Много по-грозна от теб...Това изобщо не е малко...

namely_me
01-20-2007, 22:33
Миличка, много си сладка! Това е истината.
Но даже и това да не ти помага да се почувстваш по-добре за себе си, споко, та ти си само на 13, растеш, след няколко години ще изглеждаш коренно различно!

01-20-2007, 22:33
s oranjevoto polo sym az... iskam chesno da mi kajete pls ;/
Ами не искам да те обидя и за това смятам да ти кажа истината.
Да,грозна си.И то много.Но това не е повод за притеснение.Аз също съм грозен.А ся погледни тая дето е до теб на снимката.Да,тази в синьо.Ми тя е още по-грозна.Така че не се притеснявай.Има и много по-грози от теб.А ако почнеш да и натякваш колко грозна е определено ше се почустваш по-добре.Така че давай.Накарай я да се почуства грозна.Много грозна.Много по-грозна от теб...Това изобщо не е малко...
Само да ви кажа че тва бях аз...
Повярвайте ми,моля ви.

кръц-клъц
01-20-2007, 22:38
Миличка, много си сладка! Това е истината.
Но даже и това да не ти помага да се почувстваш по-добре за себе си, споко, та ти си само на 13, растеш, след няколко години ще изглеждаш коренно различно!
О,да,миличка.Определено "това е истината" :lol:
Продължавай да мислиш че тва е иатината и скоро едни чичковци в бяло ще те отведат на едно мхого хубаво и спокойно място.
Защо вместо да търсиш мнението на другите просто не се примириш с реалността и не признаеш пред себе си,че си грозна?

pathetic
01-20-2007, 22:43
какви истини,какви щуротии,я си пуснете телевизията и не се занимавайте с глупости.

кръц-клъц
01-20-2007, 22:51
какви истини,какви щуротии,я си пуснете телевизията и не се занимавайте с глупости.
Ква телевизия,кви щуротии?!Я си пусни месомелачката и бързо скачай вътре.

namely_me
01-20-2007, 23:02
какви истини,какви щуротии,я си пуснете телевизията и не се занимавайте с глупости.
Ква телевизия,кви щуротии?!Я си пусни месомелачката и бързо скачай вътре.

Първо ти.

xixi
01-20-2007, 23:03
какви истини,какви щуротии,я си пуснете телевизията и не се занимавайте с глупости.
Ква телевизия,кви щуротии?!Я си пусни месомелачката и бързо скачай вътре.

Първо ти.
колко оригинална може да е репликата първо ти ^^
и колко интелегентен тряя си за да я ползваш.

ЖороОтПроучванеЗ
01-20-2007, 23:04
Спокойно бе,немаш нищо общо с грозна.Не си и за Плейбой,ама си симпатяга.Пък и си на 13 години,тепърва ще започват "преобразуванията" :),там "еволюции",ала бала.И дай малко по-ведро,малко повече самочувствие и т.н;на никой не му допадат прекалено унилите

BloodSoul
01-20-2007, 23:09
Не си грозна!

xixi
01-20-2007, 23:14
кървясалата дама в аватара мноу си отива с романтик подписа ти ^^
просто се връзва перфектно BloodSoul

кръц-клъц
01-20-2007, 23:22
Спокойно бе,немаш нищо общо с грозна.Не си и за Плейбой,ама си симпатяга.Пък и си на 13 години,тепърва ще започват "преобразуванията" :),там "еволюции",ала бала.И дай малко по-ведро,малко повече самочувствие и т.н;на никой не му допадат прекалено унилите
Ами да.Дай по-ведро>Все още не се е случили най-лошото.тепърва ще започват "мутации" :),там "изродяване",ала бала.Скоро направо няма да мое да се познаеш в огледалото.Но за съжаление на никой не му допадат и прекалено грозните така че...що не се самоубиеш и проблемите ти ще свършат. :D

кръц-клъц
01-20-2007, 23:23
какви истини,какви щуротии,я си пуснете телевизията и не се занимавайте с глупости.
Ква телевизия,кви щуротии?!Я си пусни месомелачката и бързо скачай вътре.

Първо ти.
Ама хайде да скочим заедно.Не искам да те оставям самотна на този свят.

pathetic
01-20-2007, 23:46
имам чувство че всички сме в месомелачката..

(то не пита)

~Teen_GirL~
01-21-2007, 01:23
Ami Ne ne si..Prosto si kompleksirana ot neshto..i imash nisko samochuvstvie..Na 13 si imash mnogo vreme da se promenish..Ospokoi se poznavam mnogo po "grozni" momicheta..slagam grozni v " " zashtoto spored men vseki ima nqkakyv char..no vse pak ne sa mi simpatichni..Taka che se stegni i ako se mislish za grozna poraboti po vaprosa..Aide uspex :!: :wink:

sladuranka___
01-21-2007, 06:37
Не не си грозна напротив. В теб има нещо много сладко.А и както казаха другите...та ти си само на 13,тепърва ще се променяш.Имаи поне малко само4увствие :!: Аиде успех :wink:

LO6IQ
01-21-2007, 06:44
xixi :-D
какво пак
radvam ti se :oops:
а тва е позволено мислех че пак съм лошия
Ей .. шш :-D аз съм Лошия. :D
По темата : Хубава си . 8)

koalka
01-21-2007, 06:45
Не, според мен не си грозна.Просто според мен проблема идва от твоята нагласа.Харесвай се и другите ще те харесват. :wink:

tequila
01-21-2007, 06:50
много си сладка бе ако някой ти каже нещо друго значи лъже или се опитва да се направи на оригинален :wink: ПП:имай си самочувствието

juSTkiddy
01-21-2007, 07:05
Според мен си сладка...а проблема ти идва от липсата на самочувствие...Един съвет от мен-каквото и да ти казват другите не го отбелязвай и не се вживявай чак пък толкоз...Ако ти самата покажеш че имаш самочувствие това ще проличи и ще изглеждаш по уверена :wink:

OtherDimension
01-21-2007, 09:07
Ти приличаш на блъсната от влак. Самоубий се, защото сигурно и родителите ти не те харесват.

ei neshtastnik ... ti si pulna otrepka be pupchasal izrud takuv

kum avtorkata - ne si grozna , pone na snimkata ..
dori izglejdash sladka

Krem4eto
01-21-2007, 09:26
http://www.sladur.com/new_img/3/3/4/0/0/33400.html
s oranjevoto polo sym az... iskam chesno da mi kajete pls ;/

НЕ си грозна...Сладка си!!!Само ,че не си намерила точния човек или момчетата те подценяват....УСПЕХ!!!

P.S. Напоследък в темите много хора взеха да флуудят...Няма да е зле да се обърне внимание на това...

