PDA

View Full Version : problemi s kosata



01-21-2007, 06:34
imam rqdka kosa i sega zabelqzvam, 4e kato se sresvam ostavat dosta kosmi po 4etkata i kato si miq kosata sa6to.pritesnqvam se tova kosopad li e . kakvo da predpriema

SladkataVoleybolistka
01-21-2007, 06:41
Иди в аптеката,обясни го тфа на продавачката и тя ще ти предложи нещо за косопад или за сгъстяване на косата!!

evil_lady_in_black
01-21-2007, 08:01
копуваш си шампоан за заздравяване на косата :wink:

Kisses_P
01-21-2007, 14:26
Аз бих ти предложила да правиш една домашна маска за коса.Значи тя сдържа рициново масло и витамин А, които спомагат за окосмяването.Преди да почна да я правя косата ми беше започнала да пада повече от нормалното,а и аз много я тормозя.. постоянно преса,сешоар,пяни и тн... Правя маската вече 2ри месец и е здрава, с блясък и не пада.. ако се интерсуваш мога да ти я напиша макар че е малко трудна за изпълнение...

01-22-2007, 09:38
napi6i q pls

Kisses_P
01-22-2007, 09:45
значи слагат се пое нда супена лъжица ако ти е по-дълга косата или една чаена ако е по-къса.Трябва да ти стигне сместа за да си намажеш косата в корените и останалото да разнесеш по цялата коса. 1 жълтък,1 л. рициновов масло, Витамин А/ той е в шишенце като от капки, мъничко е и аз слагам някъде 1/4 от него/, 1л. газ за горене, 1л. спирт, 1л кисело мляко, 1л. зехтин/ олио/, 1л. оцет и сока от една глава лук. Маската е трудна за изплнение, но на мен ми действа много добре.

BroKeN^DreAmZ`f
01-23-2007, 17:49
значи слагат се пое нда супена лъжица ако ти е по-дълга косата или една чаена ако е по-къса.Трябва да ти стигне сместа за да си намажеш косата в корените и останалото да разнесеш по цялата коса. 1 жълтък,1 л. рициновов масло, Витамин А/ той е в шишенце като от капки, мъничко е и аз слагам някъде 1/4 от него/, 1л. газ за горене, 1л. спирт, 1л кисело мляко, 1л. зехтин/ олио/, 1л. оцет и сока от една глава лук. Маската е трудна за изплнение, но на мен ми действа много добре.
И после не мирише ли гадно?

christina_aguilera
01-23-2007, 19:31
Абе хора закакво са ви такива бабешки глупости...те са се правели навремето, защото е нямало по магазините нищо. Сега има толкова много продукти като влезеш в някоя парфюмерия, че чак да се чудиш какво да избереш.Аз ти препоръчвам да отидеш да си вземеш някой хубав шампоан за заздравяване, косапад и т.н. И аз преди бях г/д като теб и много ми помогна серията на Gliss Kur , една оранжева и пише на нея, че е с някакви ароматни масла. Мирише мн яко и супер мн помага :wink:

AnIcHkAtA
01-25-2007, 20:24
Аз имах същия проблем.Шампоан Ревалид и балсам Елсев (лилав) може да си земеш лилава маска за коса пак Елсев моита коса стана гъста и с блясък. ;)