PDA

View Full Version : къде си?



donkihot
01-21-2007, 08:46
Имаше едно време две деца,те ходиха в една детска градина,после в едно училище.Бяха приятели,но ето,че момчето замина за Испания....Момичето много тъжеше за него,той и беше като брат. Това се случи когато бяха едва 4 клас...тя разбра по-късно,че той се е преместил в пазарджик,а тя е от пещера....близко...с нетърпение чакаше да бъде приета в езиковата гимназия в пазарджик,пък туко виж го видяла отново...е добре дойдоха изпитите за седмокласниците..три години без него...първи беше изпита по Бел ОТИДЕ НА ИЗПИТА...И ГО ВИДЯ...ооо боже сърцето и се разтрепери,когато той мина с показалеца си през списака с кандидатсващите и се спря на името Владо,ооо боже това беше той найстина..тя се оплаши не искаше да го притеснява,но той беше на два метра от него...рапзлака се,но той не я забеляза..и ето че изпита по Бел мина и следваше изпита по математика,тя пак го видя в училището в което караше изпита по математика престраши се и отиде при него попита го "как е казваш?'а той само засмя и й отгвовори 'какво те интересува' тя го попита пак,той не отговори и тя се отказа,знаеше,че е той,но той не я позна....

това е моята история аз съм вече 8 клас в ег бертолт брехт пазарджик и го търся,моля ви помогнете ми,имам нужда от него... казва се Владислав Петров Троянов учи някаде в пазарджик,заото го скъсаха на изпитите проверих му резултатите...мисля,че учи в Батаклиев,но не съм убедена,помогнете ми моля ви!

TreeHill
01-21-2007, 11:51
кажи кой клас си и в каква паралелка

CrIsTiaNo_
01-21-2007, 12:10
ne moga da ti pomogna no se nadqvam da go nameri6 i 3tata vi sre6ta bade po-uspehna ot pravite dve ...

Mimka_sweet
01-21-2007, 13:16
Обади се на "Имаш поща " :smt044

donkihot
01-21-2007, 15:23
TreeHill 8a klas ezik nemski

anubite
01-21-2007, 15:24
Отрежи си ръката. Най-добротот моментно решение.

кръц-клъц
01-21-2007, 15:29
Имаше едно време две деца,те ходиха в една детска градина,после в едно училище.Бяха приятели,но ето,че момчето замина за Испания....Момичето много тъжеше за него,той и беше като брат. Това се случи когато бяха едва 4 клас...тя разбра по-късно,че той се е преместил в пазарджик,а тя е от пещера....близко...с нетърпение чакаше да бъде приета в езиковата гимназия в пазарджик,пък туко виж го видяла отново...е добре дойдоха изпитите за седмокласниците..три години без него...първи беше изпита по Бел ОТИДЕ НА ИЗПИТА...И ГО ВИДЯ...ооо боже сърцето и се разтрепери,когато той мина с показалеца си през списака с кандидатсващите и се спря на името Владо,ооо боже това беше той найстина..тя се оплаши не искаше да го притеснява,но той беше на два метра от него...рапзлака се,но той не я забеляза..и ето че изпита по Бел мина и следваше изпита по математика,тя пак го видя в училището в което караше изпита по математика престраши се и отиде при него попита го "как е казваш?'а той само засмя и й отгвовори 'какво те интересува' тя го попита пак,той не отговори и тя се отказа,знаеше,че е той,но той не я позна....

това е моята история аз съм вече 8 клас в ег бертолт брехт пазарджик и го търся,моля ви помогнете ми,имам нужда от него... казва се Владислав Петров Троянов учи някаде в пазарджик,заото го скъсаха на изпитите проверих му резултатите...мисля,че учи в Батаклиев,но не съм убедена,помогнете ми моля ви!
Ти тъпа ли си ,ма?!
Що си го питала как се казва след като знаеш? :shock:
Ми нищо чудно,че не ти е отговорил.Помислил те е за неква смахната.
За сега най-добрата идея е да се хвърлиш от некой мост.Ще ти кажат името по телевизията и той мое да се сети коя си...

donkihot
01-21-2007, 15:35
abe кръц-клъц predstavi si 4e sam se obarkala?? otivam i mu vikam "oo vladko pomnish lime" nqma li da e po-tapo a????