кръц-клъц
01-21-2007, 11:26
Не, според мен не си грозна.Просто според мен проблема идва от твоята нагласа.Харесвай се и другите ще те харесват. :wink:
Помислих над тва...
Ми както и да се нагласяш нищо нема да стане.Хората не са кьорави и много добре виждат неземната ти грозотия.Ако щеш си мисли,че си много красива,ма на снимката пак си оставаш съштата уродлива твар(е спокойно де.не си сама)Най-добрата идея е да ходиш с плик на главата,а ако наистина имаш късмет мое да се задушиш в него и най сетне тва ще свърши.След като лицето ти се разложи определено вече хората ще могат да те погледнат...

PoisoNGirL
01-21-2007, 11:35
purvoto vseki chovek si ima vkus i ne mojesh da kajesh za nqkoi grozen e ili krasiv. a za avtorkata - sladurana si :P i za vsichki deto napraviha 5 strotinki ... kakvo e na momicheto? vie mai n e ste vijdali grozni hora?za vas momiche ako nqma ogromni cici i ne e s kusa pola i 3 tona grim ne e hubava...ili prosto shtoto ne izglejda kato kurva. Milichka ne gi slushai vseki chovek si ima svoq krasota,a i kakto beshe napisal nqkoi predi men sled 3-4 godini shte si korenno razlichna.Imai samochuvstvie ot tam idva vs :Ppp

I_ve7o
01-21-2007, 11:35
ei kissS``me
vij me men kyv sam krokozybel http://www.sladur.com/new_img/6/6/4/4/5/66445.html ama ne mi pyka tei 4e gore glavata ;))

Amayo
01-21-2007, 11:38
Умерено красива си с леки загадки за грозно. Проблема по скоро се корени в това че май попрекаляваш с кифличките - може би затова всички те смятат за "сладка".

TreeHill
01-21-2007, 11:42
ееее не

missy_f
01-21-2007, 11:51
ей миличка мн си сладка съвсем сериозно ти го казвам..и въобще ама въобще не си грозна..тва че някои хора явно нямат вкус или не си мн отворена е др въпрос.

Amayo
01-21-2007, 11:54
ей миличка мн си сладка съвсем сериозно ти го казвам..и въобще ама въобще не си грозна..тва че някои хора явно нямат вкус или не си мн отворена е др въпрос.
БЕ тии мани тва щото хората с вкус са обикновенно хора с високи критерии.

CrIsTiaNo_
01-21-2007, 11:55
Единственото което мога да преценя от тази снимка е ЧЕ НЕ СИ ГРОЗНА! 8) :P
--->Грешен раздел<---
mne razdela ne e greshen,zashtoto NIKOI ne me haresva .. vkliuchitelno i az ne seh aresvam ..

ti samata trqbva da se haresva6 za da moje i drugite da te haresvat ;-)

Serpentine
01-21-2007, 11:58
Абе хлапе,ти си още на 13,имаш типично детско излъчване и си супер сладурска,аз на тази възраст не съм виждала момиченца,които да се отличават с "красота" :lol: Този израз се използва за малко по големи каки,а ти си наистина много миличка,а и от личен опит мога да ти кажа,че след няколко години няма да се познаеш. :wink: Освен,че ми приличаш на много сладко и мило хлапе,друго не мога да ти кажа :) А за онези малки недъгави селяндури,които само се чудят върху кой да излеят жалките си комплекси...мога само да ти кажа,че и ти не си на ред да задаваш такива въпроси към увредени пъпчасали изродчета :lol: Хайде със здраве и без пъпки :lol:

mmrammstein
01-21-2007, 11:59
Що да си грозна, много си си добре даже! Само дето самочувствието ти никакво го няма...

кръц-клъц
01-21-2007, 11:59
ei kissS``me
vij me men kyv sam krokozybel http://www.sladur.com/new_img/6/6/4/4/5/66445.html ama ne mi pyka tei 4e gore glavata ;))
Бах маааму!Ма ти наистина си мноу грозна!Лелииии!По-отвратителен изрод не бях виждал! :shock:
Да миличка! :shock: Виж я и ти и ходи да я гръмнеш преди да си се самоубила.Така всички ще те обичат щото си направила на света двойна услуга. :D

01-21-2007, 12:06
еи КОН :twisted:

crazy_sexy_cool`f
01-21-2007, 12:26
ако ти си тази с оранжевото поло...Ами честно да ти кайа приличаш ми на Джо Джо като малка... :) А ако си тази с синйото, ами ще бъда честна - не си от красивите

FiRe_LaDy
01-21-2007, 12:35
Ti luda li si eee .... grozni hora vijdala li si ?????

xixi
01-21-2007, 12:40
Ti luda li si eee .... grozni hora vijdala li si ?????
Е ае ти я изкара че няма огледало у тях.По мило начи!!

muhlqsal_4orap
01-21-2007, 12:57
а ето я снимката без фотошоп:
http://img201.imageshack.us/img201/9766/boom0zv.png
бъди благодарна на фотошопа... той поне плаши децата само на вси светии..

Qnchety
01-21-2007, 13:01
Неееееееееее! Не си грозна!!!

xixi
01-21-2007, 13:04
а ето я снимката без фотошоп:
http://img201.imageshack.us/img201/9766/boom0zv.png
бъди благодарна на фотошопа... той поне плаши децата само на вси светии..
О.О Обичам я!!!!

Mimka_sweet
01-21-2007, 13:07
Биваш :-D

BuBi008
01-21-2007, 14:02
Ole boje kakvi sa tiq prostotii v tazi tema. Emi izvinqvmam se no tezi koito tvurdqt che momicheto e grozno se lujat jestoko. A shtom sudite horatata che sa grozni zashto vie ne se pokajete da vidim vie kolko ste krasivi? A do kolkoto do tematat hich ne si grozna e da ne prilichash na chalga pevica no si sladyr .... malko detsko izluchvane i takam :) A pak za tova che ne te bili haresvali emi che to koi da te haresa kato ne gledash li che vrustnicite ti ne ocenqvat nishto. Taiche im tegli edna maina i si jivei jivota. Do nqkoq druga godina shte ti se redqt na opashka.

xixi
01-21-2007, 14:04
e da ne prilichash na chalga pevica no si sladyr
чалга певиците са грозни.
иначе по темата кво ти пука дали си грозна нали аз съм хубав.

01-21-2007, 14:10
Да,много си грозна!

xixi
01-21-2007, 14:11
Да,много си грозна!
и това е добър повод да кажа
аз пък съм много хубав

BuBi008
01-21-2007, 14:18
e da ne prilichash na chalga pevica no si sladyr
чалга певиците са грозни.
иначе по темата кво ти пука дали си грозна нали аз съм хубав.

