PDA

View Full Version : kfo da praq?help



Gostenka
01-21-2007, 07:24
znachi hodq s edno momche ot mesec,no se poznavame mnogo predi tova.edin pat se sluchi taka che priqtelkite mi izlqzaha bez da mi se obadqt i az im se obidih i zapochnah da izlizam s nego i oshte edna dvoika momche i momiche.sega s priqtelkite mi sam v dobri otnosheniq no se strahuvam che ako skasam s priqtelq mi te veche nqma da me priemat v tqhnata kompaniq.zasichame se po kafeneta i si govorim no veche ne e kakto predi.struva mi se che te mi se sardqt zashtoto si mislqt che sam gi izostavila.az prosto zapochnah da izlizam sas segashnoto si gadje kato priqteli no v sashtoto vreme go haresvah i posle stana taka che tragnahme.kakvo da pravq za da si varna priqtelkite ](*,)

Me4oOoOo
01-21-2007, 07:29
Ем ддз просто мисля че трябва да иде6 и да им се извини6 и да им обесни6 как стоят не6тата.И не виждам никав смисъл в това да им се сърди6 за това че случаино са забравили да те извикат да излезнете някаде всички.Случват се такива не6та.Просто иди им кажи всичко което мисли6 и чувства6 а тогава ако случаино не стане ни6то.Значи не са ти били никви приятелки.Това е лично мое мнение!!!

just_macka
01-21-2007, 08:25
napulno podkrepqm gornoto mnenie!!!

KpuCuTo0o
01-21-2007, 08:31
Ем ддз просто мисля че трябва да иде6 и да им се извини6 и да им обесни6 как стоят не6тата.И не виждам никав смисъл в това да им се сърди6 за това че случаино са забравили да те извикат да излезнете някаде всички.Случват се такива не6та.Просто иди им кажи всичко което мисли6 и чувства6 а тогава ако случаино не стане ни6то.Значи не са ти били никви приятелки.Това е лично мое мнение!!! Според мен едва ли ще са забравили да те извикат... Просто са си помислили че няма да им е приятно да ви се натрапват тъй като вие сте двойка... А и да.. кажи им как стоят нащата, кажи им че искаш още да сте една компания, че не искаш да те изоставят, че им е причтно да си с тях... А и не излизай само с твоя приятел излизай и с тях... Мойе и пък да го взимаш със теб когато си с тях... Айде успех!

krasivata_luvica
01-21-2007, 08:38
Ем ддз просто мисля че трябва да иде6 и да им се извини6 и да им обесни6 как стоят не6тата.И не виждам никав смисъл в това да им се сърди6 за това че случаино са забравили да те извикат да излезнете някаде всички.Случват се такива не6та.Просто иди им кажи всичко което мисли6 и чувства6 а тогава ако случаино не стане ни6то.Значи не са ти били никви приятелки.Това е лично мое мнение!!! i az taka mislq

Gostenka
01-21-2007, 08:41
ma ne e hora az kat gi zarqzah nie ne hodehme oshte.pyk sega mi vikat v skype ae nie izlizame i takiva.nikoi nqma da me izvika da ida s tqh.pyk i kvo trqq da im kaja za da im se izvinq?priemete me pak v kompaniqta li ?

krisi_l@loka
02-09-2007, 15:56
Ем ддз просто мисля че трябва да иде6 и да им се извини6 и да им обесни6 как стоят не6тата.И не виждам никав смисъл в това да им се сърди6 за това че случаино са забравили да те извикат да излезнете някаде всички.Случват се такива не6та.Просто иди им кажи всичко което мисли6 и чувства6 а тогава ако случаино не стане ни6то.Значи не са ти били никви приятелки.Това е лично мое мнение!!!
\:D/