muhlqsal_4orap
01-21-2007, 16:17
abe кръц-клъц predstavi si 4e sam se obarkala?? otivam i mu vikam "oo vladko pomnish lime" nqma li da e po-tapo a????
мда, пробвай с нещо по-остро, ако тва ти е тъпо
аз ти предлагам да се самонаръгаш О.о

кръц-клъц
01-21-2007, 18:51
abe кръц-клъц predstavi si 4e sam se obarkala?? otivam i mu vikam "oo vladko pomnish lime" nqma li da e po-tapo a????
Мдам...разбрах.Тъпа си...Затва каквото и да напраиш се ше е тъпо.
Но все пак не пропускай възможността да се хвълиш от моста.

radito
01-21-2007, 20:10
Е то не пише ли името на чина?! :shock: наистина доста тъпо се е получило.егати грубиянина!но все пак ти драснах за да ти пожелая успех в търсенето!това че си го видяла от толкова много кандидатстващи и е бил точно в твойта стая е поне някаква утеха, че отново може да се засечете!айде хора от Пазарджик помагайте на момичето!!! :P

iiirish
01-21-2007, 20:12
Обади се на "Имаш поща " :smt044

по-скоро на "Море от любов" :lol:

01-21-2007, 20:56
Обади се на "Имаш поща " :smt044 maitapa na strana strahotna ideq

TreeHill
01-21-2007, 20:59
та задължително очаквам отговор!!!

donkihot
01-22-2007, 08:28
няма си на представа какво стана,наи-добрия ми приятел от ег-то ми писа,че му бил съсед и ще говорил с него за мен...алеее напраоо на седмото небе от радост съм,да ви уточня не съм влюбена в него,3-ти брадовчед ми е! Много ви благодаря за коментарите и ше ви помоля стискайте ми палци той да иска отново да сме приятели!

Телетъбис
01-22-2007, 14:38
Въпрос:Къде си?
Отговор:Тук!

ОМГ!!!Та той ти е 3ти братовчед!!!ДЕцата ви ше са бъгави...и бтв като ти е роднина не моеш ли да питаш някой роднина за него?

01-22-2007, 17:28
koi ti govori za deca????/ az iskam prosto da si go vurna kato priqtel! i rodata ne znae kude sa shtoto roditeli mu sa se razveli a puk i ne sme tolko blizki 4e da se znaem kude sa moqta roda e dosta golqma,za da se obrashta vnimanie na si4ki kato ne znaete shto vaobshte komentirate deca pfff

donkihot
01-26-2007, 19:12
xora,utre shte govorim po gsm i sam mn nervna shte pomolq si4ki,koito pro4etat tazi tema stiskaite mi palci okolo 11/12h shtoto az sam mn nervna i mi e nujna vashata podkrepa!!!!!!! Blagodarq na vsi4ki!!!!!!!!!!!!!!

GAZETO _2007 PZ
10-14-2007, 20:47
ei xora ne govorete prostotii tova e momi4eto me4ta i ne zn kolko e prejivqla radvam se 4e me nameri I LOVE YOU DESI :smt008 :smt008 OBI4AM TE
Obi4am te,tova boli!Obi4am te vsi4ko e sylzi,no znai 4e poslednata sylza 6te kape ot tvoite o4i,za6toto bez da znae6 obi4a6 me i ti! :smt008 :smt008

donkihot
10-14-2007, 20:51
i az se radvam 4e te namerih milo. Da uto4nq sled dalgi razpitvaniq na roditelite mi razbrahme 4e ne sme bradov4edi,taka 4e ne sagreshavame nali? blagodarq na vsi4ki za pomoshta vi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tuzaro
10-14-2007, 20:54
ei xora ne govorete prostotii tova e momi4eto me4ta i ne zn kolko e prejivqla radvam se 4e me nameri I LOVE YOU DESI :smt008 :smt008 OBI4AM TE
Obi4am te,tova boli!Obi4am te vsi4ko e sylzi,no znai 4e poslednata sylza 6te kape ot tvoite o4i,za6toto bez da znae6 obi4a6 me i ti! :smt008 :smt008 ти си некав много лигав пак и ние ше си лафим квот си искаме тва е свободна държава има свобода на словото :-D

kael
10-14-2007, 21:07
a честито .... 5та среща под юргана

sladko_f
10-14-2007, 21:23
Am sq ne razbrah dvoika li ste ve4e ili samo fr? :roll: :-D