A kato sa tolkova grozni zashto pochti vsichki muje zalitat po tqh? Pone az s takova vpechatlenie sym ostanala.

Klamer4o93
01-21-2007, 14:21
e da ne prilichash na chalga pevica no si sladyr
чалга певиците са грозни.
иначе по темата кво ти пука дали си грозна нали аз съм хубав.

A kato sa tolkova grozni zashto pochti vsichki muje zalitat po tqh? Pone az s takova vpechatlenie sym ostanala.
МЪЖЕ! Демек 40-50 годишни!

BuBi008
01-21-2007, 14:23
e da ne prilichash na chalga pevica no si sladyr
чалга певиците са грозни.
иначе по темата кво ти пука дали си грозна нали аз съм хубав.

A kato sa tolkova grozni zashto pochti vsichki muje zalitat po tqh? Pone az s takova vpechatlenie sym ostanala.
МЪЖЕ! Демек 40-50 годишни!

Dobre kakto iskate go postavete no prosto dori da otrichate si lichi che vse nqkoq folk pevica vi kefi zaradi tqlo ili pak grudna obikolka priznaite si che nqmashe d aotkajete gadjeto vi d aizglejda taka moje bi ne tolkova glupava no vse pak...

xixi
01-21-2007, 14:24
e da ne prilichash na chalga pevica no si sladyr
чалга певиците са грозни.
иначе по темата кво ти пука дали си грозна нали аз съм хубав.

A kato sa tolkova grozni zashto pochti vsichki muje zalitat po tqh? Pone az s takova vpechatlenie sym ostanala.
МЪЖЕ! Демек 40-50 годишни!

Dobre kakto iskate go postavete no prosto dori da otrichate si lichi che vse nqkoq folk pevica vi kefi zaradi tqlo ili pak grudna obikolka priznaite si che nqmashe d aotkajete gadjeto vi d aizglejda taka moje bi ne tolkova glupava no vse pak...
мммм тъпа си душко

I_ve7o
01-21-2007, 14:31
btw kato momi4eto napisa temata as da pitam grozna li sam ?? eto pic http://www.sladur.com/new_img/6/6/4/4/5/66445.html kajete 4esno oba4e....

xixi
01-21-2007, 14:33
btw kato momi4eto napisa temata as da pitam grozna li sam ?? eto pic http://www.sladur.com/new_img/6/6/4/4/5/66445.html kajete 4esno oba4e....
пробвала ли си с маска?

BuBi008
01-21-2007, 14:35
e da ne prilichash na chalga pevica no si sladyr
чалга певиците са грозни.
иначе по темата кво ти пука дали си грозна нали аз съм хубав.

A kato sa tolkova grozni zashto pochti vsichki muje zalitat po tqh? Pone az s takova vpechatlenie sym ostanala.
МЪЖЕ! Демек 40-50 годишни!

Dobre kakto iskate go postavete no prosto dori da otrichate si lichi che vse nqkoq folk pevica vi kefi zaradi tqlo ili pak grudna obikolka priznaite si che nqmashe d aotkajete gadjeto vi d aizglejda taka moje bi ne tolkova glupava no vse pak...
мммм тъпа си душко

I ti ne padash mnogo dalech ot men no tochno za tova nqma da sporq.

Klamer4o93
01-21-2007, 14:38
[quote=xixi][quote={P}BuBi{P}]e da ne prilichash na chalga pevica no si sladyr
чалга певиците са грозни.
иначе по темата кво ти пука дали си грозна нали аз съм хубав.

A kato sa tolkova grozni zashto pochti vsichki muje zalitat po tqh? Pone az s takova vpechatlenie sym ostanala.
МЪЖЕ! Демек 40-50 годишни!

Dobre kakto iskate go postavete no prosto dori da otrichate si lichi che vse nqkoq folk pevica vi kefi zaradi tqlo ili pak grudna obikolka priznaite si che nqmashe d aotkajete gadjeto vi d aizglejda taka moje bi ne tolkova glupava no vse pak...

НЕ! Не искам приятелката ми да изглежда така! Те се обличат като курви и се държат като такива! Иначе за мен гръдната обиколка не е толкова важна.......

xixi
01-21-2007, 14:39
Иначе за мен гръдната обиколка не е толкова важна.......
знаиш познавам много добри психиатри

кръц-клъц
01-21-2007, 14:56
btw kato momi4eto napisa temata as da pitam grozna li sam ?? eto pic http://www.sladur.com/new_img/6/6/4/4/5/66445.html kajete 4esno oba4e....
Мисля,че писах нещо и за теб по-горе ,обаче явно освен грозна си и тъпа и за т'ва ше повторя.
ГРОЗНА СИ! Дори си по-грозна от онея двете на снмката взети заедно.Но пък имаш добро бъдеще като звезда в некой хорър или психо трилър.Просто такава грозотия мое да е само дар от бога...

Scarabey
01-21-2007, 15:06
Ей сладурано гледай по ведро на нещата не си изобщо грозна.... :P

xixi
01-21-2007, 15:10
Ей сладурано гледай по ведро на нещата не си изобщо грозна.... :P
виж кво ти викам птичко има хора с извратен вкус

Bad-GirL-
01-21-2007, 15:13
Milichka iskam da ti kaja:
Purvo:Ne obrushtai vnimanie na nqkoi komentari,v koito se kazva,che si grozna.Nqkoi hora sa dosta kompleksirani i si zatvarqt ochite za istinskata,vutreshna krasota v edin chovek.Naprotiv vijdat samo tova,koeto gi obviva,a imenno kupishtata grim.A tezi horata koito izpolzvat tonove grim za kakva krasota moje da govorqt ? :-&

Vtoro:Vuv vseki chovek ima neshto krasivo.Nezavisimo dali tova shte e vunshna ili vutreshna krasota.Vseki ima opredeleno kolichestvo char i vseki sreshta svoq sputnik v jivoto i lubovta.Shte go sreshnesh i ti :smt060

Treto:Ne si grozna,za Boga !Kakto kazvat predi men si samo na 13 imash da rastesh i da se razhubavqvash oshte mnogo.I vse pak zvai,che nikoi ne e perfecten,no vij v kakvo vreme jiveem.Vij kakvi hora se razhojdat po ulicata s neizmerno samuchustvie bez nikakvo pokritie.Imai vqra v sebe si,haresvai se i shte vidish kak postepenno vsichki shte se obrushtat sled teb. :smt083

I na kraq iskam da kaja neshto s koeto sum do bolka suglasna:
Nqma grozni hora - ima samo hora s izkrivena predstava za krasotata :!:
E tova beshe ot men.Dano sum ti pomognala :wink:

ThePainIsReaL
01-21-2007, 15:13
Не мисля , че си грозна .. Не че няма какво да се ошлайфа , но у всекиго има , така че , споки :-D

xixi
01-21-2007, 15:17
Не мисля , че си грозна .. Не че няма какво да се ошлайфа , но у всекиго има , така че , споки :-D
Човека искаше да каже че дори ти можеш да станеш негрозна с много много пластични операции

BaMBOocHa
01-21-2007, 15:18
Не мисля , че си грозна .. Не че няма какво да се ошлайфа , но у всекиго има , така че , споки :-D
да и аз така мисля...а и все още си малка,така че като пораснеш още мъничко сигурно ще си бонбон ;)

xixi
01-21-2007, 15:20
да и аз така мисля...а и все още си малка,така че като пораснеш още мъничко сигурно ще си бонбон ;)
ма от ония зелените гнусните бонбони

anubite
01-21-2007, 15:22
sq .. mn li sym grozna ama chesno!?!

Повече отколкото си представяш. Ако си отрежеш ръката, хората може и да не забелязват вече лицето ти.

sexa_na_kompleksa
01-21-2007, 15:36
Според мен си доста симпатично момиче и ако момчетата покрай теб не го осъзнават значи са идиоти :)

anubite
01-21-2007, 15:38
Според мен си доста симпатично момиче и ако момчетата покрай теб не го осъзнават значи са идиоти :)

Хах! Това беше добро!

Scarabey
01-21-2007, 15:38
Ей сладурано гледай по ведро на нещата не си изобщо грозна.... :P
виж кво ти викам птичко има хора с извратен вкус
хаха епа ти па кво ккато й викам сладуранка не значи че съм врътнала резбата...Въй въй колко труден бил животу :lol: :lol: :lol:

xixi
01-21-2007, 15:39
Ей сладурано гледай по ведро на нещата не си изобщо грозна.... :P
виж кво ти викам птичко има хора с извратен вкус
хаха епа ти па кво ккато й викам сладуранка не значи че съм врътнала резбата...Въй въй колко труден бил животу :lol: :lol: :lol:
хахахахахахахахахахаххахх ахахахахахахахахахахахаха хахахахахахахахахахахахах ахахахахахахахахах О боже господи аххахахахахахахахаххахаха хах
ти си неповторима ^^ хахахахахах

Scarabey
01-21-2007, 15:41
Ей сладурано гледай по ведро на нещата не си изобщо грозна.... :P
виж кво ти викам птичко има хора с извратен вкус
хаха епа ти па кво ккато й викам сладуранка не значи че съм врътнала резбата...Въй въй колко труден бил животу :lol: :lol: :lol:
хахахахахахахахахахаххахх ахахахахахахахахахахахаха хахахахахахахахахахахахах ахахахахахахахахах О боже господи аххахахахахахахахаххахаха хах
ти си неповторима ^^ хахахахахах
Хахах много си внимателен трогната съм :smt005

I_ve7o
01-21-2007, 16:00
samo 4e da vi kaja 4esno ne razbrah koi komentar za koi e ..dali be6e za kisS``me ili za men .. no ako nqkoi ot sorta " sladka si" ili ne6to takova sa bili za men tnx na tezi koito gi napisaha

01-21-2007, 16:22
Mnogo si si sladka .... za6to si misli6 takiva raboti .... :roll: [/b]

I_ve7o
01-21-2007, 16:23
iskam da kaja na si4ki koito obijdaha kisS`me v taq tema ... 4e sa bezkraino zle 6tot ne znaqt 6to za 4ovek e pyrvoto koeto e mn 4arovna i vtoro ima sypr harakter ;)

muhlqsal_4orap
01-21-2007, 16:24
Сладка?! втф?! искам и аз да я опитам, запазете ми бутче плс

strange__
01-21-2007, 16:28
Просто си още малка,но имаш чар,който ще се развие в добра насока след 2-3 години :wink:

01-21-2007, 16:32
Много си си добре ;)

real-girl
01-21-2007, 16:41
Fakt1t,4e sama si zadava6 toq v1pros i pozvolqva6 na nqkakvi maloumnici da te narejdat,te pravi zabludena. 6toto ako znae6 kakvo e da si 'grozen',nikoga nqma6e da zadava6 toq v1pros. Moeto mnenie e,4e si si mnogo dobre,moje bi si leko p1lni4ka,no tova moje da se popravi. Ne slu6ai oniq,koito iskat da ti vnu6avat kompleksi,6toto sigurno te sa 100 p1ti po-grozni i prosto si izbivat kompleksite. Ako ne6to konkretno ne haresva6 v sebe si,moje6 da go promeni6. A i verno o6te si m1ni4ka. Don't worry ;) I nai-vajnoto: haresvai se !

kisS``me
01-21-2007, 16:42
благодаря на всички ви ;] a drugite,koit se praveha na interesni - sigurno ste po-grozni i ot men ;]

muhlqsal_4orap
01-21-2007, 16:51
О.о
не ревнувай

namely_me
01-21-2007, 18:57
да и аз така мисля...а и все още си малка,така че като пораснеш още мъничко сигурно ще си бонбон ;)
ма от ония зелените гнусните бонбони


Хахахаха....
10x, направо ме разби.
То за да си едновременно грозен и тъп верно се иска талант.

кръц-клъц
01-21-2007, 19:05
благодаря на всички ви ;] a drugite,koit se praveha na interesni - sigurno ste po-grozni i ot men ;]
Не разбирам ква е тая завист.
Споко де.Има много начини да погрознееш...

spb_89
01-21-2007, 19:14
na men mi dopada6 ;)

assd
01-21-2007, 19:19
аз съм пристрастен (т.е обвързан) и не мога да кажа, ама имаш рожден ден на същата дата като мен 12.02 :lol:
айде да ти подарят квото искаш щото на мене ми го подариха вече предсрочноо

божке...
01-21-2007, 20:32
ти да не си на 12 години че да питаш "грозна ли съм" бахти злето.. комплименти ли си просиш..
по темата : 4/10 :smt011

01-21-2007, 20:53
mrazi vsi4ki no nikoga sebe si

{_^PaS$IoN`KiSs^_}
01-21-2007, 20:58
Ne si grozna,spored men si mnogo sladka i simpatichna :wink:

01-22-2007, 11:31
abe ne si mn

Octofunk
01-22-2007, 12:08
Mn si grozna, ama 4estno

nikinkaaa
01-22-2007, 12:09
Много си е сладко момичето

Amayo
01-22-2007, 12:10
Milichka iskam da ti kaja:
Purvo:Ne obrushtai vnimanie na nqkoi komentari,v koito se kazva,che si grozna.Nqkoi hora sa dosta kompleksirani i si zatvarqt ochite za istinskata,vutreshna krasota v edin chovek.Naprotiv vijdat samo tova,koeto gi obviva,a imenno kupishtata grim.A tezi horata koito izpolzvat tonove grim za kakva krasota moje da govorqt ? :-&