MiMcHeToOo
10-14-2007, 21:27
Am sq ne razbrah dvoika li ste ve4e ili samo fr? :roll: :-D

то и аз не разбрах ама ае.. :-D

EvilBrunette
10-14-2007, 21:33
Обади се на "Имаш поща " :smt044
:smt005
Бтв Пазарджик не е толкова голям. Можеш да го намериш, щом му знаеш името. :roll: Ставаш хакерка, влизаш в системите на всички училища и не се спираш докато го откриеш. ахаха Все пак всичко е в името на любовта. :wink:

freedom
10-14-2007, 23:22
Имаше едно време две деца,те ходиха в една детска градина,после в едно училище.Бяха приятели,но ето,че момчето замина за Испания....Момичето много тъжеше за него,той и беше като брат. Това се случи когато бяха едва 4 клас...тя разбра по-късно,че той се е преместил в пазарджик,а тя е от пещера....близко...с нетърпение чакаше да бъде приета в езиковата гимназия в пазарджик,пък туко виж го видяла отново...е добре дойдоха изпитите за седмокласниците..три години без него...първи беше изпита по Бел ОТИДЕ НА ИЗПИТА...И ГО ВИДЯ...ооо боже сърцето и се разтрепери,когато той мина с показалеца си през списака с кандидатсващите и се спря на името Владо,ооо боже това беше той найстина..тя се оплаши не искаше да го притеснява,но той беше на два метра от него...рапзлака се,но той не я забеляза..и ето че изпита по Бел мина и следваше изпита по математика,тя пак го видя в училището в което караше изпита по математика престраши се и отиде при него попита го "как е казваш?'а той само засмя и й отгвовори 'какво те интересува' тя го попита пак,той не отговори и тя се отказа,знаеше,че е той,но той не я позна....

това е моята история аз съм вече 8 клас в ег бертолт брехт пазарджик и го търся,моля ви помогнете ми,имам нужда от него... казва се Владислав Петров Троянов учи някаде в пазарджик,заото го скъсаха на изпитите проверих му резултатите...мисля,че учи в Батаклиев,но не съм убедена,помогнете ми моля ви!
Ти тъпа ли си ,ма?!
Що си го питала как се казва след като знаеш? :shock:
Ми нищо чудно,че не ти е отговорил.Помислил те е за неква смахната.
За сега най-добрата идея е да се хвърлиш от некой мост.Ще ти кажат името по телевизията и той мое да се сети коя си...

ХАхахХАхахХАхахХАхах.... Направо ме разбиваш,бе човече хахахахахахахахахахахахах ахах

simba007
10-15-2007, 04:55
tujna istoriq taka bqh i s purvata mi lubov marin

sasha_90
10-15-2007, 05:44
Ако за него си била толкова важна нямаше да те забрави.

RaLkb
10-17-2007, 11:56
Ne mi stana qsno zashto si go popitala kak se kazva predpolojenie che go poznavash...zashto ne si go zagovorila kato normalnite hora i ne si mu obqsnila koq si.pfff sega ako go namerish pak li shte go pitash kak se kazva ili toq pyt shte probvash sas "na kolko si godini"xaxaxaxax

BaiboCo
10-17-2007, 11:57
Аз сам Пейо...

MayKyTy
10-17-2007, 13:34
ei xora ne govorete prostotii tova e momi4eto me4ta i ne zn kolko e prejivqla radvam se 4e me nameri I LOVE YOU DESI :smt008 :smt008 OBI4AM TE
Obi4am te,tova boli!Obi4am te vsi4ko e sylzi,no znai 4e poslednata sylza 6te kape ot tvoite o4i,za6toto bez da znae6 obi4a6 me i ti! :smt008 :smt008 ти си некав много лигав пак и ние ше си лафим квот си искаме тва е свободна държава има свобода на словото :-D
аннн така :)

donkihot
10-17-2007, 16:01
половината които са писали коментарите май4е не про4етоха си4ко...да ве4е сме една щастлива двойка и сме многоо щастливи :) след като говорихме по телефона аз отидох в неговото у4илище и си поговорихме,но само разговор де и то доста се бяхме засрамили и двамата,но тои ме намери по skype и ве4е вси4ко е история...благодаря на вси4ки които ме разбраха а и на тези които се базикаха :P