Vtoro:Vuv vseki chovek ima neshto krasivo.Nezavisimo dali tova shte e vunshna ili vutreshna krasota.Vseki ima opredeleno kolichestvo char i vseki sreshta svoq sputnik v jivoto i lubovta.Shte go sreshnesh i ti :smt060

Treto:Ne si grozna,za Boga !Kakto kazvat predi men si samo na 13 imash da rastesh i da se razhubavqvash oshte mnogo.I vse pak zvai,che nikoi ne e perfecten,no vij v kakvo vreme jiveem.Vij kakvi hora se razhojdat po ulicata s neizmerno samuchustvie bez nikakvo pokritie.Imai vqra v sebe si,haresvai se i shte vidish kak postepenno vsichki shte se obrushtat sled teb. :smt083

I na kraq iskam da kaja neshto s koeto sum do bolka suglasna:
Nqma grozni hora - ima samo hora s izkrivena predstava za krasotata :!:
E tova beshe ot men.Dano sum ti pomognala :wink:
ТИ си доста не в час :-D . По първото сама си противоречиш отсякъде, второто е несвързано а третото - не е вярно - грозни хора има - www.uglypeople.com

sexiiiii
01-22-2007, 14:26
ne si grozna mili4ka :wink: mn si sladka.I naistina sled nqkolko godini o4akvai golqma promqna.Vseki se promenq s vremeto. :?

Телетъбис
01-22-2007, 15:09
Аре са...грозна била...красива била...това ли е най-важното?
А ти,миличка,кфо се впечатляваш чак толко? гразна си-кфо толко?!земи скокни от някъде...поне ше се избавиш ;)













:smt032 :smt040 :smt033 :smt024

Crazy_teen4e`f
01-26-2007, 15:58
Такамз kisS``me не е грозна,даже напротив.Познавам я,виждала съм я на живо и мога да кажа,че е супер сладка.Марти стига се комплексира нищо ти няма даже си голяма симпатяга.

А до кръц клъц хихи и там кви бяха още-погледнете се 1во в огледалото и тогава казвайте на някой грозен е или не.

SUGAR_F
01-26-2007, 16:12
i az ne sam parva prelest mila no se staraq da se obi4am a da ti kaja naistina ne si nikak grozna sladka si dori uspokoi se i kogato ti se zaobi4a6 ot samo sebe si znai 4e i drugite 6te te haresat:)

01-26-2007, 17:52
мила сладуранка си :) пък и както казаха другите си само на 13 има време ще се промениш пък и нали знаеш красотата идва със самочувствието така че даваи по смело и успехи ... :)

Mikohito
01-27-2007, 02:13
Не си грозна даже си доста сладка.Както казаха преди мен след няколко години ще се промениш коренно.Но все пак не е нужно да чакаш за да започнеш да се харесваш.Най-важното е да имаш самочувствие.Когато започнеш сама да се харесваш и да се приемаш такава каквато си и останалите ще започнат да те харесват.Проблема явно се крие дълбоко в теб защото не е от външния вид изглеждаш си достатачно добре за момиче на 13 години.

mechtaq_za_teb
01-27-2007, 06:09
Не не си грозна напротив. В теб има нещо много сладко.А и както казаха другите...та ти си само на 13,тепърва ще се променяш.Имаи поне малко само4увствие :!: Аиде успех :wink:saglasna sam :) sladka si.

01-27-2007, 06:32
Сладка си доста...Кви са тия глупости "Грозна ли съм " :twisted:

01-27-2007, 06:32
Сладка си доста...Кви са тия глупости "Грозна ли съм " :twisted:

Mishlence
01-29-2007, 06:32
Ае мацка не се излагай с такива въпроси бе...Не мога да разбера защо толкова ти дреме какво ще ти кажат хората....хорското мнение мен лично никога не ме е бъркало....опитай и ти. Вярно че в момента повечкото момчета си падат по момиченца с напраени коси.. гримирани.. натокани-нацъкани... а ти изглеждаш по-обикновенно , но въпреки това не схващам кво ти дреме толкогва.......... :wink:

HardcorE_AFA
01-29-2007, 06:53
ами не си грозна плюс тва си само на 13...ше станеш много много по хубава като попораснеш :)

01-29-2007, 10:19
spored men puk prosto iskash da ti kajat 'o ne ne si grozna ti si edi si kakva edi si shto' ..za da si pogudelichkash samochustvieto ..

In4iTu_
01-29-2007, 11:48
Не си грозна :wink:

MoHuTo
01-29-2007, 11:57
Миличка не си грозна!Споко и аз като бях на 13 не се харесвах, но сега пораснах, промених се и мога да кажа, че се харесвам :wink: А и освен това, ако ти не се харесваш как очакваш другите да те харесат!?Когато човек няма самочувствие другите го забелзват и го използват срещу него!Така че споко и не си създавай комплекси :wink:

[B]a[N]D[i]T[k]a
01-29-2007, 12:06
i az ne mislq 4e si grozna :P a i mn`qko se sumnqvam nikoi da ne te haresva :roll:

teardrop
01-29-2007, 13:31
Не си грозна, а и още не си се развила напълно. Има време.

Konfucii
01-29-2007, 14:27
kakvo iska6 da 4ue6? 4e si gorzna ?
mi ok grozna si .......
radvai se?
da be qsno samo ironiq .... Kompleksi ....... qsno ;)
ne se kompleksirai ami si opravi vyn6niq vid

ice_cream_f
01-29-2007, 16:12
Mnogo si sladka pone moeto mnenie e takova!Ne trqbva da misli6 4e si grozna za 6toto ti ako si misli6 taka i drugite su6to taka 6te mislqt!Uvajavi sebe si za da te uvajavat i drugite :wink:

bibi@fit1
01-29-2007, 17:55
миличка не си грозна, даже никак, просто още не си се разхубавила. Като гледам си на около 14, тогава и аз не бях от най-хубавите, ама с времето доста се промених. За около 3години дори и гаджето ми казва че много съм се разхубавила тъй като с него се знаем от 7клас. Има време..не се тръшкай за глупости, а и знай че е най-важно ти да се кефиш на себе си и после всички останали ще ти се кефят защото ще издаваш положителна енергия...

mi6enceto
01-29-2007, 18:41
problema idva ot vutre ne otvun ;) i az mislq taka

01-29-2007, 20:14
Абе момиче виж кво щи кажа не ти трябва да ти пука кво мислят хората за теб. Вярвай в себе си... Как може да търпиш някви комплексирани тъпанари които са толкова тъпи, а и сигурно по-грозни от смъртта. Имай самочувствие аз не съм много голяма на 15 съм ама просто ми е на ..... кво мислят разни такива изроди радвай се на живота ако имаш приятели,добро семейство, а другото ша си дойде на мястото ..... плюс тва не може един човек да бъде оценен само с това колко грозен или красив е проблема е, че има много тъпанари които не го знаят.

love_sdv
01-29-2007, 20:15
abe chak mnogo ne si, ama... az ako byah momche nyamashe da te poglena. samo deto ne razbiram kato ti go kaja kakva faida za tebe

01-29-2007, 20:40
Ako nikoi neshte da te pogledne ela pri mene az shte naucha na nqkoi neshta... :twisted: :-D

rubi
01-29-2007, 20:49
Ами мога да ти кажа че като станеш по голяма няма да изглеждаш така!Ако ся не се харесваш СПОКО!След 2-3 год ще си още по хубава!А тоя дето те е излъгал че не си хубава му кажи да ходи да се гръмне някъде!!!;)

Ирина
01-30-2007, 14:55
Няма Грозни Хора ;) Всеки Е Уникален Сам По Себе Си :))))

Ice Princess
01-30-2007, 15:22
Никак не си, грозна, дори си много сладка :wink: Освен това още си малка, така че дори и да не харесваш нещо в себе си в момента, то най-вероятно ще се промени след няколко години. Така че давай по-бодро :lol:

malko mace
01-30-2007, 15:46
Ne,sladichka si i si charovna,vse pak ne ti triabva da stavach MIS SVIAT,nali?!Vseki si ima svoy sobsten unikalen char,a tvoiat e v ogromni kolichestva!Sas sigurnost niakoy veche go e otkril ili moje bi predstoi da go napravi!I ne zabraviay-vanchnata krasota proizliza ot vatrechnata!IMAY SAMOCHUVSTVIE,ZA BOGA!GROZNI HORA NIAMA,IMA SAMO KOMPLEKSARI!ZA VSEKI VLAK SI IMA PATNICI!!!Vsichko si imach,napalno normalna si,niamach fizicheski nedag,imach race,kraka...Haresvay se takava,kakvato si!!!

PR0
01-30-2007, 16:28
Не си грозна! Кво се спичаш не мога да разбера?

xixi
01-30-2007, 16:33
Не си грозна! Кво се спичаш не мога да разбера?
Аз пък разбирам идеално изяла си досегашните си гаджета и сега се правиш на добричка за да изядеш още някой >.<
Но аз те хванах и спасих деня!!!

02-03-2007, 09:44
благодаря на всички ви ;] a drugite,koit se praveha na interesni - sigurno ste po-grozni i ot men ;]
Sa kato i kazaha che e hubava gleite kfo i stana samochuvstvieto.Kato penio ot BB3, pyrvo s grozniq nos kolko reveshe i kyf beshe, a posle kat mu go upraiha stana po nadut i ot lilqna!

02-03-2007, 10:22
mi hi4 ne si grozna,pak i si o6te na 13 ne si se razvila 6te stane6 o6te po hybava ;)

putetyyy
02-03-2007, 10:23
btw kato momi4eto napisa temata as da pitam grozna li sam ?? eto pic http://www.sladur.com/new_img/6/6/4/4/5/66445.html kajete 4esno oba4e....
пробвала ли си с маска?
xixi kefishh:)

teen™girl™
02-03-2007, 14:52
Spored men ti ne misli6 4e si grozna, prosto tursi6 vnimanie ili 4aka6 nqkoi da ti kaje 4e si mnogo hubava za da se po4uvstva6 dobre!

summer4eto
02-03-2007, 15:09
emi ne si mn grozna ne si parva prelest no 4ak mn grozna ne ne si ne se pritesniavai za6toto ako sama ne poviarva6 v sebe si i ne zapo4ne6 da se haresva6 niama da te haresvat i drugite vsi4ko e v tvoite race uspeh jelaia ti kasmet

mghjk
02-03-2007, 15:41
ами мила не си много грозна ама има6 нуйда от малко прамяна.пробжаи да напражи6 не6тъ сас косата си,и мойе да се полу4и.

mghjk
02-03-2007, 15:41
ами мила не си много грозна ама има6 нуйда от малко прамяна.пробжаи да напражи6 не6тъ сас косата си,и мойе да се полу4и.

katttto3
02-06-2007, 18:06
mili4ka az sam na 15 i ne 4e se hvalq am ne sm grozna i se haresvam na ostanalite.kato bqh na tvoqta vazrast bqh mn grozna i nikoi ne me haresva6e,no sama se promenih i stanah ok
i ti moje6

4epHo0KaTa_Lady
02-07-2007, 05:47
Mi poveche mi haresvash otkolkoto taq drugata na snimkata .. ;) Hubava si e macko :P :P :P

leko_otkachena
02-07-2007, 08:00
mnou si si hubava

dEnIsTy
02-07-2007, 14:12
http://www.sladur.com/new_img/3/3/4/0/0/33400.html
s oranjevoto polo sym az... iskam chesno da mi kajete pls ;/
много си сладичка..не като мен:) :roll:

IlLuSi0nS`
02-07-2007, 14:49
aeee момиченцеееее хахах хората не се делят на грозни и красиви.. делят се на хора със самочувствие и такива без.. делят се според принципите и разбиранията си в това число разбирания за красота.. опитай се да го разбереш тфа.. и не задавай глупави въпроси.. ти си един човек.. уникален.. никой не може да бъде теб и ти не можеш да си никой друг.. може би след няколко години ще разбереш за кфо ти говоря.. но аз на 13 не съм задавала такива въпроси, щото мене мама секи ден ми казваше че съм хубава хахах :mrgreen:

02-07-2007, 16:04
много си сладичка..не като мен:) :roll:

Ако ти си на снимката,тогава се ебаваш с момичето. :P

А по темата-ами грозничка си,но какво от това???

{Sweety_f}
02-07-2007, 16:40
ест че не си грозна..проблема ти само е че нямаш самочувствие и това ти пречи.. ;)

watch the sunrise
02-07-2007, 16:45
Offf,taq tema drazni e! Stiga ste pisali ve4e. Vseki e s razli4no mnenie,edni i kazvat,4e e sladka,dr i vikat,4e e grozna,...i kfo e zna4enieto v kraina smetka,vajnoto e tq kfo misli 8) Nqma da izkazvam mnenieeee 6otooo mnenieto mi e,4e temata e nenujnaaaaaaa i tree se maxa! Tfa e are bye

LSD^Lady
02-07-2007, 16:54
Миличка, много си сладка! Това е истината.
Но даже и това да не ти помага да се почувстваш по-добре за себе си, споко, та ти си само на 13, растеш, след няколко години ще изглеждаш коренно различно!

Подкрепям !

malka_sladuranka
02-07-2007, 16:59
Аз винаги казвам истинате без да се замислям дали ще нараня някой. Така, че знай, че това което казвам го мисля.
Значи красива, не може да се каже, но има нещо много сладичко в теб, имаш харизма, просто симпатична си.
Не си навивай глупости, че не си хубава и така нататък. Горе главата. Има много момчета, които харесват такива сладинки момиченца :) Осевен това още си мъничка и ти предстоят промени :-D

dEnIsTy
02-08-2007, 05:46
много си сладичка..не като мен:) :roll:

Ако ти си на снимката,тогава се ебаваш с момичето. :P

А по темата-ами грозничка си,но какво от това???
ем да аз съм...и защо трябва да се ебавам...?кое й е грозното..? :roll:

Plamen †
02-08-2007, 08:57
http://www.sladur.com/new_img/3/3/4/0/0/33400.html
s oranjevoto polo sym az... iskam chesno da mi kajete pls ;/


Който ти казва че си грозна му предай от мен ЧЕ Е ТЪП БАЛЪК ! ! !

FireAndIce
02-08-2007, 20:52
хмм никой не те харесва казваш :-k не не си грозна,обаче според мен страдаш от комплекси т.е. вдълбочила си се в мисълта че имаш някои дефекти и искаш да се съветваш с нас...не си права [-X ако мислиш че имаш нещо грозно се опитвай да го прикриеш иии според мен си готова да се поведеш към първия който падне пред теб и да си кажеш ''о,харесаха ме!''...недей!живей с мисълта че си хубава :-) самочувствието ти ще победи вкуса на тези които не те харесат.

Tamplier
02-08-2007, 21:03
ne e vajno kakvo mislqt drugite za teb a kakvo ti samiq misli6 za sebe si zatova se zapitai sama tozi vupros

brokenhearted_
02-13-2007, 20:59
много си сладичка..не като мен:) :roll:

Ако ти си на снимката,тогава се ебаваш с момичето. :P

А по темата-ами грозничка си,но какво от това???
ем да аз съм...и защо трябва да се ебавам...?кое й е грозното..? :roll:

"не като мен"...
хахаха айде сега да ти кажем колко си красива и да не говориш глупости,защото си най-сладката и чаровна мацка с най-хубавите сини очи,коята сме виждали ... :) :twisted:

стига комплекси бе хора,това дали ще ви кажат колко сте неустоим или грозен в един форум не ви решава живато и личноста ...
излагате се =/

а,по-принцип има мн красиви момичета,които са нещастни...,така че това не е гаранция.доста са важни и останалите качества :wink:

sexy_anji_
02-13-2007, 21:17
по темата: според мен не си грозна, но всеки си има разли4ни разбияния за красота, а и съм моми4е тъй 4е :-k

а ина4е пък много хубава реклама си направи 8)

02-13-2007, 21:24
Хората са несевършенни.

DareDevill
02-13-2007, 22:14
ko stana pak ee konkurs li e tva sq ko imaaa nai6 ko az 6i hvarlqm ezi i turaa izbiri ti ko iska6 i 6i go mqtam da vidim ko 6i sa padne are ima6 5 minuti da kai6 ko izbira6 ezi ili tura :)

02-17-2007, 19:20
доколкото виждам това е нова снимка =] е мога да ти кажа,че сега изглеждаш по-добре =D>

Kraken
02-17-2007, 19:27
Еми мене лично не ме кефиш не се засягай ама секи със вкуса си

sh3_1s_7h3_0n3
02-17-2007, 19:29
...по-скоро комплексирана

DjBaloon
02-17-2007, 19:44
Hubava si samo mahni tova puheno surchice ot dunkite :wink:

CrazyWitch
02-17-2007, 19:48
Не, че нещо но темата ми се вижда доста проста...
Реших да пиша в нея за да те питаммм...
Случайно да не я сожи само и само хората да те насипят с добри думи.

zubi
02-18-2007, 00:21
Ти самата като казваш че не се харесваш , кой ще те хареса ... Първо ти нема нищо и си сладка ... после стига си се мислела за грозна .. просто ни повярвай че си хубава и си го мисли защото това е истината ... след време и другите ще те харесат но първо трябва ти самата да се харесаш :-)

sexY_mackA90
02-18-2007, 07:23
Много си сладка...Ама вземи си вдигни малко самочувствието ;-)

gerinceto
02-18-2007, 11:19
spored men ne si grozna

Jessika_MG
02-18-2007, 12:55
хах, не си грозна ама на комплекси те избива

khhkhkhk
02-22-2007, 13:31
mi az ne misla che si grozna,moje samo malko da pootslabnesh i sh si 6+ :smt023

desperate
02-22-2007, 23:31
Не си грозна,напротив!

Onizuka
02-23-2007, 00:02
Хората са несевършенни.
Значи не съм човек... :smt012
По темата...
Бе както и да го увъртам не намирам дума...
Ми няма си мъча душата е. Грозна си, ама ко ти пука, може пък да станеш и по- грозна, ама няма да е края на света поне. А ако станеш пък по хубава, само добре за теб, на нас ко ще ни пука дали си грозна или красива. Ние можем само да се смеем от страни! :lol:
А като ти казват че си грозна, им казвай, че не си.
Ама като се замисля, то вече е модерно да си грозен... ехх.. :cry:

02-23-2007, 00:27
I kakvo i e groznoto na momi4eto ? Kaji mi ? mnoogo si e dobre daje

Onizuka
02-23-2007, 00:31
Да, перфектна е. Ама друг път :twisted: :lol:
Какво да ти кажа...
Как мога на черно да кажа бяло, нито мога да го опиша нито да го формулирам, черното чисто и просто си е черно!
А който му казва че е бяло начи да се опраа, в темата се иска, мнение а аз давам своето такова!
Ем пак, ко толкова, има си предимства да си грозна, не те безпокоят много много :lol:

02-23-2007, 00:46
dobre de kaji koe i e groznoto ne moje da kazva6 ne6to bez da se argumentira6?

Onizuka
02-23-2007, 00:52
O_O Ми какво да ти кажа е?
Грозна ми е. Кви аргументи, кви джапанки... Казах ти не мога на нищо да кажа нещо. Не ме кефи. Дори да съм се напил, пак не бих я погледнал, па камо ли, аз и не пия, тъй че шанс да кажа че намирам нещо в нея -20%.
А тва че обсъжданото момиче може да си точно ти драги ми Гост, вероятността е към 80%.
После ми кажи че не съм перфектен! :twisted:

02-23-2007, 01:05
:shock: ne pozna! ama 6to ne kaje6 4e prosto ne te kefi a hukva6 da kazva6 4e e grozna

Onizuka
02-23-2007, 07:21
:shock: ne pozna! ama 6to ne kaje6 4e prosto ne te kefi a hukva6 da kazva6 4e e grozna
Познах. А хуквам да казвам че е грозна, за да не я съсипя с думите отвратително, гадна, слоено топче, буца и още по брутални!
Така че стой спокойно. Не скачай много ГОСТ!
We know the true... :twisted: :twisted:

I'm crazy
02-23-2007, 09:15
Само аз ли не виждам момиче с оранжево поло #-o :-k

NeVeN4o`f
02-23-2007, 09:41
Не всеки е красив на тази зема ! :smt016
Но си притежаваш известен чар ;)
Всичко опира до самочувствието !!!

PaSsioN_GiRL
02-23-2007, 10:30
Не всеки е красив на тази зема ! :smt016
Но си притежаваш известен чар ;)
Всичко опира до самочувствието !!!
Тъкмо т'ва щях да кажа! :lol:

desi45
02-23-2007, 11:03
mili4ka ne si grozna!!!za6to taka si misli6??? :?

02-23-2007, 11:38
mi kvo da ti kaja ti si o6te detence i a zpreid nqkolko godini izglejdax stranno sme6no sega si v poberteta i 6te s eformira6 nedei si nabivai takia ne6ta v glavata i neslu6ai xorata 4e mogat takia kompleksi da ti sazdadat i posle cql jivot da strada6 xorata xaresva6 momi4eta koito darjat na sebe si i se xaresvat az ne sam ot tqx smisla vse ne6to ne si xaresvama ma netrqbva taka za vseki si ima mqsto

Onizuka
02-28-2007, 16:38
mili4ka ne si grozna!!!za6to taka si misli6??? :?
Защото огледалото казва друго... :twisted: :lol: :lol:

magito_gandia
02-28-2007, 16:43
Ne si grozna!!Mn simpati4no momi4e si...trqq da spre6 da se podcenqva6 i kompleksira6,za6toto povqrvai mi donikude nqma da stigne6!!Vseki trqq da se prieme takuv kakuvto e:)Znae6 li kolko krasivi momi4eta ima a nqkoi ot tqh kfi sa kurvi ili puk nqkvi super kuhi!!!Ne e vajen samo vun6niqt vid...i pak ti kazvam izbii si ot glavata 4e si grozna..kaji az sum takava kakvato sum,basi mackata sum i gore glvata..TVA E !!!Poslu6ai me;)

Gazence
02-28-2007, 16:45
ами девоичето не е грозно според мен малко е палничко ама с спорт сичко се оправя :-D не те обиждам..

nasty_f
02-28-2007, 19:21
Еми много си сладка,ако това си ти.Но никъде не видях оранжево поло,може би съм делтонист.

xixi
02-28-2007, 20:14
Еми много си сладка,ако това си ти.Но никъде не видях оранжево поло,може би съм делтонист.
Със сигурност си деолтонист... особено щом мислиш че е сладка.

Miteto_bs
02-28-2007, 21:04
абе на мен лично не ми допадаш много.
Но това е мое мнение.. гледам другите те харесват значе си хубава за тях.. \:D/

sweety_91
02-28-2007, 21:42
Как ще си грозна бе?! [-X Много си сладка даже! :wink:

bilqn4eto
03-01-2007, 18:19
mnogo sio si sladka \:D/

Forslor
03-01-2007, 19:03
Ей това сега е много тъпо ... защо се комплексираш ... и пускаш тема с която да си начешеш егото ... толкова ли неможеш да прецениш сама . Не си грозна просто си тъпичка (не го казвам с цел да те убидя нарочно) ,а тази комбинация гледам е много срещана при подрастващите.

Cheesy
03-01-2007, 19:25
Къде видя оранжево поло?И защо като мислиш че си грозна си се качила в сладур.ком?

Вълка
03-01-2007, 20:11
вземи и свали няколко килца и ще заприличаш на момиче че така си като някакво украсено прасе phah !

bARbiTy
03-01-2007, 20:37
abe da mu se nevidi i az ne vijdam niko oranjevo polo,ko stava tuka inache taq na snimkite det sega se vijda simpatichna kat cqlo,ama ne stava,tq sama si kazva che e grozna nqma da ti digame samochustvieto tuka samo [-X [-X nauchi se sama da se precenqvash

sexy_momi4e
03-02-2007, 13:55
http://www.sladur.com/new_img/3/3/4/0/0/33400.html
s oranjevoto polo sym az... iskam chesno da mi kajete pls ;/
ami ne si grozna,ama po dobre ne pitai v tozi forum za6toto nqkoi moje da ti kajat ne6ta koito ne ti haresvat,pove4e samo4uvstvie :wink:

Десислава Цветкова
03-02-2007, 14:34
Снимките които погледах със сигурност са далеко от оранжевото поло но както и да е ... някъде по горе се споменаваше,че все още си малка мила мисля, че ти е много рано да се комплексираш няма грозни хора на този свят има различни мнения и различни типажи на красота всеки със своето си мнение ,... сладка си имаш да растеш още ") :smt006

JuSt_A_vErMiN
03-02-2007, 15:21
само мога да кажа че си страшна сладурана :wink:

Onizuka
03-04-2007, 06:33
Еми много си сладка,ако това си ти.Но никъде не видях оранжево поло,може би съм делтонист.
Със сигурност си деолтонист... особено щом мислиш че е сладка.
Евалата xixi!
Нима само ние не сме сляпи! :lol:
Кхахахахаха!
Не била грозна.
Значи е отврат.
И да свали кила се тая! :twisted:
Грозният си е грозен... както и да го търкаляме :lol:

Imaginar4e
03-04-2007, 06:56
Ами мисля, че ако хората те смятаха за грозна нямаше да са ти посещавали профила 2993 пъти...тей че спокс

golqmoto_napu6vane
03-04-2007, 07:18
HAHAHAH koy typak ti e kazal 4e si grozna spored men ti si mn sladka a teq det NE mislat kato mene da si gledat rabotata
dori da ti kajat 4e si grozna DA NE TI PUKA vajnoto e TI da se haresva6 kato zapo4ne6 TI da se haresva6 i drugite 6te te haresva :)

JoeBanana
03-04-2007, 07:21
в крайна сметка успяхте ли да се изясните в 15 страници ? :mrgreen:
май е време за катинар, а ? :mrgreen:

koalka
03-04-2007, 07:23
Да, и аз така мисля.Авторката май получи нужните отговори.